problem z logowaniem i FOBami

Początek rewolucji Big Bossa i przekształcenie serii jaką znamy

problem z logowaniem i FOBami

Postprzez czaninho » So gru 05, 15 13:58

witam
postanowilem zalozyc nowy temat.
kupilem mgsa 5 w dniu premiery i od poczatku mialem problem zeby byc online. ale nie bawilem sie w to. najpierw zrobilem glowne misje itd. potem jak chcialem pobawic sie z FOBami to problem. musze z 10 razy brac connect zeby byc online. (czasem wiecej)
przeszedlem pomyslnie z 40FOBow a ostatnio po dojsciu do celu w FOBie nie dostaje tego co jest napisane ze na 100% bede miec
np 26 zolnierzy + 11tys paliwa. i tak samo nie dostaje pkt espionage od 5 FOBow. i kasy tez zero

jedynie co dostane to zolnierzy ktorych fultonuje i kontenery ktore ukradne

moze to byc zwiazek ze kupilem gre w PL a gram w Anglii|?
co moze pomoc, odinstalowac gre i zainstalowac? czy moze nowa aktualizacja na konsole?
czytalem w necie i nie tylko ja mam takie problemy ale i tak nikt nie znal odpowiedzi
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: problem z logowaniem i FOBami

Postprzez Ziomaletto » Wt cze 28, 16 10:18

Jeśli chodzi o problem z logowaniem, to pewnie wina niestabilności serwerów Konami. Ja też czasami muszę resetować połączenie z netem, by zagrać w MGS z zasobami online. A czasem ładuje się za pierwszym razem, więc albo to wina internetu, albo serwerów Konami.
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: problem z logowaniem i FOBami

Postprzez Herbaciarz » Wt cze 28, 16 17:01

Trochę odkopany temat - autor napisał to w grudniu :P Swoją drogą są dość spore obniżki na Steamie i gra kosztuje ok. 100zł na "nasze". - http://store.steampowered.com/app/287700/
Herbaciarz
Black Viper
 
Posty: 154
Dołączył(a): Śr mar 16, 16 13:48

Re: problem z logowaniem i FOBami

Postprzez Ziomaletto » N lip 10, 16 11:32

Ja przynajmniej piszę na temat. :)

A właśnie wracając do niego - od wczoraj znów są problemy z serwerami. Wczoraj nieomal rozwaliłbym płytę z grą wkur*ienia (zwłaszcza że logowanie w weekendy są MB Coinsy), bo przez godzinę nie mogłem się zalogować. Dzisiaj znów nie chciał się połączyć na starcie. Ewidentnie to serwery są niestabilne.
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW


Powrót do Metal Gear Solid V

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron