Armstrong - Problem

Kontynuacja losów Raidena od Platinum Games we współpracy z Kojima Productions. Czy fani to przeżyją?

Moderatorzy: Snake., GM

Armstrong - Problem

Postprzez GaroK » So mar 01, 14 22:10

Na drugim etapie, gdy już prawie całkowicie skończyłem z Armstrongiem, w momencie gdy strącił mi miecz, uwolniłem się od niego i miecz podniosłem, już mi się pokazuje moment żebym włączył blade mode i pociachał mu łapy, jednak jak chce go włączyć to po prostu nie działa. Naciskam shift w odpowiednim momencie i nic, dostaje od niego i próbowałem tak zrobić do śmierci. Gram na poziomie hard na PC.

Powie mi ktoś przy okazji jak przeciąć to czym rzuca we mnie Armstrong? Nie wiem jak ustawić miecz pod odpowiednim kątem.
GaroK
Machinegun Kid
 
Posty: 13
Dołączył(a): So mar 01, 14 11:14

Re: Armstrong - Problem

Postprzez Gac666 » So mar 01, 14 22:18

Jeśli gra chodzi Ci w 60 klatkach na sekunde to bywa, że jest bug z tym zandatsu i nie da się odpalić blade mode. Zwiększ detale w grze tak by ci spadły klatki, pomaga :D (cały czas czekamy na patch :( )

Natomiast to co rzuca armstrong przecinasz wzdłuż pojawiających się kwardacików z tego co pamiętam, wtedy tnie się dobrze.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Armstrong - Problem

Postprzez GaroK » So mar 01, 14 22:58

GacRevenGacgeance napisał(a):Natomiast to co rzuca armstrong przecinasz wzdłuż pojawiających się kwardacików z tego co pamiętam, wtedy tnie się dobrze.



Ale się pytam jak ustawić miecz tak by można było wykonać cięcie. Na filmikach oglądałem i widziałem jak ludzie przed wykonaniem cięcia nagle ustawiali miecz pod odpowiednim kątem i cieli. Ja nie wiem jak to zrobić.
GaroK
Machinegun Kid
 
Posty: 13
Dołączył(a): So mar 01, 14 11:14

Re: Armstrong - Problem

Postprzez Gac666 » N mar 02, 14 01:06

Jak grasz na padzie to prawą gałką, jak grasz na klawiaturze to obracasz myszką tylko, że trzeba w tym trochę wprawy (jedz np. myszką w prawo cały czas).

Aczkolwiek pomimo, że sam jestem PCtowcem to powiem Ci, że warto w Pada zainwestować do tej gry, od razu jest mniej frustracji ;).
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Armstrong - Problem

Postprzez GaroK » N mar 02, 14 01:18

Pada mam :D Tylko nie wiem czemu nie używam.
GaroK
Machinegun Kid
 
Posty: 13
Dołączył(a): So mar 01, 14 11:14

Re: Armstrong - Problem

Postprzez Gac666 » N mar 02, 14 01:36

To polecam, ja początkowo grałem na klawiaturze/myszy ale szybko na pada się przesiadłem do tej gry.

Jedyna rzecz frustrująca na padzie to fakt, że pod lewą gałką po wciśnięciu masz "chodzenie" z mieczem zamiast celowania góra/dół co jest ultra niewygodne, a nie da sie zmienic (na klawiaturze rozłożyli to lepiej).
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Armstrong - Problem

Postprzez Faja » Pn mar 03, 14 07:34

te problemy pctowców
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Armstrong - Problem

Postprzez Gac666 » Pn mar 03, 14 08:01

Shut up, troll :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Armstrong - Problem

Postprzez Gac666 » N mar 09, 14 12:20

Naprawili już buga :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Armstrong - Problem

Postprzez box » Pn cze 09, 14 19:17

nie tylko ja też wczoraj odkryłam małego buga wrzucam filmik aczkolwiek mogłam normalnie po nim grać dalej więc to trochę dziwnie bo jak mi się kiedyś gra zawiesiła to musiałam reseta zrobić a tu grałam dalej. Żeby nie było gram na Konsoli PS3 i filmik https://www.facebook.com/photo.php?v=10204091710876905
So This is Raven's territory
Avatar użytkownika
box
The Fear
 
Posty: 476
Dołączył(a): Pn gru 29, 08 16:52
Lokalizacja: Produkcji pudełek
Gram: Na zawsze wierni MGS'owi


Powrót do Metal Gear Rising: Revengeance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron