Kalendarz

Informacje o nowościach i Wasze propozycje.

Postprzez Osvelot » Wt sty 31, 12 12:30

Dobra, parę ogłoszeń duszpasterskich.

Drukarnia sprzed roku się zesrała i przestała istnieć, trochę się jeszcze rozejrzałem za jakąś inną ale nie wiem czy któraś jest w stanie zaspokoić nasze potrzeby (kalendarz).

To jedna rzecz - druga, że czas mnie jednak ogranicza motzno. Jak już się sesja pokończyła to w sumie wychodzi na to, że i tak "zawsze coś" + naprawdę wolałbym nie mówić dziewczynie "ty może idź już sobie na chatę, kolendorz robięł". Wyjeżdżam za niecały miesiąc do Belgii (znowuż) i komputerowe rzeczy można tam robić, ale dziewczyny dla odmiany zabrać ze sobą nie mogę ;_;

Kalendarz pod zadruk to opcja bardzo czasochłonna, musi być zawsze eXtra cacy i z jednej strony domiziany do ostatniego szczegółu, a z drugiej jechać na wielkich grafikach w trudno dostępnych rozdzielczościach - ALE!

Mam alternatywę, bo jakbym tylko wpadł tutaj i powiedział, że kalendarza nie będzie, albo jeszcze lepiej: powiedział, że wyjdzie pod koniec listopada albo w następnym roku i WCALE A WCALE nie miał mieć teraz premiery, to bym odstawił хуй w stylu iście kodżimowskim.

Dwie alternatywy nawet, bo kalendarz trzeba rozbić na dwa aspekty, żeby wysycić temat.

Po pierwsze - w ciągu roku udałoby mi się zmotać jakiś naprawdę ładny plakacik do powieszenia na ścianie. Plakat, albo coś do obramowania. Coś, co pogmera każdego w guścik estetyczny i będzie MGSowe - a także coś, co będzie mogło dumnie wisieć dłużej niż kawałek roku. Noszę się z tym zamiarem naprawdę długo i mam ogromnego smaka na wykonanie czegoś takiego.

Po drugie - kalendarze na komputerka. Wypuszczane z wyprzedzeniem (SORY STYCZEŃ) lub na czas (SIEMA LUTY) tapety na pulpitos. Zawierające prawdziwie kalendarzowe kalendarze, gustowne i praktyczne, mogące nieść więcej informacji niż "dzisiaj jest/nie jest niedziela". Całą paczkę można potem nazwać kalendarzem ZL na 2012 i wrzucić w jakieś miejsce na stronce. Jestem otwarty na sugestie (kolor, przysłowia, daty, kształty, cokolwiek), więc zapodawajcie burzę mózgów. To, że te kalendarze powstaną, jest 100% pewne. Styczeń zostanie dorobiony i wyjdzie dodatkowo w wersji bez dat/kalendarzów, żeby nie było, że fajnie graficzka wyszła, a styczeń w lutym na tapecie stoi - w przypadku ściennego kalendarza zostawały tylko nożyczki. Projektowanie/robotę już zacząłem w tym kierunku, więc odwrotu ni ma.

Kwiaty i znicze dla konceptu papierowego kalendarza proszę wstrzymać, ów produkt wróci (na pełnej kurwie) na rok 2013. I NAPRAWDĘ będę mógł go zacząć robić wcześniej. W 2011 moja czujność była uśpiona przez pół roku + "zawsze jawnogrzesznica coś", a przez drugie pół... no cóż, nigdy nie myślałem, że PWr może mi AŻ TAK zdeorganizować plan dnia/tygodnia/miesiąca/życia. Jakbyście BARDZO BARDZO MOTZNO chcieli jednak kalendarzyk na 2012 na ścianę, to można, ale raz, że będzie nieco na siłę, a dwa, że nie wyrobimy się z nim do marca. Przypominam, że rok temu o tej porze kalendarz był już gotowy, a jedyne co zostało, to perturbacje z drukarnią - ostatecznie dotarły ledwo na koniec glutego.

+ przykro mi się w pytę zrobiło, jak przeczytałem własne zdanie z listopada "Tym razem mam na to o wiele więcej czasu" ;_; Bardzo, bardzo niezamierzone kłamstwo.

Dobra, jak już mamy za sobą wszelkie explanationy, to:
- szukamy naprawdę dużej grafy do splakatowania (dużej, albo takiej, z którą można zabajerzyć i powiększyć artystycznie tak, że będzie wyglądało artystycznie)
- oczywiście nie jednej grafy, tylko tylu ile wlezie, ostatecznie i tak trzeba będzie jakiś montaż porobić, NIGDZIE nie da rady znaleźć pojedynczego źródłowego pliku pod plakat + byłaby to kradzież + chcę zrobić coś swojszego niż cudze
- gdybamy nad wielkością plakatu
- wpisujemy miasta i rozdzielczości monitora dla kalendarza (dla smartfonów wyjątkowo wersje bez dat będą, i tak mają 1000 aplikacji do sprawdzania daty i menstruacji)

No i ocieramy łzy, że w życiu nigdy nie jest tak, jak się chce i najlepsze co można, to szukać zajebistych alternatyw.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Postprzez geenoff » Wt sty 31, 12 20:23

SIEMA WONSZ!
(sorki ale nie mogłem sie powstrzymać-rozwala mi cyce ten tekst)
Zajebiście że rusza kalendarz,wersja na kompa i do tego plakat unikat-śmię twierdzic bo dla człowieków z forum
Co do grafik to za dużo nie pomogę bo jestem na etapie laika-komputerowego mniejwięcej ale jedna chciałbym zobaczyc
A mianowicie tą z twojej strony www
Abstracted Camouflage
Jest wyqrwista jednym słowem i fajo żeby znalazła sie w kalędarzu-mam nadzieję(wiem nadzieja matka madrych inaczej) ze ktos podziela moje zdanie
Moc z tobą
Obrazek
Avatar użytkownika
geenoff
Vulcan Raven
 
Posty: 192
Dołączył(a): Wt paź 19, 10 22:15
Lokalizacja: londyn

Postprzez SALADYN » Wt sty 31, 12 21:12

Cokolwiek wydrukujesz/zakodujesz/zadecydujesz biorę w ciemno.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez ArecaS » Wt sty 31, 12 23:40

Ja bym był za plakatem. Kalendarz i tak zawsze kupię wcześniej. :/
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Kalendarz

Postprzez SALADYN » N cze 03, 12 16:02

Podbijam temat bo widać ucichło, raczej nie spodziewam się kalendarza na 2012 rok zwłaszcza że jesteśmy na półmetku tego roku ale wciąż bardzo chętnie bym zamówił kalendarze na następne lata lub może jakieś plakaty.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Kalendarz

Postprzez kul » Pn cze 04, 12 19:39

Jak pochytacie wzory to pochytam drukarnię.
I bought a ceiling fan the other day. Complete waste of money. He just stands there applauding and saying "Ooh, I love how smooth it is."
Avatar użytkownika
kul
Niewidzialna Armia
 
Posty: 1042
Dołączył(a): N sie 23, 09 11:49
Lokalizacja: Luoyang, Henan, ChRL
Gram: O kurde...
Czytam: ...

Re: Kalendarz

Postprzez SALADYN » Wt cze 05, 12 00:09

Jakaś konkretna rozdziałka ?
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Kalendarz

Postprzez Osvelot » Wt cze 05, 12 01:00

Na 2013 to ja kalendarzyQ zrobię, nie odpuszczę, bez obaw. A w tym roku może jakiś plakacik? Albo inny gadżet?
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Re: Kalendarz

Postprzez ArecaS » Wt cze 05, 12 01:39

A może już zacząć kalendarzyk? Żeby na czas był?
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Kalendarz

Postprzez Tidus93x » Wt cze 05, 12 12:02

Popieram Areca. Skoro nie wypalił znaczy, że trzeba się za to wziąć duuuuużo wcześniej.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Kalendarz

Postprzez kul » N wrz 02, 12 17:04

Powinienem mieć możliwość połapania kalendarzy trochę taniej niż normalnie, ale bez wzoru dupa ;)
I bought a ceiling fan the other day. Complete waste of money. He just stands there applauding and saying "Ooh, I love how smooth it is."
Avatar użytkownika
kul
Niewidzialna Armia
 
Posty: 1042
Dołączył(a): N sie 23, 09 11:49
Lokalizacja: Luoyang, Henan, ChRL
Gram: O kurde...
Czytam: ...

Re: Kalendarz

Postprzez SALADYN » Cz sty 10, 13 13:27

http://www.konamistyle.jp/item/72167?style=tw

Oficjalny kalendarz z Konami Style, your move Ocwelot.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re:

Postprzez Pabian01 » Cz sty 10, 13 18:43

Ocwelot napisał(a):No i ocieramy łzy, że w życiu nigdy nie jest tak, jak się chce i najlepsze co można, to szukać zajebistych alternatyw.

To jest cytat z filmu,piosenki itp. ?
Biorę to jako nowe motto :)
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kalendarz

Postprzez Osvelot » Wt sty 21, 14 16:41

Dobra, panie i panowie:

Obrazek

Zainteresowani?

Jak tak - to ja robię ekspresem do końca miesiące, a ktoś inny ogarnia drukarnię i sprawy organizacyjne (nie mogę tego wziąć teraz na własny łeb).

Jak nie - to nie.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Re: Kalendarz

Postprzez ArecaS » Wt sty 21, 14 19:18

A dałoby radę na 2015 od razu zrobić? Wiem, że wcześnie na takie coś, no ale nie wiem ilu chętnych znajdzie się jeszcze na kalendarz, dajmy na to, w kwietniu.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Kalendarz

Postprzez Gillian » Wt sty 21, 14 19:21

Jak na 2015 to znów padnie pomysł. Poprzedni kalendarz też jakoś po 2 czy 3 miesiącach był i była gitara.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Kalendarz

Postprzez Osvelot » Wt sty 21, 14 19:45

Jak pójdzie szybko z zamówieniem, to do połowy lutego będą tegoroczne kalendarze.

PS. Nie wiem, czy interpretować wasze wypowiedzi jako zainteresowanie, czy nie :U
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Re: Kalendarz

Postprzez ArecaS » Wt sty 21, 14 20:18

Znaczy, mnie na razie nie licz. Jeśli to na 2014, to nie interesuje mnie w ogóle. Jeśli na 2015, to być może bym się skusił, ale na pewno też jeszcze nie powiem.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Kalendarz

Postprzez Gillian » Wt sty 21, 14 20:28

ArecaS napisał(a):Znaczy, mnie na razie nie licz. Jeśli to na 2014, to nie interesuje mnie w ogóle. Jeśli na 2015, to być może bym się skusił, ale na pewno też jeszcze nie powiem.

Serio? Naprawdę taki kalendarz ma dla Ciebie jedynie spełniać funkcjonalną formę?

Masakra, ja tam takie graficzki biorę nawet jakby to miał być rok 1856 albo 2321. Co za różnica...
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Kalendarz

Postprzez SALADYN » Śr sty 22, 14 11:03

Biorę z pocałowaniem ręki, pierwszy trafił nawet do kolekcji, taki dobry był.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Kalendarz

Postprzez Simon » Śr sty 22, 14 16:17

Jam również chętny:)
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Re: Kalendarz

Postprzez Osvelot » Pt sty 24, 14 02:10

OK, robię w takim razie do końca.

Nadal poszukiwany bohater od spraw logistyki :3
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Re: Kalendarz

Postprzez Osvelot » Pt sty 24, 14 18:16

Aha - i jeszcze jedno. Póki prace trwają, możecie zrobić mały koncert życzeń - z jednym zastrzeżeniem: lepiej będą się nadawać grafiki, które nie mają tła (albo takie, w których da się coś zrobić z tym).
No i przełamałem się z cytatami, jak macie propozycje to oczywiście zapraszam do zgłaszania ich tutaj. "We've managed to avoid drowning" to co prawda filler i trochę dowcip, ALE z drugiej strony się nadaje - jako żart właśnie - na styczniową stronę, która u nikogo nie będzie za długo wisiała.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Re: Kalendarz

Postprzez Osvelot » N sty 26, 14 21:36

Obrazek
nie mam głowy do cytatów póki co
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Re: Kalendarz

Postprzez Osvelot » N sty 26, 14 23:25

i dat póki co też nie porządkuję, to na koniec jak już wszystko będzie gotowe
Obrazek
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Re: Kalendarz

Postprzez kALWa888 » Pn sty 27, 14 06:11

Nie wiem czy nie byłby zbyt długi, ale ja bym chętnie zobaczył taki:
Neither truly alive, nor truly dead. An undying shadow in the world of lights.

Jakoś tak to szło, każdy wie o jaką scenę chodzi :). No i mogłoby to pojawić się w jakimś miesiącu uchodzącym za ponury co by te całe cienie się wpasowały.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Kalendarz

Postprzez Simon » Pn sty 27, 14 10:17

I need scissors! 61!
No i ja bym chętnie widział cytat z mego podpisu:]
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Re: Kalendarz

Postprzez Solidny » Pn sty 27, 14 15:07

To jeszcze "Hurt me more!" ;). A tak poważnie, nie męczmy za bardzo biednego Foxa :D. Jeden max dwa chyba starczą, zależnie od kontekstu artworka.

Jakby z cytatami było ciężko, to mamy przecież temat: http://mgs.gram.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=438

Jeszcze coś od siebie:
"Boss... You were right. It's not about changing the world. It's about doing our best to leave the world... The way it is."
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Kalendarz

Postprzez Gillian » Pn sty 27, 14 17:59

Nie przesadzajmy tez, bo wiekszosc podnioslych cytatow w MGSach to jest poziom Coehlo...
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Kalendarz

Postprzez Tidus93x » Pn sty 27, 14 18:40

Wystarczy dać na grudzień "This is good, isn't it?" ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zanzibarowy Sklepik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron