Glitche, bugi.

Początek rewolucji Big Bossa i przekształcenie serii jaką znamy

Re: Glitche, bugi.

Postprzez jarobot » Wt gru 08, 15 08:39

Mam wszystkie Key Itemy oprócz tych za Fultonowanie. Sprawdziłem po listach na stronkach gamefqs między innymi i właśnie brak tych dwóch. Mam 99% gry, Wszystkie misje na S, wszystkie Taski. Za Markowanie, Box i szybką podróż masz certyfikaty. Nawet jak już po raz któryś robię misję to po misji jest raport żołnierzy których zextraktowałem i część ma status Extrakted a część Volontared czy jakoś tak. Zapisywałem sobie w excelu ilu wciągnąłem ( ze statusem extracted) i nic. a grubo ponad 500 . Używam balonów a nie warmhola
Obrazek
Avatar użytkownika
jarobot
Inkarnacja VR
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pn gru 07, 15 18:59

Re: Glitche, bugi.

Postprzez SALADYN » Wt gru 08, 15 10:10

No jeżeli rzeczywiście jesteś pewien czego ci brakuje i że spełniłeś już wymagania konieczne do odblokowania potrzebnych przedmiotów to można stwierdzić że masz glitch. Nie mamy niestety póki co żadnych skutecznych sposobów na radzenie sobie z takim sytuacjami, w innych grach glitche często powodowane są przez łatki. Skopiuj sobie zapis, usuń aktualizacje i będąc offline zrekrutuj kilka osób. Namieszać mógł też tryb FOB, tam też spróbuj zebrać kilku ludzi.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Glitche, bugi.

Postprzez uci » Wt gru 08, 15 10:21

a masz Fulton lvl 3?
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Glitche, bugi.

Postprzez jarobot » Wt gru 08, 15 11:45

Tak mam wszystkie fultony i Baliste za 1000. Ale dzisiaj wpadła platyna o dziwo. Dzięki za zainteresowanie.
Obrazek
Avatar użytkownika
jarobot
Inkarnacja VR
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pn gru 07, 15 18:59

Re: Glitche, bugi.

Postprzez Ziomaletto » Śr sty 27, 16 19:45

Mnie wczoraj też przydarzył się pewien bug. A mianowicie w Nova Braga Airport, w tym dalekim kraju, spotkałem stypendystę. Z Ministerstwa Dziwnych Kroków. To mówi samo przez się.
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Poprzednia strona

Powrót do Metal Gear Solid V

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron