MGS - głosy strażników w japońskiej wersji

W celach porządkowych.

MGS - głosy strażników w japońskiej wersji

Postprzez Czegewara » Śr lip 21, 10 12:39

Przede wszystkim witam wszystkich fanów MGS,
mam do was takie pytanie i prośbę, otóż dawno temu moja przygoda z MGS zaczęła się na konsoli psx, grałem wtedy w japońską wersję gry, w głowie pozostał mi jeden dźwięk, a mianowicie parę słów wypowiadanych przez strażników gdy usłyszą pukanie Snakea, zaczynały się podajże od "hmmm...", doskonale pamiętam moment gdy Snake chował się na lotnisku do ciężarówki i w momencie gdy strażnik przechodził obok, można było zapukać i usłyszeć te charakterystyczne słowa.

Czy ktoś wie o co mi chodzi? Mógłby mi ktoś dać namiar, na filmik, lub sam głos strażników (oczywiście w japońskiej wersji).
Na youtube, jest gameplay w tejże wersji, choć całego nie oglądałem nie natrafiłem na ten poszukiwany prze zemnie moment.

Być może teraz narażę się wielu forumowiczom, ale gdyby ktoś mi mógł dać namiar do ściągnięcia japońskiej wersji byłbym wdzięczny (oczywiście na PC).

W głowie mogę odtworzyć ten odgłos choć nie potrafię napisać go fonetycznie, proszę o pomoc bo mi to nie daje spokoju.

Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam.
Ostatnio edytowano Śr lip 21, 10 13:02 przez Czegewara, łącznie edytowano 2 razy
Czegewara
Inkarnacja VR
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt lip 20, 10 11:53

Postprzez Gillian » Śr lip 21, 10 12:58

Czegewara napisał(a):Być może teraz narażę się wielu forumowiczom, ale gdyby ktoś mi mógł dać namiar do ściągnięcia japońskiej wersji byłbym wdzięczny (oczywiście na PC).


regulamin napisał(a):20. Proszenie o pomoc związaną z pirackim oprogramowaniem jest karane banem.

http://mgs.gram.pl/forum/viewtopic.php?t=7

Chyba, że chcesz ściągać z zagranicy - wtedy pozostaje ebay.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Czegewara » Śr lip 21, 10 13:09

regulamin napisał(a):20. Proszenie o pomoc związaną z pirackim oprogramowaniem jest karane banem.


Zdaję sobie z tego sprawę, jednak jestem gotowy podjąć się każdego desperackiego kroku, by rozwikłać tą zagadkę głosu w mojej głowie.

Paczki z dźwiękami na jakie miałem okazje trafić są z angielską mową, japońskiej nie mogę znaleźć.
Czegewara
Inkarnacja VR
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt lip 20, 10 11:53

Postprzez kul » Pt lip 23, 10 07:28

Problem jest taki, ze MGS na PC nie wyszedl w Japonii. Jest chinska wersja, ale japonskiej nie ma.
Najprostszym rozwiazaniem jest zalatwienie sobie japonskiej wersji na psxa. Wydatek rzedu 20-30$ z wysylka.
Twilite, nie czepialismy sie ludzi sciagajacych z roznych internetowych zrodel Policenauts w wersji japonskiej, wiec nie widze za bardzo potrzeby czepiania sie kogos kto chce sciagnac z roznych internetowych zrodel japonskiego MGSa. Dostepnosc obu tych tytulow jest wlasciwie identyczna. Wypada byc konsekwentnym.

Chociaz jak ktos nie potrafi znalezc torrenta to sam jest sobie winny.
I bought a ceiling fan the other day. Complete waste of money. He just stands there applauding and saying "Ooh, I love how smooth it is."
Avatar użytkownika
kul
Niewidzialna Armia
 
Posty: 1042
Dołączył(a): N sie 23, 09 11:49
Lokalizacja: Luoyang, Henan, ChRL
Gram: O kurde...
Czytam: ...

Postprzez Gillian » Pt lip 23, 10 08:43

kul napisał(a):Twilite, nie czepialismy sie ludzi sciagajacych z roznych internetowych zrodel Policenauts w wersji japonskiej, wiec nie widze za bardzo potrzeby czepiania sie kogos kto chce sciagnac z roznych internetowych zrodel japonskiego MGSa. Dostepnosc obu tych tytulow jest wlasciwie identyczna. Wypada byc konsekwentnym.
No wiem, dlatego dogadaliśmy się na PM :>
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Czegewara » Pt lip 23, 10 09:14

Dzięki za odpowiedzi. Nie do końca brałem pod uwagę ściągnięcia MGS na PSX, choć doskonale o tym wiedziałem, że tak można. Zauważcie, że zadałem pytanie o same dźwięki, a nie całą grę, ściągnięcie gry brałem pod uwagę jako ostatnie (myślałem o wersji PC).
Wystarczyła odpowiedź, że MGS na PC nie wyszedł w wersji japońskiej i wtedy dopiero brał bym się za wersję psx.
Dziękuję twilite kid, za to, że mnie wyręczył poszukiwaniu japońskiej wersji psx. Rozwikłałem swoją zagadkę w głowie i poczułem ulgę.

Można zamknąć.
Czegewara
Inkarnacja VR
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt lip 20, 10 11:53


Powrót do ARCHIWUM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron