Co najbardziej urzek?o was w...

Tutaj możecie porównywać wszystkie częsci, dyskutować o nich i wymyslać najróżniejsze tematy dotyczące każdego Metal Geara

Moderatorzy: Infernal Warrior, GM

Postprzez Coldman » N sie 29, 10 18:02

Saladin01 napisał(a):Ja w MGS grałem tylko po niemiecku...nigdy nie miałem okazji zapoznać się z wersją angielską. Pech.

Sal, żartujesz, prawda?
"All those moments will lost in time like tears in the rain..."
Avatar użytkownika
Coldman
banan
 
Posty: 539
Dołączył(a): N kwi 11, 10 18:03

Postprzez SaladinAI » N sie 29, 10 18:17

Z grą miałem styczność w pewnym salonie - pirat więc nie mogłem wybrzydzać, ale najlepiej szło gdy trzeba było gdzieś zadzwonić by pokonać dalszy obszar. Czysta partyzantka ;)

Za drugim razem przygody na Shadow Moses poznawałem u znajomych...którzy przejechali z Niemiec....tym razem miałem tłumaczenie :)

Przy trzecim zamachu - kumpel kupił grze na jakimś bazarze: oryginał i kosztował grosze...oczywiście całość była w języku niemieckim.

I tak anglik mnie ominął. Można to dzisiaj dorwać ale moja PS 2 kiepsko sobie już radzi z starymi CD...nie mówiąc już o grach z PSXa.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez Gillian » N sie 29, 10 23:48

Mnie urzekł ten mroźny klimat i tajemnicza atmosfera. Poza tym to był mój pierwszy kontakt z jakąkolwiek skradanką i po prostu nie mogłem sobie z nowym typem rozgrywki poradzić. Zagrałem pierwszy raz w demo MGS rankiem pierwszego dnia Bożego Narodzenia roku 2000. I skończyłem je dopiero późnym wieczorem po kilku godzinach męczarni ; ). I to też mnie zachwyciło. Ta chęć poznania tego, co będzie dalej, te zamkniete drzwi, pokoje które mogłem obejrzeć jedynie przez kratke wentylacyjną. Na pełną wersję czekałem coś z 9 miesięcy. I to, co wydarzyło się po śmierci Andersona* zobaczyłem mniej więcej w tej samej godzinie co w WTC uderzył pierwszy samolot. To chyba będę pamiętał do końca życia.


*[spoiler]Octopusa[/spoiler]
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Co najbardziej urzek?o was w...

Postprzez DejaVu » N cze 22, 14 21:50

Co najbardziej urzekło was kiedy po raz pierwszy zagrałem w MGS ? Codec i dialogi postaci oraz muzyka i fabuła.
Obrazek
Avatar użytkownika
DejaVu
Running Man
 
Posty: 66
Dołączył(a): Wt cze 10, 14 21:25
Lokalizacja: Zanzibar
Gram: Carmageddon: Reincarnation
Czytam: Uncanny X-Men: Second Genesis

Re: Co najbardziej urzek?o was w...

Postprzez macio2000 » Cz lip 31, 14 15:46

Najbardzie urzekla mnie filmowosc w tej Filmo-Grze,scena jak snake w MGS 1 dociera do dokow mmmm... poezja.Nawiazania do filmow jak Ucieczka z Nowego Jorku(Snake imie glownego bohatera).No i szczegolnie te wszystkie archaizmy ktore powoduja ze gra nie jest przystepna dla wszystkich.Epickie walki z Bossami(Psycho Mantis,The End,Crying Wolf)ta prawdziwosc antywojenosc,antynuklearnosc.KlimatKlimatKlimat!
MGSV Masterpiece#€=€÷€!(*(*××€*_''&=\
Avatar użytkownika
macio2000
Running Man
 
Posty: 63
Dołączył(a): Śr lip 30, 14 17:51
Lokalizacja: Tselinorysk
Gram: WSZYSTKIE MGSy
Czytam: Książki to zuo

Poprzednia strona

Powrót do Wszystko o serii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron