Outer heaven real

O brakującym ogniwie w historii Big Bossa

Moderator: GM

Outer heaven real

Postprzez solidrudy » Śr cze 20, 12 18:34

Witam wszystkich którym chociaż raz przeszła przez głowę myśl aby z swoim zamiłowaniem do sagi MGS chociaż raz wyjść "poza" grę...
Zakładam ten wątek dla wszystkich tych którym spodobało się tworzenie armii w MGS: Peace Walker i wszystkich tych którzy do takowej by przystąpili... gdyby gdzieś powstała. A gdyby okazało się że gdzieś w Polsce przypadkiem funkcjonuje pewna organizacja która zrzesza i potrzebuje ludzi chętnych do spróbowania swych sił w tworzeniu czegoś na podobieństwo outer heaven? gdyby okazało się że w takiej organizacji można zdobyć doświadczenie i umiejętności podobne do tych z wirtualnego świata? Przyłączyłbyś się?
Mam propozycję dla wszystkich którzy próbowali, próbują bądź chcą spróbować swych sił w dziedzinach takich jak ASG, łączność radiowa, ratownictwo pola walki, infiltracja, survival, walka wręcz, musztra wojskowa, taktyka walki, nurkowanie, alpinistyka przemysłowa, skoki spadochronowe i wiele innych...
Zainteresowanym odpowiem na wszelkie pytania. :salute:
Avatar użytkownika
solidrudy
Inkarnacja VR
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt cze 02, 09 14:30

Re: Outer heaven real

Postprzez Tidus93x » Cz cze 21, 12 15:50

WTF?
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Outer heaven real

Postprzez kALWa888 » Cz cze 21, 12 16:21

No przyznam, że temat i post trochę dziwny. Wygląda na to, że autor postu coś organizuje. Przydałoby się więcej informacji.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Outer heaven real

Postprzez SALADYN » Cz cze 21, 12 16:27

Nie czaicie o co chodzi ?
Zanzibarowa brać zbiera się w różnych miejscach i spędza aktywnie czas na zasadach treningu wojskowego.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Outer heaven real

Postprzez kALWa888 » Cz cze 21, 12 16:32

No fajna sprawa zdaje się, ale nic mi o tym nie było wiadomo.
I tak się zastanawiałem czy organizujecie czasami jakieś zloty, a tu widać coś podobnego ma miejsce.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Outer heaven real

Postprzez solidrudy » Pt cze 22, 12 13:56

No w końcu ktoś zauważył mój post. Już spieszę z wyjaśnieniami a te nie będą łatwe. Może najlepiej będzie jak opowiem swoją historię a raczej tę część historii która was najbardziej zainteresuje czyli... dotyczącą MGS. Proszę uzbroić się w cierpliwość. Zaczynam więc...
Z sagą mgsa spotkałem się po raz pierwszy w wieku 15 lat. Już w tedy nosiłem się z zamiarem bycia żołnierzem ale takim który działa w nieszablonowy sposób. Twórczość Kojimy uświadomiła mi jak przeidealizowaną miałem wizję wojny i jej następstw (mimo że sam czasem przesadza w tym temacie). w każdym razie szukałem czegoś co przygotowało by mnie do trudów służby no i przy okazji dało by możliwość wcielenia się choć na chwilę w postać Solid Snake'a. Znalazłem... choć nie było łatwo i choć nie było to do końca to czego chciałem.
Mój post jest swoistym poszukiwaniem ludzi którzy myślą tak jak ja. Jest też formą rekrutacji do jednostki do której należę od 7 lat (jednostki zrzeszającej głownie cywili i nie mającej żadnego pojęcia o grach video a tym bardziej o sadze MGS). a ponieważ przeżyłem w niej parę przygód i cały czas gdzieś tam na pozór w tle towarzyszyły mi kolejne przygody węża, po pewnym czasie zauważyłem podobieństwo mojej jednostki z organizacją Big Bossa a raczej do sposobu w jakim tą organizacją zarządzamy w grze.
I wtedy mnie olśniło. Może gdzieś w tym kraju saga MGS'a natchnęła kogoś do tego stopnia co mnie, by spróbować swych sił w rzeczywistości ale nie koniecznie latami wspinać się po szczeblach kariery szpiega i nie rezygnując z doczesnych przyjemności.
W krótkim podsumowaniu... Moja jednostka potrzebuje ludzi. Takich co już czegoś próbowali taki co coś potrafią lub takich co chcą się uczyć. Korci mnie by umieścić tu link do strony naszej formacji ale jeszcze tego nie zrobię bo ktoś może się zniechęcić wyciągając pochopne wnioski.
Zrobię to jutro gdy w końcu dostaniemy pewny "gadżet" o którym nasz el komendante na pewno napisze w dziale aktualności. Czekam na wasze komentarze.
Avatar użytkownika
solidrudy
Inkarnacja VR
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt cze 02, 09 14:30

Re: Outer heaven real

Postprzez Tidus93x » Pt cze 22, 12 16:01

Ja tam na pewno nie skorzystam, mnie to śmierdzi jakimś nielegalnym aspektem, tym bardziej po
solidrudy napisał(a):Korci mnie by umieścić tu link do strony naszej formacji ale jeszcze tego nie zrobię bo ktoś może się zniechęcić wyciągając pochopne wnioski.

Nie podasz nawet nazwy jednostki, to może być wszystko, od nacjonalistów po rasistów. Jakaś sekta nawet. Strach się bać.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Outer heaven real

Postprzez solidrudy » Pt cze 22, 12 18:41

Dobra, przekonałeś mnie. Nie pomyślałem, że może to pójść w tę stronę (w sumie nie potrzebnie krążę na około). A więc nie jesteśmy ani nacjonalistami, ani rasistami, ani żadną sektą, ani sympatykami radia M. ani nawet z PiSu tylko "zwykłymi"... http://jpr-kowalewko.pl/index.php?optio ... &Itemid=30

A mówiąc o "outer heaven real" chodziło mi o taki aspekt naszej formacji jak w zamieszczonym poniżej linku
http://jpr-kowalewko.pl/index.php?optio ... &Itemid=15

A z tym "ktoś może się zniechęcić wyciągając pochopne wnioski" to chodziło mi o to że u nas naprawdę można spróbować ciekawych rzeczy a zdjęcia w dziale galeria nie zawsze przemawiają do ludzi tak jakby się tego chciało.
Avatar użytkownika
solidrudy
Inkarnacja VR
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt cze 02, 09 14:30

Re: Outer heaven real

Postprzez Gillian » Pt cze 22, 12 21:39

Super sprawa Panowie :)
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Outer heaven real

Postprzez solidrudy » Pt cze 22, 12 21:42

...no raczej :D
Avatar użytkownika
solidrudy
Inkarnacja VR
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt cze 02, 09 14:30

Re: Outer heaven real

Postprzez SALADYN » So cze 23, 12 08:40

Ja cie chłopie ale mnie zniechęciłeś tymi fotkami, OP1 i saperka w taką pogodę do dzisiaj mi sie śni po nocach jeszcze do tego MP5, brrr.

Ale poza tym to mnie to wygląda na takie bardziej zaawansowane harcerstwo.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Outer heaven real

Postprzez kALWa888 » So cze 23, 12 10:35

Jak dla mnie to wygląda bardzo spoko.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Outer heaven real

Postprzez solidrudy » So cze 23, 12 12:19

saladyn nasza organizacja zrzesza ludzi z różnych środowisk (miedzy innymi również z harcerstwa). generalnie nie jest to nic co wcześniej widzieliście ponieważ istnieją tylko dwie tego typu formacje w Polsce. Od lat walczymy o przetrwanie (naszej jednostki) i chociaż pieniądze zawsze się jakieś znajdą (nie mamy składek ani nie wyciągamy w żaden inny sposób pieniędzy z naszych ludzi) to naszym największym problemem jest brak ludzi którzy by chcieli takową jednostkę z nami prowadzić.
wszyscy pozakładali rodziny i odeszli (najczęściej do służb mundurowych). Stąd też pomyślałem że skoro tak wiele osób udziela się na tym forum, zainspirowani sagą MGS, że gdzieś tam przewinął się motyw tworzenia filmu albo zlotu, to ciekawą alternatywą było by... zaproszenie was wszystkich do mojej jednostki, nie tylko po to aby porozmawiać o grach ale też żeby spróbować czegoś innego.
Chciałbym zamieścić tu linka do mojego konta na chomikuj.pl. W folderze galeria umieściłem tam zdjęcia z zajęć w których miałem możliwość uczestniczenia. W jakiś sposób podsumowuje to moją działalność w JRM, choć nie do końca.
http://chomikuj.pl/darkrudy1

P.S. a te zdjęcia z OP1 i MP5 są stare. nadmienię tylko że wojsko... jeszcze dziś używa "opeksów"...
Avatar użytkownika
solidrudy
Inkarnacja VR
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt cze 02, 09 14:30

Re: Outer heaven real

Postprzez solidrudy » Pn lip 16, 12 22:22

kurczę coś ucichł temat. szkoda bo warto i na dniach będziemy prowadzić nabór. póki są wakacje można skorzystać bo można nauczyć się wielu ciekawych rzeczy, no i wielu spróbować. akurat dostaliśmy od policji BTR-a 60 (taki jak w Peace Walkerze ale nie musieliśmy walczyć z policjantami jeśli wiecie o czym mówię:)
Zapraszam.
Avatar użytkownika
solidrudy
Inkarnacja VR
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt cze 02, 09 14:30

Re: Outer heaven real

Postprzez kALWa888 » Pn lip 16, 12 22:47

Wszystko brzmi ciekawie. Ale w firmie w której pracuję ze wszystkim jest problem łącznie z wolnym - jak z tym nie największy. Tym bardziej, że jestem prowadzącym. Może w przyszłym roku :). ALe bardzo chętnie czegoś podobnego bym spróbował.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Outer heaven real

Postprzez One man army » Wt kwi 16, 13 20:52

Witaj żołnierzu! Rekrutujecie może jeszcze jakichś zapaleńców do waszej jednostki?Wstąpiłbym do waszych szeregów z miłą chęcią,choć wiem tylko tyle,ile pozostawiłeś w swoim poście,bo linki do stron,które podałeś najwyraźniej wygasły.Mam nadzieję,że przeczytasz moją wiadomość i odezwiesz się za pośrednictwem forum.Od małego marzę o uczestnictwie w podobnym przedsięwzięciu :) Pozdrawiam !
One man army
Arnold
 
Posty: 24
Dołączył(a): Pt lut 08, 13 20:57

Re: Outer heaven real

Postprzez solidrudy » Śr cze 19, 13 23:26

kurde dawno mnie tu nie było ale odpowiadam specjalnie dla ciebie panie "one man army" :)
rekrutacji narazie nie przeprowadzamy ale to nic nie przekreśla. przyjedz, zobacz jak to wygląda, podejmij decyzje. jak postanowisz zostać na dłużej to załatwimy ci indywidualny tok nauki tak jak to było w moim przypadku. ktoś dał mi szansę no to ją wykorzystałem. a tu masz linki mam nadzieje że zadziałają http://jpr-kowalewko.pl/index.php?optio ... 1&Itemid=1
Avatar użytkownika
solidrudy
Inkarnacja VR
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt cze 02, 09 14:30

Re: Outer heaven real

Postprzez One man army » Śr lip 24, 13 02:01

Jestem oczarowany i mile zaskoczony wydzwiekiem twoje odpowiedzi,lecz poki co musze przelozyc swoje starania o zezwolenie na wstapienie do waszych szeregow,albowiem obecnie czyli od 15 lipca do dnia 8 kwietnia przebywam na terenie Czeskiego Republiki jako wolontariusz.Jednakowoz zapewniam,ze zaraz po powrocie z "misji" ponownie rozwaze swoja apelacje,gdyz pana slowa zwrotne uderzyly mnie swoja zwiezloscia,rzeczowoscia oraz przepelniona nadzieja.Mam nadzieje,ze to przeczytasz(jesli moge) i bedziesz trzymal reke na pulsie i co jakis czas wypatrywal odpowiedzi,w kazdym razie wiesz kiedy zamierzam podjac ostateczna decyzje...wiec,do wtedy! Ahoj! :)
One man army
Arnold
 
Posty: 24
Dołączył(a): Pt lut 08, 13 20:57


Powrót do MGS Peace Walker

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron