Dwie (lub wiecej;) najlepsze cutscenki z serii

Tutaj możecie porównywać wszystkie częsci, dyskutować o nich i wymyslać najróżniejsze tematy dotyczące każdego Metal Geara

Moderatorzy: Infernal Warrior, GM

Re: Dwie (lub wiecej;) najlepsze cutscenki z serii

Postprzez kALWa888 » Śr kwi 17, 13 20:47

Hm, sorry za taką potężną edytę, ostatnio dużo jada.

Ja nie sądzę żeby skowyty były czymś żałosne. Przez te skowyty ta scena robi się taka trochę bardziej smutna, w skowycie wilków słychać ogromny ból, świadomość utracenia czegoś ważnego i ogólnie głębokiego żalu. W MGS3 z kolei kiedy BB zabija The Boss, symbolika tej sceny bardzo mi się podoba, białe płatki kwiatów zmieniające kolor na czerwony - Snake popełnił straszliwy grzech i to doprowadzi go do jego epilogu szybciej niż się spodziewał i lament konia (jakkolwiek to brzmi).

O MGS4 nie piszę jeszcze, bo za mało grałem w tą grę (tylko dwa razy przeszedłem) ale na pewno podobają mi się sceny nalotu Frogs po tym jak Johny zdradził wszystkich lornetką, mikrofale, i wszelkie akcje Raidena kiedy walczy z Vampem na targu (?) czy później na Shadow Moses - dla mnie te sceny to piękno (napisałbym sztuka, ale wyjdzie na to że Was prowokuję ) ;)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Dwie (lub wiecej;) najlepsze cutscenki z serii

Postprzez One man army » Śr kwi 17, 13 23:12

kALWa888 napisał(a):Hm, sorry za taką potężną edytę, ostatnio dużo jada.

Ja nie sądzę żeby skowyty były czymś żałosne. Przez te skowyty ta scena robi się taka trochę bardziej smutna, w skowycie wilków słychać ogromny ból, świadomość utracenia czegoś ważnego i ogólnie głębokiego żalu. W MGS3 z kolei kiedy BB zabija The Boss, symbolika tej sceny bardzo mi się podoba, białe płatki kwiatów zmieniające kolor na czerwony - Snake popełnił straszliwy grzech i to doprowadzi go do jego epilogu szybciej niż się spodziewał i lament konia (jakkolwiek to brzmi).

O MGS4 nie piszę jeszcze, bo za mało grałem w tą grę (tylko dwa razy przeszedłem) ale na pewno podobają mi się sceny nalotu Frogs po tym jak Johny zdradził wszystkich lornetką, mikrofale, i wszelkie akcje Raidena kiedy walczy z Vampem na targu (?) czy później na Shadow Moses - dla mnie te sceny to piękno (napisałbym sztuka, ale wyjdzie na to że Was prowokuję ) ;)


Na śmierć zapomniałem o Raidenie! Tak to jest gdy każą człowiekowi wybrać dwie najlepsze sceny z gry,która w 70% składa się z cut-scenek lol Zgadzam się z Tobą w stu procentach KalWa,wszystkie sceny walki Raidena niesamowite(i ta genialna "dziwna" na pierwszy rzut ucha nie pasująca muzyka)Jeśli miałbym wybrać ulubioną scenę z udziałem Raidena to wybrałbym scenę poświęcenia ala gray fox :D aha i oczywiście dwustu procentowa zgodności co do wilków !
One man army
Arnold
 
Posty: 24
Dołączył(a): Pt lut 08, 13 20:57

Re: Dwie (lub wiecej;) najlepsze cutscenki z serii

Postprzez SALADYN » Śr kwi 17, 13 23:16

Noc żywych tematów !!! Już mnie tu nie ma nie banujcie za offtopa.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Dwie (lub wiecej;) najlepsze cutscenki z serii

Postprzez DejaVu » N cze 29, 14 13:59

MGS
- moment w windzie i napis METAL GEAR SOLID
- śmierć Gray Foxa

MGS 2
- prolog na moście
- prolog z wpływając do Big Shell Raidenem


MGS: The Twin Snakes
- walka ze Sniper Wolf
- Grey Fox vs. Rex

MGS 3: Snake Eater
- skok HALO
- śmierć The Boss

MGS: Portable Ops
- przemowa Gene'a zakończona masakrą
- śmierć Elisy

MGS 4: Guns of the Patriots
- Snake spotyka Meryl
- Vamp vs. Raiden

MGS: Peace Walker
- pogoń na koniu za Peace Walkerem
- VIC BOSS!

MGS V: Ground Zeroes
- prolog Here's To You
- końcowy wybuch
Obrazek
Avatar użytkownika
DejaVu
Running Man
 
Posty: 66
Dołączył(a): Wt cze 10, 14 21:25
Lokalizacja: Zanzibar
Gram: Carmageddon: Reincarnation
Czytam: Uncanny X-Men: Second Genesis

Poprzednia strona

Powrót do Wszystko o serii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron