Pewna ciekawostka o TANKERZE

W celach porządkowych.

Pewna ciekawostka o TANKERZE

Postprzez piemaker » N lip 13, 08 20:54

Witam!

Wczoraj postanowiłem pobić swój rekord przechodzenia Tankera (z 20,59min na 17,01min)
Po wejściu do Holds 3 zobaczyłem coś dziwnego. Bowiem żaden z żołnierzy nie miał spodni!
(Nie mogę wysłać jak na razie screenshota. Załatwię go jutro)

Czy ktoś byłby w stanie wyjaśnić mi o co z tym chodzi? Byłbym wdzięczny.
piemaker
 

Postprzez SALADYN » N lip 13, 08 21:09

To nie jest żadna ciekawostka tylko ogólnie znany żart jedyne co musisz zrobić to dojść do hold no. 3 z hold no. 1 z odpowiednim czasem. Najłatwiej to uzyskać skradając się prawą stroną wszystkich hold'ów lub zawisnąć na barierce gdy zejdziemy piętro niżej i tak przejść do pozostałych pomieszczeń.

PS. Mój rekord na tankowcu to 17:12 min bez alarmu , ofiar , kontynuacji , użytych racji itp , poziom trudności normal niższych nie uznaje.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez kul2 » N lip 13, 08 21:09

72. Gdy przechodzisz grę drugi raz, w Hold 3 na tankowcu wszyscy żołnierze Marines będą w bokserkach.

http://mgs.gram.pl/readarticle.php?article_id=130
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez piemaker » N lip 13, 08 21:32

No dobra, wygraliście. Temat do zamknięcia
piemaker
 


Powrót do ARCHIWUM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron