Chicken Run MOŻLIWE SPOILERY!!!

Tutaj możecie porównywać wszystkie częsci, dyskutować o nich i wymyslać najróżniejsze tematy dotyczące każdego Metal Geara

Moderatorzy: Infernal Warrior, GM

Chicken Run MOŻLIWE SPOILERY!!!

Postprzez macio2000 » Cz lip 31, 14 21:50

Witam,chciałbym byśmy podzielili się opiniami,poradami i przeżyciami z codename/emblematem/rangą znienawidzoną przez wszystkich czyli...CHICKEN :banghead: .Oczywiście chodzi mi o wszystkie części,dlatego dałem ten temat do tej sekcji. :salute:
MGSV Masterpiece#€=€÷€!(*(*××€*_''&=\
Avatar użytkownika
macio2000
Running Man
 
Posty: 63
Dołączył(a): Śr lip 30, 14 17:51
Lokalizacja: Tselinorysk
Gram: WSZYSTKIE MGSy
Czytam: Książki to zuo

Re: Chicken Run MOŻLIWE SPOILERY!!!

Postprzez Gac666 » Cz lip 31, 14 22:30

To najlepiej jak zaczniesz i się podzielisz :), taka tutaj jest zasada.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Chicken Run MOŻLIWE SPOILERY!!!

Postprzez kALWa888 » Pt sie 01, 14 11:27

Haha, a ja myślałem że to będzie temat o powiązaniach animacji Chicken Run (Uciekające kurczaki) z serią MGS. Bo w sumie gameplay tej gry w wersji na PSX przypomina to co znamy ze swojej ulubionej serii. Było przyleganie do ścian, radar o ile dobrze pamiętam i ogólnie konstrukcja lokacji. Ale na tym podobieństwa się kończą.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Chicken Run MOŻLIWE SPOILERY!!!

Postprzez macio2000 » Pt sie 01, 14 11:53

Gac666 napisał(a):To najlepiej jak zaczniesz i się podzielisz :), taka tutaj jest zasada.

Oj sorry,jestem nowy niewiedzialem,ale regulamin czytalem zeby nie bylo.Ok wedlug mnie ten emblemat nieco psuje sens MGS.Najcieszy chicken jest wedlug mnie w MGS 1,widac ze ta gra to skradanka i na nic innego sie nie nadaje,wrogowie respia sie bez konca,sterowanie też nie pomaga.
MGSV Masterpiece#€=€÷€!(*(*××€*_''&=\
Avatar użytkownika
macio2000
Running Man
 
Posty: 63
Dołączył(a): Śr lip 30, 14 17:51
Lokalizacja: Tselinorysk
Gram: WSZYSTKIE MGSy
Czytam: Książki to zuo

Re: Chicken Run MOŻLIWE SPOILERY!!!

Postprzez Solidny » Pt sie 01, 14 13:55

Nie wiedziałem, że było coś takiego jak chicken run w innych częściach niż MGS4. Wiem, że w czwórce są emblematy i coś tam dają, ale w pozostałych jest jakikolwiek sens to robić?
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Chicken Run MOŻLIWE SPOILERY!!!

Postprzez macio2000 » Pt sie 01, 14 14:16

Solidny napisał(a):Nie wiedziałem, że było coś takiego jak chicken run w innych częściach niż MGS4. Wiem, że w czwórce są emblematy i coś tam dają, ale w pozostałych jest jakikolwiek sens to robić?

Tak oile pamietam to w MGS 3 dostajemy za Range Big Boss farbe twarz co daje ifinity ammo.A za Chickena to co chcialoby sie dostac za 50 zgonow i 150 alarmow?Maske kurczaka :blob8: ?W mgs 4 mozna dostac chociaz corpse camo.
MGSV Masterpiece#€=€÷€!(*(*××€*_''&=\
Avatar użytkownika
macio2000
Running Man
 
Posty: 63
Dołączył(a): Śr lip 30, 14 17:51
Lokalizacja: Tselinorysk
Gram: WSZYSTKIE MGSy
Czytam: Książki to zuo


Powrót do Wszystko o serii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron