[SPOILERY] Porady

Początek rewolucji Big Bossa i przekształcenie serii jaką znamy

Re: Porady

Postprzez Faja » Śr wrz 30, 15 21:30

zaznacz wszystkich, daj do Waiting Room, potem wybierz auto rozlokowanie z WR i masz
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Porady

Postprzez Cichsson » Śr wrz 30, 15 21:47

Ja tak sobie siedzę przed 41 main opsem, zastanawiam się czy chcę już żegnać małomówną czy nie... :x Niby sprawdza się w roli mobilnego działka usypiającego, ale chęć poznania reszt fabuły kusi... Ponoć po 41 już traci się ją bezpowrotnie...
Avatar użytkownika
Cichsson
Black Color
 
Posty: 54
Dołączył(a): Pt lip 24, 15 08:34
Gram: MGS:PW/V:TPP
Czytam: Co 5 dni coś nowego :)

Re: Porady

Postprzez Metyl » Śr wrz 30, 15 22:07

Ja tak sobie siedzę przed 41 main opsem, zastanawiam się czy chcę już żegnać małomówną czy nie... :x Niby sprawdza się w roli mobilnego działka usypiającego, ale chęć poznania reszt fabuły kusi... Ponoć po 41 już traci się ją bezpowrotnie...


Załóż Butterfly emblem i tak ją "przytrzymasz" jeszcze do 43ej misji. Potem zrzuć sejwa na pendrive'a, przejdź SideOp 150 i Misję 45, a po obejrzeniu wszystkiego co Cię interesuje wrzuć z powrotem starego sejwa;)
Metyl
Black Viper
 
Posty: 153
Dołączył(a): N lip 06, 08 23:12

Re: Porady

Postprzez Osvelot » Śr wrz 30, 15 22:08

W sumie to przydałoby się oznaczyć temat, porady bez spoilerów to dość abstrakcyjna sprawa.

^ to tak zamiast przypominać, że zaraz znowu ktoś komuś bezpowrotnie popsuje niespodziankę.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Re: Porady

Postprzez SALADYN » Śr wrz 30, 15 23:13

Osvelot napisał(a):W sumie to przydałoby się oznaczyć temat, porady bez spoilerów to dość abstrakcyjna sprawa.

^ to tak zamiast przypominać, że zaraz znowu ktoś komuś bezpowrotnie popsuje niespodziankę.

Zrobione.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: [SPOILERY] Porady

Postprzez Curtis » Cz paź 01, 15 00:30

Pozbyłem się Quiet dlatego że uważam że jest to część fabuły i chociaż się przydawała to nie żałuję.
Osvelot jest Bogiem
Avatar użytkownika
Curtis
The Sorrow
 
Posty: 661
Dołączył(a): Śr sty 09, 08 15:06
Czytam: Nie podam bo jak skończę będzie nieaktualne

Re: [SPOILERY] Porady

Postprzez Cichsson » Cz paź 01, 15 05:18

Ja chyba najpierw wszystko dla niej odblokuję :P Ale niewiele mi zostało. Dzięki za porady, sejwa sobie zgram, ot na wszelki wypadek :)
Avatar użytkownika
Cichsson
Black Color
 
Posty: 54
Dołączył(a): Pt lip 24, 15 08:34
Gram: MGS:PW/V:TPP
Czytam: Co 5 dni coś nowego :)

Re: [SPOILERY] Porady

Postprzez Faja » Cz paź 01, 15 07:35

Wczoraj się skapnąłem jak grałem w misję [Substistence]C2W, że łatwa Ska jest o wiele prostsza niż przypuszczałem:
Spoiler:
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: [SPOILERY] Porady

Postprzez Osvelot » Cz paź 01, 15 11:46

Przejsz taki był nawet mission task. I chyba nawet Kaz coś mówi, że albo jedno albo drugie wystarczy.

Swoją drogą zajebista opcja z tym Subsistence. Szkoda, że tylko dwie misje powtórkowe, a nie dodatkowy tryb do wyboru dla wielu pozostałych.

Powiedzmy, że ewentualnie misje ze Skullsami czy Sahalelalopusem bym odpuścił w tym trybie. Ale reszta? Całkiem spoko.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Re: [SPOILERY] Porady

Postprzez Curtis » Cz paź 01, 15 12:31

Zgadzam się że ta misja w tym trybie była ciekawa...

Tylko przestańmy te tryby wychwalać bo jeszcze wyjdzie że mamy do czynienia z dobrą grą :>
Osvelot jest Bogiem
Avatar użytkownika
Curtis
The Sorrow
 
Posty: 661
Dołączył(a): Śr sty 09, 08 15:06
Czytam: Nie podam bo jak skończę będzie nieaktualne

Re: [SPOILERY] Porady

Postprzez SALADYN » Cz paź 01, 15 12:35

Bo mamy, pomysły na MGSV były doskonałe wręcz. To wykonanie kuleje.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: [SPOILERY] Porady

Postprzez Faja » Cz paź 01, 15 12:38

nigdy jakoś się nie wsłuchiwałem co Kaz tam bełkocze przed misją także zdziwion byłem, a i ten objective zawsze robiłem jakoś na końcu.

Fajnie by było bo jest kilka misji gdzie można by było się pobawić w ten sposób, aczkolwiek misje Perfect Stealth mnie strasznie irytują, chociaż po zrobieniu eSki stają się bardzo łatwe :D
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: [SPOILERY] Porady

Postprzez Tidus93x » Cz paź 01, 15 12:43

Curtis, hejter z Ciebie nie z tej ziemi ;). Ja tam popieram SALa, gra jest dobra, ale coś poszło nie tak w trakcie realizacji zamysłu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: [SPOILERY] Porady

Postprzez Curtis » Cz paź 01, 15 12:45

Nie zgadzam się z wami :)

Ale muszę bardziej ograć wersję PCtową to wysmażę gdzieś w odpowiednim temacie moją szerszą opinię dlaczego jestem tak zły na V.
Osvelot jest Bogiem
Avatar użytkownika
Curtis
The Sorrow
 
Posty: 661
Dołączył(a): Śr sty 09, 08 15:06
Czytam: Nie podam bo jak skończę będzie nieaktualne

Re: [SPOILERY] Porady

Postprzez Faja » Cz paź 01, 15 12:54

Ja nie wiem o co taka spina. Konami naciskało, Kojima się zdenerwował, Konami się wkurzyło, gra była kończona na szybko, stąd zapychacze.
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: [SPOILERY] Porady

Postprzez SaladinAI » Cz paź 01, 15 13:18

Wracając zaś do tematu: jak właściwie działa Skulls Suit? Można go jakoś aktywować?
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Re: [SPOILERY] Porady

Postprzez Faja » Cz paź 01, 15 13:23

sam suit nie działa, musisz mieć wyekwipowane odpowiednie pasożyty, wtedy po wduszeniu L3 na PS4, zaczynają one działać
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: [SPOILERY] Porady

Postprzez Cichsson » Cz paź 01, 15 13:34

Subsistence, fajny tryb, nie przeczę. Szkoda że nie da się go "stworzyć" sobie samemu, wybrać misję i polecieć na golasa... Tak trzeba lecieć z czymś i tworzyć sobie namiastkę :x
Co do Skulls Suit, o ile ani camo ani armor mi się w nim nie podoba, tak mgła jest świetna :) Ale i tak wolę biegać w pierwszym lvl sneaking suita. Swoją drogą, ciekawe jakie wskaźnik camo daje ten skullsowy, aż chyba się pobawię w porównania.

A co do MGS V na PC, gra się miodnie. Optymalizacja zacna, chodzi na wysokich nawet na moim słabym lapku :]
Avatar użytkownika
Cichsson
Black Color
 
Posty: 54
Dołączył(a): Pt lip 24, 15 08:34
Gram: MGS:PW/V:TPP
Czytam: Co 5 dni coś nowego :)

Re: [SPOILERY] Porady

Postprzez SaladinAI » Cz paź 01, 15 13:47

Faja napisał(a):sam suit nie działa, musisz mieć wyekwipowane odpowiednie pasożyty, wtedy po wduszeniu L3 na PS4, zaczynają one działać


Dobra ale teraz skąd wziąć robale? Dopiero teraz sobie przypomniałem że w iDroidzie jest zakładka na nie.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Re: [SPOILERY] Porady

Postprzez Tidus93x » Cz paź 01, 15 13:54

Przez fultonowanie odpowiednich skullsów w głównych misjach.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: [SPOILERY] Porady

Postprzez SaladinAI » Cz paź 01, 15 14:10

Aha, okej, ostatnio jak się z nim naparzałem nie mogłem ich wysyłać wpizdu ale już wiem o co chodzi.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Re: [SPOILERY] Porady

Postprzez Curtis » Cz paź 01, 15 14:28

BTW dziś dopiero zobaczyłem że jak się ratuje żołnierzy starej MB to wystarczy podejść do nich w kartonie wtedy nas nie atakują bo wiedzą że to hihihihi Boss i można ich bez problemu fultonować.
Osvelot jest Bogiem
Avatar użytkownika
Curtis
The Sorrow
 
Posty: 661
Dołączył(a): Śr sty 09, 08 15:06
Czytam: Nie podam bo jak skończę będzie nieaktualne

Re: [SPOILERY] Porady

Postprzez SALADYN » Cz paź 01, 15 14:33

Dobre, trafi do poradnika. Można też włączyć na walkmanie nucenie Paz, efekt taki sam.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: [SPOILERY] Porady

Postprzez Tidus93x » Cz paź 01, 15 15:13

No ja z tym kartonem wszystkie te misje zrobiłem, nie pomyślałem, że warto to dodać do poradnika.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Porady

Postprzez Angello » Cz paź 01, 15 21:00

Faja napisał(a):zaznacz wszystkich, daj do Waiting Room, potem wybierz auto rozlokowanie z WR i masz


Personelu będącego w kwarantannie nie da się zaznaczyć ;/
Avatar użytkownika
Angello
Red Blaster
 
Posty: 73
Dołączył(a): Pn wrz 28, 15 09:00
Lokalizacja: Whitestok
Gram: MGS V
Czytam: codziennie

Re: [SPOILERY] Porady

Postprzez Gillian » Cz paź 01, 15 22:01

Mi kwarantanna zniknęła i wszyscy się przenieśli.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: [SPOILERY] Porady

Postprzez Metyl » Cz paź 01, 15 22:23

Wczoraj się skapnąłem jak grałem w misję [Substistence]C2W, że łatwa Ska jest o wiele prostsza niż przypuszczałem:


Jest jeszcze łatwiejsza:
Spoiler:
Metyl
Black Viper
 
Posty: 153
Dołączył(a): N lip 06, 08 23:12

Re: [SPOILERY] Porady

Postprzez silent_mastodon » Pt paź 02, 15 10:56

odnosnie ciekawostek : jak przejdziemy sie po trawnikach w zoo na okolo i wewnatrz mozemy znalezc kasete z dzwiekami danego zwierzaka , jeszcze nie probowalem ale moze byc ciekawie jak odpalimy na glosnik np wilka gdzies w poblizu wroga.
sam natomiast mam 2 pytania :
1. odblokowalem dla smiglowca urzedzenie typu glosnik ktory w zamierzeniu ma puszczac glosna muze ale zawsze jak go wzywam jako support czy pick up , nic nie leci.
2. praktycznie na kazdej platformie w motherbase znajduja sie przynajmniej jedne drzwi z czerwona lampa , pytanie brzmi czy pozniej bedzie sie dalo tam wejsc ,( PS wiem o paz chociaz tu tez zachodzi pytanie o co chodzi przeciez ona wyleciala w powietrze ) jestem na misji fabularnej nr 15 mother base mam wybudowana srednio 2/4 command center 4/4 bez fob z gory dzieki za odpowiedzi
silent_mastodon
Coward Duck
 
Posty: 33
Dołączył(a): Śr wrz 30, 15 12:04

Re: [SPOILERY] Porady

Postprzez Zielakpl » Pt paź 02, 15 11:46

1.musisz ustawić muzykę jaka ma lecieć z głośnika, robi się to w idrodzie gdzie są kasety (w ps3 podswietlasz dany tytuł i naciskasz kwadrat)
2.jest w cholere drzwi z czerwoną lampką nie wiadomo po co
Avatar użytkownika
Zielakpl
Psycho Mantis
 
Posty: 217
Dołączył(a): Śr maja 28, 14 11:47

Re: [SPOILERY] Porady

Postprzez Osvelot » Pt paź 02, 15 14:02

Od każdej platformy odejmij jedne czerwone drzwi, służą one do kończenia infiltracji w trybie FOB. W command na szczycie wieży, w support w piwnicy z roślinami, w medycznej piętro niżej niż drzwi do wiadomo-kogo, w intel na samej górze nad kulą (to chyba jakiś jebitny radar) itp.

A wtedy już nie zostaje praktycznie nic :^)

Jest po jednym drzwiu na platformę jeśli chodzi o FOB, jedne drzwi w medycznej do wiadomo-kogo i jedne drzwi w R&D na dole, gdzie później będziesz mógł odwiedzać pewnego naukowca jak pracuje nad zajebistą bronią wyciętą z właściwej gry :} Jakby były jeszcze jakieś drzwi, to dajcie znać, ale to raczej wszystkie.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Metal Gear Solid V

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron