MGS + VR

Tutaj możecie porównywać wszystkie częsci, dyskutować o nich i wymyslać najróżniejsze tematy dotyczące każdego Metal Geara

Moderatorzy: Infernal Warrior, GM

MGS + VR

Postprzez Herbaciarz » Wt mar 22, 16 14:40

http://metalgearsolid.pl/mgs-4-guns-of- ... itsu-mgs4/ - Po przeczytaniu tego artykułu (gdzie jak wiadomo informacje w nim zawarte nie zostały finalnie zaimplementowane w MGS4).

Przyszedł mi do głowy pewien pomysł - gra wydana na PlayStation VR, bazująca właśnie na VR Missions znanych z różnych części MGS'a (jedynka zawierała te misje bodajże w Integral). Oczywiście pomysł raczej nie realny, aby Konami chciało coś takiego wyprodukować. Jednak koncepcja wydaje mi się co najmniej ciekawa...
Herbaciarz
Black Viper
 
Posty: 154
Dołączył(a): Śr mar 16, 16 13:48

Re: MGS + VR

Postprzez Solidny » Wt mar 22, 16 14:44

Herbaciarz napisał(a):http://metalgearsolid.pl/mgs-4-guns-of-the-patriots/artykul-z-famitsu-mgs4/ - Po przeczytaniu tego artykułu (gdzie jak wiadomo informacje w nim zawarte nie zostały finalnie zaimplementowane w MGS4).

Przyszedł mi do głowy pewien pomysł - gra wydana na PlayStation VR, bazująca właśnie na VR Missions znanych z różnych części MGS'a (jedynka zawierała te misje bodajże w Integral). Oczywiście pomysł raczej nie realny, aby Konami chciało coś takiego wyprodukować. Jednak koncepcja wydaje mi się co najmniej ciekawa...

Czyli po prostu strzelanina z zielono czarną grafiką? :)
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: MGS + VR

Postprzez Herbaciarz » Wt mar 22, 16 14:51

Faktycznie, tam powiedzmy w sposób "ciekawy" były malowane plansze :P No powiedzmy, że w trochę lepszym wydaniu, dla fanów MGS'a pewnie byłby to ciekawy dodatek.
Herbaciarz
Black Viper
 
Posty: 154
Dołączył(a): Śr mar 16, 16 13:48

Re: MGS + VR

Postprzez Osvelot » Wt mar 22, 16 16:45

Eeeeeeeeeee... Volume? Już jest. Ta gra ostro przypomina misje VR z MGSów.

A i tak nie pasuje to do gogli VR bardziej, niż dowolna inna strzelanka.

Wirtualna rzeczywistość z MGSów zaledwie z nazwy ma cokolwiek wspólnego z tym pierwszym kroczkiem w tym kierunku, jakim są te gogle.

Pełne VR to przeniesienie świadomości do maszyny, koniec i kropka.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki


Powrót do Wszystko o serii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron