Metal Gear Solid HD Collection

Kolekcja serii po liftingu; wrażenia, solucje, opisy zmian.

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez Coldman_9 » So lis 03, 12 00:24

nie odblokowało mi się Monster Hunter jak to zrobić??


Robisz tak:

1) W taśmach magnetofonowych odsłuchujesz wszystkie Chico (możesz je poprzewijać, byle je odhaczyć)
2) Jak to zrobiłeś, to wchodzisz w Extra Ops 029. Wycofujesz się z lasu do tyłu, na plażę, tam obok molo spotkasz kota z wędką.

Miłego polowania :)
Coldman_9
Vamp
 
Posty: 390
Dołączył(a): Pn wrz 03, 12 18:49

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez oskar19898989 » So lis 03, 12 00:41

Johan dzięki za pomoc ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
oskar19898989
Coward Duck
 
Posty: 32
Dołączył(a): Cz kwi 26, 12 13:58

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez maradis » Śr gru 19, 12 14:27

Szukam porady bo zgłupiałem ostatecznie... ;/
Nie wiem co mam kupić czy MGS HD Collection na PSV czy na PS3?
Dodatkowe pytanie, w tym wydaniu jest funkcja cross play?
Pozdrawiam
maradis
Inkarnacja VR
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr gru 19, 12 14:24

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez Coldman_9 » Śr gru 19, 12 15:10

Oczywiście, że na PS3, bo w HD Collection na Vitę nie ma MGS: Peace Walker, czyli najlepszej części w zestawie. Opcji cross-play w związku z tym być nie może, bo tylko Peace Walker HD ma tryb gry wieloosobowej.
Coldman_9
Vamp
 
Posty: 390
Dołączył(a): Pn wrz 03, 12 18:49

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez Gillian » Śr gru 19, 12 17:47

Johan napisał(a):Oczywiście, że na PS3, bo w HD Collection na Vitę nie ma MGS: Peace Walker, czyli najlepszej części w zestawie. Opcji cross-play w związku z tym być nie może, bo tylko Peace Walker HD ma tryb gry wieloosobowej.

Ok, czyli jednak jestes Coldmanem :D
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez Tidus93x » Śr gru 19, 12 18:31

A czy to nie było od początku wiadome? Wyraźny niesmak do GZ i uwielbienie Rising? XD
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez Coldman_9 » Śr gru 19, 12 18:35

czyli jednak jestes Coldmanem


:O Dementuję.

w HD Collection na Vitę nie ma MGS: Peace Walker, czyli najlepszej części w zestawie


I to niby dlatego miałbym nim być???
Coldman_9
Vamp
 
Posty: 390
Dołączył(a): Pn wrz 03, 12 18:49

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez Gillian » Śr gru 19, 12 18:56

A skad wiesz kim jest Coldman?
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez Coldman_9 » Śr gru 19, 12 19:25

Bo stosunkowo długo czytałem forum, zanim się w końcu zarejestrowałem. Zabawne to zresztą, bo takie podejrzenia w stosunku do mnie były już po samym powitaniu :)
Coldman_9
Vamp
 
Posty: 390
Dołączył(a): Pn wrz 03, 12 18:49

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez SALADYN » Śr gru 19, 12 21:05

maradis napisał(a):Szukam porady bo zgłupiałem ostatecznie... ;/
Nie wiem co mam kupić czy MGS HD Collection na PSV czy na PS3?
Dodatkowe pytanie, w tym wydaniu jest funkcja cross play?
Pozdrawiam


Bierz na PS3, cross play nie dotyczy trybu wieloosobowego tylko jest to funkcja dzięki której w gry zakupione na PS3/PSV będziesz mógł grać naprzemiennie na obu systemach bez kupowania drugiej wersji, problem w tym że ta funkcja nie dotyczy wszystkich tytułów na maszynkach sony i nie wiem czy będzie to działać z MGS HD.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez Gillian » Śr gru 19, 12 21:19

Johan napisał(a):Bo stosunkowo długo czytałem forum, zanim się w końcu zarejestrowałem. Zabawne to zresztą, bo takie podejrzenia w stosunku do mnie były już po samym powitaniu :)

Wydajesz się mieć bardzo podobny gust do Coldmana, ot co. I podobny sposób wypowiedzi.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez Tidus93x » Śr gru 19, 12 22:08

twilite kid napisał(a):I podobny sposób wypowiedzi.


Głównie to. To przykuwa uwagę.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez Johny Sasaki » Wt kwi 02, 13 18:21

Wlasnie zostalem szcesliwym posiadaczem HD Collection na X360 i bardzo mnie interesuje, czy cos trzeba zmienic w ustawieniach tej gry gdzies, gdzie tego nie widac na 1 rzut oka, czy to "hd my assssss"?

Skonczylem wczoraj (jakies 10h po zakupieniu, byloby szybciej, ale dywersanci z co-opa padali jak muchy) "Gears of War 3", gra niedorobiona tak samo jak 2 poprzednie czesc, z masa irracjonalnych bledow (sprawe blyskotliwych pomyslow fabularnych, w stylu "autopilot do sterowca, ktorym steruje mutant", czy voice acting gorszy niz w Castlevania X na ps1 przemilcze, w koncu to jedna z najbardziej rewolucyjnych gier tej dekady, wiec niedorobki, ktorych 20 lat temu nie bylo + sciagniety z innych gier system to normalna sprawa...), i wyglada to calkiem niezle w HD, Martwy Gnat Sowy 4: Fakju Fani Fabuly Serii tez wyglada fajnie, a tutaj hm... What the fuck???? Poza wzrostem plynnosci obrazu w MGS3, wiecej nic na plus nie zauwazylem w stosunku do PS2. W MGS2 z kolei zauwazylem spierdolone sterowanie, mimo, ze klawiszy tyle samo co w padzie Sony (koniamz rzecem temu, kto "target lock" wrzucil w klik galki analogowej).

Prosze, powiedzcie, ze cos zle robie.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez Solidny » Wt kwi 02, 13 18:29

Tekstury są poprawione, można sobie porównać , kamuflaż na twarz "stripes" jest zepsuty - w starej jakości, przynajmniej na ps3. W MGS2 też widać takie poprawki, można nawet czytać teksty na ścianach (których w ogóle nie powinno się widzieć, jak "Metal Gear 2", ale co tam). Ale czego się spodziewałeś, remake'u? Na jakość MGS4 nigdy nie było co liczyć. Ze sterowaniem nie wiem, nie testowałem na x360.
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez Johny Sasaki » Wt kwi 02, 13 18:38

Spodziewalem sie wersji hd, a nie wersji, ktorej siedzac 3m od telewizora nie odroznie od wersji na PS2.

Dobra, drugie pytanie - w wersji pudelkowej jest Peace Walker, ja sciagnalem sobie wersyjke z marketplace, bo jakos tak wyszlo, ze w naszym pieknym katolickim kraju byly swieta, w ktore sklepy sa pozamykane, i czuje wlasnie, ze ktos mnie wydymal, ale moze to bledne odczucia - jak Peace Walker z marketplace dorwac, zeby moja hd collection nie roznila sie zawartoscia od wersji na nosniku?
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez uci » Wt kwi 02, 13 18:42

no są przeskalowane do HD, ale to ciągle gry z PS2.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez Solidny » Wt kwi 02, 13 18:43

Johny Sasaki napisał(a):Spodziewalem sie wersji hd, a nie wersji, ktorej siedzac 3m od telewizora nie odroznie od wersji na PS2.

Ja widzę :). Jak odpalałem na HDTV kiedyś wersję ps2 to scenki przyzwoicie wyglądały, gameplay niekoniecznie, no i zniekształcony obraz był, bo nieprzystosowany do 16:9 (ciągle przełączały się rozdzielczości, wtf?). Więc tak jak uci napisał.
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez Johny Sasaki » Wt kwi 02, 13 18:47

Ja pewnie nie widze dlatego, ze postaci dalej wygladaja jak kartofle obierane by ja, w dodatku troche slepy jestem, ale chyba moglem sobie dac na wstrzymanie i dokonczyc Castlevanie 4 na Emulatorze SNES...

A co z Peace Walkerem?
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez Gillian » Wt kwi 02, 13 19:26

Johny Sasaki napisał(a):Dobra, drugie pytanie - w wersji pudelkowej jest Peace Walker, ja sciagnalem sobie wersyjke z marketplace, bo jakos tak wyszlo, ze w naszym pieknym katolickim kraju byly swieta, w ktore sklepy sa pozamykane, i czuje wlasnie, ze ktos mnie wydymal, ale moze to bledne odczucia - jak Peace Walker z marketplace dorwac, zeby moja hd collection nie roznila sie zawartoscia od wersji na nosniku?

Nie rozumiem zupełnie tego pytania. W ogóle to story sie dla mnie kupy nie trzyma. Kupiłeś HD, ale że sklepy w święta pozamykane to kupiłeś na marketplace PW - WTF? I kto gdzie jak cie wydymał? I co się różni?


Aha, żeby zauważyć wyższa rozdzielczość warto sobie odpalić grę na TV, który jest przynajmniej HD ready. A jeśli ktoś nie widzi tych miliona pikseli względem ok 300k w edycji PS2, to polecam wizytę u okulisty.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez Johny Sasaki » Wt kwi 02, 13 19:33

Przeraza mnie, ze w ten sposob zrozumiales moj post. Troche skrotowo pisze, bo tablet do elaboratow sie nadaje jak Tusk na premiera, ale bez jaj...

Dobra, FAQ do mojego zapytania:

Kupilem HD Collection na MP bo w swieta sklepy zamkniete (a niedziele mnie kaprys napadl), poza tym dupe mam ciezka i i tak by mi sie do sklepu nie chcialo isc. Wersja z marketplace jest jak zapewne wiesz wersja tylko do sciagniecia, typowa dystrybucja elektroniczna, z tym, ze nie ma tam Peace Walkera, ktory jest w wersji "pudelko ze sklepu", wiec sie zapytuje, czy PW jest jakims DLC, czy po raz kolejny Kojima powiedzial mi "hahaha, fuck u sir!".


A co do Twoich wypocin o TV - szacunku troche kolego moze? Rozumiem, ze mozesz nie pamietac jak sie jakis czas temu bawilismy razem jak czesciej sie tu udzielalem, ale wyluzuj troche z takimi tekstami pod moim adresem, z robieniem ze mnie debila tez...
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez Gillian » Wt kwi 02, 13 19:42

Nie, na prawdę nie rozumiem, jak można nie zauważyć, że te MGSy są w HD. A dokładniej w 720p. Może konsolę masz ustawioną na 480p. Może podpinasz się jakimś syfnym kablem a nie przez HDMI. Albo masz problemy ze wzrokiem. Nie robię sobie jaj.

A co do PW, napisałeś: "w wersji pudelkowej jest Peace Walker, ja sciagnalem sobie wersyjke z marketplace". Ja rozumiem, że kupiłeś Peace Walker w Marketplace.
Ale dobra, na XBL masz to tutaj: http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Produ ... 024b4e083c

3 sekundy szukania. Ale przez www chyba się kupić nie da?

Ale przez dashboard konsoli widze że jest. No i oczywiście nikt Cie nie wydymał. Jak byk masz napisane że to co kupiłes to MGS 2 AND 3. A wyszukiwarka zaraz obok pokazuje Peace Walker osobno.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez Gillian » Wt kwi 02, 13 19:50

Ok, napisze trzeci raz, czemu nie, jestem cierpliwy, tym razem capsem, moze bedzie czytelniej:)

W WERSJI Z MARKETPLACE NIE MA "PEACE WALKERA", CZY JEST GDZIES JAKIES DLC ZACHOMIKOWANE, CZY TEZ JAK CHCE POGRAC W "PW" TO MAM CALY "HD COLLECTION" JESZCZE RAZ KUPIC, TYM RAZEM W SKLEPIE?


PRZECIEŻ DOSTAŁEŚ LINK A JAK KUPOWAŁEŚ HD NA XBL TO MIAŁEŚ WYRAŹNIE NAPISANE "MGS 2 AND 3". PEACE WALKER STOI ZARAZ OBOK W CYFROWYM SKLEPIE. TROCHĘ OGARNIĘCIA. SZYBCIEJ BYŚ TO W SKLEPIE ZNALAZŁ A NIE PO KILKU DNIACH NA FORUM PYTASZ.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez Johny Sasaki » Wt kwi 02, 13 20:05

A umiesz czytac ceny?

2+3 - 79,99
PW - 59,99

Razem wychodzi ~140pln, za wersje elektroniczna.
W sklepie wersja w pudelku to ok. 99pln.

Moze troche wczesniej za bardzo skrotem myslowym polecialem ale...
Popraw mnie, bo niedosc, ze pisac nie umiem, to moze liczyc nie umiem, ale z tego co sobie policzylem, to wlasnie wyszla mi definicja dymania klienta - majac 2+3 nie moge czesci pakietu kupic taniej.

PS - nie edytuj tak czesto postow bo nie nadazam z pisaniem tak, zeby jakos nawiazac do tego co tworzysz

PPS - nie odpisuj juz moze, bo ludzie z forum zaczna uciekac, jak zobacza jakie rewelacje administrator forum tworzy

PPPS - pytam czysto retorycznie, potwarz dla fanow w postaci PW skonczylem na psp i wiecej grac na niczym nie zamierzam

PPPPS - wyluzuj:)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez Gillian » Wt kwi 02, 13 20:31

O dymaniu mozesz mówić tym co to sie nabrali na gry ubi na PSN po 280zl. Ty jestes sam sobie winien, bo nie popatrzyles na to co kupujesz. Zreszta równie dobrze mozesz porównać ceny np w takim MM gdzie MGS HD stał po 199zl.

A posty edytuje zeby było wiadomo na co odpisuje po tym jak Ty swoje posty usuwasz.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez Solidny » Wt kwi 02, 13 20:42

Johny Sasaki napisał(a):
PPPS - pytam czysto retorycznie, potwarz dla fanow w postaci PW skonczylem na psp i wiecej grac na niczym nie zamierzam


Teraz to już w ogóle nie rozumiem sensu tej dyskusji.
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez Johny Sasaki » Wt kwi 02, 13 20:44

Usunalem tylko jeden, bo nie mial sensu po edycji Twojego, wiec nie odwracaj kota ogonem.

Po raz kolejny apeluje o czytanie postow ze zrozumieniem. Zdaje sie, ze wyraznie napisalem (czy tez raczej sprostowalem), ze pytanie czysto retoryczne (ciekawosc, znasz takie uczucie?), bo interesuje mnie czy jest jakas znizka, dla graczy, ktorzy czesc pakietu juz posiadaja (wspomniany "Gears of War 3" na przyklad, oferuje podobne ustrojstwo w przypadku "Fenix Rising", i jeszcze jednego dodatku, ktorego nazwy nie pamietam), natomiast granie w "PW" mnie nie interesuje.

Konkretnej odpowiedzi dalej nie otrzymalem, ale wnioskuje, ze to co napisalem post wczesniej, to jedyne ceny, w ktorych mozna kupic "2+3" oraz "PW", a zdrowia/czasu na bezjajeczne dialogi nie mam, wiec tyle ode mnie, peace :)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez uci » Wt kwi 02, 13 21:03

Po ogarnięciu:

MGS HD coll - na płycie dostajesz 3 gry z PS2/PSP podbite do HD, ale ciągle będące grami z PS2/PSP - tutaj tańsza wersja
Kupując na MP MGS2/3 nie ma żniżek etc. do PW który jest tam sprzedawany jak osobna gra ze swoja ceną.
Ale skoro i tak MPW ci się nie podoba, to co stanowi problem?
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez Gillian » Wt kwi 02, 13 22:42

Johny Sasaki napisał(a):Usunalem tylko jeden, bo nie mial sensu po edycji Twojego, wiec nie odwracaj kota ogonem.

Mój post po edycji nie zmienił sensu. A sens był taki, że po 3 sekundach szukania na XBL znalazłem odpowiedź na pytanie, które dręczy Cie od niedzieli wielkanocnej.

Johny Sasaki napisał(a):Po raz kolejny apeluje o czytanie postow ze zrozumieniem. Zdaje sie, ze wyraznie napisalem (czy tez raczej sprostowalem), ze pytanie czysto retoryczne (ciekawosc, znasz takie uczucie?), bo interesuje mnie czy jest jakas znizka, dla graczy, ktorzy czesc pakietu juz posiadaja (wspomniany "Gears of War 3" na przyklad, oferuje podobne ustrojstwo w przypadku "Fenix Rising", i jeszcze jednego dodatku, ktorego nazwy nie pamietam), natomiast granie w "PW" mnie nie interesuje.

Sprostowałeś trochę za późno, bo z pierwszych postów można było wywnioskować, że czujesz się nabity w butelkę i wydymany, bo kupiłeś komplet w którym nie było PW, choć w ogóle go tam być nie powinno.

Johny Sasaki napisał(a):Konkretnej odpowiedzi dalej nie otrzymalem, ale wnioskuje, ze to co napisalem post wczesniej, to jedyne ceny, w ktorych mozna kupic "2+3" oraz "PW", a zdrowia/czasu na bezjajeczne dialogi nie mam, wiec tyle ode mnie, peace :)

Tylko za bardzo nie wiadomo do tej pory o co Ci chodzi, dlatego może nie otrzymałeś konkretnej odpowiedzi.

Bo jeśli pytałeś o to, jak kupić PW to odpowiedź dostałeś. O co innego pytałeś? Czy ktoś kto kupuje na XBL zamiast w sklepie jest oszukany? Sugerowana cena w sklepie (i realna w kilku sieciach) jest wyższa i taniej to można na allegro kupić. Zresztą nie od dziś wiadomo, że w sklepach cyfrowych lubi być drogo.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez Gillian » Cz kwi 11, 13 00:10

Mowie to ze smutkiem i żalem...

Podtrzymuje, ze Tanker w MGS2 to prawdopodobnie najlepsze co kiedykolwiek serie spotkało. Ale Big Shell niestety nie wytrzymał próby czasu. Jestem po spotkaniu z prezydentem. I do tej pory, a właściwie do spotkania z Ninją, krzywiłem się grając. Gameplay przerywany co chwila scenami i gadkami. No nie wiem nawet po co było robić np 15 sekund gry, kiedy zaraz miała odpalić się kolejna scenka. Zatrzęsienie głupot i błędów logicznych, jak np strzelający do Fortune Marines, kiedy obok leżał prezydent. Ech...

Co prawda dopiero od rozmowy z Amesem zaczyna się mięsko, a potem gra rozwalała mi zawsze głowę. Ale boję się grać, żeby i to nie okazało się tylko wspomnieniem :(.

W ogóle nawet nie czuję tej ekscytacji grając. O ile Tanker był super przyjemny, tak teraz lecę, by tylko przejść. Nie wiem, może na mój odbiór rzutuje ogólne moje zniesmaczenie poczynaniami Kojimy? A może ten Peace Walker wcale nie był tym złym - może cała seria to taki późny niewypał, ktory po przekroczeniu pewnego progu już nie wchodzi jak kiedyś? MGS1 ostatnio przechodziłem ze 2 lata temu - ciekaw jestem, jak dzisiaj by mi się grało. Ale czy warto ewentualnie psuć sobie wspomnienia?
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Metal Gear Solid HD Collection

Postprzez SaladinAI » Cz kwi 11, 13 11:54

Cała seria z wyjątkiem Metal Geara to auto-parodia, cykliczna odtwórczość. Ciekawe jakbym się czuł grając w epizod na Shadow Moses wiedząc, że wszystkie te fajne patenty są przeniesione wprost z oryginałów bez wyobraźni czy innowacji. A poza tym: marudzisz. Zrobiłbyś coś lepszego, nie wiem, forum zupgrade'ował czy coś? Zamiast smęcić po północy.

Generalnie to nie wiem czego się czepiać. Dwójka ma już kilkanaście lat na karku i nie musi powodować dreszczy jak kiedyś - trzeba brać to na poprawkę, ja sam nigdy nie oceniam Metal Gear Solid ani nie zestawiam z innymi częściami, bo wiem że osąd zaburza mi sentyment.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Metal Gear Solid HD Collection

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron