Big Boss vs. Solid Snake

Tutaj możecie porównywać wszystkie częsci, dyskutować o nich i wymyslać najróżniejsze tematy dotyczące każdego Metal Geara

Moderatorzy: Infernal Warrior, GM

Ktorą z postaci wolisz?

Solid Snake
33
56%
Big Boss
26
44%
 
Liczba głosów : 59

Postprzez Gillian » Cz mar 06, 08 01:18

-Potrafił poradzić sobie bez większej pomocy ludzi z zewnątrz, czytaj Otacona.

A Eva? A Paramedic?
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Gac666xx » Cz mar 06, 08 10:55

A Sigint ? xD
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez kul2 » Cz mar 06, 08 11:44

A Campbell i reszta czlonkow oddzialu w MPO?
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Gac666xx » Cz mar 06, 08 12:26

Ze zwierzętami też pewnie się konsultował, a przynajmniej tak było w moim wypadku.

"No żabko no come on złap się w sidła come on."

"Mmm ten wąż na pewno smaczny, jesteś smaczny prawda? *szama* Blee... a jednak nie."
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez Bushiken » Cz mar 06, 08 22:52

Cóż to kolejne fakty pominięte przez mój wymęczony wczoraj umysł.

Abayo!
Avatar użytkownika
Bushiken
Revolver Ocelot
 
Posty: 160
Dołączył(a): Wt sie 28, 07 13:14
Lokalizacja: Łomianki

Postprzez Snake_VR5 » Pn kwi 26, 10 15:11

zzzz
Ostatnio edytowano Pn lis 14, 11 23:59 przez Snake_VR5, łącznie edytowano 1 raz
Snake_VR5
Jack the Ripper
 
Posty: 1373
Dołączył(a): Wt kwi 20, 10 17:13
Lokalizacja: Konami

Postprzez Coldman » N sie 15, 10 16:05

Ale jak? Fizyczne starcie? To Big Boss, bo jest wyższy, szerszy i dzierży Patriotę, hehe. A poważnie, to u mnie raczej remis. Każda z tych postaci dostała na pewno taką część, gdzie jest magnesem dla Gracza/widza: Big Boss "Peace Walker", a Solid-ny "MGS4" (fantastyczny design).
"All those moments will lost in time like tears in the rain..."
Avatar użytkownika
Coldman
banan
 
Posty: 539
Dołączył(a): N kwi 11, 10 18:03

Re:

Postprzez One man army » Śr kwi 10, 13 06:37

solidus grabczas napisał(a):SS jego znam najlepiej z BB nie miałęm styczności ale mimo wszystko to jak prowadzi raidena przez misję n Big Shell pokazuj jak diametralnie potrafi zmienić się człowiek (wyzwiska do Meryl vel rookie dawno poszły w las ;) ) nie wypowiada wojny całemu światu od tak zaraz tylko stara się pomóc światu metodą małych kroczków (philantrophy) no i ma sentyment do eMek chociaż ja ciut bardziej propaguję M16 ;)

PS. żeby było jasne mimo że BB nie znam szanuje go i chcę poznać ale temat jest o tym kogo lubię BARDZIEJ


holender,póki co uchylam się od odpowiedzi,bo coś czuję,że po premierze MGS V temat powróci do łask forumowiczów i wiele zdań na ten temat może ulegnąć zmianie.Odnośnie wyzwisk,które odeszły w las,a co powiesz na "nie celuj tym gnacikiem gdzie popadnie DZIECIAKU" Snake kilkakrotnie zwracał się do Raidena per dzieciaku ;)
One man army
Arnold
 
Posty: 24
Dołączył(a): Pt lut 08, 13 20:57

Re: Big Boss vs. Solid Snake

Postprzez Solidny » Śr kwi 10, 13 11:06

To możemy wcale nie mieć opinii, bo z każdą częścią coś dojdzie ;)
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Big Boss vs. Solid Snake

Postprzez One man army » Śr kwi 10, 13 16:58

Nie sądzisz,że na to już trochę za późno?Ale bądźmy przez chwilę poważni.Możliwość i determinacja "jednokrotnego" wcielenia się w Big Boss'a kontra 3 razy na rzecz Snejasa,aż bije po oczach z przeważającej części opinii.Po za tym sądzę,że sens mojej wypowiedzi jest całkiem prosty i nader oczywisty "mam dylemata cycu":D zresztą wszędzie musi być jakaś czarna łowiecka hehe,pozdro! ;)
One man army
Arnold
 
Posty: 24
Dołączył(a): Pt lut 08, 13 20:57

Re: Big Boss vs. Solid Snake

Postprzez DejaVu » Śr cze 18, 14 14:24

Kolejny trudny wybór. Solid Snake niesie za sobą dla mnie osobiście wartość sentymentalną, wiem o nim wszystko. To legenda, która jednak jak sama o sobie mówi nie jest bohaterem, nigdy nie była. Big Boss to jednak legenda jeszcze większa, z każdą kolejną odsłoną poznaje jego kolejne już tragiczne losy i to jak postać ta stacza się w granice szaleństwa i obłędu. Co sprawi że stanie się potworem, demonem i co doprowadzi do tego że zgładzi go jego własny ''syn'' jak na ironie. Po długim namyślę i rozważaniu głos oddaje więc na Big Bossa, ale tylko i wyłącznie ze względu na motyw upadku postaci.
Obrazek
Avatar użytkownika
DejaVu
Running Man
 
Posty: 66
Dołączył(a): Wt cze 10, 14 21:25
Lokalizacja: Zanzibar
Gram: Carmageddon: Reincarnation
Czytam: Uncanny X-Men: Second Genesis

Re: Big Boss vs. Solid Snake

Postprzez SaladinAI » Śr cze 18, 14 14:50

Ciężar legendy Big Bossa kładzie się nań cieniem jak też czyni zeń postać o bardziej wielobarwnych i skomplikowanych rysach, dlatego w moim mniemaniu zyskuje z części na część. I nie ma co się oszukiwać, wszyscy synowie zawsze pozostawali w jego cieniu lub działali pod wpływem mitycznej figury ojca. Teraz ma się wrażenie jakby seria wracała do samego jądra wydarzeń, powracała do kośćca założeń.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Poprzednia strona

Powrót do Wszystko o serii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron