Blog Bizona

A właściwie to bardziej blogi ;) Jeden temat na użytkownika.

Moderatorzy: Operator, Wilczyca, GM

Blog Bizona

Postprzez Bizon » Śr lis 15, 06 15:43

Skoro wi?kszo?? ma to czemu ja nie? :D

Chcia?em tu napisa? moje rozwarzana na temat amatorskich filmów opiraj?cych fabu?? na MGS.

Jedni robi? filmy tylko dla zabawy (jak ja i uci), inni za? traktuj? to nieco powa?niej. Przyk?adem niech bedzie film który tworzy gouki.
Z tego co wiem maj? profesjonalnego kamerzyst?, zespó? kaskaderów i sprz?tu za par? tysi?cy z?otych. To ju? nie jest zabawa.
Swoj? drog? szkoda ?e nigdzie nie mog? znale?? pe?nej wersji tego filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=GA4cMk1M ... 0Solid%204[url][/url]

Wida? ?e jest inspirowany pierwszym MGS'em (a raczej the twin snake's), i wygl?da niesamowicie.
Sniper wolf ma PSG 1, stra?nicy s? ?wietnie ubrani, snake te? niez?y, jedynie Gray Fox z jasnych powodów wygl?da hmm... no có? inaczej.

No i teraz pewien apel.
Twórzcie filmy zwi?zane z MGS, naprawd? nie trzeba do tego wielkich pieni?dzy (ja np. "polowanie na My?liwego" zrobi?em za darmo), zabawy jest przy tym full, no i jeszcze mo?na si? pochwali?.
I nie bójcie si? ?e was wy?miej?. Ja si? przyznam ?e tak my?la?em, a tu si? pozytywnie zaskoczy?em.

To tyle...
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Snake VR » Śr lis 15, 06 19:47

No coz filmik naprawde dobry ale ja jakos nie przepadam za amatorszczyzn?
dla zabawy. Moze jednak wezme sobie ten apel do serca i sie zastanowie nad tym
Avatar użytkownika
Snake VR
banan
 
Posty: 89
Dołączył(a): So wrz 23, 06 12:02
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez uci » Śr lis 15, 06 21:08

no, tez ju? widzialem ten trailer, ale zawsze dobija?o mnie to ?e tych stra?ników zawsze jest 3, biegaj? jak na paradzie i w sumie jako? tak dziwnie...

Bo poza tym naprawde jest swietny, szczegolnie SW...

Ale znów Snake z no?em?
Ale to urok filmu, jest taki jak ty chcesz...

A co do amatorki, poprostu kazdy chce czasem dac co? od siebie i bawi? si? przy tym, tez kr?cac MGSa bawilem si? doskonale i wyszed? ca?kiem zno?ny film, cho? np. produkcja Goukiego b?dzie o wiele powazniejsza.

Popieram Apel.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Bizon » So sty 13, 07 12:19

Dawno tu ni nie pisałem, więc teraz coś nowego

UWAGA SPOJLERY!!!

Przemyślenia po przejściu MGS 2: SoL

Dwa lata temu moja kuzynka prosiła mnie żebym jej pomógł na wakacjach.
Jej chłopak poleciał do USA, a ona opiekawoała się jego domem i psem.
W domu było wszystko TV, komputer i PS2 z MGS 2 włącznie!
Więc wyruszyłem! :D

Gdy już płyta z MGS'em wlądowała w PS2 czułem naprawdę WIEELLLKIEEE podniecenie :D
Zapewne dlatego że już wtedy przeszedłem MGS1 z 10 razy i miałem skończone 100% misji VR.
Znałem MGS2 z recenzji w CLICK!'u, autor tamtej recki napisał że w MGS 2 nie można grać Snake'em, tylko Raidenem.
Więc jakie było moje zdziwienie kiedy zobaczyłem scene na moście!
Mysłałem że MGS cut-scenki były świetne, ale ta wgniotła mnie w fotel! No i oczywiście wielkie zdziwienie gdy zobaczyłem Snake'a! :D

Zacząłem grać wieczorkiem, skończyłem koło 23:30. Doszedłem do momentu w którym trzeba robić zdjecia. Dlaczego tak długo? Bo poczułem że mogę grać bez końca na tym statku! Chodziłem po pokładzie odnajdując nowe elementy w gameplay'u itp.
Jak już wyłączyłem konsolę i udałem się do łóżka w głowie chodziło mi wiele myśli. Gdy zamykałem oczy widziałem sceny z MGS2.
Pierwszy raz miałem takie coś z powodu gry!
Rankiem usdiadłem do konsoli i przeszedłem "Tanker" (oczywiście kolejna scenka mną wstrząsnęła).
Pomyśłałem: "no dobra, dawać tu tego Raidena!", ale później uznałem że to ciekawy element i nic nie przeszkodiło mi w dojściu do końca...

A co potem??

Gierkę przeszedłem w 3 dni. Nie spodziewałem się dłuższego czasu.
Chyba nadal uważam że jest to najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (jeżeli chodzi o gameplay). Dlatego w ciągu trzech tygodni, gdy pilnowałem tego domu zdążyłem przejść MGS2 na Hard (na extreme niestety nie dałem rady).
Czas na trochę z moich przemyśleń:

Gameplay

Wszystko jak w MGS1, z dodaniem paru elementów (jak np. zwisanie i FPP). Mi to wystarczało. Grało mi się świetnie. Strażnicy nie są samodzielnymi żołnierzami. Teraz chodzą w grupach, mają tarcze i potrafią narobić niezłych kłopotów. Element zbierania Dog Tag'ów bardzo urozmaicił grę, ale i tak przy pierwszym przejściu średnio się tym interesowałem. Świetny motyw z mieczem, szkoda że występuje na samym koniuszku gry.
Ale były też w gameplay'u rzeczy słabe. Min. pływanie.
Pod wodą ciemno, a że było lato i słońce wkraczało do domu, to pływałem prawie na ślepo. Pływanie z Emmą przechodziłem chyba z 20 razy!
Kolejny jak dla mnie minus to design BIG SHELL. O ile na tankowcu było świetnie i czuć było MGS'owy klimat, o tyle na BS było tak jakoś... pomarańczowo i dennie. Ponadto denerwowało mnie ciągłe przechodzenie miedzy kolejnymi shell'ami.

Fabuła

Jak juz wielu pisało można było bardziej ukryć Snake'a na BS. Dlaczego Kojima nie próbował wkręcic też gracza??
Nie dawno leciał w tV seriał "Oficerowie" (całkiem fajny), tam też w jedym odcinku wkręcano bohaterkę i widzowie też by się pewnie nabrali, ale oczywiście za dużo nam pokazywano i nici z zaskoczenia.
Tak somo wg. mnie za mało było rozmów między braćmi "Snake".
Chyba ich jedyna rozmowa odbywa się przed walką z Harrierem, a szkoda...

Póki co to tyle.

PS Pozdrowiena dla Maćka dzięki któremu zagrałem w MGS 2 :)
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Mr_Zombie » N sty 14, 07 01:32

Mam to samo zdanie, co do ukrycia Snake'a.
Raiden dowiaduje się, że Solid Snake zginął w katastrofie tankowca (co widząc ostatnią cut-scenkę z tamtego rozdziału mogło być prawdopodobne) bądź też, że stojąc na czele Dead Cell i żołnierzy Gurlukovicza opanował Big Shell i porwał prezydenta. I Raiden w to wierzy chyba aż do pierwszego spotkania z Solidusem...

Natomiast gracz - chyba już przy pierwszym filmiku, jeszcze przy windzie, gdzie widać wyraźnie strój Snake'a - nie miał wątpliwości, że ten nie dość że żyje, to jeszcze na pewno nie jest z terrorystami.
Dalej - pierwsze spotkanie z Plisquinem i tu trzeba by było być kompletnym idiotą, by nie skapować się, że to jest właśnie Solid Snake: ten sam głos (ok, tego akurat nie mieli jak zmienić), teraz sam fryz (pierwotnie Plisquin miał być blondynem, ostatecznie nie zmieniali mu włosów), palenie szlugów, podobny styl odzywki, komentarz o nanomaszynach, gadki o Meryl i Liquidzie w śnie no i jakby jeszcze gracz był na tyle durny, że by się nie skapował - pokazanie, że ze stroju Plisquina schodzi pijawka (czy co to tam jest to robactwo ^^), czyli że przyszedł tą samą drogą, co Raiden. :/

No i Solidus, pomimo iż aż do scenki z Harrierem nie był pokazany, miał kompletnie inny głos aniżeli Snake (w wersji japońskiej obie postaci odgrywa ta sama osoba).

No i z tego powodu cały motyw: "a może faktycznie Snake przeszedł na złą stronę", albo "a jeżeli Snake nie żyje?", o którym cały czas był przekonywany Raiden, na gracza w ogóle nie miał prawa zadziałać.
Avatar użytkownika
Mr_Zombie
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 15:14
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Bizon » So sty 20, 07 15:26

Ta gra chyba nigdy nie przestanie mnie zadziwiać!

Dzisiaj jak zwykle odpaliłem swojego MGS'a, ale tym razem chciałem poszukać w nim czegos nowego i... ZNALAZŁEM.

Otóż biegałem po HELIPORT i szukałem jakiś nowych miejsc itp.
Koło górnego szybu wentylacyjnego zauważył mnie strażnik, podbiegłem do niego i sprzedałem mu kombo, wylądował zaraz obok barierki i wstał.
Podbiegłem do niego jeszcze raz, znowu dostał kombo i... wyleciał przez barkierkę i spadł na dół!
Pamiętam że to było w MGS 2, ale nie spodziewałem sie tego już w pierwszym MGS'e!

Nie widziałem o tym nigdzie wzmianki, dlatego jestem wielce zaskoczony
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Bizon » Pt sty 26, 07 22:22

Co się dzieje na forum?!

Pierdolnik z dnia na dzień się powiększa. Wciąż powstają tematy w których opowiadamy o sobie, typu: "wasze ulubione..." , "skąd jesteście?", "jaki macie rozmiar buta?", "Jak ma na imie wasz pies?".
Mistrzem w zakładaniu takich tematów stał sie Plastus.
Ponadto powstaje coraz więcej quiz'ów (chociaż tutaj nie ma się o co czepiać).

Chce zwrócić uwagę na to że coraz więcej postów piszemy o pierdołach zamiast o MGS'e. Rozumiem że w tematach z "Pierdolnika" to aż chce się pisać, ale np. Morty ma 28 postów, ale żaden z nich nie wychodzi poza kategorię forum "Inne" (tzn. nigdy nie pisał w działach o grach).

Prosze chłopcy i dziewczęta, mniej posto-nabijania, więcej ciekawego gadania o MGS. :)
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Uzion » Pt sty 26, 07 23:01

Na to jest tylko jeden sposob. Wstawic wszystkim bana na tydzien ;) Ja jak tu wrocilem z bananowca to mialem takiego kopa do pismiennictwa, (niekoniecznie w pierdolniku), ze hej.
Avatar użytkownika
Uzion
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Śr wrz 06, 06 19:04

Postprzez Johny Sasaki » So sty 27, 07 02:30

Bizon walczysz z wiatrakami. Wiem z doswiadczenia, ze prosby sa olewane, a terror ze strony chociaz jednego moderatora :twisted: objawia sie przejawami rewolucji tudziez bania sie napisac czegokolwiek przez uzytkownikow. Chociaz nie powiem, ja bym zbanowal troche ludzi... Sam moze jakos nie pisze tylko na temat i tylko z sensem (chociaz sie staram), ale proboje zachowac jakas rozsadna granice i to wywazyc, bo wiadomo, wszystko jest dla ludzi na tym forum, tak jak alkohol w monopolowym. Bez banowania nic dobrego nie bedzie a tak to chociaz rozrywka bedzie dla szefa;];];] Chociaz zaprawde powiadam Ci (i Wam), ze na innych forach (a przynajmniej na jednym, nazwy nie podam, powiem tylko, ze chodzi o forum SH) bywalo o wiele gorzej, a moje prosby byly podsumowywane gromkim "nie ma juz co pisac o grze" i pisaniem w takich tematach jak (autentycznie...):
- wasze tapety
- co sadzisz o eutanazji
- co sadzisz o aborcji
- Mam tego dosyć! Czas się zabić...
- Jak byłem mały to...
- Mniam,mniam czyli nasze przysmaki
- Kobiety, dziewczyny, czyli co faceci lubią najbardziej :)
- Jakiej cechy charakteru w sobie nie lubisz?
- Pokaż, kto rządzi na ulicy
- Jakiego windowsa uzywasz ?
- A było tak blisko...


O czesci tematow to nawet nie moge nic powiedziec bo nie wiem o co w nich chodzi:) Dobrze, ze juz nie moderuje tego forum i na nie nie wchodze... :)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez uci » So sty 27, 07 09:51

cóż takie tematy powstają z dość prostego powodu, żeby nabić postów i wypełnić licznik pod avatarem.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez kul2 » So sty 27, 07 10:21

uci napisał(a):cóż takie tematy powstają z dość prostego powodu, żeby nabić postów i wypełnić licznik pod avatarem.


Gdyby jeszcze ten licznik postow byl wyswietlany.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez whymaster » So sty 27, 07 13:18

Bizon napisał(a):Co się dzieje na forum?!
. Rozumiem że w tematach z "Pierdolnika" to aż chce się pisać, ale np. Morty ma 28 postów, ale żaden z nich nie wychodzi poza kategorię forum "Inne" (tzn. nigdy nie pisał w działach o grach).


Tego nie rozumiem, zarzucasz komuś gdzie pisze? Może sam chce pisać tylko tam, może ma jakiś powód? Według mnie tu dosyć przesadziłeś. Jeżeli nie chce pisać gdzie indziej, to jego decyzja.
Już odchodzisz w niepamięć, Już nieważne ludzkie łzy, Już niepotrzebne moje zdanie, Tylko nasze, cudze sny. - Whymaster
Avatar użytkownika
whymaster
Semper Fi
 
Posty: 143
Dołączył(a): So gru 16, 06 13:36
Lokalizacja: Heaven

Postprzez Bizon » So sty 27, 07 13:44

Chciałem tylko podkreślić że oprócz pierdolnika to w innych działach raczej mało się dzieje (no za wyjątkiem MGS4).

Sorry że podałem akurat Morty'ego ale to tylko przykład...
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez whymaster » So sty 27, 07 13:46

Wiem, tylko przykład nie przykład, to ktoś może nie być zadowolony, że to właśnie on. Rozumiesz mnie, nie?
Już odchodzisz w niepamięć, Już nieważne ludzkie łzy, Już niepotrzebne moje zdanie, Tylko nasze, cudze sny. - Whymaster
Avatar użytkownika
whymaster
Semper Fi
 
Posty: 143
Dołączył(a): So gru 16, 06 13:36
Lokalizacja: Heaven

Postprzez Johny Sasaki » So sty 27, 07 13:54

No ja wszystko rozumiem, i ogolnie do Morty'ego nic nie mam bo jakos specjalnie nie zalewa forum pierdolami w pierdolniku ale bez jaj... jak ktos sie zapisuje na forum tematyczne i pisze o dupie maryny to... ekhm.... To oczywiscie jest bez przykladu bo na tym forum akurat chyba takich ludzi nie ma. Ale na wspomnianym forum byly kwiatki "ja nie pisze o grze bo wole poczytac niz popisac", i jakos nie trafiala argumentacja, ze jak ktos chce czytac to niech wypier... i sobie czyta z logouta i nie robi syfu na forum ktory ja potem musialem czyscic. Mam nadzieje, ze tutaj tak nie bedzie;];];]
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez Mr_Zombie » So sty 27, 07 13:54

IMHO lepsze już jest zakładanie jakichś ciekawych tematów w Offtopicu i dyskutowaniu tam, aniżeli zakładanie na siłę jakichś tematów związanych z grą (np. dlaczego Solid Snake nazywa się David, czy jaki rozmiar piersi ma EVA, itp.).
Po prostu, na razie jest posucha, jeżeli chodzi o nowe materiały ze świata MGS. To, co było do przedyskutowania o poprzednich częściach zazwyczaj zostało już przedyskutowane, a o nowych częściach na razie wiadomo za mało: tematy o MGS4 głównie sprowadzają się do domysłów (przypuszczam, że gdy na światło dzienne wyjdzie nowy trailer bądź jakieś konkretne oficjalne info, wówczas znowu będzie gorąco), a w MGS:PO jak na razie grało (jeżeli w ogóle ktoś tu grał) za mało osób, by jakieś większe dyskusje wynikły.

Mam również nadzieję, że to tylko okres przejściowy, tzw. cisza przed burzą (która zapewne nadejdzie wraz z wyjściem w Europie PO, bądź MGS4 :>).

Johny - temat o aborcji akurat był bardzo ciekawy. Na pewno lepsze to, niż kolejne: twój ulubiony kolor, czy inne tego typu tematy. ;)
Avatar użytkownika
Mr_Zombie
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 15:14
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Bizon » So sty 27, 07 14:18

whymaster napisał(a):Wiem, tylko przykład nie przykład, to ktoś może nie być zadowolony, że to właśnie on. Rozumiesz mnie, nie?


Rozumiem.

Najlepszy temat jaki powstał w pierdolniku, to ten o dziwactwach. Cos nowego, świerzego, innego. Własnie takie tematy powinny powstawać, bo co dzień patrząc na forum wypisuje kolejne posty w tematach które dla mnie nic nie znaczą...
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez whymaster » So sty 27, 07 14:22

Emm bizon mam nadzieje, że nie bierzesz tego bardzo do serca. Po tym "rozumiem" poczułem się jak jakiś kat ;d. Ja tak bardziej jako friend to pisze. I zgadzam sie z Mr.Zombie, ze narazie jest posucha, więc trzeba poczekać.
Już odchodzisz w niepamięć, Już nieważne ludzkie łzy, Już niepotrzebne moje zdanie, Tylko nasze, cudze sny. - Whymaster
Avatar użytkownika
whymaster
Semper Fi
 
Posty: 143
Dołączył(a): So gru 16, 06 13:36
Lokalizacja: Heaven

Postprzez Bizon » N sty 28, 07 13:14

Takze ja chcę sie pochwalić przemyśleniami na temat filmów! Więc ostatnio oglądałem:

Sens Życia wg. Monty Pythona
Obrazek

Nie ukrywam że Monty Python'ów zacząłem oglądać mając 6 lat, a ponieważ byłem dośc rozgarniętym dzieckiem rozumiałem większośc humoru :D
Można powiedzieć że wychowywałem się na humorze angielskim, do tego pełnym absurdu.

"Sens życia..." oglądałem pierwszy raz mając chyba 9 lat. Mało z tego okresu pamiętam, dlatego z chęcią odświerzyłem pamięć oglądając ten film po raz kolejny.

Film prowadzi nas przez wszystkie etapy życia, od przyjścia na świat, przez naukę, służbę wojskową... aż do śmierci, by na sam koniec dać nam zaskakującą odpowiedź na pytanie o sens życia (oczywście nie podam jej tu, macie ogladnąć ten film do końca i sami się dowiedzieć! :) ).
Nie jest to jednak spójna historia, jak w "Żywocie Briana" czy "Świętym Graalu". Prawdę mówiąc ten film to jeden wielki zbiór skeczy! I to nie byle jakich! Ostatni raz śmiałem się tak na wspomnianym już "Żywocie Briana" (to też film Python'ów).
Prawie do łez doprowadził mnie skecz "Find the Fish", który swoją drogą nie ma nic wspólego z poszukiwaniem sensu życia :).

Odradzam oglądanie tym którzy "nie kapują" o co chodzi w angielskim humorze i absurdzie.
Mam znajomego który najprawdopodobniej nie doszukałby się niczego śmiesznego w tym filmie (kul chyba wie o kogo chodzi).

Jak dla mnie ten film to poprostu klasyk! Trzeba zobaczyć!!!
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Bizon » Cz lut 08, 07 10:22

Pierwszy trailer MGS4

Pamiętacie go? Pewnie nieźle się na nim usmialiście.
Trailer był humorystyczny i wszystkim się bardzo podobała "walka o stołek" między Raidenem i Snake'em. Ale ja chcę zwrócić uwage na cos innego.

Wiem że ten trailer miał być poprostu śmieszny, ale może jednak Kojima coś w nim przekazuje??
Co sie dzieje na końcu? Snake wygrywa walkę i siada na krześle "Głównego Bohatera".
Co dalej?? Snake znudzony ciągłym siedzeniem schodzi z krzesła, światła gasną. Pojawiają sę napisy i... widzimy że Raiden jednak powraca!
Ale tym razem nikt nie przeszkodzi mu zająć miejsca "Głównego Bohatera".

Może nie w MGS4 (bo w końcu przegrał walkę o MGS 4), ale kto wie czy nasz ukochany Raiden nie powróci jako główny bohater w MGS 5?!

Wiem że to głupie, ale tak ostatnio o tym pomyślałem i chciałem sie z wami tym podzielić :)
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Anik » Cz lut 08, 07 13:22

Jak zobaczyłam ten filmik to była pierwsza rzecz o której pomyślałam teraz też tak sądze
Ale w takim razie MGS5 będzie jak Tenchu
Ostatnio edytowano Pn lut 19, 07 21:14 przez Anik, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Anik
Crying Wolf
 
Posty: 244
Dołączył(a): N sty 14, 07 14:27
Lokalizacja: Katowice

Postprzez whymaster » Cz lut 08, 07 13:36

Anik napisał(a):Ale... w takim razie MGS5 będzie jak Tenchu...


Eeee?
Już odchodzisz w niepamięć, Już nieważne ludzkie łzy, Już niepotrzebne moje zdanie, Tylko nasze, cudze sny. - Whymaster
Avatar użytkownika
whymaster
Semper Fi
 
Posty: 143
Dołączył(a): So gru 16, 06 13:36
Lokalizacja: Heaven

Postprzez Anik » Cz lut 08, 07 13:42

RAIDEN jest ninja, co nie? I będzie skradał,co nie?
Noooo too jak Tenchu ale w wersi futurystycznej
O ile wiesz co to jest za gra

I nie pisz takich rozbudowanych postów WHY, bo nie wiem od czego zacząć
Ostatnio edytowano Pn lut 19, 07 21:14 przez Anik, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Anik
Crying Wolf
 
Posty: 244
Dołączył(a): N sty 14, 07 14:27
Lokalizacja: Katowice

Postprzez whymaster » Cz lut 08, 07 14:04

Anik, ja tylko powiem Ci, że prowadziłem stronę internetową o grach i to dość długo (5 lat chyba, może więcej, 7/10 w konkursie w PE, więc chyba, nie najgorsza). Wiem, że się chwalę, ale może dzięki temu pominemy teksty typu "o ile wiesz co to za gra" ;].

MGS nigdy tenchu nie będzie.
Już odchodzisz w niepamięć, Już nieważne ludzkie łzy, Już niepotrzebne moje zdanie, Tylko nasze, cudze sny. - Whymaster
Avatar użytkownika
whymaster
Semper Fi
 
Posty: 143
Dołączył(a): So gru 16, 06 13:36
Lokalizacja: Heaven

Postprzez Anik » Cz lut 08, 07 15:29

GRAHHHH! "Jak" czyli porównanie. Skojarzyło mi się!
Wiesz ninja, noo skradanie
A jak twój post był taki - "eee..?" to nie wiedzialam o co ci chodzi

I skąd ja miałam wiedzieć że ty prowadziłeś strone o grach. Chyba nie przeczytam całego forum, mam też inne lektury np Macbetha
Ostatnio edytowano Pn lut 19, 07 21:13 przez Anik, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Anik
Crying Wolf
 
Posty: 244
Dołączył(a): N sty 14, 07 14:27
Lokalizacja: Katowice

Postprzez whymaster » Cz lut 08, 07 16:02

Super.
Już odchodzisz w niepamięć, Już nieważne ludzkie łzy, Już niepotrzebne moje zdanie, Tylko nasze, cudze sny. - Whymaster
Avatar użytkownika
whymaster
Semper Fi
 
Posty: 143
Dołączył(a): So gru 16, 06 13:36
Lokalizacja: Heaven

Postprzez Anik » Cz lut 08, 07 16:14

<jebie głową o ściane>
KUL daj mu BANANA!!!!

Why czemu mnie nie lubisz?! Co ci zrobiłam? Mi też nie podoba się co inni piszą ale się na nich nie wyżywam
no może na tobie teraz
Ostatnio edytowano Pn lut 19, 07 21:12 przez Anik, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Anik
Crying Wolf
 
Posty: 244
Dołączył(a): N sty 14, 07 14:27
Lokalizacja: Katowice

Postprzez whymaster » Cz lut 08, 07 16:18

Wiesz, że rozkazywanie adminowi lub moderatorowi typu: "Kula daj mu banana" to ostrzeżenie?

Anik lubie Cię ;]
Już odchodzisz w niepamięć, Już nieważne ludzkie łzy, Już niepotrzebne moje zdanie, Tylko nasze, cudze sny. - Whymaster
Avatar użytkownika
whymaster
Semper Fi
 
Posty: 143
Dołączył(a): So gru 16, 06 13:36
Lokalizacja: Heaven

Postprzez Gac666x » Cz lut 08, 07 20:07

Why już nie jedź tak po dziewczynie, nie bądź świnia -_-'.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez Morty » Cz lut 08, 07 20:11

shame on you :<
Avatar użytkownika
Morty
Cherub's Embodiment
 
Posty: 15
Dołączył(a): N sty 07, 07 14:55
Lokalizacja: Hueco Mundo

Następna strona

Powrót do Przemyślenia użytkowników

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron