Jak zacz??a si? wasza historia z Metalem...

Tutaj możecie porównywać wszystkie częsci, dyskutować o nich i wymyslać najróżniejsze tematy dotyczące każdego Metal Geara

Moderatorzy: Infernal Warrior, GM

Jak zacz??a si? wasza historia z Metalem...

Postprzez Tails » Cz sty 12, 06 09:54

Ja po raz pierwszy spotka?em sie z Metalem w roku 1999...a wi?c...wujek kupi? konsol? w Anglii...ale mia?em ubaw...gra?em w Pandemoniu i Tomb Raidera, po jakim? czasie nie chcia?o mu si? gra? i mi j? po?yczy?. Wtedy to dopiero si? dzia?o. Chodzi?em p[o kumplach ale ?aden konsoli nie mia? wi?c gierek ma?o..wszystkie mia?em orgina?y bo konsola nie przerobiona...ale co tam...spotka?em kiedy? kumpla( chyba 8lat ode mnie starszy i mowi mi, ?e ma tak? gierk? co typas steruje twoja konsola i jak nie zmienisz pada na drugi slot to walczy? bedziesz pó? dnia...Ja tam sobie my?le...ale kit mi pociska takiej gierki nie ma, a jak jest to pewnie jakies badziewie...jako, ?e w 1999 mia?em 9 lat to jeszcze angielskiego nie umia?em, ale i tak gra?o mi si? przednio...a najlepsze jest to ?e konsoli 3 dni nie wy??czy?em bo nie wiedzia?em jak save'owa?... ;D tak rozpocz??em swoja przygod? z MGS'em...
Tails
 

Odp: Jak zacz??a si? wasza historia z Metalem...

Postprzez Ramzes » N sty 15, 06 20:50

Natomiast Ja spotka?em sie z MGS poraz pierwszy u mojego kuzyna!Nawet niewiedzia?em jak sie nazywa ta gra i jak da? mi sobie pogra? w to cudo............by?em podekscytowany gdy gra?em i odrazu musia?em j? mie?!Naszcz??cie mia?em ju? Playa!Ale gdy us?ysza?em ?e ma wyj?? MGS2:SoL to poprostu kupowa?em ka?d? gazet? gdzie by?y jakie? obrazki i informacje na temat tej gry i z tego powodu zbiera?em na PS2(na seriio).W MGS2 poraz 1 zagra?em znowu u mego kuzyna(farciarz) i to by?o co? niesamowitego!ta grafika,mo?liwo?ci bohatera,cut-scenki,bronie i wogóle wszystko!A gdy ju? mia?em PS2 wyszed? MGS3:SE i to dopiero by?o dla mnie wyda?enie by?em rozpalony bo mam fio?a na punkcie tj serrii!I tak sie to zacz??o!
Ramzes
 

Odp: Jak zacz??a si? wasza historia z Metalem...

Postprzez liquid kaczor » Śr sty 18, 06 00:51

Ja z Metalem spotka?em si? w 1999 roku, zagra?em w demko (z OPSM'u) u kolegi. Wtedy nic szczegulnego ot "zwyk?a" skradanka. Pami?tam, ?e w tedy w docku zasta?em zabity po raz pierwszy :]. Drugi raz juz w pe?nej wersji ok 2002 roku u siebie. I dopiero si? zacze?o fabu?a, postacie wszystko by?o zajefajne.

Wszyscy na forum jak tylko dostali do r?ki pada to od rzau si? w MGS'ie zakochali ^^ dziwne. Nie zebym si? czepia? taka dygresja poprostu.
Obrazek
Avatar użytkownika
liquid kaczor
Olga Gurlkovich
 
Posty: 276
Dołączył(a): Pn lip 25, 05 20:26
Lokalizacja: MOGŁEM WIEDZIEĆ!?!

Odp: Jak zacz??a si? wasza historia z Metalem...

Postprzez PiotrB » Śr sty 18, 06 20:51

Wszystko zacze?o si? od tego jak dosta?em konsol? PlayStation. Po pewnym czasie dosta?em demo z MGS1. Kiedy przeszed?em demo na wszystkie mo?liwe sposoby zapragna?em pe?nej wersji, któr? mia?em za jaki? czas. Gr? pokocha?em, gdy zaczo?em j? przechodzi? za pierwszym razem. Bardzo spodoba?a mi si? koncepcja gry, fabu?a i oryginalne pomys?y. Potem by?o ju? z górki. PlayStation2 i kolejne cz??ci - MGS2 SoL, MGS2: Substance, MGS3 i za nied?ugo MGS3: Subsistence. Ostatnio równierz zapozna?em si? z pierwszymi cz??ciami MG i MG2: SS. Gra?em te? w Ghost Babel.
Avatar użytkownika
PiotrB
The Fear
 
Posty: 491
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Odp: Jak zacz??a si? wasza historia z Metalem...

Postprzez Suzaku » N sty 22, 06 13:19

MOja przygoda zacz??a sie (niepamietam ile mialem lat ale to bylo oho hooooo);] kiedy zobaczyle pierwszy raz w telewizji francuskiej recenzje(bylo pokazane jak snejk podklada c4 do tej sciany co potem walczy z ocelotem) uznalem ze musz? miec t? gre!!! Pleje juz mialem wiec nic innego nie zostalo jak zakupic gierke;] wiec pojechalem do sklepu na miescie i byla ostatnia kopia (oczywiscie orygina?) i w dodatku francuska wersja;] ale i tak zakupilem... przez t? gre zacz??em sie uczyc francuskiego ale szybko mi sie znudzilo i po dluzszym okresie zbierania pienia?koof do skarbonki uzbieralem sobie na MGS w angielskojezycznej wersji jezykowej a potem to juz gralem i gralem non stop przeszedlem j? chyba ze 40 razy!! potem kupilem sobie ten dodatek z tymi VR misjami(mam problemy z pamiecia takze sie niegniewajcie jesli zapomnialem;]) wszystko ladnie cacy;] dopuki nieujzalem zapowiedzi MGS2:SoL;] musialem to miec wiec cobie kupilem ;] potem mgs substance no i MGS 3;] a z kolei po MGS3 zakupilem sobier remake MGSTTS i gamecube;] mam nadzieje ze uwiodla was moja historia;] spoko o i bym zapomnial POZDROWIONKA;]
Suzaku
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr kwi 05, 06 15:07

Postprzez kul2 » Wt wrz 12, 06 12:43

2000 rok, kumpel mowi ze wychodzi MGS na PC, a ja na to ze guzik mnie to interesuje. Dorwalem demko w CDA, przeszedlem nie wiem ile razy.
Problemy ze sterowaniem, skradaniem sie, nawet cholera ze strzelaniem, ale cos mnie zauroczylo. Dorwalem w koncu oryginal i tak to sie zaczelo.
A rok, czy dwa wczesniej widzialem jak kumpel probuje walczyc z Raven'em, ale jakos mnie to nie zainteresowalo ;)
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Uzion » Wt wrz 12, 06 18:29

Ja chyba jak mialem 7 czy 8 lat, poszedlem do kuzyna, patrze, a tu playstation na ziemi, joypad w reku i chodzi jakims gosciem po korytarzach w kartonie. Mowie co to jest? A on ze zajefajna gierka i dal mi joypada do reki. Po kilku alarmach i zabiciach rozeszlismy sie. Potem juz nie pamietam kiedy trafila do mnie na chate w wersji na PC, po czym zaczalem przechodzic ja nalogowo. Potem wyszla dwojka w ktora niestety przez dlugi czas nie moglem pograc, az do zakupienia PS2. A teraz odkrylem ten serwis i sie do niego przylaczylem:)
Avatar użytkownika
Uzion
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Śr wrz 06, 06 19:04

Postprzez Mr_Zombie » Wt wrz 12, 06 18:47

Kolega w klasie (gimnazjum ^^) czeka? na Metala na PC i ci?gle gada? o nim z innym koleg? (który MGS mia? na PSX'a i by? nim zafascynowany). Ja wówczas nie wiedzia?em nawet, co to za gra i szczerze mówi?c, guzik mnie to obchodzi?o :).
Potem, gdy MGS wyszed? ju? na PC, widzia?em go u w/w kumpla, ale jako? w ogóle mnie nie zainteresowa? (pami?tam, ?e widzia?em scen? z bieganiem po schodach w wie?y, scen?, gdy Snake przypomina sobie postrzelenie Meryl i co? jeszcze). Ot, kolejna strzelanka...

Potem, gdy obaj koledzy zacz?li zaczytywa? si? w pojawiaj?ce si? materia?y o MGS2, ja, jako jedyny z tej trójki mia?em sta?y internet, wi?c si? wycwani?em i ?ci?gn??em ten 15 minutowy trailer z MGS2, a potem drugi trailer (ten z postaciami). I dopiero wówczas zakocha?em si? w tej grze. Widz?c filmowe przedstawianie akcji, to wszystko, co mo?na robi? ze stra?nikami i w ogóle... I dopiero wówczas po?yczy?em od w/w kolegi MGS1 i zacz??em "gra?"... jak ju? wspomnia?em w jakim? temacie wcze?niej, pomimo, i? gra?em na Very Easy, zosta? kilkakrotnie zabity ju? w dokach >_>... Marny ze mnie gracz, je?eli chodzi o tego typu gry :P
Avatar użytkownika
Mr_Zombie
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 15:14
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Snake VR » So wrz 30, 06 21:13

U mnie zacze?o sie to gdy wujek kupi? konsol? PlayStation do zestawu by?a do?czona p?ytka z demami gier by? na niej tez trailer z MGS .Po obejzeniu go wiedzia?em ze to bedzie hit , puzniej wujek kupi? ta gre i tak sie zacze?a
moja historia z MGS która trwa do dzis dzie?.
Avatar użytkownika
Snake VR
banan
 
Posty: 89
Dołączył(a): So wrz 23, 06 12:02
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Wszystko o serii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość