Blog Bizona

A właściwie to bardziej blogi ;) Jeden temat na użytkownika.

Moderatorzy: Operator, Wilczyca, GM

Postprzez Uzion » So lip 19, 08 18:24

Oj przecie sobie zartuje ;-) Akurat o Batmanie nie slyszalem.
Avatar użytkownika
Uzion
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Śr wrz 06, 06 19:04

Postprzez Gillian » So lip 19, 08 21:31

A ten Batman to jakiś rewelacyjny ma być? Dla mnie wszystkie filmy o komiksowych herosach (te które widziałem) były przygłupawe : ). W każdym bądź razie 'Łowca' Bizona wypada na ich tle lepiej ; ).
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Uzion » So lip 19, 08 21:47

Ogladalem Batman Poczatek i uwazam to za najlepsza i najdojrzalsza dotad produkcje o komiksowych bohaterach. Nie ma tam tego dzieciecego przekoloryzowania moim zdaniem.

Ogladalem dzisiaj "Batman i Robin" i uwazam, ze zle charaktery Pan Zagadka i Dwie Twarze zostaly tam zbyt "dziecieco" ukazane, a przynajmniej jak na razie w Poczatku tej dziecinnosci nie bylo. Nie jest to super powazna produkcja, a mysle ze w nowej "serii" sie o to postarano. Takie jest moje zdanie.
Avatar użytkownika
Uzion
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Śr wrz 06, 06 19:04

Postprzez uci » N lip 20, 08 09:35

no można powiedzieć że jest troche dojrzalsza, poprzednie batmany - Batman i Powrót batmana jak wiadomo robione były przez Tima Burtona który ma bardzo specyficzny styl i choc mocno komiksowe były świetne, kolejne dwa w jakis sposób chciały trzymac jego klimat ale już się to nie udało. Dlatego tak bardzo podoba mi sie Początek, nie trzymali się juz wizji burtona, a stworzyli nową dojrzalszą. Nie powiem ale po trailerach dark knighta moge powiedziec że jack nicolson będzie mial niezłą konkurencję w postaci nowego jokera.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Bizon » Pn lip 21, 08 11:30

PREMIERA!

Miała być w sierpniu, ale na co czekać? Czas na premierę "Łowcy Androidów 2"!
Nie ukrywam, ze to film zrobiony dla fanów. Zaraz przed zaczęciem prac, Ptychu się mnie zapytał, czy planuję sequel. "Jeżeli sie spodoba, to tak" - odpowiedziałem.
"Łowca Androidów" miał być jednorazowym eksperymentem. Próbą przełomu, rewolucji... Część druga jest rozwinięciem tego pomysłu.
Cieszę się, że mogę zaprezentować wam film, który zamyka jedną kartę historii Baby Powder Studio. Koniec z brzydkim obrazem i skwierczącym dźwiękiem. Nadszedł czas na nowe możliwości i wyższą jakość dzięki kamerze cyfrowej. Dlatego też, ten film to pożegnanie z naszym ukochanym Canonem A610, dzięki któremu to wszystko się zaczęło.
Nie przedłużając, zapraszam do oglądania i komentowania! Liczę na was. Kto wie... może sprawicie, że za jakiś czas pomyślę o kolejnym "Łowcy Androidów"...

Łowca Androidów 2
Część I
Część II
Część III

Są też dostępne wszystkie części "Making of...". Najdziecie je wraz z filmem na tej liście odtwarzania YT.

PS W tej produkcji bierze udział dwoje redaktorów ZL. Kto oprócz mnie? Wytrwajcie do napisów końcowych ;).
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Gillian » Pn lip 21, 08 12:54

Bizon napisał(a):Koniec z brzydkim obrazem i skwierczącym dźwiękiem. Nadszedł czas na nowe możliwości i wyższą jakość dzięki kamerze cyfrowej.

Jaka to kamera? Bo w "kaseciakach" bardzo często słychać szum powstały w wyniku pracy silników napędzających taśmę. Sam w swoim Canonie mam ten problem.

Ja bym (jak już CI wspomniałem na gg) proponował nagrywać dźwięk osobnym sprętem. Wtedy można mikrofon ustawić tam, gdzie potrzeba, odległość kamery od miejsca akcji nie ogranicza w niczym dźwięku. A jakoś nieporównywalnie lepsza.

No chyba że macie w tej kamerze wejście na mikrofon - wtedy będzie super : )
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Bizon » Pn lip 21, 08 13:02

twilite_kid napisał(a):Jaka to kamera? Bo w "kaseciakach" bardzo często słychać szum powstały w wyniku pracy silników napędzających taśmę. Sam w swoim Canonie mam ten problem.

Spokojnie, dysk twardy.
twilite_kid napisał(a):No chyba że macie w tej kamerze wejście na mikrofon - wtedy będzie super : )

Zdaje się, że jest. Pogadam z ekipą o tym :)
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Gac666xx » Pn lip 21, 08 13:06

Kupno mikrofonu nie jest drogim wydatkiem, a mając stylisko można profesjonalnie nagrywać dźwięk. W końcu tak się kręci filmy. Nakładając na to "pompon" (tez spokojnie do kupienia) wytłumiasz dźwięk z otoczenia i słychać tylko to co tak na prawde chcesz (czyli aktorów).

Reszte dźwięków typu samochody, gotującą się wodę, wystrzały itp można dodać osobno, nawet tego robocika można od zera nagrać i ładnie wstawić tak by nie przeszkadzał w słuchaniu reszty.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez Uzion » Pn lip 21, 08 13:29

A ja juz obejrzalem. :-D
Najlepszy film Waszego studia i najlepszy amatorski jaki w zyciu widzialem. Swietny montaz i zlepienie tego wszystkiego razem. Musieliscie sie niezle napracowac przy scenariuszu i rezyserii tego wszystkiego. I do tego film naprawde wciagajacy ;-) Teksty typu "Jednego Androida mniej, szkoda ze juz mi za to nie placa" Gordona albo "Co bys dzisiaj chcial" spiewajacym tonem Infernala ,przepraszam robocika, w lodowce mnie rozwalily xD Dzwiek moze nie jest sterylny, ale mnie to jakos specjalnie nie przeszkadzalo. Co tu duzo gadac. Polecam i tyle. Zabierac sie do ogladania.
Avatar użytkownika
Uzion
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Śr wrz 06, 06 19:04

Postprzez Bizon » Pn lip 21, 08 13:38

Uzion napisał(a):"Co bys dzisiaj chcial" spiewajacym tonem Infernala ,przepraszam robocika, w lodowce mnie rozwalily xD

Głos z lodówki, to nadal Dropsiq :p
Infek był domofonem, który odzywał się, gdy ktoś podchodził do drzwi Franka (Infek w tym filmie jest dokładnie w dwóch scenach ;) ).
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Gillian » Pn lip 21, 08 13:58

Sporo Ci już na gg powiedziałem : ).

Jak wspomniałem - największym ograniczeniem moim zdaniem jest tu sprzęt. Dlatego się cieszę, że sprzęt się zmienia ; ). Bardzo chętnie - z rzeczy technicznych - w przyszłych produkcjach zobaczyłbym panoramę i jakiś pasujący klimatem filtr. Poza tym popracujcie nad balansem bieli. Przy sztucznym świetle wszystko jest takie pomarańczowo-żółte niestety (choć w tej ostatniej miejscówce [jakiś magazyn?] światło było idealne, oliwkowo-zielone - super, w takich barwach widziałbym Łowcę).
No i samo światło, czyli jego ilość. Ja wiem, że aparat nie daje prawie żadnych możliwości, ale przy kolejnych produkcjach polecałbym bardziej nad nim zapanować - unikać kręcenia "pod okno" (co dało by się prosto rozwiącać mając lepszy sprzęt ustawijąc pomiar na interesujący element), zbyt ciemnych nocnych scen, itp...
Druga sprawa techniczna to dźwięk, ale o to już też się nie martwię ze względu na tę kamerę. Ale mimo wszystko w Łowcy sprzydałyby się napisy. Niektórych kwestii poprostu nie słychać, film sporo przez to traci.

Ok, przejdę teraz do konkretów. Fabularnie oczywiście jest to najlepsze ze wszystkiego, co do tej pory u Was widziałem. Historyjka wciąga, trzyma w napięciu i ogólnie bardzo mi się podobała jak na amatorkę ; ). A humor w ostatniej części był zdecydowanie najfajniejszy.
Co do reżyserii - robicie postepy, a jakże. Jakkolwiek przyczepiłbym się, że niekiedy trochę się za bardzo śpieszycie. Cięcia są za szybkie, a sprzydałoby się pewne wyciszenie, jakaś refleksja przez np utrzymanie dłużej jednego kadru (najbardziej "zabolało" mnie to przy tym, jak Gordon dowiedział się o "śmierci" Mary). I to kontrastuje np z takimi motywami jak ten, kiedy Frank czekał przed domem jednego z ostatnich andków - no poprostu za długo...
I pasowałoby też kilka rzeczy nieco bardziej zaakcentować samą reżyserią, wykonaniem. Jak np wtedy kiedy Frank pyta pod koniec szefa, czy on jest replikantem. Widziałbym tu jakieś zbliżenie na twarz Junkera, żeby nie tylko słowa, ale wyraz twarzy pokazał zawód, zaskoczenie czy inne uczucie. Bo te słowa, nieco za ciche (ale to sprawa sprzętu), gdzies się zgubiły...

Heh, czepiam się? Wcale nie ; ). Poprostu wolę więcej napisać o tym, co nie do końca zagrało, gdyż prawie cała reszta mi się bardzo podobała. Podszedłeś do całej sprawy bardzo dojrzale, aż dziw, że produkcja wyszła spod rąk nastolatków. Ja sam mając te 16 lat nie byłbym pewnie nawet w stanie osiągnąć podobnego efektu. A pewnie bym i się w pewnym momencie poddał.
A tu Wam się należą wielkie słowa uznania za sam upór. A Tobie, Bizon gratuluję, że potrafiłeś przekonać do swojego pomysłu tak dużą liczbę osób. Wiadomo, że trudno jest zebrać ludzi i im powiedzieć: "bierzemy się do roboty i robimy to dobrze". A Tobie się udało. Życzę Ci tylko, żeby nie przycisnął Cię nadmiar obowiązków, bo bardzo skutecznie gasi on wszelki zapał.

W każdym bądź razie - gratulacje : ).



PS. I wiedz, że jakby co, to jestem zawsze w pewnym stopniu w stanie zaoferować swoją pomoc przy kolejnych produkcjach : ). Pytaj, to może będę w stanie coś zrobić.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Uzion » Pn lip 21, 08 16:49

Bizon napisał(a):
Uzion napisał(a):"Co bys dzisiaj chcial" spiewajacym tonem Infernala ,przepraszam robocika, w lodowce mnie rozwalily xD

Głos z lodówki, to nadal Dropsiq :p
Infek był domofonem, który odzywał się, gdy ktoś podchodził do drzwi Franka (Infek w tym filmie jest dokładnie w dwóch scenach ;) ).


Looo to sorry. Zwracam honor dropsiqowi ;-)
Avatar użytkownika
Uzion
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Śr wrz 06, 06 19:04

Postprzez Infernal Warrior » Wt lip 22, 08 21:20

O żesz @#$%^&#$%@ i ja $#%^&#@*&.

No bez watpienia najlepszy Wasz film. Gratulacje.

Fabuła wciąga niesamowicie, akcja trzyma, brutalnosc sie podoba (widac ze to dojrzaly film). Scena z baseballem niczym z Max Payne'a.
Ta walka z pierwszym Andkiem taka troche ospała miejscami ale ambitnie pomyslana. Brakuje mi potem ED'a z tymi jego fachowymi tekstami no ale to juz moje wlasne odczucie (przywiazalem sie do niego)
Szkoda tylko ze szef tak szybko ginie bez slowa wyjasnienia nawet (po co zakladal ta organizacje itp.).
Koncowe ujecie z rewolwerem i usmiechem - bomba.
"Co byś dzisiaj zjadł" + Twoja zdziwiona mina = smiech Infernala na cale mieszkanie

Technicznie sie nie wypowiadam, bo sie nie znam.

Gra jest na prawde na wysokim poziomie (myslales moze o szkole aktorskiej albo ktorys z BPS?). Teraz moge to przyznac bo sam nagrywalem ledwie 4 kwestie a taki bylem zagubiony ze teraz rece same skladaja sie do oklaskow.

Szczerze mowiac to az mnie teraz zal bierze ze nie bedzie 'trójki' ale nie mozna jednego hitu ciagnac w nieskonczonosc tylko brac sie za nastepny.

Co tu duzo gadac, zabieram sie za film jeszcze raz ;)

Aaa, miło usłyszeć swój głos (nawet sie bardzo nie zmienił) w tak świetnej produkcji. ;)
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez uci » Cz lip 24, 08 06:50

no ja tu chciałem chwalic i zachęcać ludzi do oglądania, a widze ze nie mam powodów:P

najlepszy jak narazie twój film bizon, czekamy na nastepne!
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Old Snake » Śr sie 06, 08 15:33

Mateusz, co ja będe gadać, razem z chłopakami z BPS odwaliliście kawał dobrej roboty.

[Tu se troche pogadam]

Zacznę może od dobrych stron. Nareszcie zaczeliście bawić się ujęciami ale...
No właśnie, za dużo statycznych ujęć, prawie w ogóle nie ma dynamicznych ruchów, aż się prosi by zapodać chase cam w scenie pościgu albo jakąś kamerkę z nad ramienia. Musicie nad tym popracować bo film sporo traci na dynamizmie. Co do scen, to zgodzę się z kolegą twilite_kid, że trochę za szybko urywacie wątki ale z drugiej strony niektóre nieistotne za bardzo dłużycie. Przykładem moze być scena z zupką, zresztą pisałem już o tym przy okazji trailera, gdzie kucharz za długo nalewał (mogliście przygotować gotową miskę albo dać większą chochle), a przecież scena ta nie jest aż tak ważna żeby pokazywać faceta nalewającego zupę. Dźwięk jest standardowo skopcony, myślałem że poprawicie coś od czasu trailera, w zasadzie część ważniejszych kwesti umyka, wydaje mi się nawet że jest nieco gorszy niż w pierwszej części.

Warsztat aktorski (jak na amatorów) całkiem, całkiem chociaż do Johnego Deppa to ci jeszcze brakuje ;). Znowu powróciły cięte riposty Gordona oraz mądralińskie teksty EDa, w sumie nawet lepiej że go bardziej uczłowieczyliście, humor jak najbardziej zaliczam na plus [achievment zdobyty]. podoba mi się także że widzowi jest puszczane co chwila oczko, takie swoiste easter eggi, a to wspomniano o Deckardzie, a to sieczka jak z Max Payne'a. Niestety słabe rekwizyty oraz gafy merytoryczne psują nieraz efekt ale za to charakteryzacja jest bombowa. Jak już zakładamy że akcja dzieje się w przyszłości to przynajmniej zadbajcie aby na drzwiach nie było starej daty, albo rewolwer (ble..), nie wspominając już o MP40 wyciągniętym z pod łóżka, przecież każdy wie że prawdziwy, uczciwy amerykanin pod łóżkiem trzyma strzelbę śrutową (czy jak to się mówi w dzisiejszych czasach shotgun). No i dlaczego doświadczony policjant nie zabezpiecza broni podejrzanego oraz przeładowuje pistolet (na dodatek nie swój) dopiero wtedy jak zauważył niebezpieczeństwo, co pisałem w temacie uzbrojeniowym - PRZEŁADOWUJEMY LUB SPRAWDZAMY KOMORE NABOJOWĄ ZA KAŻDYM RAZEM JAK UŻYWAMY WCZEŚNIEJ NIE SKONTROLOWANEJ BRONI.

Sceny walk trącą myszką, myślałem że to macie opanowane, bo w przygodach Wonsza oraz pierwszej części Łowcy wypadało to całkiem dobrze, może zabrakło wam choreografi ale nawet jak się nie ma umiejętności sztuk walki to wystarczy dobrze zmontowana, dynamiczna "mordoklepka", coś a'la Fight Club, nawet scena tortur była o niebo lepsza. Podsumowując: film jest dobry, chociaż jedynka bardziej mnie zaskoczyła i była lepiej zrobiona merytorycznie. Wiecej dynamizmu, więcej ruchomych kamer, możecie pożyczyć wózek z supermarketu i wpakować do niego operatora, a ktos niech robi za napęd, unikniecie wtedy trzęsawki podczas najazdów i ewentualnych scen pościgów (możecie zainwestować też w statyw). I koniecznie filtry, filtry i jeszcze raz filtry, eksperymentujcie z foliami na obiektyw, przy dobrze spreparowanej folii możecie kręcić w dzień udając że jest noc i ew. efekty dodać w postprodukcji.

Nie wahajcie się powtarzać scen, jak będziecie kręcić krótkie sekwencje naraz to łatwiej będzie aktorom powtórzyć, potem jest też łatwiej edytować film. Zainwestujcie też w lepsze rekwizyty, bo czasami dobry film można zepsuć w ten sposób. Nie mówię aby od razu kupować repliki asg za 300zł ale na alegro spokojnie mozna znaleść fajne pukawki poniżej 40zł, będzie też na następne produkcje. Wyobrażacie sobie McLane'a biegającego z tanią podróbą made in china MP5 albo Neo strzelającego z plastikowych cosiów? Kupcie też mikrofon tak jak zasugerował Gacu, bo to też mały jednorazowy wydatek albo przynajmniej dajcie napisy. No to skończyłem ględzić, czekam z nioecierpliwością na Flinta (i doczekać się nie mogę).
Świat to poligon między dobrem, a złem
Avatar użytkownika
Old Snake
Vamp
 
Posty: 364
Dołączył(a): Śr paź 11, 06 07:54
Lokalizacja: Groznyj Grad

Postprzez Gillian » Cz sie 07, 08 22:33

Old Snake napisał(a):albo rewolwer (ble..)

Ale tu trzeba zczaić postać. Frank taki jest - słucha starej muzyki z płyt winylowych, ma starą konsole PS2 podpiętą pod stary tv i lubi strzelać ze starej broni : ).
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Bizon » Cz sie 07, 08 22:48

twilite kid napisał(a):Frank taki jest - słucha starej muzyki z płyt winylowych, ma starą konsole PS2 podpiętą pod stary tv i lubi strzelać ze starej broni : ).

Fajnie, że ktoś to zauważył :).
Frank jest BARDZO staroświecki. To jedna z tych cech, które chciałem mu nadać. Warto tez zauważyć, że czyta książki, co w tamtych czasach też pewnie nie będzie częstym widokiem ;).

Co do MP40 - sorry. W scenariuszu jest dokładnie napisane:
[John zmierza ku łóżku, nagle słychać dźwięk tłuczonej szyby. Marinville podchodzi do szafy i zabiera z niej strzelbę.]

Niestety, nie udało nam się załatwić strzelby, więc pomyślałem, że z naszej skromnej zbrojowni najbardziej nada się właśnie MP40 :).
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Uzion » Cz sie 07, 08 23:08

To zrobicie bron z drewna i pomalujcie xD
Pamietam jak moj kolega tak zrobil kalacha. Po prostu majstersztyk. Jak go znajde to zrobie zdjecie i wrzuce. Mam nadzieje ze uda mi sie go znalezc.
Avatar użytkownika
Uzion
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Śr wrz 06, 06 19:04

Postprzez Bizon » So lis 29, 08 20:33

Gdyby kogoś interesowało, to nakręciliśmy teaser do filmu który wydamy dopiero w 2009 roku (na razie mamy jedynie wersję beta scenariusza).
Zależy nam na ocenie klimatu itp. Dlatego prosimy o komentarze i uwagi.
Link: TEASER
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Pabian01 » So lis 29, 08 20:50

To stare autko na początku + muzyka + wyblakłe kolory = klimat. Tak jest. Oby tylko scenariusznie zawiódł. Tak przy okazji ile ma tak średnio jeden z Waszych scenariuszy ? Ile kartek zajmuje.
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Bizon » So lis 29, 08 20:56

Trudno tak naprawdę powiedzieć, bo ten scenariusz ma 5 stron, ale dość mało jest dialogu, a nie piszę długich opisów sytuacji, bo i tak jestem reżyserem i wiem jak ma to wyglądać...
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Bizon » So lut 07, 09 13:27

Ok, mamy już trailer mojego nowego filmu - Hollow Oak.
Zainteresowanych odsyłam pod ten link: [url=gramsajt]http://ja.gram.pl/Bizon%20Snake[/url]
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez MrPayne » So lut 07, 09 14:23

Temat niespodziewanie ożył. ^^

Ten marzec to początek bardziej czy koniec?
"I am the bone of my sword. Steel is my body, and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death.
Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray... Unlimited Blade Works."

http://ja.gram.pl/MrPayne
Avatar użytkownika
MrPayne
Zanzibar
 
Posty: 278
Dołączył(a): Pn cze 09, 08 07:31
Lokalizacja: kościół na wzgórzu

Postprzez Bizon » So lut 07, 09 16:03

MrPayne napisał(a):Ten marzec to początek bardziej czy koniec?

Początek raczej.
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Bizon » N mar 01, 09 00:23

Premierujemy się! Hollow Oak już jest! Chętnych do ściągania na dysk zapraszam pod ten adres (megaupload).

Wersja YouTube:
PART I
PART II

Dodatek "Behind the scenes" również do zobaczenia na YT tutaj.

Proszę jakąś mini recenzję od oglądających ;).
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Infernal Warrior » N mar 01, 09 09:39

To klimat, to skóra cierpnie! ;)
No film po prostu mistrzowski. Widać ciągły rozwój studia pod każdym względem (i aktorskim, sprzętowym i nawet efektami).

Ja nie wiem gdzie Wy to kręciliście ale sceneria jest po prostu przednia. Wszystko we mgle, nigdzie nie widać ludzi. Martwa cisza.

O nawiązaniach do SH nie będę pisał bo nie grałem ale skąd inąd wiem, że takowe sie pojawiły. Chwała Wam za to.

Muzyki i efektów dźwiękowych już lepiej nie dało się dobrać.

Jedyny taki minusik ode mnie to fakt, że film krótki. Liczyłem, że będę miał co oglądać przez długie zimowe wieczory ;)
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez uci » N mar 01, 09 17:35

Ja ci już mówiłem Bizon;] robisz sie coraz lepszy zarówno jako aktor jak i twórca ! byle tak dalej
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Snake. » N mar 01, 09 22:32

Naprawde swietna robota. Klimat jest fantastyczny. Brawo.
Co to za muzyka, która leci na początku?
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Postprzez Bizon » N mar 01, 09 23:46

Cała ścieżka dźwiękowa to kompozycje Yamaoki z Silent Hill 2.
Pierwszy utwór w filmie to "Promise", ale nie znajdziesz jej w żadnym oficjalnym wydaniu (nie wiem dlaczego ta wersja nie trafiła na OST).
Ale od czego mamy internet? ;)
Proszę: http://shm.silenthillfever.com/sh2/audio/music/SH2-PromiseThirdVersion.mp3
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Snake. » Pn mar 02, 09 09:06

O, wielkie dzięki.
Żeby nie było off-topa: Scena z potworem w wannie jest świetna. Gratuluje.
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Przemyślenia użytkowników

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron