Wykłady z pizzologii

A właściwie to bardziej blogi ;) Jeden temat na użytkownika.

Moderatorzy: Operator, Wilczyca, GM

Wykłady z pizzologii

Postprzez ArecaS » Pn paź 24, 11 21:15

Pierwszy krok

Ponoć zawsze najtrudniejszy. W sumie od dawna korciłoby żeby coś napisać, tylko nigdy nie ma człowiek pomysłu co. Pomożecie?
Ostatnio edytowano So sty 31, 15 20:37 przez ArecaS, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: ASJ IOCIPCA: MO:ARUACO:#$M) CIOECMISJ C

Postprzez Snake_VR5 » Pn paź 24, 11 21:58

ArecaS napisał(a):Pomożecie?

Pomożemy!
Czy się stoi czy się leży, napisz może co ci leży...
Snake_VR5
Jack the Ripper
 
Posty: 1373
Dołączył(a): Wt kwi 20, 10 17:13
Lokalizacja: Konami

Postprzez Simon » Wt paź 25, 11 16:08

Zacznij może od rozszyfrowania tytułu...Chyba, że to tak randomowo wklepywałeś:]
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Postprzez ArecaS » Wt paź 25, 11 16:49

Tytuł? Tytuł jest symbolem. Symbolem odwiecznego chaosu, który kłębi się w mojej głowie jako nieodzowny towarzysz prawdziwego geniuszu. :)
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez ArecaS » Pt paź 28, 11 18:50

Piątek

Koniec tygodnia jest wspaniałym świętem, prawda? Wiem, wtórny jestem. Ale nie da się ukryć, że perspektywa czterodniowego weekendu działa na człowieka wybitnie pozytywnie. Tylko nachodzi mnie taka smutna refleksja... Jutro kolejny chat i pewnie znowu pojawię się ja, Lazuli i może cudem odnaleziony Dot, a reszta zwieje zaraz po quizie. I jak tu walczyć z pieniaczami i burzycielami, którzy wieszczą rychły upadek czatów? A przecież nie możemy pozwolić im wygrać!

Obrazek
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Snake_VR5 » Pt paź 28, 11 18:58

ArecaS napisał(a):I jak tu walczyć z pieniaczami i burzycielami, którzy wieszczą rychły upadek czatów? A przecież nie możemy pozwolić im wygrać!

Mam nieodparte wrażenie że pijesz do mnie i do dyskusji która ostatnio wstrząsnęła obrońcami czatu. Był już cytuje ''Kowinista'', ''Przemądrzały rebeliant'' a teraz widzę ''pieniacz'' i ''burzyciel''. No no coraz lepiej, w końcu wykreowano mnie na głównego nemesis czatów z którym trzeba walczyć. I jeszcze mieszanie w to polityki, teraz nawet rozumiem co Ocwelot miał na myśli porównując to do przepychanek polityków wewnątrz partii. Sorry ArecaS ale odbieram to co napisałeś jako przejaw jakieś desperacji i rozpaczy, a przecież ani ja ani nikt inny nie dąży do anihilacji czatów.
Ostatnio edytowano Pt paź 28, 11 19:12 przez Snake_VR5, łącznie edytowano 4 razy
Snake_VR5
Jack the Ripper
 
Posty: 1373
Dołączył(a): Wt kwi 20, 10 17:13
Lokalizacja: Konami

Postprzez kALWa888 » Pt paź 28, 11 19:04

Ale po co zaraz kłótnie rozpętywać? Niech sobie te czaty będą, kto przyjdzie ten przyjdzie, a kto nie to nie. Nie zauważyłem by ktokolwiek wieszczył tutaj upadek czegokolwiek poza serią gier MGS. Jeśli czaty mają upaść to upadną, ale jegomość Raiden nie będzie mieć z tym nic wspólnego. No, chyba że pokroi wszystkich swoją kataną. Wtedy frekwencja na pewno jeszcze bardziej się zmniejszy.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Postprzez ArecaS » Pt paź 28, 11 19:23

Wiecie, bierna postawa i sianie defetyzmu na pewno pozytywnego wpływu na czaty nie mają.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez kALWa888 » Pt paź 28, 11 19:30

I uważasz, że pod wpływem Raidena (cokolwiek sieje) ludzie chętni na czaty przestaną być chętni? Jak ktoś ma przyjść to przyjdzie. Spokojna głowa, panie. A ludzi niechętnych niczym nie zachęcisz. A nawet jeśli to skorzystają i zaraz pójdą jak tylko smakołyki znikną z misek. Jak ktoś ma ciekawsze zajęcia to na czat i tak nie wejdzie.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Postprzez ArecaS » Pt paź 28, 11 19:45

Problem polega na tym, że skoro nikt nie wchodzi na czaty, to rzeczywiście WSZYTKO jest od nich ciekawsze. Miałem cichą nadzieję, że są tu jednak osoby, które chcą to zmienić. Nie powiem, zaczynam odczuwać pewien zawód.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Soul » Pt paź 28, 11 19:46

ArecaS napisał(a): Jutro kolejny chat i pewnie znowu pojawię się ja, Lazuli i może cudem odnaleziony Dot, a reszta zwieje zaraz po quizie

O ty potworze... A ja to co?
Avatar użytkownika
Soul
Predator
 
Posty: 93
Dołączył(a): Śr lut 02, 11 14:59
Lokalizacja: Gallifrey

Postprzez ArecaS » Pt paź 28, 11 19:55

Ajć, przepraszam. Zaiste, Soul także jest mocnym punktem sobotnich spotkań. No bo z kim pogadać o kucykach, jak nie z nim właśnie? ^^

Obywatelu Soulu, Ruch Poparcia Czatów jest ci niezmiernie wdzięczny! <salut>
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Snake_VR5 » Pt paź 28, 11 19:55

ArecaS napisał(a):Wiecie, bierna postawa i sianie defetyzmu na pewno pozytywnego wpływu na czaty nie mają.

Gdzie ty widzisz taką postawę ?! Podzielam zdanie kALWa888, kto ma na czaty przyjść to przyjdzie. A ludzi niechętnych niczym nie zachęcisz, a już na pewno nie tym że nazywasz ich ''pieniaczami'' i ''burzycielami''. Co więcej z tej okazji chciałem poruszyć temat pewnego niepokojącego zjawiska.

Członkowie Ruchu Poparcia Czatów (czyt. RPC) narzekają na frekwencje czatów. Tymczasem gdy ktoś przedstawia swoje odmienne zdanie na ten temat, odbierają to jako atak i mówią że to nie będzie miało pozytywnego wpływu na czat. Co więcej rzucają w stronę takiej osoby jakieś niezbyt sympatyczne epitety. Jakieś pytania ? bo ja tu widzę chyba jakąś hipokryzję z ich stony. Co więcej ArecaS sądziłem że skoro zakładasz swój blog w dziale '' Przemyślenia użytkowników'' to będziesz się dzielił z nami jakimiś swoimi przemyśleniami, a nie uprawiał jeszcze jedną propagandę czatową. Chyba od tego jest już na forum dział ''Czat'', czy może się mylę ? Nie musisz więc zamęczać problemem czatu i poruszać go na każdym kroku.
Snake_VR5
Jack the Ripper
 
Posty: 1373
Dołączył(a): Wt kwi 20, 10 17:13
Lokalizacja: Konami

Postprzez Osvelot » So paź 29, 11 00:58

Raiden napisał(a):I jeszcze mieszanie w to polityki, teraz nawet rozumiem co Ocwelot miał na myśli porównując to do przepychanek polityków wewnątrz partii.


Siema, problem w mojej myśli przytoczonej polega na tym, że to było coś na kształt tych co w partii narzekali na jej porażkę, mimo że ma drugie miejsce w sejmie - o to mi chodziło. Więc sorry, ale no... cieszę się, że rozumiesz, mimo że to nie było zbytnio wspieranie twojego poglądu na sprawę.

: )
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Postprzez Gillian » So paź 29, 11 10:44

ArecaS, dałbyś sobie już siana.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez SaladinAI » So paź 29, 11 13:45

Tak z innych narzekań:

- nikt nie komentuje newsów
- nikt nie zagląda na forum
- nikt nie głosuje z w Ankiecie
- Zanzibar ma góra 10 użytkowników, ale kogo interesuje promocja
- Kojima jest głupi, przy jego działaniach powoli się wykrwawimy
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez La-Li-Lu-Le-Lo » So paź 29, 11 19:14

Dlatego najpierw trzeba sprowadzić na forum więcej użytkowników, a potem narzekać na frekwencję czata czy brak komentarzy na stronie i forum. Już od dłuższego czasu nie pojawił się tu żaden nowy użytkownik, który by się regularnie udzielał. Zarejestrowało się kilku fakt, tylko co z tego skoro tacy pytają się wyłącznie o pomoc w grze i jak szybko przychodzą tak szybko się zmywają.
Avatar użytkownika
La-Li-Lu-Le-Lo
Fortune
 
Posty: 307
Dołączył(a): N cze 22, 08 15:29
Lokalizacja: GW

Postprzez SaladinAI » So paź 29, 11 19:25

Prawda jest taka że jak dzieje się w okół MGSów, to dziej się i na Z. Osoby napływają gdy zainteresowanie ma swój początek w grach, no a tych nie ma - Rising jeszcze śpi, mogę napisać jeszcze z tysiąc newsów a i tak tego nie przeczyta tylko dla tego że w nie ma fali na tytuł.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez SALADYN » So paź 29, 11 21:55

Gdyby chociaż ci aktywni użytkownicy którzy tu zaglądają tylko do pierdolnika zacisnęli poślady i poświecili te parę minut na jakikolwiek komentarz na głównej to mielibyśmy tych komentów od groma, sam jeden Sal01 nie wystarczy żeby stronkę rozkręcić.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Gillian » So paź 29, 11 22:04

No ale co tu komentować na głównej? Na razie nic się nie dzieje. O Rising dalej cisza? yy aha, nic nowego. MGS HD dostaje jakieś ultra bajery w wersji japońskie? yy aha, co mnie to obchodzi, mieszkam w Polsce.

Kiedy ruszy machina związana z Rising to się ruszy i na stronie i na forum. Zawsze tak jest.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez SALADYN » So paź 29, 11 22:07

Zawsze można coś wtrącić choćby do typowego humoru Sala, na bezrybiu i rak ryba a każdy koment sie przyda.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Snake_VR5 » So paź 29, 11 22:29

Dlatego też za namową Saladin01 zacząłem dawać komenty na stronę główną, fakt że nie będą one może super hiper ambitne ale zawsze będą.

La-Li-Lu-Le-Lo napisał(a):Dlatego najpierw trzeba sprowadzić na forum więcej użytkowników


Nie tyle sprowadzić co może zająć się reklamą, choć czy takie działanie przyniosło by pożądane skutki to nie wiem. Może po prostu niektórym nie chce się ruszyć tyłka na Zanzibar, może wizualnie ich forum odstrasza. A może po prostu poruszona przez kwestia ciszy w związanej z Rising jest tego powodem, czynników może być dużo. Natomiast skoro jesteśmy w temacie, przeszukując ostatnio Youtube za pomocą opcji ''Data przesłania'' z nadzieją znalezienia nowego trailera Rising (joke) natrafiłem na coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=TlE5z6pM ... re=related

Ciekawe czy ów weteran wie o istnieniu Zanzibaru ? Poza tym wnioskuje że jest miłośnikiem MGS skoro znajduje czas by nagrać i wrzucić do neta filmik z przechodzenia gry. La-Li-Lu-Le-Lo napisałeś że trzeba sprowadzić na forum więcej użytkowników, czy muszę dodawać teraz coś więcej ?
Snake_VR5
Jack the Ripper
 
Posty: 1373
Dołączył(a): Wt kwi 20, 10 17:13
Lokalizacja: Konami

Postprzez Gillian » So paź 29, 11 23:00

Jazda z komentarzami w takim razie.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez La-Li-Lu-Le-Lo » So paź 29, 11 23:41

Komentarze pod newsami rzadko kogo tutaj przyciągają.

Raiden napisał(a):Nie tyle sprowadzić co może zająć się reklamą

Na to samo wychodzi. Reklama ma zachęcić do przyjścia na forum.

Raiden napisał(a):A może po prostu poruszona przez kwestia ciszy w związanej z Rising jest tego powodem, czynników może być dużo.

No jest wiele przyczyn. Większość forów gdzie jest jakaś aktywność ma swoje własne tematy o MGS i rozmawiają tam. Po co mieliby tu przychodzić i się specjalnie rejestrować. Jak wychodził PW to niewielu tu przyszło, większość to posty tych samych użytkowników co zwykle.

Raiden napisał(a):Może po prostu niektórym nie chce się ruszyć tyłka na Zanzibar

Niektórym? Raczej wszystkim oprócz tych 15 osób.

Raiden napisał(a):może wizualnie ich forum odstrasza

A może tych co chcieli się tu udzielać odstraszyła atmosfera forum..

Raiden napisał(a):Ciekawe czy ów weteran wie o istnieniu Zanzibaru ? Poza tym wnioskuje że jest miłośnikiem MGS skoro znajduje czas by nagrać i wrzucić do neta filmik z przechodzenia gry

Można polecić mu forum. Może założy tu temat o let's playach.
Avatar użytkownika
La-Li-Lu-Le-Lo
Fortune
 
Posty: 307
Dołączył(a): N cze 22, 08 15:29
Lokalizacja: GW

Postprzez Snake_VR5 » N paź 30, 11 12:19

La-Li-Lu-Le-Lo napisał(a):A może tych co chcieli się tu udzielać odstraszyła atmosfera forum...

Mianowicie ? bo jakiejś szczególnej zmiany na gorsze nie zauważyłem

Można polecić mu forum. Może założy tu temat o let's playach.

Otóż to
Snake_VR5
Jack the Ripper
 
Posty: 1373
Dołączył(a): Wt kwi 20, 10 17:13
Lokalizacja: Konami

Postprzez SaladinAI » N paź 30, 11 12:44

Aż się miło robi patrząc na taki ruch.

Statystyki mówią że ludzie przychodzą do nas dosłownie intuicyjnie gdy rozpoczynają się targi - TGS i od razu jest ruch.

Fakty są też takie że trzeba odróżniać fanów totalnie hardkorowych od tych którzy przychodzą tu tylko po to by dowiedzieć się jak Mantisa rozwalić; szukających głównie porad, krótkich wiadomości.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez La-Li-Lu-Le-Lo » Pn paź 31, 11 19:34

Raiden napisał(a):Mianowicie ? bo jakiejś szczególnej zmiany na gorsze nie zauważyłem

Nie wiem, niektórzy się na nią skarżyli, może mieli co innego na myśli.

Co ich tak wizualnie odstrasza? Forum ma być różowe?
Avatar użytkownika
La-Li-Lu-Le-Lo
Fortune
 
Posty: 307
Dołączył(a): N cze 22, 08 15:29
Lokalizacja: GW

Postprzez ArecaS » Pn paź 31, 11 20:24

La-Li-Lu-Le-Lo napisał(a):Forum ma być różowe?

Nie obraziłbym się, gdyby administracja taką skórkę dodała. :P
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez kul » Pt lis 04, 11 14:25

http://style.przemo.org/
To czekam na propozycje.
I bought a ceiling fan the other day. Complete waste of money. He just stands there applauding and saying "Ooh, I love how smooth it is."
Avatar użytkownika
kul
Niewidzialna Armia
 
Posty: 1042
Dołączył(a): N sie 23, 09 11:49
Lokalizacja: Luoyang, Henan, ChRL
Gram: O kurde...
Czytam: ...

Postprzez ArecaS » Pt lis 04, 11 20:49

No i tu jest problem, bo nic ładnego w różu nie ma. :/
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Następna strona

Powrót do Przemyślenia użytkowników

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron