Dwie (lub wiecej;) najlepsze cutscenki z serii

Tutaj możecie porównywać wszystkie częsci, dyskutować o nich i wymyslać najróżniejsze tematy dotyczące każdego Metal Geara

Moderatorzy: Infernal Warrior, GM

Dwie (lub wiecej;) najlepsze cutscenki z serii

Postprzez Uzion » Pn sie 20, 07 22:59

Obczailem to na IGN. No wiec, tak jak w temacie: Ktore waszym zdaniem uwazacie za najlepsze/ ktore wam sie najbardziej podobaja?
Uwazam, ze cala seria jest na takim samym poziomie jednakze oto moje "faworytki":

1. http://pl.youtube.com/watch?v=jwlDsHoGYM4 Smierc SW
2. http://pl.youtube.com/watch?v=g1dmpQcKg9A /
http://pl.youtube.com/watch?v=ENIR2yYCL0c Swietne wprowadzenia...
Avatar użytkownika
Uzion
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Śr wrz 06, 06 19:04

Postprzez Hal » Pn sie 20, 07 23:22

Dwie najlepsze sceny w serii według mnie? Jakoś specjalnie długo nie musiałem się zastanawiać - same przyszły mi od razu na myśl. Oto one:

- Śmierć Sniper Wolf - moment, który utkwił w moim sercu niczym drzazga i już na zawsze w nim pozostanie. Nawet dziś scena ta wywołuje u mnie ciarki na plecach. Jest to kapitalnie poprowadzony kawałek narracji. Świetna, nastrojowa muzyka i opowieść kobiety, która w obliczu śmierci rozrysowuje przed nami dramat swego życia. Majstersztyk.

- 'Spowiedź' The Boss / Big Boss nad grobem mentorki - Kojima potrafi tworzyć niesamowite i absolutnie niepowtarzalne postacie kobiece (Emma, Eva, Wolf, Meryl). W połączeniu z przekonywującym wątkiem emocjonalnym tych postaci, tworzy to iście wysmakowaną mieszankę. "I never talk that much about myself before - Thanks. Thank You for listening to me." - słowa The Boss wypowiedziane bezpośrednio przed jej śmiercią każdorazowo wywołują u mnie mieszankę uczuć. Nigdy nie pozostawiając mnie obojętnym. Słyszę je długo po wyłączeniu konsoli. Do tego dochodzi jeszcze niesamowita scenaria pojedynku - absolutnie najwspanialsza miejscówka w całej serii.
Co do sceny nad grobem... Brak jakichkolwiek słów ze strony Big Bossa, pełna emocjonalnego zaangażowania przemowa Evy (kołacząca się najprawdopodobniej w głowie Jacka), czy wreszcie niepowtarzalne The Briefing, wszystko to składa się na najlepszą końcówkę gry video ever.

I ta jedna, samotna łza spływająca po policzku Big Bossa. Być może ostatni jawny przejaw uczuć bohatera.
Arcydzieło.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Postprzez Bizon » Pn sie 20, 07 23:28

Hmm... Jak dla mnie:

1.Skok Halo - Kto widział tą scenę trzymając w łapach dualschock'a i przy odpowiednim nagłośnieniu zrozumie o czym mówię.

2. Śmierć Emmy - Cała scenka z płaczącym Halem, a później przyjacielskie przytulenie i "I'm counting on you", naprawdę za takie sceny cenię MGS2.

3. Scena przy windzie w MGS1 - Świetne teksty, szczególnie te o miłość na polu bitwy i o tym, że na filmach bohater zawsze ratuje dziewczynę.

4. Śmierć Meryl - Naprawdę wzruszająca. Snake obwiniający się o śmierć Meryl jest naprawdę wiarygodny. Brawa dla Hayter'a, bo w tej cut-scence odwalił kawał dobrej roboty.

5. (choć wcale nie na najniższym miejscu) Końcowe Sceny MGS2 - Za to, że Kojima, przez Snake'a, stara się nam coś przekazać. Po raz kolejny należy pochwalić Haytera, który trochę zapomniał o tym, że Snej jest zimny i pokazał, że nasz heros to naprawdę niesamowicie mądry człowiek...
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Gillian » Wt sie 21, 07 02:44

Bizon napisał(a): Śmierć Emmy - Cała scenka z płaczącym Halem, a później przyjacielskie przytulenie i "I'm counting on you", naprawdę za takie sceny cenię MGS2.

A akurat dla mnie ten płaczący Hal był zlekka kiczowaty. W ogóle te jego zwierzenia i użalania się były masakrycznie rozciągnięte. Jeden z najmniej lubianych momentów gry.


A moje typy? Nie rozumiem dlaczego akurat 2 - to taka 'brzydka liczba', jeśli chodzi o rankingi.

- Scena śmierci Wolf, wiadomo : )
- Scena wyjazdu z doków oraz całe to 'obczajanie' heliportu. Genialna prezentacja, tego jak gra będzie wyglądać.
- hmm... generalnie jak by się zastanowić to cały MGS jest dla mnie pod względem filmików kultowy i sam w sobie najlepszy, więc mija się takie wypisywanie z celem, także przejdę raczej do innych części.


- z MGS2 najlepszą dla mnie sceną, był ten krótki moment, gdy po śmierci Emmy wszyscy wzięli się w garść. Było to takie wnoszące pewną nadzieję, pokazywało twardość Snake'a. Ogólnie znakomicie wyreżyserowana rzecz. Zawsze się wtedy mimowolnie uśmiecham, wręcz czasami wzruszam : ).

- z MGS3 chyba to właściwie zakończenie. Gdy Snake odsłuchuje nagranie od Evy, które ostatecznie ulega samozniszczeniu. Takie to Bondowskie : ). No i potem do samego końca. Pomijam kwestię igraszek Snake'a i Evy, bo dla mnie to było wręcz żenujące. Kojima zarobił u mnie wielkiego minusa za włączenie takiej sceny w tej grze. W kwestii damsko-męskiej zawsze chodziło tu o wyższe uczucia, o miłość, a w tej scenie [i ogólnie relacji Snake-Eva] zostało to definitywnie spłycone [Podobne odczucia mam do scen z Matrixa 2, ale to już była żenada od pierwszej do ostatniej minuty filmu...].
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez uci » Wt sie 21, 07 06:15

Hmm

jak mają to być dwie scenki...

- MGS:TTS - Ninja i przejście korytarzem do laboratoriów Hala
- MGS2 - Ray dewastujący Tanker

:]
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Lucky » Pt sie 24, 07 14:58

Ja lubie zakonczenie Mgs2, te dzwieki fortepianu..., mina Snake'a kiedy Raiden mowi do Stillmana:'' You can tell us what to do over the radio...'', smierc graya foxa.
P.S. hej twilite_kid czy twoj avatar to okladka CD twilite singers??
Avatar użytkownika
Lucky
Machinegun Kid
 
Posty: 15
Dołączył(a): Cz sie 23, 07 13:59
Lokalizacja: moonflow

Postprzez Rafał » Pt sie 24, 07 15:25

Bizon napisał(a):2. Śmierć Emmy - Cała scenka z płaczącym Halem, a później przyjacielskie przytulenie i "I'm counting on you", naprawdę za takie sceny cenię MGS2.

Masz rację, to też mnie poruszyło. I jeszcze ten moment kiedy Otacon podniesiony na duchu przez Snake idzie uwolnić zakładników, a papuga Emmy siedząca na jego ramieniu mówi:"Hal tęsknie za Tobą" ( wtedy Otacon płacze ) - też się wzruszyłem przy tej scence.
Obrazek
"Ktokolwiek wygra, ta walka się nie skończy. Przegrany zostanie uwolniony od pola walki, jednak zwycięzca na nim pozostanie. Będzie musiał żyć jak wojownik, aż do swojej śmierci..."
Avatar użytkownika
Rafał
Coward Duck
 
Posty: 36
Dołączył(a): Cz sie 23, 07 17:32
Lokalizacja: Poznań

Postprzez FOX HUND » Cz sie 30, 07 21:21

Oczywiście w mojej dwójce najlepszych cutscenek znajduje się Śmierć Grey Fox'a z MGS.
Nie dość, że w tej scenie można zauważyć niesamowitą akcje to także genialne teksty. Bardzo spodobał mi się ten:
-We don't hunt foxes, we hunt jackals.
-A cornered fox is more dangerous than a jackal.

Druga cutscenka pochodzi z MGS3. Zaczyna się wejściem Naked Snake'a do pomieszczenia gdzie zostanie nagrodzony medalem, a kończy się salutem w stronę grobu The Boss. Monolog Evy nadaje tej scenie powalający klimat. Słuchacz czuje, że to niego są kierowane te słowa i wczuwa sie w role już Big Boss'a. W moim przypadku tak było...

1) http://www.youtube.com/watch?v=IimjoFyUktY

2) http://www.youtube.com/watch?v=lGiNVXst9AU
Tylko umarli znają koniec wojny......Dopóki na świecie będzie istniał człowiek, będą też wojny.....
Sic vi pacem para bellum.
Avatar użytkownika
FOX HUND
The Patriot
 
Posty: 421
Dołączył(a): Wt lut 21, 06 22:54
Lokalizacja: Katowice

Postprzez slawo » Pt sie 31, 07 12:45

- pułapka na snejka (sniper wolf po walce) - kompletne zaskoczenie

- pierwsze spojrzenie na tego kolosa w MGS1 - bezcenne
A ja sobie gram na gramofonie! Tralilla lilla la tralilla lilla la! Latem, zimą na balkonie tralilla lilla la gramofon gra i nic mi nie przeszkodzi na gramofonie grać!
Avatar użytkownika
slawo
Running Man
 
Posty: 68
Dołączył(a): Pt paź 07, 05 15:51
Lokalizacja: nie powiem :P

Postprzez Nevar » Pt sie 31, 07 13:02

MGS1 - jak Liquid uruchamia REXa; walka Gray Foxa z REXem.
MGS2 - filmik tuż przed walką i po walce z Harrierem; ostatni filmik na Tankowcu; filmik na Arsenal Gearze.
MGS3 - tortury Snake'a; ucieczka przed Shagohodem z Ocelotem.
Ostatnio edytowano Cz sty 03, 08 23:15 przez Nevar, łącznie edytowano 1 raz
Nevar
banan
 
Posty: 630
Dołączył(a): N wrz 03, 06 09:39

Postprzez siddhartha » Cz lis 22, 07 18:30

Śmierć graya foxa i reszta
Avatar użytkownika
siddhartha
Black Color
 
Posty: 51
Dołączył(a): Śr lis 21, 07 20:23
Lokalizacja: skąd ja jestem?

Postprzez Infernal Warrior » Cz lis 22, 07 18:42

siddhartha napisał(a):Śmierć graya foxa i reszta


Reszte to Ty dostajesz w sklepie jesli zapłacisz za duzo.

Masz wymienic cut scenki a nie pojechać po bandzie, dlatego proszę zedytuj posta i wymien scenki ktore Cie naprawde ruszaja. Slowo "reszta" nikogo nie naprowadza na nic.
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez Gillian » Cz lis 22, 07 19:03

Ja to zrozumiałem jako wszystko od momentu śmierci Foxa. Ale rzeczywiście wszystko może się kryć za tą 'resztą' ;]
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Mantis » Cz sty 03, 08 22:56

Dwie ulubione scenki to:

1. Metal Gear Solid - scena kiedy Meryl postrzelona przez Sniper Wolf w aleii sniperów rozmawia ze Snake'em i mówi mu, żeby uciekał, że ona poprostu chciała pomóc i żeby Snake o niej nie zapomiał (szczerze mówiąc to miałem łzy w oczach podczas ogladania tej sceny)

2. Metal Gear Solid 3 - scena kiedy Snake budzi się po nocy spędzonej z Evą, zauważa, że jej nie ma i odsłuchuje taśmę zostawioną przez nią dowiadując się tym samym całej prawdy o Evie.
Kneel down...and pray. Here comes your judgment day!
Avatar użytkownika
Mantis
Machinegun Kid
 
Posty: 12
Dołączył(a): Cz sty 03, 08 17:56
Lokalizacja: Outer Heaven

Postprzez raven_raven » Cz sty 03, 08 23:12

Metal Gear Solid 1 - śmierć Sniper Wolf.
Metal Gear Solid 2 - Przejęcie Metal Gear'a przez Liquid Ocelota.
Metal Gear Solid 3 - prolog do walki z The Boss.
There is place for only one Snake, and one Big Boss!
Avatar użytkownika
raven_raven
Młody Ocelot
 
Posty: 189
Dołączył(a): N gru 30, 07 00:41

Postprzez Sixers » Cz sty 03, 08 23:14

MGS:
- seria scenek podczas walki z MG (zwłaszcza pojawienie się Foxa i reszta z jego udziałem)
- śmierć Ravena
- Fo... Fox!? Die...
- wogóle wszystkie filmiki są genialne i mają niesamowity klimat. Ale o dziwo scena śmierci SW tak mnie nie poruszyła jak was... Hm, ciekawe dlaczego.

MGS:PO:
- śmierć Johnatana
- śmierć Gene
- uratowanie Pythona
- reszty nie pamiętam, może dlatego że nie grałem w MGS3 i nie łapię połowy fabuły :D

W MGS2 jeszcze gram (a właściwie czekam na płytke :D), ale scena kiedy na Tankerze pojawia się Ocelot i ucieka z MG jest genialna.
- You too..? Immortal...
- No. I just don't fear death.
Avatar użytkownika
Sixers
Arnold
 
Posty: 20
Dołączył(a): Cz gru 27, 07 16:15
Lokalizacja: z kompjutra

Postprzez siddhartha » N sty 20, 08 13:17

Chyba nie zaskocze nikogo,że scena śmierci Graya foxa,Sniper wolf...
Zakończenie Mgs3..(99% scen ma niesamowity klimat)
Avatar użytkownika
siddhartha
Black Color
 
Posty: 51
Dołączył(a): Śr lis 21, 07 20:23
Lokalizacja: skąd ja jestem?

Postprzez Curtis » N lut 03, 08 19:07

MGS1
-Śmierć Sniper Wolf
-Rozmowa Liquida i Snake'a przed Rexem

MGS2
-Scenka gdy po śmierci Emmy Snake i Hal podają sobie w charakterystyczny sposób ręce
-Walka Solidusa z Rayami

MGS3
-Śmierć The Boss
Pojedynek na rewolwery Snake'a i Ocelota
Osvelot jest Bogiem
Avatar użytkownika
Curtis
The Sorrow
 
Posty: 661
Dołączył(a): Śr sty 09, 08 15:06
Czytam: Nie podam bo jak skończę będzie nieaktualne

Postprzez plastus » Pn lut 04, 08 10:37

MGS 1:
-Cut-scenki przed walką z MG Rex

MGS 2:
-Scena śmierci Fortune

MGS 3:
-Scenki z The Fury
Whosever takes up this blade shall wield power eternal.Just as the blade rends flesh, so must power scar the spirit. (Frostmourne madafaka)
Avatar użytkownika
plastus
Psycho Mantis
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt gru 08, 06 19:02

Postprzez Loc » Pn lut 04, 08 22:30

MGS1 - nie moge sie wypowiedziec

MGS2 - Hmm... Scenki koncowe

MGS3 - Eva z wbita galezia na wylot po zniszczeniu Shagohoda.
Avatar użytkownika
Loc
Red Blaster
 
Posty: 76
Dołączył(a): Śr lis 07, 07 19:05
Lokalizacja: Warszawa
Gram: O cholera xDDD
Czytam: RationalWiki

Postprzez SaladinAI » Wt lut 05, 08 17:51

Ludzie czy ktoś z Was jest w ogóle zaznajomiony ze słowem "dlaczego?" Uzasadniajcie swoje wypowiedzi.
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez siddhartha » Wt lut 05, 08 23:10

No dobra ale przecież o gustach się nie rozmawia...jak chodzi o to co się podoba....oczywiście
Avatar użytkownika
siddhartha
Black Color
 
Posty: 51
Dołączył(a): Śr lis 21, 07 20:23
Lokalizacja: skąd ja jestem?

Postprzez Bizon » Śr lut 06, 08 16:31

Ale takie pisanie, bez uzasadnienia mija się z celem i my CHCEMY poznawać czyjeś gusta przez to.
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez kul2 » Śr lut 06, 08 16:55

No hej, po to tu jestesmy, by stworzyc jedna wiela rodzine fanow MGS z Polski ;)
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Drax » Śr lut 06, 08 19:12

MGS1: Śmierć Sniper Wolf - ponieważ bardzo mnie wzrusza.
Jak Hin D rozwala satelite - jest fajnie zrobiona i bardzo mi się podoba.
Śmierć Gray FOX - Także poruszająca scenka i nawet jak na tamtą grafikę niezłe efekty

MGS2: Jak pierwszy raz ujawnia się solidus (przed walką z harrierem) - Jak dla mnie to bardzo podniecająca cutscenka :) gdy Snake mówi : " This not Solid Snake!"
I na początku gry jak Snake na banji skacze.


MGS3: Gdy The Boss umiera. - zawsze łezka się w oku kręci.
Cutscenka gdy Snake stoi nad grobem The Boss i płacze. - muzyka świetna, podobała mi się jak Snake staną na baczność i oczywiście to, że po śmierci The Boss na tej scenie jeszcze bardziej płacze.
I'm no hero. Never was. Never will be.

http://ja.gram.pl/draxo0s
Avatar użytkownika
Drax
Vamp
 
Posty: 366
Dołączył(a): Pn sty 28, 08 00:34
Lokalizacja: Shadow Moses...

Postprzez Coldman_3 » So lis 05, 11 20:13

Ciężko wyselekcjonować tylko dwie do każdej części, ale spróbuję.

MGS1
- śmierć Wolf
- śmierć Gray Foxa

MGS 2: Sons of Liberty
- prolog na moście
- pacyfikacja Tankera przez oddział Sergieja G.

MGS: The Twin Snakes
- monolog rannej Meryl
- Grey Fox vs. Rex

MGS 3: Snake Eater
- śmierć The Boss
- monolog Evy i sekwencja na cmentarzu

MGS: Portable Ops
- przemowa Gene'a zakończona masakrą
- śmierć Elisy

MGS 4: Guns of the Patriots
- tunel z mikrofalami na podzielonym ekranie
- monolog Big Bossa nad grobem The Boss

MGS: Peace Walker
- pogoń na koniu za Peace Walkerem
- finał nad jeziorem z utworem Sing
"Revenge with a Vengeance"
Avatar użytkownika
Coldman_3
banan
 
Posty: 253
Dołączył(a): Pt lis 04, 11 21:01
Lokalizacja: Universyty for Peace

Re: Dwie (lub wiecej;) najlepsze cutscenki z serii

Postprzez One man army » Śr kwi 17, 13 12:37

MGS 1

1.Śmierć Wolf:Ta scena uświadomiła mi,że w środku jestem małą wrażliwą dziewczynką,po dziś dzień przeżywam ją za każdym razem od nowa,scena,która dosłownie wchłania mnie do "świata przedstawionego"Czuję się jakbym stał pod drzewem i przyglądał śmierci Sniper Wolf,strumień łez.

2.Całe zakończenie wątku Gray Fox'a z szczególnym naciskiem na"Prędko,uciekaj!" i "Unieruchomię go"


Duża w tym zasługa voicactingu Haytera,który sprawił,że Snake prawie płakał,ech to delikatnie przeciągłe "Fooox!"(te przed śmiercią)

MGS2
1. Intro,z prostego powodu,mianowicie za kunszt reżyserski i muzykę.

2.scenka "odzyskania" Ray'a za wytyczanie patentu na kręcenie scen jumy ;)

MGS3

1.Spotkanie The Boss z nejkedem,podczas którego mentorka prawi swojemu uczniowi enigmatyczne wywody.Za głębie i doniosłość tychże wywodów,które powracają niczym bumerang pod koniec historii,podczas ich końcowej walki.

2.Scena tortur(utrata oka nejkeda included)za brutalność Volgina i wytrzymałość Nejkeda,oraz słowa The Boss"został wytrenowany,by się nie złamać,wytrenowany przeze mnie"

MGS4

1.Voltava- za emocje jakie we mnie wywołała ta scena

2.śmierć Naomi(patrz MGS 1 śmierć Sniper Wolf pierwsza część zdania)


.
One man army
Arnold
 
Posty: 24
Dołączył(a): Pt lut 08, 13 20:57

Re: Dwie (lub wiecej;) najlepsze cutscenki z serii

Postprzez tomcraft » Śr kwi 17, 13 17:35

MGS1
- pierwsza scena jak solid ściąga sprzęt do nurkowania.
- śmierć wolf

MGS2
- filmik przed walka z harrierem.

MGS3
- scena otwierająca
- tortury
- filmiki przed i po finałowej walce z the boss.

MGS4
- moment gdy solid przechodzi przez korytarz mikrofali.

MGS peace walker
- scena po walce z mg zake, gdy big boss rozmawia z każ'em i oczywiście jego monolog po napisach.
Avatar użytkownika
tomcraft
Machinegun Kid
 
Posty: 19
Dołączył(a): N mar 24, 13 13:01

Re: Dwie (lub wiecej;) najlepsze cutscenki z serii

Postprzez kALWa888 » Śr kwi 17, 13 19:30

Hm u mnie to ze scen akcji w MGS1 to moment przed walką z OCelotem kiedy Snake przychodzi mówi że jeszcze żyje ten dziadek, a Kenneth Baker krzyczy "No, no, don't touch it!" i wtedy gdy Snake nagle odskakuje unikając postrzelenia w stopę. Przepięknie to zrobili. Druga to gdy unika pocisku od M-1.
Kolejna to przepiękna scena monologu Gray Foxa w przerwie od walki z Rexem itd to jak ginie i w ogóle smutek i rozpacz. I ten krzyk "Foooooooooooooooooooooooooooxxx!" i śmiech Liquida który mówi o tym czego pragnął cyborg ninja. Ten właśnie momenty.
Uwielbiam samą postać Psycho Mantisa i wszystkie scenki z jego udziałem a najbardziej oczywiście tą po walce z nim kiedy opowiada tą swoją chorą historyjkę. Śmierć Wolf też przecudna, wzrusza mnie prawie zawsze no i bardzo lubiłem to jak pokazywali zawały serca, w tamtych czasach wyrzuciło mi to móżg z głowy. No i ostatnia ulubiona scena to ta gdy Vulcan Ravena pożerają kruki czy jakieś inne orzełki.

Ogólnie szkoda, że Hayter tylko przy okazji ma taki fajny głos, w późniejszych odsłonach takich jak dwójka czy trójka ten jego głos i sposób mówienia jest łagodniejszy. "Colonel, are you hiding something frome me!?" "absolutely not, Snake". Nom, przypomniała mi się scena postrzelenia Meryl przez Sniper Wolf i ta jak go ogłuszają by zaprowadzić go na tortury.

A co późniejszych części to tych ulubionych scen jest mniej na pewno, ale lubię moment kiedy Fatman rozbija kieliszek i zdenerwowany mówi "How dare you! I'm an artist" wznosząc ręce do góry. No i ma fajne wejście. Lubię scenę gdy Vamp wybija SEALów czy cała ta akcja w Tanker Episode kiedy Russian Soldiers przejmują tankowiec i cały profesjonalizm tej sceny bardzo mnie zakręcił. Scena z ucieczką Ocelota z Rayem i scena w której umiera Emma i mimo śmiesznego płaczu Otacona, który bardziej przypomina jakiś dziwny śmiech scena ta mnie wzrusza.

Trójkę uwielbiam pod względem cutscenek. Jakoś najlepiej mi się je oglądało, nie wiem może ludzie za to odpowiedzialni jakoś subtelnie się w tym poprawili. Scen byłoby tu za dużo (z MGS1 też wszystkich nie wymieniłem) ale na pewno scena odznaczania BB, scena kiedy Eva wjeżdża Ocelotowi motorem na twarz, scena kiedy Volgin pięściami miażdży BB i cała ta dramatycznie zabawna scena zanim zaczął się kat w ubranku Volgina (który poznał że to nie jego koleżka po dotyku przyrodzenia BBiego - lol, co za pomysł xD) i wszystkie scenki z udziałem The Boss, kiedy nawiązuje kontakt z Nakedem. No i co raczej wyjątkowe jak na tą grę, bo bossów nie lubię w trójce, to podoba mi się wejściówka The Fear i nawet The End. Pamiętam jak się podjarałem kiedy pierwszy raz zobaczyłem jakiś zwiastun MGS3 gdzie The Fear wyłamywał sobie stawy i wspinał się na drzewo. Zmiotło mnie to wtedy a mały gnojek byłem.
Ostatnio edytowano Śr kwi 17, 13 20:39 przez kALWa888, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Dwie (lub wiecej;) najlepsze cutscenki z serii

Postprzez RafalKa » Śr kwi 17, 13 20:34

MGS1 : jak większości z nas: śmierć Wolf - chyba to żałosne (czyt. smutne) skowyty, które wprowadza dziwny nastrój....
MGS4: Act1 Scenka kiedy gekko ściąga Sneaka ze schodów - wprowadza taki jakiś niepokój
I jak kalwa - scenki z Psycho
Obrazek
Avatar użytkownika
RafalKa
Pyro Bison
 
Posty: 133
Dołączył(a): So wrz 17, 11 17:11
Lokalizacja: Toruń
Gram: MGS4, Syphon Filter1

Następna strona

Powrót do Wszystko o serii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron