kALWa888 kręci pierdolnikiem

A właściwie to bardziej blogi ;) Jeden temat na użytkownika.

Moderatorzy: Operator, Wilczyca, GM

Re: kALWa888 kręci pierdolnikiem

Postprzez Faja » Cz paź 24, 13 08:01

PS2 miało największą bibliotekę gier w historii więc z samego rozkładu normalnego Gaussa można wywnioskować, że crapów było więcej niż na PS3.
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: kALWa888 kręci pierdolnikiem

Postprzez kALWa888 » Cz paź 24, 13 09:40

[belkot]Nawet jeśli uważam, że inne gry niż jRPG to gówno to jest to nic innego jak sprawa gustu. Ale oczywiście tak nie uważam, a swoje zaległości nadrobię kiedy będzie mi wygodnie, więc skończcie mnie już pouczać, bo to jest... nie wiem, żałosne? Mogę grać tylko w jRPG omijając inne gry i to źle? Dobrze się bawię. Anyway, gier o których mówiłem crapami nazwać chyba nie można, nazwałem to po swojemu crapami, bo w ogóle do mnie nie trafiły.[/belkot]

INNE GRY NIŻ JRPG TO GÓWNO!!!!11

[belkot]Jest to po prostu mój ulubiony gatunek gier, na tej generacji praktycznie go nie ma. MGS jest niewiele, Silent Hill to w zasadzie kupa no i brak reszty moich ulubionych serii (innych niż jRPG), których powrót obiecują na PS4.[/belkot]

Crapów może i było więcej, ale hiciorki jakie królowały na PS2 były lepsze (w moim mniemaniu) od tych, które królują na PS3. A z crapami to różnie bywa, wystarczy klimat albo jakaś dobra fabuła lub połączenie obu, ale gorzej pod względem technicznym i już mamy grę ciekawą do ogrania. Trzeba jednak czasu i kasy, albo doświadczeń innych ludzi o guście któremu ufamy, by o istnieniu wszystkich wartych uwagi tytułów się dowiedzieć.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: kALWa888 kręci pierdolnikiem

Postprzez Gac666 » Cz paź 24, 13 09:44

Ja się z Kalwasem trochę zgadzam.

Do mnie dobre 70% gier, które wyszły na konsole w ogóle nie trafiało, bo po prostu nie ten gatunek co lubię.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: kALWa888 kręci pierdolnikiem

Postprzez Gillian » Cz paź 24, 13 10:27

Kalwa, Twój problem polega na tym, że lubisz tylko te piosenki, które znasz.

Jedną z cech charakterystycznych tej generacji jest to, że sporo pecetowych serii i gatunków zostało "ukonsolowionych" (ku rozpaczy pecetowców, co zrozumiałe). Oznacza to, że PS360 oferują gry, jakie ciężko było znaleźć na konsolach poprzednich generacji, a które też mogły odpychać konsolowców na pecetach. Dlatego daj sobie szansę, zdobądź PS3 na własność i zamiast szukać kolejnych jRPG, które niewiele się od siebie różnią, zaryzykuj i zakosztuj jakiegoś RPGa o pecetowym rodowodzie. Ja w ogóle kiedyś nie przepadałem za żadnymi RPG, a dzięki tej generacji je polubiłem. Gusta się zmieniają, trzeba tylko sobie na to pozwolić.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: kALWa888 kręci pierdolnikiem

Postprzez kALWa888 » Cz paź 24, 13 10:51

Pozwolę sobie na zmianę gustu i jestem coraz bliżej zakupienia PS3, ale na razie mam taki stosunek. Lubię te zachodni RPGi, swego czasu dużo grałem na PCtach, ale potem przestawiłem się na konsole. Po prostu na kompie chcę grać w pewien rodzaj gier, a na konsoli w inny. jRPG tak naprawdę jeszcze się nie nacieszyłem, a podobnymi grami do tych już troche tak. Nie brakuje mi ich, a ciągle ciągnie mnie do nowych jRPG, gier od Nintendo, wszelakiej japońszczyzny. Ale chętnie poznam tą generację bliżej i nie zaprzeczam, że może mi się spodobać. Jeśli jednak wciąż będę tak samo reagować na resztę nieznanych mi gier, no to co mam poradzić? Nie widzę naprawdę sensu grania w coś co tylko ładnie wygląda i brzmi, a już nie za bardzo wciąga. Muszę chcieć brnąć w to dalej. Tytuły, które wymieniałem sprawiały, że nie chciałem brnąć dalej. Sprawdziłem też kilka innych tytułów na X360 już. Pierwsze dwa Bioshocki - ukończyłem z dużą przyjemnością, Just Cause 2 totalnie do mnie nie trafił, podobnie jak RE5 - choć tutaj przynajmniej miodny gameplay. Gears of War naprawdę dobry tytuł, ale nic nadzwyczajnego, wolę ciut inne rzeczy. Dwójkę ograłem tylko przez godzinkę. I tak trochę po trochu mam pojęcie do jakich gier się kierować a jakie raczej omijać.

No i może nie nazywałbym tego zmianą a raczej poszerzeniem gustu,bo jRPG i wszelkiej japońszczyzny jeszcze długo nie porzucę.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: kALWa888 kręci pierdolnikiem

Postprzez Simon » Cz paź 24, 13 16:24

No dobra, rozumiemy twoj stosunek, ale nie pisz prosze juz wiecej, że currenty to kupa i złooo bo naprawde za malo ograles by wysnuwac takie bzdurne tezy.
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Re: kALWa888 kręci pierdolnikiem

Postprzez SALADYN » Pt paź 25, 13 23:55

Chciałem napisać dość długiego posta z cytatami, argumentami itp ale doszedłem do wniosku że jesteś kalwa niereformowany w tak naturalnej sprawie jak przesiadka na kolejną generację więc sobie daruje. Mimo iż w kolejnych postach podzielasz moje podejście do gier to jednak ty tylko widzisz minusy w obecnej generacji i trwasz w swoim przekonaniu że kiedyś było lepiej bo były JRPG.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: kALWa888 kręci pierdolnikiem

Postprzez kALWa888 » So paź 26, 13 01:43

Były gry dla każdego. Dla dzieci, dla fanów wyścigów, jRPG, strzelanek, gier akcji, platformówek, gier niekonwencjonalnych, fanów symulatorów różnego rodzaju, survival horroru, slasherów, przygodówek, gier sportowych itd. Z tego co mi wiadomo, kilka tych gatunków poszło się ostro kochać gdzieś w zapomnianych miejscach gotowych do wyburzenia. (Chyba) Są, ale na pewno na pierwszy rzut oka ich nie widać. A przynajmniej ja ich nie widzę, bo skutecznie przysłania je ogromna ilość hitów.

Ach, i chciałem dodać coś jeszcze. PlayStation 2 mam dopiero od końcówki 2009 roku. Chyba nic dziwnego, że nie zdążyłem się nacieszyć poprzednią generacją skoro tak krótko mam w posiadaniu jedną kieszonsolkę (NDS zakupiony bardzo niedawno i dwie konsole (NGC niedawno zakupiony)? Dodam jeszcze do tego, że długo czekałem na niektóre tytuły, które są moimi priorytetami i czekam na nie dalej z różnych powodów - zwykle chodzi o ich i innych gier ceny.

Kolejna rzecz: nie widzę jedynie samych minusów, ale jako ktoś z zewnątrz widzę ich całkiem sporo. Cała moja opinia oparta jest na obserwacji, własnych (póki co małych) doświadczeniach oraz opiniach innych użytkowników. Bo jakie gry definiują dzisiejszą generację? Takie maskotki - kiedyś Spyro, Crash, nawet Tombi, Snake, Jin Kazama... Za czasów PS2 - Dante, Leon, Jak & Daxter, Kratos... A PS360? Gears of War, Uncharted, Assassin's Creed... nie wiem nie znam się, ale jeśli ww gry definiują dzisiejszą generację to co ja mam z jednej strony myśleć? Sam już nie wiem, to są przecież flagowe tytuły - gry warte ogrania, bo exy i wogle super... Tak czy siak nie jestem na tyle uparty by się upierać, że coś mi się nie podoba nawet jak zacznie mi się podobać. Już przed przejściem (to złe słowo, bo ze starej nie zrezygnuję) na następną generację widzę jakieś 20-30 tytułów (bez liczenia, tak na oko), które mają duże szanse na spodobanie mi się i mały procent z tego to jRPG (ale przecież ma to tylko związek z tym, że mało jest teraz jRPG;) ). Po prostu teraz widzę w nowej generacji (z pominięciem Wii) niewiele dla mnie, bo około 25 tytułów to chyba niezbyt dużo? Anyway, jak już będę mógł sobie pozwolić na zakup PS3 to zrobię sobie listę interesujacych mnie tytułów i wkleję ją do tego tematu - może ktoś z Was doradzi mi co to crap a co nie i czy nie lepiej poznać coś innego przed zagraniem w dany tytuł. W zasadzie już mógłbym zacząć, ale po co?

No i przesiąść się nie przesiądę - w sensie nie porzucę poprzednich generacji, tak jak nie porzuciłem PlayStation gdy pojawił się PS2. Na samym PS mam jeszcze sporo do ogrania, na PS2 chyba jeszcze więcej... No nic, oby jak najszybciej udało mi się kupić PS3. Ech, gdybym zamiast kupowania gier za kilka stów skupiłbym się na dorwaniu PS3 to już bym ją miał. Ale wybiera się to co się woli, jeśli ma się wybór.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: kALWa888 kręci pierdolnikiem

Postprzez kALWa888 » Cz kwi 17, 14 19:45

Ostatnio, w związku z premierą Ground Zeroes napisałem kilka tekstów w ramach przypomnienia serii. Miałem przyjemność napisać tekst na jeden z najciekawszych tematów ever, a że dotyczy MGS... Nie mogłem się powstrzymać, toteż daję linka żebyście ocenili drodzy Zanzibarowcy. Wasza krytyka będzie dla mnie złotem, ciekawi mnie jak podobny tekst ocenia fan serii, tym bardziej dobrze obeznany z wszelkimi wątkami pojawiającymi się na przestrzeni uniwersum. Oczywiście spoilery i zaznaczam jednocześnie że wybrałem te, o których sam wiedziałem (choć i uci dopomógł) i te, które wydawały mi się najciekawsze. Wszystko przez ograniczenia. Podobno internauci nie lubię czytać. Użytkownicy PS Site (z kilkusnat(oma) wyjątkami) lubią jedynie oglądać obrazki, toteż moje teksty są w wielu przypadkach niemal brutalnie skracane. Ale czy nie o to chodzi? By tekst był krótki i zawierał jedynie to co najlepsze? Sam nie przepadam za czytaniem ze stron monitora, ale jak ciekawe to wiadomo.

Ogólnie pomysł bardzo fajny, ale osobiście bardziej bym go rozwinął. Przy pisaniu o Metal Gear Solid trudno mi się ograniczać :)

http://www.pssite.com/publicystyka-1028 ... _gear.html

Jak widać, komentarzy niewiele i to takich, że nie za bardzo jest o czym zacząć dyskutować. To chyba powszechny problem internetu. Masa gównianych i nic nieznaczących wiadomości pod którymi znajduje się masa gównianych nic nie wnoszących komentarzy. Wszędzie to widać. Mnie to trochę boli, ale cóż zrobić skoro każdy może wyrazić nawet najgłupsze zdanie za które w "prawdziwym" towarzystwie mógłby nawet dostać po mordzie. :)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: kALWa888 kręci pierdolnikiem

Postprzez Solidny » Pt kwi 18, 14 03:51

Kurczę, takie teksty to już w zasadzie wymarły gatunek, dotąd podtrzymywany przy życiu chyba tylko przez Sal01. Nostalgia...

Nie chcę za bardzo pisać o błędach językowych, bo żaden ze mnie ekspert (widać zresztą po postach), poza tym to też wina pssite, że nie mają dobrej korekty. Jedna mała uwaga co do "100 bilionów": https://translate.google.pl/?hl=en&tab=wT#en/pl/billion

No to mając z głowy najnudniejszą część, czas na krytykę, której tak pragniesz :)

Przede wszystkim, ktoś niezaznajomiony z serią nie ma czego tu szukać. Wymienione wątki są posegregowane według kolejności wydanych gier, co średnio przekłada się na płynność i ciąg logiczny tekstu. Np. wyjaśnienie kim są Patrioci i jak powstali pojawia się prawie dwa akapity po tym jak o nich wspomniałeś.
Można oczwiście powiedzieć, że to tekst dla fanów, ale jednak warto pomyśleć o promowaniu serii wśród "nieoświeconych", a ten tekst raczej nie pomoże (dla pewności trzeba przetestować, ale jestem mocno przekonany).

Widać bardzo, że temat cierpi na brak rozwinięcia. Po wstępie mogłem się spodziewać po prostu wyliczanki motywów, ale nie wiem czy to dobry sposób. Wydaje mi się (podkreślam, "wydaje" oraz "mi"), że lepiej by było skupić się na konkretnej perspektywie, zwłaszcza, że rozmiar tekstu był mocno ograniczony. Np. skupienie na mieszaniu prawdziwego świata z fikcją, tak jak fragment o wojnie w Zatoce czy zimnej wojnie. Sam temat teorii spiskowych w MGSach to materiał na dłuższy tekst.

Rzuca też się w oczy pewien brak konsekwencji z potraktowaniem tematów. Przy wspomnianej wojnie w Zatoce lub Iluminati opisałeś najpierw historyczne fakty (lub zanotowane w historii teorie), a potem zestawiłeś je z ich MGSowymi odpowiednikami. Później zamiast tego mamy podręcznik historii pióra Kojimy, gdzie nie ma żadnego podziału na prawdę i fikcję. Opisywane są wydarzenia w uniwersum, ale bez komentarza jak to się ma do rzeczywistości.

Często też mam wrażenie, że materiał jest pocięty w dziwnych miejscach, choć to może przypadek. Np. ten fragment:
[Patrioci] Cenzurują informacje o rzeczywistej ilości genomów w ludzkim DNA i tym podobnych. Według nich mało istotne informacje hamują ewolucję i dlatego trzeba to kontrolować

Wiesz o co mi chodzi? :)
Te zdania chyba nie powinny występować po sobie, ale rozumiem co miałeś na myśli.

Ok, zostawię Cię już w spokoju :). W żadnym razie nie starałem się wyciskać krytyki na siłę, starałem się tylko zwrócić uwagę na rzeczy, które warto uwzględnić na przyszłość. A skoro to robię, to dlatego, że uważam iż warto ;). Niezła robota, przeczytałbym coś jeszcze w tym klimacie.
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: kALWa888 kręci pierdolnikiem

Postprzez SALADYN » Pt kwi 18, 14 08:38

W ogóle z tobą kalwa nie gadam. Siedzi na forum taki maniak, pisze teksty o MGS a publikuje je na serwisach traktujących gaming ogółem. Nie no foch po całości ;)
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: kALWa888 kręci pierdolnikiem

Postprzez Gillian » Pt kwi 18, 14 08:51

Jeszcze na takich serwisach pokroju PSssie.pl
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: kALWa888 kręci pierdolnikiem

Postprzez kALWa888 » Pt kwi 18, 14 20:19

Cały pomysł na tekst ( nie mówiąc o tym, że zawsze chciałem o czymś podobnym napisać również jeśli chodzi o Silent Hill - wiadomo że inny temat) to Musiol. Miałem wziąć pod uwagę kilka wątków i ograniczyć się jeśli chodzi o ilość znaków. Ciężkie dla mnie zadanie, tym bardziej że jeszcze tyle doświadczenia nie mam. Z tym bilionem to wiem, dałem do pieca, ale cóż tak to jest jak człowiek mało wie ;). Korekta to mus jeśli portal chce być traktowany poważnie. Każdemu może zdarzyć się babol, a ja w zasadzie sam nie wiem czemu użyłem bilion zamiast miliard. Może dlatego, że nie podświetliło jako błąd? Co do okrojenia tekstu i tego jaki ma charakter to tak jak wspominałem wcześniej. Ograniczenia. Pierwsza wersja tekstu była trzy razy dłuższa, ale jak ją podesłałem kazał skrócić. A że tekst musi zarobić i że oni mi płacą to wiadomo, kalkulacja. Mało znaków, duża klikalność = hajs się zgadza. Klikalność i tak nie jest zadowalająca bo tekst skierowany do fanów, tych z kolei na PS Site zbyt wielu nie ma jak mi się wydaje, a o tym co napisałem raczej wiedzą.

SAL, może pomyślimy o artykule only for Zanzibar? Dobrze się bawiłem podczas pisania i raczej chętnie wezmę się za tekst ponownie, ale może trochę potrwać zanim skończę bo musiałby wyglądać całkiem inaczej. PS Site ogranicza mnie do tego stopnia, że ciągle piszę coś na boku dla siebie i ludzi którzy chcą czytać. Tylko tego czasu mało. Napisałem również tekst o tym jak rozwijał się gameplay w MGS. Ale skupiając się tylko na kanonicznych odsłonach.

http://www.pssite.com/publicystyka-1024 ... _gear.html

no i najciekawsze easter eggi, ale to takie tam. choć zainteresowanie największe. Co tylko dobitnie pokazuje jak bardzo ludzie nie lubią czytać. Ranker to najpopularniejszy chyba dział :/
http://www.pssite.com/publicystyka-1041 ... solid.html

w zasadzie to zestawiłem te, o których pamiętałem ;) Niekoniecznie najciekawsze. Ludzie mi wrzucali że nie napisałem o szczającym strażniku czy wzmiance o bluray w czwórce. Ale tych nie da sie nie znać, no chyba że omija się wszelkie rozmowy przez codec.

Bardzo dziękuję za opinię Solidny. Wezmę sobie do serca to co napisałeś. I postaram się jak najszybciej napisać ten tekst jeszcze raz :). Aż chce się pisać ;)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: kALWa888 kręci pierdolnikiem

Postprzez SALADYN » Pt kwi 18, 14 20:24

Tu nie ma co myśleć o pisaniu, nie wiem czy zauważyłeś ale Zanzibar zawsze był w tej kwestii otwarty i często pojawiały się teksty użytkowników, sam jestem tego doskonałym przykładem. Pisz i męcz SalAI o publikacje.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: kALWa888 kręci pierdolnikiem

Postprzez kALWa888 » Pn sty 11, 16 19:18

Ummm, nie wiem czy ktoś z Was się w to bawi, ale ja się bawiłem w poprzednim roku i stwierdzam, że to całkiem dobra rzecz. Chodzi o to śmieszne wyzwanie "52 gry w ciągu roku", czyli jedna w tydzień. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że nieco to motywuje do ukończenia gier dawno temu napoczętych albo w ogóle nieruszonych. Do listy dopisujemy gry rozpoczęte kiedykolwiek, ale koniecznie ukończone w tym roku. Fabularne DLC niby liczą się jako osobne pozycje, ale te multikowe raczej tylko wtedy gdy wbije się do nich powiedzmy 100% trofeów. Trochę inaczej z grami wieloosobowymi. Jeden może wpisać BF3 multi po grze w Sieci przez 10h, inny dopiero gdy zdobędzie wszystkie trofiki online. Chodzi o postawienie sobie celu i zrealizowanie go. Odpada jednak wpisywanie na jednej pozycji ukończonej fabuły, a w tym samym roku, za jakiś czas, na osobnej pozycji zdobytej platyny w jednej grze. To z kolei zmotywowało mnie, by po przejściu fabuły od razu brać się za masterowanie tytułu. No i oczywiście liczy się tylko jednorazowe ukończenie tytułu. Gry które sobie dla przyjemności przechodzimy w roku kilka razy (powiedzmy MGS) wpisujemy mimo wszystko tylko raz. Zasady nie są moje, ale w miarę mi odpowiadają. No i ten post potraktuję sobie jako takie miejsce, gdzie tę listę będę sobie aktualizował. Jeśli ktoś chce dołączyć to śmiało. Może będziecie mieć lepsze pomysły odnośnie zasad. Zachęcam do wzięcia udziału.

Na początek lista z tamtego roku:
1. Yakuza 3 (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
2. Rain (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
3. Podróż (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
4. Juju (PS3) - zdobycie 100% trofeów
5. Demon's Souls (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
6. Batman: Arkham Asylum (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
7. Metal Gear Soild V: Ground Zeroes (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
8. Nier (PS3) - ponowne przejście od nowa i zdobycie platyny + przejście DLC
9. Enemy Front (PS3) - zdobycie wszystkich trofeów gry wieloosobowej
10. Ni No Kuni: Wrath of the White Witch (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
11. Resident Evil 5 (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
12. Asura's Wrath (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
13. Asura's Wrath (PS3) - ukończenie końcowych rozdziałów z DLC
14. Drakengard 3 (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
15. Drakengard 3 (PS3) - ukończenie fabularnego dodatku Two's Chapter: Bliss
16. Drakengard 3 (PS3) - ukończenie fabularnego dodatku Three's Chapter: Play
17. Drakengard 3 (PS3) - zdobycie 100% trofeów w fabularnym dodatku Four's Chapter: Frigidity
18. Drakengard 3 (PS3) - zdobycie 100% trofeów w fabularnym dodatku Five's Chapter: Hunger
19. Drakengard 3 (PS3) - zdobycie 100% trofeów w fabularnym dodatku Zero's Chapter: Fate
20. Saints Row: The Third (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
21. Saints Row IV (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
22. Pac-Man and the Ghostly Adventures (PS3) - zdobycie platyny
23. Legacy of Kain: Soul Reaver (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
24. Blood Omen: Legacy of Kain (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
25. Atelier Totori: The Adventurer of Arland (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
26. Toybox Turbos (PS3) - zdobycie 100% trofeów
27. Assassin's Creed (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
28. Syberia II (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
29. Assassin's Creed II (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
30. Spec Ops: The Line (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
31. Borderlands (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
32. Borderlands (PS3) - zdobycie 100% trofeów w fabularnym dodatku Zombie Island of Dr. Ned
33. Borderlands (PS3) - ukończenie dodatku fabularnego Claptrap's New Robot Revolution
34. Zone of the Enders HD (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
35. Zone of the Enders: The 2nd Runner HD (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
36. Killer 7 (PS2) - ukończenie wątku fabularnego
37. American McGee's Alice HD (PS3) - zdobycie 100% trofeów
38. Alice: Madness Returns (PS3) - zdobycie platyny
39. White Knight Chronicles (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
40. The Darkness II (PS3) - zdobycie platyny
41. Tomb Raider (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
42. Battlefield 3 (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
43. Max Payne 3 (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
44. Mirror's Edge (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
45. Crysis [PS3] (PS3) - zdobycie platyny
46. God of War: Wstąpienie (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
47. Batman: Arkham City (PS3) - ukończenie wątku fabularnego + epizody Catwoman
48. Call of Juarez Gunslinger (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
49. Bioshock: Infinite (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
50. Bioshock: Infinite (PS3) - ukończenie dodatku fabularnego Burial at Sea - Episode 1
51. Bioshock: Infinite (PS3) - ukończenie dodatku fabularnego Burial at Sea - Episode 2
52. Metro: Last Light (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
53. Rayman 3 HD (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
54. Rayman: Origins (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
55. Deadly Premonition: Director's Cut (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
56. Limbo (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
57. The Last of Us (PS3) - ukończenie nowej gry +
58. Kingdom Hearts: Birth By Sleep Final Mix HD (PS3) - zdobycie platyny
59. Kingdom Hearts 358/2 Days HD (PS3) - zdobycie 100% trofeów
60. Kingdom Hearts (PS2) - przejście gry na 100%
61. Kingdom Hearts Final Mix HD (PS3) - zdobycie platyny
62. Far Cry 3: Blood Dragon (PS3) - ukończenie wątku fabularnego
63. Yakuza (PS2) - ukończenie wątku fabularnego

No, a teraz lista tegoroczna:
1. Castlevania: Lords of Shadow (PS3) 2.01.2016, ~30h - zdobycie platyny
2, Deus Ex: Bunt Ludzkości (PS3) 4.01.2016 ~25h - zdobycie platyny
3. Deus Ex: Bunt Ludzkości -Brakujące Ogniwo-(PS3) 6.01.2016 ~4h - zdobycie 100% trofeów
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: kALWa888 kręci pierdolnikiem

Postprzez Faja » Pn sty 11, 16 19:59

65 tytułów naliczyłem na samych Plejkach, dodatkowo kilkanaście na PC no i jedna na telefoniel
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: kALWa888 kręci pierdolnikiem

Postprzez Gillian » Pn sty 11, 16 20:02

Skąd macie tyle czasu na gierki?
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: kALWa888 kręci pierdolnikiem

Postprzez Faja » Pn sty 11, 16 20:07

Praca zdalna w domu ma swoje uroki
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: kALWa888 kręci pierdolnikiem

Postprzez kALWa888 » Pn sty 11, 16 20:09

U mnie to różnie wyglądało. Czasem nie miałem ani czasu ani ochoty grać, to przez dwa miesiące nie za dużo wpadało (platyna w KH FM mi tyle zajęła). Czasem jednak zdarzało się, że obu rzeczy było sporo i wtedy się nadrabiało (gdybym wpisywał tak jak teraz z datami to byłoby widać te przerwy lub ich brak). I tak planowałem ukończyć 100 gier. Wiem, że to możliwe, bo znam typków co prawie dobili do tej liczby. Ale nie dla mnie takie zabawy, aż tak grać mi się nie chce. No i co innego jeśli ogranicza się do krótkich tytułów, indyków wręcz. Ogólnie obecnie poza pracą obowiązków nie mam, wolny strzelec jestem, więc mogę sobie że tak powiem grać do woli i nikt mi o to nie marudzi :D.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Poprzednia strona

Powrót do Przemyślenia użytkowników

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron