Kalendarz

Informacje o nowościach i Wasze propozycje.

Postprzez Osvelot » Cz sty 27, 11 04:08

SALADYN napisał(a):Ja tam momentalnie rozpoznaje ich style , Wood rysuje znacznie bardziej niedbale a Shinkawa skupia się na pierwszym planie i raczej nie pamiętam żeby był w grze art który byłby efektem pracy obu rysowników.

Ja nie mogę pamiętać, bo nie grałem ;I

Okeja, dwa brakujące miesiące:
Obrazek

No i można się było domyśleć, kto wkręci się na imprezę tylnymi drzwiami jako ostatni:
Obrazek

Na chwilę obecną całość wygląda tak:
Obrazek

Jutro wprowadzamy jakieś ewentualne poprawki i kombinujemy, jak to przenieść na papier.

Koło południa wrzucę jeszcze odrzuty, zwane często pieszczotliwe bonusami.

EDIT: Pomyliłem wodę z kawą, więc wszystko wrzucam teraz:

Outtake 1, alternatywna wersja lasek z MGS1:
Obrazek

Outtake 2, odrzut - z okazji rozdzielczości, poza tym poligon na efekty, dużo efektów:
Obrazek

Outtake 3, przekombinowana wersja Ocelota:
Obrazek

Outtake... no właśnie, outtake?
Obrazek
Zacząłem robić tą stronę dla hecy, jednak teraz stwierdzam, że mi się podoba. Jak mamy na pokładzie wielu fanów Sniper Wolf i nikt nie ma problemu z nagim cyckiem, to podmieniłbym to za marzec, a marzec przerzucił na wrzesień (w efekcie z kalendarza wypadłby art który teraz jest na wrześniu, z deka oklepany, okładka i w ogóle). Ktoś/wszyscy/nikt za?

PS. Jakby się kto głowił, poprawiłem w czerwcu włosy Meryl po lewej (jeden pukiel odmalowało na zielono).
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Postprzez SALADYN » Cz sty 27, 11 09:29

Hmm , strona z Sniper Wolf jest cudna podobnie jak alternatywna wersja marca z Naked Snake i The Boss ale z drugiej strony wszystko tak świetnie wygląda że aż szkoda cokolwiek wyrzucać nawet ten oklepany art z okładki , jednak jeśli innym to pasuje to mnie to nie przeszkadza.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Gillian » Cz sty 27, 11 11:50

Jak najbardziej wolf pasuje na marzec. Zimna, ale wiosna sie zbliza;). Za okladke? Ok
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Osvelot » Cz sty 27, 11 14:13

SALADYN napisał(a):strona z Sniper Wolf jest cudna

1

twilite kid napisał(a):Jak najbardziej wolf pasuje na marzec. Zimna, ale wiosna sie zbliza;). Za okladke? Ok

2

Strona z Wolf jest trochę uniwersalna - tonacja jest zimna, ale zawiera elementy podwyższające temperaturę, <hehehehehe> <chrząk chrząk>. Poczekałbym jeszcze tak na jeden albo dwa głosy i z pozdrowieniami ze Sztokholmu odsyłamy okładkę Sons Of Liberty do bliżej nieokreślonej przyszłości. Z racji jakości na 100% art będzie jeszcze użyty.Po prostu jak obrabiałem go teraz, to jakoś tak za motzno nie przemawiał, a i z przeróbki jakoś szczególnie dumny nie jestem.

SALADYN napisał(a):alternatywna wersja marca z Naked Snake i The Boss

Cholernie mi się te arty dwa spodobały, a myśl o ich zestawieniu przyprawiała mnie o mocarne dreszcze - ale rozdziałka pozostawiła je w sferze marzeń. Jak uda nam się przez (niecały, 2012 zacznijmy szybciej, hehe) rok znaleźć je w chociaż troszkę lepszej jakości - pójdą bezproblemowo na kalendarz z ilustracjami poziomymi.


Wygląda na to, że mam kawałek przerwy od Fotoszopa i czekamy przede wszystkim na kula z ustaleniami co do realizacji tego, jakże zacnego w swej niecności i niecnego w swej zacności, planie.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Postprzez kul » Cz sty 27, 11 15:27

Hola hola
Ja podrzuciłem drukarnie, jej adres internetowy i zapytałem o jej wymagania.
W zamówienia i wysyłkę kalendarzy wrobić się nie dam. Już mam i tak za dużo na głowie.
I bought a ceiling fan the other day. Complete waste of money. He just stands there applauding and saying "Ooh, I love how smooth it is."
Avatar użytkownika
kul
Niewidzialna Armia
 
Posty: 1042
Dołączył(a): N sie 23, 09 11:49
Lokalizacja: Luoyang, Henan, ChRL
Gram: O kurde...
Czytam: ...

Postprzez Simon » Cz sty 27, 11 15:41

Strona ze Sniper Wolf jest w pytę ale ponoć chcieliście samego Shinkawę? Bo to goły cycek to chyba nie spod jego ręki, no nie?
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Postprzez Osvelot » Cz sty 27, 11 16:15

kul napisał(a):Hola hola
Ja podrzuciłem drukarnie, jej adres internetowy i zapytałem o jej wymagania.
W zamówienia i wysyłkę kalendarzy wrobić się nie dam. Już mam i tak za dużo na głowie.

Obrazek
Ups, sorry za wrabianie. Ja jestem niestabilny i mobilny(w sensie generalnym położenia na mapie, bo w sensie szczegółowym to poginam teraz o kuli i za dużo nie wędruję po okolicach), co więcej nigdy nie organizowałem takiej akcji przysyłkowo-rozsyłkowo-wysyłkowej. Zresztą z moim zamiłowaniem do przekrętów nie jest to polecane. Innymi słowy, szukamy kogoś Chętnego & Ogarniętego, innymszymi słowy jeszcze - bohatera, jakiego Gotham... znaczy Zanzibar potrzebuje.

Simon napisał(a):Strona ze Sniper Wolf jest w pytę ale ponoć chcieliście samego Shinkawę? Bo to goły cycek to chyba nie spod jego ręki, no nie?

Oryginał Shinkawy z artbooka MGS1. Okazuje się, że Yoji jednak widział w życiu cycka.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Postprzez Simon » Cz sty 27, 11 16:34

Ocwelot napisał(a):Oryginał Shinkawy z artbooka MGS1. Okazuje się, że Yoji jednak widział w życiu cycka.

No to masz me błogosławieństwo:]
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Postprzez Pabian01 » Cz sty 27, 11 22:18

Świetna robota.
W wakacje pomogę przy kalendarzu na 2012 ;) Dopracuje się go na maxa włącznie z ważniejszymi datami, przysłowiami i może jakimiś innymi pomysłami.
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Osvelot » Pt sty 28, 11 00:26

Simon napisał(a):No to masz me błogosławieństwo:]

Postanowione zatem! Syndrom sztokholmski > Snejk z okładki :}~~~

Pabian napisał(a):Świetna robota.
W wakacje pomogę przy kalendarzu na 2012 ;) Dopracuje się go na maxa włącznie z ważniejszymi datami, przysłowiami i może jakimiś innymi pomysłami.

Sękju!

Tymczasem motzno szukamy jakiegoś bohaterskiego organizatora, ewentualnie każdy indywidualnie złoży zamówienie, ale wtedy chyba szlag trafia zniżkę od dużej ilości egzemplarzy :x
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Postprzez SALADYN » Pt sty 28, 11 00:48

Ocwelot jeśli przygotujesz wszystko łącznie z zamówieniem (co i jak , ilość się obaczy) to mogę wsiąść na siebie rozsyłkę.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Osvelot » Pt sty 28, 11 14:31

SALADYN napisał(a):Ocwelot jeśli przygotujesz wszystko łącznie z zamówieniem (co i jak , ilość się obaczy) to mogę wsiąść na siebie rozsyłkę.


W sensie, że ja:
- przyjmuję od ludzi zamówienia
- dogaduję się z drukarnią
- podsyłam im co trzeba
- w międzyczasie każdy zainteresowany przesyła mi swoją część Dziedzictwa Filozofów
- kumuluję wszystko w/w razem w jedno masywne zamówienie, które kieruję na twój adres, gdzie to wszystko roześlesz do konkretnych indywiduów.

Correct? Jak coś pominąłem, to mów. Jak nic nie pominąłem, to zaraz otwieram temat na zamówienia i jedziemy z koksem.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Postprzez SALADYN » Pt sty 28, 11 21:12

Dokładnie , otwieraj temat i jazda , koszty przesyłki będzie trzeba ustalać indywidualnie po zebraniu zamówień ale nie uprzedzajmy faktów.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Osvelot » So sty 29, 11 03:45

SALADYN napisał(a):Dokładnie , otwieraj temat i jazda , koszty przesyłki będzie trzeba ustalać indywidualnie po zebraniu zamówień ale nie uprzedzajmy faktów.


OKEJA


STAWIAM

Tylko ten no, rano.

Jak wytrzeźwieje

bo teraz to chała

jeszcze cos glupaiefo napisze
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Postprzez geenoff » So sty 29, 11 20:31

No to comon trzeżwiej chłopie.......
Snejki czekają na kalendarz
Obrazek
Avatar użytkownika
geenoff
Vulcan Raven
 
Posty: 192
Dołączył(a): Wt paź 19, 10 22:15
Lokalizacja: londyn

Postprzez Osvelot » N sty 30, 11 02:28

geenoff napisał(a):No to comon trzeżwiej chłopie.......
Snejki czekają na kalendarz


Nie udało się... Wstałem na kacu i ocknąłem się w momencie, jak piłem znowu, więc jednak założyłem pod wpływem. Jutro edycja w razie czego.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Postprzez SALADYN » N sty 30, 11 09:59

Tak swoja drogą to ile będzie ważyć jedna sztuka bo trzeba by oszacować koszty przesyłki ???
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Osvelot » N sty 30, 11 19:10

SALADYN napisał(a):Tak swoja drogą to ile będzie ważyć jedna sztuka bo trzeba by oszacować koszty przesyłki ???


Już się pytam drukarzów.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Postprzez Osvelot » Pt lis 11, 11 18:08

!ACHTUNG GRANATE!

Zima za pasem, rok 2011 też nie będzie trwał wiecznie. Wkrótce prace nad nowym kalendarzem. Zapraszam do rzucania propozycji w kategorii "must have" jeśli chodzi o grafiki kalendarzowe. Jeśli uwielbiasz jakiś artwork i chcesz go powiesić przez miesiąc na ścianie - wal tutej!

PS. W tym roku prawdopodobnie będzie większa funkcjonalność (chociażby przejrzyste dni tygodnia) i grafiki będą mogły być poziome!
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Postprzez SALADYN » Pt lis 11, 11 18:36

Koniecznie

Obrazek

Obrazek

A może w ogóle tym razem kalendarz z grafikami z jednej konkretnej części ?
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Gillian » Pt lis 11, 11 18:58

No właśnie ostatnio MGS4 zostało zaniedbane.

Ja bym był za tym, żeby zrobić kalendarz tematyczny jak mówiliśmy kiedyś. Np kolejne części chronologicznie timelinem.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez La-Li-Lu-Le-Lo » Pt lis 11, 11 19:27

Obrazek
Obrazek
Unfortunately, killing is just one of those things that gets easier the more you do it.
Avatar użytkownika
La-Li-Lu-Le-Lo
Fortune
 
Posty: 307
Dołączył(a): N cze 22, 08 15:29
Lokalizacja: GW

Postprzez Osvelot » Cz lis 17, 11 11:34

twilite kid napisał(a):Ja bym był za tym, żeby zrobić kalendarz tematyczny jak mówiliśmy kiedyś. Np kolejne części chronologicznie timelinem.


Tym razem mam na to o wiele więcej czasu i układ kalendarza zdecydowanie lepiej na to pozwoli.

Będzie timeline! Pozostaje kwestia równego podziału tego wszystkiego - oraz jak zrobić, żeby stosowne materiały znaleźć do każdego elementu na timeline. Działamy!
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Postprzez kul » Cz lis 17, 11 13:05

I bought a ceiling fan the other day. Complete waste of money. He just stands there applauding and saying "Ooh, I love how smooth it is."
Avatar użytkownika
kul
Niewidzialna Armia
 
Posty: 1042
Dołączył(a): N sie 23, 09 11:49
Lokalizacja: Luoyang, Henan, ChRL
Gram: O kurde...
Czytam: ...

Postprzez Simon » Cz lis 17, 11 15:39

Ocwelot napisał(a):Jeśli uwielbiasz jakiś artwork i chcesz go powiesić przez miesiąc na ścianie - wal tutej!

http://www.mgs.gram.pl/forum/printview. ... 3e854b1efe
Ja bym ostro chciał mieć te plakaty z MGS3...a skoro ich mieć nie mogę to chciałbym je mieć chociaż w kalendarzu:]
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Postprzez Osvelot » Pn sty 02, 12 14:31

Mam idealny pomysł - niech zanzibarowe kalendarze będą od lutego! I do stycznia następnego roku. To chyba będzie lepsze, niż taka tradycja, że każdy wychodzi w lutym i starcza tylko na 11 miechów...

Tym razem nie prognozuję, że dotrze przy końcu lutego, ale stycznia zbyt wiele nie będzie :F
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Postprzez uci » Pn sty 02, 12 16:06

popieram :] (lutowa wersje)
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Gillian » Pn sty 02, 12 16:14

A ja jestem przeciw. Ten kalendarz i tak sie spelnia zadnej roli funkcjonalnej, jest forma ozdoby. Bardziej istotne bedzie dla mnie kiedys posiadac poprawnie zlozony kalendarz i sie takim np komus pochwalic, niz to ze przez miesiac by mi mial nie sluzyc. Jestem na nie jesli chodzi o kombinowanie, bo aktualnosc tego kalendarza ma najmniejsze znaczenie. Wazne zeby byl kalendarzem z artworkami z MGS
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez SALADYN » Pn sty 02, 12 16:46

Fakt poza tym można dodać jedna stronę ekstra z styczniem 2013 i wyjdzie na to samo.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Osvelot » Wt sty 03, 12 00:56

Hmmmmmm... jak szef drukarni, w której robiliśmy ostatnio kalendarze, nie zmienił się - to w sumie możnaby liczyć na coś takiego! Jest dłużny jakieś wynagrodzenie za tamte obsuwy, bonusowa strona brzmi idealnie. Jak nie, albo jak będziemy robić u kogoś innego, to równie dobrze można poświęcić stronę tytułową do tego celu.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zanzibarowy Sklepik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość