Metal Gear Solid V

Początek rewolucji Big Bossa i przekształcenie serii jaką znamy

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez Gillian » Śr mar 27, 13 22:33

Solidny napisał(a):Ciongle ta grafika i teksztury i światełka a gejmpleju to robić ni ma komu.

Był gameplay. Choć wyglądało to na coś, co David Cage by mógł zrobić :D. Parcie gałki do przodu i "emotions" :)
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez Aszyn » Śr mar 27, 13 22:40

Nie śledziłem tematu o GZ tak super dokładnie. Jaka była analiza w sprawie tego gościa bez twarzy w kapeluszu? Zobaczcie. Mother base się wali, 3 gości trafia do szpitala (pewnie tym trzecim jest jakiś dziadek Johnniego ;p). Co się stało z Kazuhirą przez te 9 lat? Zostawił tam BB w śpiączce? Kazuhira później spotkał się chyba jeszcze ze Snejkiem (szczególnie przed MGS1, więc raczej to nie on - chodzi mi o to, że rozpoznałby, że Kaz ma naprawioną twarz, bo w codecu w MGS1 nic nie wzbudziło jego podejrzeń). Zostaje ten gość, do którego Kaz zwraca się na początku. Ten gość z bandażami, moze to ten w kapeluszu, tylko np. po tej całej akcji w szpitalu, może BB go zostawił, a on się mści, bo tak długo się nim opiekował.

Zaznaczam, że nie dokończyłem jeszcze PW, a do tego wypadał się dobrze zapoznać z tą historią, więc o niektórych postaciach nie wiem nic. (np. Galvez)
Ostatnio edytowano Śr mar 27, 13 22:42 przez Aszyn, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Aszyn
The End
 
Posty: 524
Dołączył(a): Pn maja 15, 06 15:10
Lokalizacja: Katowice
Gram: Destiny
Czytam: Solaris

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez Kaldas » Śr mar 27, 13 22:41

"mimo wszystko brak Davida Haytera oraz inny głos Snake’a może sugerować zupełnie inną postać: w końcu nie postarzał się aż tak bardzo mimo tych 9 lat"

- może jest to 1 z klonów, klonowanie się nie udało do końca i stąd brak ręki,
- 9 lat w śpiączce i dalej bandaże i niezagojone rany ?
- może Hayter podkłada głoś pod prawdziwego BB jeśli weźmiemy pod uwagę możliwość klonów lub ewentualnie pojawienie się Solida

Na początku zwiastuna jak reanimują BB nie ma tego kawałka w głowie. Ktoś mu go wbij podczas śpiączki ? :D
Ostatnio edytowano Śr mar 27, 13 22:44 przez Kaldas, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kaldas
Fire Trooper
 
Posty: 41
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 18:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez Aszyn » Śr mar 27, 13 22:44

Myślałem o tych klonach. LET było na początku lat 70. Na początku 80 mieliby między 10-15 lat. Nawet z tym mega szybko postępującym dorastaniem nie było opcji, by któryś mógł wyglądać tak staro. No chyba, że to zwidy, albo brat, albo ktoś już wcześniej klonował BB.
Obrazek
Avatar użytkownika
Aszyn
The End
 
Posty: 524
Dołączył(a): Pn maja 15, 06 15:10
Lokalizacja: Katowice
Gram: Destiny
Czytam: Solaris

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez Solidny » Śr mar 27, 13 22:48

twilite kid napisał(a):
Solidny napisał(a):Ciongle ta grafika i teksztury i światełka a gejmpleju to robić ni ma komu.

Był gameplay. Choć wyglądało to na coś, co David Cage by mógł zrobić :D. Parcie gałki do przodu i "emotions" :)

To interaktywne intro a nie konkretna mechanika :). Chodzi mi o o że skupili się wyłącznie na pokazie wizualnym, nic o fizyce, interakcji itp. Pytanie brzmi ile tego mają jeszcze przed sobą. Jakaś data byłaby "miła".
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez Pabian01 » Śr mar 27, 13 22:49

Ojciec Nakeda - Big Boss Papa
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez Kaldas » Śr mar 27, 13 22:49

""From FOX, two phantoms were born" MGS V połączenie Ground Zeroes z Phantom Pain

- Ground Zeroes wiemy, że to Big Boss
- Phantom Pain do tej pory nie jesteśmy pewni

Może to faktycznie inne postacie. W zwiastunie Ground Zeroes głoś Snakeowi podkładał chyba ten sam aktor który podkładał w poprzednich odsłonach ? (nie znam japońskiej wersji audio). A po angielsku zwiastuna nie pokazali z Ground Zeroes
Avatar użytkownika
Kaldas
Fire Trooper
 
Posty: 41
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 18:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez Gillian » Śr mar 27, 13 22:50

Solidny napisał(a):
twilite kid napisał(a):
Solidny napisał(a):Ciongle ta grafika i teksztury i światełka a gejmpleju to robić ni ma komu.

Był gameplay. Choć wyglądało to na coś, co David Cage by mógł zrobić :D. Parcie gałki do przodu i "emotions" :)

To interaktywne intro a nie konkretna mechanika :). Chodzi mi o o że skupili się wyłącznie na pokazie wizualnym, nic o fizyce, interakcji itp. Pytanie brzmi ile tego mają jeszcze przed sobą. Jakaś data byłaby "miła".

To jest Game Developers Conference i pokaz możliwości silnika graficznego FOX. Jeśli spodziewałeś się gameplayu to pomyliłeś imprezy :)
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez shalashaska » Śr mar 27, 13 23:08

Saladin01 napisał(a):Ocelot? chyba widać wąsy:

Obrazek


Widać że doszli do wniosku że ucieszy nas widok starych znajomych mord. Bez apelacyjnie twierdzę ze to jest Ocelot, spore podobieństwo do tej postaci w MGS2, no i do tego Psycho Mantis z maską na twarzy.
My Hero ... plis ... set me free.
Avatar użytkownika
shalashaska
Crying Wolf
 
Posty: 763
Dołączył(a): Wt wrz 05, 06 21:59
Lokalizacja: Kraków
Gram: Tenchu, MoH

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez MacabraDAnce » Śr mar 27, 13 23:14

Ocelot na 100%. W pierwszej chwili podobienstwo do The Joy było tak wielkie (jak jeszcze dokladnie nie było widac twarzy - oglądałem stream) ze myslałem ze to ona i prawie zszedłem na zawał.

Wyobraźcie sobię ekipe - Ocelot, Gray Fox i Big Boss! Ja pierdut... kosmos normalnie! No i zobaczylibyśmy proces rekrutacji Sniper Wolfa, Vulcan Ravena, Psycho-Mantisa do FOXHOUND'a!!!
MacabraDAnce
Machinegun Kid
 
Posty: 16
Dołączył(a): Cz mar 21, 13 00:23

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez bolekSM » Śr mar 27, 13 23:24

Cześć, to mój pierwszy post, więc witam wszystkich na forum :)

Najbardziej boli mnie brak Haytera, po prostu nie mogę w to uwierzyć! Może udaje, że nikt się z nim nie kontaktował? Cóż, MGS od zawsze słynął z niekonwencjonalnego marketingu.
bolekSM
Coward Duck
 
Posty: 38
Dołączył(a): Śr mar 27, 13 23:12

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez tomcraft » Śr mar 27, 13 23:26

Dla mnie osoba 3 w szpitalu przy reanimacji bossa ta z ktorej oczu widzimy sytuację to paz. Boss ją uratował, wracał do bazy matki i stalo sie co sie stalo. Po za tym w gameplay boss sie pyta o dziewczynę stąd te przypuszczenia.
Avatar użytkownika
tomcraft
Machinegun Kid
 
Posty: 19
Dołączył(a): N mar 24, 13 13:01

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez Solidny » Śr mar 27, 13 23:27

twilite kid napisał(a):
Solidny napisał(a):To interaktywne intro a nie konkretna mechanika :). Chodzi mi o o że skupili się wyłącznie na pokazie wizualnym, nic o fizyce, interakcji itp. Pytanie brzmi ile tego mają jeszcze przed sobą. Jakaś data byłaby "miła".

To jest Game Developers Conference i pokaz możliwości silnika graficznego FOX. Jeśli spodziewałeś się gameplayu to pomyliłeś imprezy :)

Wiem co to jest. Nie wiem czy Ty wiesz, że "developers" nie zajmują się tylko fajnom grafikom. Fizyka i interakcja to też przedmiot ich zainteresowania, panie next-gen ;). Chyba, że to David Cage właśnie.

W dodatku to "FOX Engine", a nie "Fox Graphics Engine".

Zmyliło mnie też pierwsze słowo w "Game Developers Conference". Może nie gderałbym gdyby wystąpili na "3D Modellers Conference".

Chodzi mi tylko o to, że ju że wiemy, jak ładnie to wygląda. Fajnie byłoby zobaczyć coś jeszcze, żebyśmy wiedzieli co będzie w grze poza filmowymi wstawkami i mogli chociaż minimalnie oszacować ile mają przed sobą pracy. Na tę chwilę nie wiemy nawet ile im zejdzie na przenoszeniu tego na current geny.

Dla mnie osoba 3 w szpitalu przy reanimacji bossa ta z ktorej oczu widzimy sytuację to paz.

Kaz chyba pyta "what about him", więc raczej nie.
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez SALADYN » Śr mar 27, 13 23:30

Żadnych ekstra klonów, po pierwsze jak klonowanie się nie udaje to się robi aborcje a nie brakuje ci rączki i żyjesz sobie dalej. Sprawa Kaza, nie widzę żeby miał poranionej twarzy a co najwyżej zakrwawioną a już na pewno nie leżałby 9 lat w szpitalu skoro wyszedł z tej zawieruchy w całkiem niezłej formie więc obstawiam że gość w bandażach to ktoś zupełnie inny, nie spodziewałbym się też tego że przez prawie dekadę czekał przy łóżku Big Bossa aż się wybudzi.
Przyjmijmy za najbardziej prawdopodobne te najprostsze wyjaśnienia tajemnic MGSV bo jak dotąd wszystko się okazywało tym czym było, bez przesady po prostu.
Hayter, głos oryginalnych węży wiele wniósł w rozwój serii ale też nie jest to ktoś bez którego wszystko szlag trafi, poza tym pierwszy zwiastun Peace Walkera po angielsku również wskazywał na brak Haytera w tej grze a jednak koniec końców znowu nam charczał do ucha.

Ogólnie jestem zadowolony z tego pokazu, Kojima uciął w końcu to trollowanie soczystym materiałem i nie pojechał próbą tworzenia trzech gier naraz z których ukazałaby się jedna dokończona przy współpracy z innym developerem, pozostaje nam spekulować i mieć nadzieje że Fox Engine jest tak wydajny i dobry jakby tego chciał Kojima.

A teraz najlepsze, projekt ogre i rogaty Big Boss ?
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez Gillian » Śr mar 27, 13 23:38

Solidny napisał(a):
twilite kid napisał(a):
Solidny napisał(a):To interaktywne intro a nie konkretna mechanika :). Chodzi mi o o że skupili się wyłącznie na pokazie wizualnym, nic o fizyce, interakcji itp. Pytanie brzmi ile tego mają jeszcze przed sobą. Jakaś data byłaby "miła".

To jest Game Developers Conference i pokaz możliwości silnika graficznego FOX. Jeśli spodziewałeś się gameplayu to pomyliłeś imprezy :)

Wiem co to jest. Nie wiem czy Ty wiesz, że "developers" nie zajmują się tylko fajnom grafikom. Fizyka i interakcja to też przedmiot ich zainteresowania, panie next-gen ;). Chyba, że to David Cage właśnie.

W dodatku to "FOX Engine", a nie "Fox Graphics Engine".

Zmyliło mnie też pierwsze słowo w "Game Developers Conference". Może nie gderałbym gdyby wystąpili na "3D Modellers Conference".

Chodzi mi tylko o to, że ju że wiemy, jak ładnie to wygląda. Fajnie byłoby zobaczyć coś jeszcze, żebyśmy wiedzieli co będzie w grze poza filmowymi wstawkami i mogli chociaż minimalnie oszacować ile mają przed sobą pracy. Na tę chwilę nie wiemy nawet ile im zejdzie na przenoszeniu tego na current geny.

Dla mnie osoba 3 w szpitalu przy reanimacji bossa ta z ktorej oczu widzimy sytuację to paz.

Kaz chyba pyta "what about him", więc raczej nie.



Ale to nie była prezentacja gry tylko prezentacja renderera tego silnika, a właściwie skupienie się na modellingu, shaderach i oświetleniu. Prezentacja techniczna. Gra przy okazji jako przykład, że coś na to powstaje. GDC to konfa dla developerów a nie dla mediów.

Oglądałeś całość prezentacji czy tylko trailer?
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez MacabraDAnce » Śr mar 27, 13 23:40

Hmm... ten brak Haytera nie jest taki oczywisty - zauważcie, że zwiastun jest WYRAŹNIE podzielony na 2 części - fragmenty z Ground 0's a poźniej fragmenty z Phantom Pain. Dualistyczny charakter od samego poczatku zapowiedzi projektu - 2 zwiastuny, 2 rózne gry, 2 phantoms etc. nie jest przypadkowe - do tej pory nie wiemy tak naprawdę kim jest postać ze szpitala - równie dobrze to może byc Solidus!
MacabraDAnce
Machinegun Kid
 
Posty: 16
Dołączył(a): Cz mar 21, 13 00:23

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez Pabian01 » Śr mar 27, 13 23:47

Pamiętacie trailer Ground Zeroes ? W obozie ten dzieciak to Chico ? Był na to jakiś argument ? Bo jeśli nie to po tych 9 latach śpiączki mamy lata 80, a tamten chłopak to Snake. [No chyba, że już doszliście do tego w którymś temacie :P ]
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez SALADYN » Śr mar 27, 13 23:47

Solidus w czasie Phantom Pain miałby coś kolo 10 lat.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez SaladinAI » Śr mar 27, 13 23:48

Hehe

Obrazek

A motór to podobno Triumph Bonneville
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez MacabraDAnce » Śr mar 27, 13 23:50

Solidus był DOKŁADNYM KLONEM a nie "dzieckiem" BigBossa. Nie grałem jeszcze w PW wiec jeśli bajdurze to mnie poprawcie ale Solidus powinien być w dokładnie tym samym wieku co Naked Snake.

@edit: tzn ma 10 lat(bo tyle mineło od jego sklonowania) ale wyglada jak Naked.
Ostatnio edytowano Śr mar 27, 13 23:52 przez MacabraDAnce, łącznie edytowano 1 raz
MacabraDAnce
Machinegun Kid
 
Posty: 16
Dołączył(a): Cz mar 21, 13 00:23

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez Solidny » Śr mar 27, 13 23:51

Ciekawe jak długi będzie ten Ground Zeroes. Coś jak tanker, czy może będzie jakiś transfer bazy z PW (ło matko!)? Jedna krótka misja to trochę lipa, w końcu ma być otwarty teren i w ogóle. Jeśli akcja w szpitalu to intro, to możliwe, że będzie jakaś struktura retrospekcji, skakanie rozdziałami między epokami, łączenie faktów itp. Chyba, że szpital t jakieś "drugie intro", tak jak w MGS2.

Ale to nie była prezentacja gry tylko prezentacja renderera tego silnika, a właściwie skupienie się na modellingu, shaderach i oświetleniu. Prezentacja techniczna. Gra przy okazji jako przykład, że coś na to powstaje. GDC to konfa dla developerów a nie dla mediów.

Oglądałeś całość prezentacji czy tylko trailer?


Całość. No przecież napisałem, o co mi chodzi. Powtórzę: od kiedy developerów przestały interesować aspekty nie związane z grafiką? Zastanawiam się po prostu i trochę martwię, bo nie wiem co poza tym mają. Wolałbym grafikę z MGS4, za to możliwość wysadzenia całej bazy w powietrze przy pomocy C4. No ale ok, nie wszystko naraz, niech zrobią najpierw ten otwarty świat...
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez Kaldas » Śr mar 27, 13 23:51

Dla mnie postać ze szpitala to nie Big Boss

- podczas reanimacji nie ma kamienia w głowie
- rękę też raczej ma (nie do końca można określić bo podczas reanimacji), podczas wsiadania do śmigłowca na Mother Base ma obie ale nie wiadomo co się dalej działo
- świeże rany i bandaże przez 9 lat ? coś nie tak
- Miller by o nim zapomniał ?

MacabraDAnce na racje charakter dualistyczny. Kojima kręci dalej ;)
Avatar użytkownika
Kaldas
Fire Trooper
 
Posty: 41
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 18:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez SALADYN » Śr mar 27, 13 23:52

Był dokładnym klonem Big Bossa pod względem kodu genetycznego co nie oznacza że wyhodowali go jak Ripley z obcego, gość musiał mieć matkę surogatkę dorosnąć samemu jak każdy inny.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez Gillian » Śr mar 27, 13 23:54

Przeciez nie pochwala sie wszystkimi narzędziami, jakimi dysponują, na jednej prezentacji ;). Odmówili dosyć dokładnie jeden aspekt. Moze przyjdzie kolej na inne.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez tomcraft » Śr mar 27, 13 23:54

Solidny jestem na fonie i nie umiem tu cie zacytować :)

Miller pyta sie o boss bo po pytaniu co z nim pyta sie o rękę :) a jak widzimy 3 osoba jest w dobry stanie bo żadna z pielęgniarek nią sie nie zajmuje, jak i millerem z reszta. Do tego w gameplayu bb pyta kolesia w bandarzach o dziewczynę, a paz to jedyną pasujaca mi osoba biorąc pod uwagę, ze przed tym wszystkim właśnie ją był ratować :)
Ostatnio edytowano Śr mar 27, 13 23:56 przez tomcraft, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
tomcraft
Machinegun Kid
 
Posty: 19
Dołączył(a): N mar 24, 13 13:01

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez SALADYN » Śr mar 27, 13 23:55

Kaldas napisał(a):Dla mnie postać ze szpitala to nie Big Boss

- podczas reanimacji nie ma kamienia w głowie
- rękę też raczej ma (nie do końca można określić bo podczas reanimacji), podczas wsiadania do śmigłowca na Mother Base ma obie ale nie wiadomo co się dalej działo
- świeże rany i bandaże przez 9 lat ? coś nie tak
- Miller by o nim zapomniał ?

MacabraDAnce na racje charakter dualistyczny. Kojima kręci dalej ;)


Kojima takie rzeczy lubi zmieniać z czasem, odłamek w głowie i rany na twarzy mogą być efektem wydarzeń po przebudzeniu ze śpiączki albo może to scena z samego końca gry, Miller o Big Bossie nie zapomniał ale też chyba go przez 9 lat nie pilnował w szpitalu skoro nie wiadomo kiedy mógł sie wybudzić.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez Solidny » Śr mar 27, 13 23:57

Kaldas napisał(a):Dla mnie postać ze szpitala to nie Big Boss

- podczas reanimacji nie ma kamienia w głowie
- rękę też raczej ma (nie do końca można określić bo podczas reanimacji), podczas wsiadania do śmigłowca na Mother Base ma obie ale nie wiadomo co się dalej działo
- świeże rany i bandaże przez 9 lat ? coś nie tak
- Miller by o nim zapomniał ?

MacabraDAnce na racje charakter dualistyczny. Kojima kręci dalej ;)

1. Fakt, nie ma kamienia. Musiał urosnąć przez te 9 lat :)
2. Lewej ręki nie widać, bo BB widzimy od prawej strony podczas reanimacji.
3. Bandaże pewnie mają związek z rogiem, który... rósł?
4. Miller nie zapomniał, po prostu nie czekał z kwiatami na jego wybudzenie przez 9 lat. Atak na szpital pewnie miał miejsce bardzo niedługo po przebudzeniu.
Ostatnio edytowano Śr mar 27, 13 23:59 przez Solidny, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez MacabraDAnce » Śr mar 27, 13 23:57

A gdzie było podane info ze Solidus "normalnie" dorastał? Bo w mgs2 był już dość stary, na dodatek efekt szybkiego starzenia się dotyczy chyba tyłko dzieci z projektu LET - czyli Liquida i Solida.
MacabraDAnce
Machinegun Kid
 
Posty: 16
Dołączył(a): Cz mar 21, 13 00:23

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez Solidny » Cz mar 28, 13 00:03

MacabraDAnce napisał(a):A gdzie było podane info ze Solidus "normalnie" dorastał? Bo w mgs2 był już dość stary, na dodatek efekt szybkiego starzenia się dotyczy chyba tyłko dzieci z projektu LET - czyli Liquida i Solida.

Wszyscy byli z projektu LET. Przez jakiś czas uważano, że Solidus jest nawet młodszy od reszty braci, ale później zostało na tym, że wszyscy są w tym samym wieku.

Co do pytania o dziewczynę w trakcie gameplay'u, to musiałem przeoczyć - tak, pewnie chodziło o Paz, ale nie zmienia to faktu, że "ten trzeci" jest celowo tajemniczy. Nadal liczę na Foxa, dawno go nie było :P
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Metal Gear Solid V

Postprzez SaladinAI » Cz mar 28, 13 00:08

Serio nie ma odłamka? A w szpitalu faktycznie ma bandaże i przeoraną twarz jakby przeżył to wszystko wczoraj. Żołnierz mu towarzyszący także jest zabandażowany, ten 9-letni okres jest bez sensu. I że wszyscy siedzieli tam przez ten okres? Zakładając że to jest placówka rehabilitacyjna niedobitków z MSF.

Ocelot mnie fascynuje. Już się starzeje i wszedł w swój stary design a poza tym musiał pilnować Snake'a. Mantis swego czasu służył w KGB co wyjaśnia jego udział w akcji u boku Shalashaski.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Metal Gear Solid V

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron