Świat według Pandory.

A właściwie to bardziej blogi ;) Jeden temat na użytkownika.

Moderatorzy: Operator, Wilczyca, GM

Re: Świat według Pandory.

Postprzez Osvelot » Cz lis 03, 16 13:22

Opinie są jak dziura w dupie, każdy ma własną.

Spoiler:
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Re: Świat według Pandory.

Postprzez SALADYN » Cz lis 03, 16 13:23

Solidny napisał(a):
Nie ma żadnych hitów,
Są gry lepsze i gorsze,
Nie ma gier idealnych.

Mój wyraz twarzy krzyczał
Jakie to gówno jest nudne

Nie ma gier idealnych.
Są tylko niespełnione
oczekiwania.

Faja, 2016

O LOL, gdybyśmy jeszcze plebiscyty prowadzili to masz tekst roku jak w banku.

Gillian napisał(a):Jak na osobę, która spędza dziesiątki godzin tygodniowo przy giereczkach, Faja wyraża się o nich dosyć chłodno :)

I w sumie dobrze, jakoś lepiej mi się słucha opinii osób które potrafią krótko, zwięźle i prosto z mostu napisać co z grą jest nie tak i dlaczego warto zagrać a już tym bardziej jak ktoś potrafi zmienić zdanie i się tego nie wstydzi.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Świat według Pandory.

Postprzez kALWa888 » Pt lis 04, 16 02:34

Mówiąc o hitach miałem na myśli coś w rodzaju ulubionych gier, no ale na jedno wyszło. Ale hity jak najbardziej istnieją, nikt nie powiedział że jednocześnie są to gry idealne. Wiadomo czym takie hity są i to nie tylko wśród gier - ot, trafia to do masy ludzi. Uncharted to hit, The Last of Us, GTAV. Z idealnymi grami to raczej można się pytać poszczególnych jednostek. Ja coś tam bym wskazał jako grę idealną, ale sprawa jest o tyle utrudniona że technicznie zawsze się one zestarzeją, więc za jakiś czas można powiedzieć że mogłaby być jeszcze lepsza. No ale czy taki pierwszy MGS nie podpada pod ideał? W moich oczach na pewno.

Swoją drogą - nie potrafię pojąć jak jakakolwiek gra od Telltale z tym biednym gameplayem i nie tak genialnymi scenariuszami może przyprawić o opad szczeny. SotC już bardziej rozumiem. No ale każdy ma swoją opinię, jak i tę dziurę. No ale nie potrafię się zgodzić z tym mega smutnym tonem wypowiedzi i tym tekstem o niespełnionych oczekiwaniach. To brzmi prawie tak jakbyś nie widział najmniejszego sensu w graniu. Może jednak szukasz ideału? No i ciągle się zawodzisz, bo przecież nie istnieją. Heh.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Świat według Pandory.

Postprzez Pandora » Pn lis 07, 16 20:01

Zombie Army Trilogy, taki misz masz z Left4dead, Sniper Elite i Serious Sama.
No oczywiście zabijamy zombie, właściwie nazistowskie zombie... mamy 4 osobowy team , wiele postaci do wyboru (w tym te z Leftow) i w cholere zombie do ubicia, spawnia sie dziesiatkami, i dosyc szybko klada cie na ziemie.
Gra jest trudna, ale i zabawna... ostatnia walka z mega Hitlerem rozwala system, dawno się tak nie bawiłam!
Zdecydowanie polecam.
Avatar użytkownika
Pandora
Predator
 
Posty: 93
Dołączył(a): Śr sie 17, 16 20:36
Lokalizacja: Shadow Moses
Gram: Uncharted, CS GO, L4D2
Czytam: Metro 2035

Re: Świat według Pandory.

Postprzez Ziomaletto » Pn lis 07, 16 20:32

Właściwie jedyna rzecz z zombiakami, którą aktualnie jestem w stanie oglądać bez znudzenia i wkuźwienia, to Ash vs Evil Dead. Resztę rzeczy o tej tematyce można by zaorać w Nowym Meksyku razem z E.T. i nie poczułbym jakiejś straty.
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: Świat według Pandory.

Postprzez Pandora » Pn lis 07, 16 21:55

W Ash Vs Evil Dead masz demonki, nie zombiaki:P albo inaczej "Truposzczaki" xD
Avatar użytkownika
Pandora
Predator
 
Posty: 93
Dołączył(a): Śr sie 17, 16 20:36
Lokalizacja: Shadow Moses
Gram: Uncharted, CS GO, L4D2
Czytam: Metro 2035

Re: Świat według Pandory.

Postprzez Ziomaletto » Pn lis 07, 16 22:10

Pandora napisał(a):W Ash Vs Evil Dead masz demonki, nie zombiaki:P albo inaczej "Truposzczaki" xD


Fakt, faktem. Z wyglądu to mi zombi przypominają, ale nie wiem, nie znam się, nie orientuję się...

ZAROBIONY JESTEM.

PS. W wersji z lektorem mówią na nich "Ożywieńcy", więc ten... :)
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: Świat według Pandory.

Postprzez Pandora » Wt lis 08, 16 00:33

Ciągle mówią na nich tam inaczej:P W najnowszym odcinku Ash stwierdza że zabija demony ...
Avatar użytkownika
Pandora
Predator
 
Posty: 93
Dołączył(a): Śr sie 17, 16 20:36
Lokalizacja: Shadow Moses
Gram: Uncharted, CS GO, L4D2
Czytam: Metro 2035

Re: Świat według Pandory.

Postprzez Pandora » Cz lis 17, 16 19:27

Uncharted 2 skończony, wow, o wiele lepszy niż jedynka! Nie ma nudy, więcej fajnego stuffu. Liczę że trójka będzie jeszcze lepsza!
Avatar użytkownika
Pandora
Predator
 
Posty: 93
Dołączył(a): Śr sie 17, 16 20:36
Lokalizacja: Shadow Moses
Gram: Uncharted, CS GO, L4D2
Czytam: Metro 2035

Re: Świat według Pandory.

Postprzez Faja » Cz lis 17, 16 20:24

Tez dzis skonczylem hehe, ale nie nastawiaj sie co do trojki
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Świat według Pandory.

Postprzez SALADYN » Cz lis 17, 16 20:26

No racja, trzecia część nie rozwinęła formy a co najwyżej dopracowała szczegóły.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Świat według Pandory.

Postprzez Gillian » Cz lis 17, 16 22:19

Trzecia część najlepsza z trylogii :). Mniej akcji, więcej klimatu - jeśli lubisz taki układ, to szykuj się na grę jeszcze lepszą niż dwójka.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Świat według Pandory.

Postprzez Faja » Pt lis 18, 16 00:05

Jestem po 4 pierwszych chapterach i jest bardzo dobrze, a pyskówki między łysolem i Natem super. Zdecydowanie najlepsze dialogi w całej trylogii

Zupełnie inaczej tę grę zapamiętałem
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Świat według Pandory.

Postprzez Pandora » Wt maja 16, 17 06:14

Mortal Kombat XL, fabuła ok, i tak nie była tu potrzebna, mimo wszystko finałowy boss zawodzi (troche podchodzi mi pod tekkena) , porównując go do Shao Kahna z MK9 to lipka troszku, pokonałam SHinnoka w 3 minuty, a Kahna męczyłam w ponad godzine:C
Jednak grafika i sam gameplay o wiele lepszy niż w poprzedniczce.

Teraz biore sie za Resi7, Injustice2 i koncze Fallouta 4, potem zdam raport..jesli kogos to interesuje:P
Avatar użytkownika
Pandora
Predator
 
Posty: 93
Dołączył(a): Śr sie 17, 16 20:36
Lokalizacja: Shadow Moses
Gram: Uncharted, CS GO, L4D2
Czytam: Metro 2035

Re: Świat według Pandory.

Postprzez Pandora » So cze 17, 17 23:18

Fallout 4, no jest ok, gra narkotyk, wciąga strasznie! Misje fabularne no są ok, zależy też od frakcji do jakiej dołączamy, ja niestety dołączyłam do wieśniaków Prestona a tam w kółko too samoo... Tak czy siak główny wątek z początku bardzo fajny, później gdzieś znika i wymiera... w ogólnym rozrachunku jest poprawnie, nie dorównuje NV ale lepszy niż trója. A mody dodają jeszcze kilkadziesiat godzin gry.

Resident Evil 7 no bomba! tylko ...za krótka! Mega mi się podobało, wszystko jak być powinno! stare Re w nowym wydaniu, nie jestem zwolenniczką fpp ale tu mi nie przeszkadzało! Mam jedno zastrzeżenie, gdzie ten dodatek z Chrisem co ma być za free? bo o grze już jest cicho a miał wiosną być a za rogiem już latko:C

Injustice 2 jest obłędne, kocham Marvela ale zawsze ciągnęło mnie mimo wszystko do DC mimo że tak jest gorsze moim zdaniem pod każdym możliwym względem, sama walka jest wyśmienita jak zresztą nowe Mortalki, tryb fabularny bomba, jakbym ogladała niezły film! łojąć przy tym kilka mordek:P Dużo graczy marudzi na temat mimiki twarzy, mi się bardzo podobały!

Chyba czas wrócić do U3 i dokończyć gierke :C A już niebawem równiez coś o Dead Rising 3 i mam nadzieje Friday the 13th the game.
Avatar użytkownika
Pandora
Predator
 
Posty: 93
Dołączył(a): Śr sie 17, 16 20:36
Lokalizacja: Shadow Moses
Gram: Uncharted, CS GO, L4D2
Czytam: Metro 2035

Re: Świat według Pandory.

Postprzez Pandora » Cz cze 29, 17 08:46

Dead Rising 3 - nie jest tak źle jak ludzie mówili, ogółem to to samo co DR2, na minusiki zbyt duża mapka, zbyt niski poziom trudności.
Na plusy ciekawa historyjka ( w grach o zombie niczego wiecej nie potrzeba niz to co dostajemy)niby Last of Us to nie jest ale jest ok, smieszne i czasem trudne walki z bossami, moze nie tak hardcorowe jak w poprzednich ale jest i tak super, kulturystka rozwala system:P,
Avatar użytkownika
Pandora
Predator
 
Posty: 93
Dołączył(a): Śr sie 17, 16 20:36
Lokalizacja: Shadow Moses
Gram: Uncharted, CS GO, L4D2
Czytam: Metro 2035

Re: Świat według Pandory.

Postprzez Pandora » Pn lis 13, 17 08:01

Friday the 13th, co tu dużo mówić...dla mnie bomba! Lokacje odwzorowane idealnie 1 do 1-go, masakryczne zabójstwa rodem z filmów i smaczki w postaci kaset dodających troche do uniwersum Freddyego, Jasona i Asha. Miodzio...mimo bugow ;p
Avatar użytkownika
Pandora
Predator
 
Posty: 93
Dołączył(a): Śr sie 17, 16 20:36
Lokalizacja: Shadow Moses
Gram: Uncharted, CS GO, L4D2
Czytam: Metro 2035

Poprzednia strona

Powrót do Przemyślenia użytkowników

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron