Czy Roy Campbell wystąpił w grze?

W celach porządkowych.

Czy Roy Campbell wystąpił w grze?

Postprzez Wysłannik » Wt wrz 29, 09 20:09

NO WŁAŚNIE!

Przed MGS4 myślałem po prostu, że Raiden otrzymywał rozkazy od GW, które wywoływało w jego mózgu (poprzez nanomaszyny) wrażenie Colonela. Jednak w MGS4 jest rozmowa z Rose, podczas której mówi ona, że Campbell był dowódcą Raidena na Big Shell.

Mogłoby się wydawać, że to już przesądza tą kwestię. Ale przecież Rose mogła nie wiedzieć, co się dzieje; pamiętam, że jak się zapisze grę po tym, jak wirus zaczyna działać na GW i przed wejściem do korytarza, w którym spotykamy Snake'a, Raiden pyta Rose, gdzie jest Colonel, na co ona odpowiada, że nie ma go w jej pobliżu. Może po prostu wmówiono jej, że Campbell jest dowódcą tej akcji, a ona nigdy się nie domyśliła, że rozmawia ze sztuczną inteligencją. Poza tym co najmniej wątpliwym wydaje mi się, żeby ten Colonel, z którym rozmawiamy w MGS2, był choć przez chwilę tym samym, co w MGS1. Po pierwsze, jego głos brzmi wyraźnie młodziej; a jego reakcje i zachowanie wydają mi się jakby mniej "ludzkie"...
Ostatnio edytowano Pt paź 02, 09 01:27 przez Wysłannik, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Wysłannik
Fire Trooper
 
Posty: 48
Dołączył(a): Pn wrz 07, 09 11:19
Lokalizacja: Outer Haven

Postprzez Faja » Wt wrz 29, 09 23:52

To już dawno zostało na tym forum omówione.
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Wysłannik » Pt paź 02, 09 00:04

I do czego doszliście?
Avatar użytkownika
Wysłannik
Fire Trooper
 
Posty: 48
Dołączył(a): Pn wrz 07, 09 11:19
Lokalizacja: Outer Haven

Postprzez Gac666 » Pt paź 02, 09 01:27

Poszukaj sobie na forum.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa


Powrót do ARCHIWUM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron