najlepszy Polak w rankingu

Początek rewolucji Big Bossa i przekształcenie serii jaką znamy

najlepszy Polak w rankingu

Postprzez czaninho » N mar 20, 16 15:15

Witam. Macie mozliwosc zadawania pytan co do FOBow . Jestem najlepszym Polakiem obecnie w rabkingach ESPIONAGE I PF . Posiadam 4 foby w kazdym UNITcie po 120lvl lub wyxej. 2700. Zolnierzy S++ S+ . Mam 300tne miejsce. Konsola PS3. WIEC jak Gracie jeszcze w FOBy to dajcie znac
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez Faja » N mar 20, 16 15:31

Ja mam jedno pytanie: po co grasz w to gówno?
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez Solidny » N mar 20, 16 15:33

1. Ile masz już godzin?
2. Ile kasy wydałeś na MB coins?
3. Czy ciężko jest utrzymać pozycję reprezentanta kraju i chluby Europy?
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez Osvelot » N mar 20, 16 15:40

1. Dlaczego?
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez SALADYN » N mar 20, 16 19:33

1. Jak sobie radzisz z sławą i splendorem ?
2. Dlaczego Meryl zdjęła buty ?
3. Jak żyć za 1200 netto miesięcznie ???
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez czaninho » N mar 20, 16 20:48

Faja
Gram od 20lat w gry ale niewiem czy jakas gra mnie wciagnela jak ta. Mozr bardziej FOB niz single player. Uzaleznia. Nie dbam za bardzo o miejsce w rankingu. Bardziej zolnierze surowce I rozbudowa bazy. Gdynym tylko gram o ranking mysle ze do setki bym dobil.

Solidny
Mam prawie 500 godzin. Z czego 200 na singlu.

Na mb coins wydalem jakies £15. Czyli okolo 80zl. Nigdy wczesniej nie wydalem ani grosza na inne transakcje w grach. Dopiero teraz jakos tknelo mnie zeby przespieszyc rozwój bazy i odrobić straty bo późno zacząłem. Na singlu od 1 wrzesnia a FOB dopiero od polowy grudnia i mialem troche straty do reszty

Czy ciężko utrzymać? Nie jest ciężko. Ciągnę pne sie do góry powoli. Chociaż powoli sie nudzi to bo juz nie ma co zdobywać. Ostatni Update oswiezyl nieco. 2kamery i 8min samemu można. Obstawiasz most i nikt nie przejdzie bez wejścia na mine


Osvelot

Dlaczego gram ? Troche nie rozumiem pytania. Uzaleznilo mnie to . Boje sie troche kupic inna grę bo pewnie rzucę FOBy w kat. A może to pomysl hehe


Saladyn
Slawa? Jestem znany wśród czolowych graczy bo pisze tez na zagranicznym forum i mam wsparcie w postaci 30obroncow jesli ktos mnie zaatakuje to pewnie ktos mnie obroni. Kilku z tych 30 to są gracze z top 50

Czemu zdjela? Wygodniej robi sie brzuszki w celi bez butów. Noi pewnie nie chciała przescieradla ubrudzić hehe

Zarabiam taka liczbe ale w innej walucie.
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez Gillian » N mar 20, 16 21:10

czaninho napisał(a):Zarabiam taka liczbe ale w innej walucie.

Myślałem, że z Polski wyjeżdża się żeby więcej zarabiać?
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez czaninho » N mar 20, 16 21:23

Hehe. Znaczy chodzilo mi ze 1200 ale £ nie pln. Mniejsza z tym
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez Gillian » N mar 20, 16 21:44

czaninho napisał(a):Hehe. Znaczy chodzilo mi ze 1200 ale £ nie pln. Mniejsza z tym

Tygodniowo?
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez Solidny » Wt mar 22, 16 01:58

Gillian napisał(a):
czaninho napisał(a):Hehe. Znaczy chodzilo mi ze 1200 ale £ nie pln. Mniejsza z tym

Tygodniowo?

Ja strzelam, ze miesięcznie. To mało w uk, ale na pewno lepszy standard niż u nas.
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez RutaL » Śr mar 30, 16 14:40

Hehehehe, pytania dobre, nie ma co...
Szydera w miarę też ok...
Te 500 godzin, które masz natrzaskane w MGS V to i tak pewnie o połowę mniej niż wszyscy, którzy mają rozłożoną liczbę godzin grania po prostu na inne gry i siedzenie na fejsuniach :D, także jakoś dużo to nie jest. Kasę (zwłaszcza własną) można wydawać jak się chcę. Np na MB Coins, albo na rzeczy bardziej pożyteczne jak, fajki, taca w kościele, "fajne" i "markowe" ciuchy, które wyglądają jak damskie :) Osobiście nie kupiłbym MB Coins, bo wydałem 180 zł na nieskończoną ponoć grę więc, to chyba wystarczy, a monety można dostać co jakiś czas za darmo. Wszystko idzie wtedy wolniej ale mi się tam nie śpieszy.

Aha...no i pytanie: Pokazują się tobie użytkownicy z nuklearką? Bo mi chyba od miesiąca nic nie pokazuje, wszyscy wsiąkli.
RutaL
Night Sight
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 20:40

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez czaninho » Pt kwi 01, 16 14:08

Po najnowszym patch wszystko szlag trafil. Nuke tab nikogo nie ma. Pierwszy tab zawsze pusty. Security challenge naprawili niby ze puste bazy znikaja ze security challenge czyli teraz dostanie sie do jakoejs bazy w SC graniczy z cudem. Jest moze z 10 baz I kazda juz jest atakowana. Jeddyne wyhacie do grania w tym momencie Na ps3 I ps4 to indirect retaliation tab. I wszyscy maja ten problem Bo siedze Na zagranicznym forum I kazdy ma to samo. Wiele osob z top 50 przestaje grac lub zmniejsza ilosc godzin przy tej grze wlasnie przez ten nowy patch sprzed 2 tygodni. Kiedys zawsze mialem 1 base z nuklearka oczywiscie zawsze atakowana. Teraz jest zawsze pusta ta zakladka
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez SALADYN » Pt kwi 01, 16 15:08

czaninho napisał(a):Wiele osob z top 50 przestaje grac lub zmniejsza ilosc godzin przy tej grze wlasnie przez ten nowy patch sprzed 2 tygodni.

Powinni to zrobić jakieś 5 miesięcy wcześniej.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez czaninho » Pt kwi 15, 16 23:53

Aktualizacja . Mam 70 miejsce w rankingu i praktycznie wszystkie bronie w development skonczone. Nawet te które wymagają po 300.000 surowców.
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez SALADYN » So kwi 16, 16 10:04

Podziwiam twój upór, nawet super dopracowane i ciekawe multiplayery nie potrafią mnie utrzymać dłużej jak miesiąc.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez RutaL » So kwi 16, 16 10:47

O kurna, to nieźle. Wszystkie klamy to w ogóle ostro. Ja jak odpalam rozwój jakiejś pukawki albo bojowych kalesonów co mają np *7/8 to tam się pokazuje, że po 7-8 dni mogą się budować. Przy moim tempie zbierania surowców i częstotliwości grania to będę miał kompletny arsenał jakoś w 2047 r. Istnieje tam coś co ma *9? Bombę hodujesz czy jesteś pokojowo usposobiony? :)
RutaL
Night Sight
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 20:40

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez Gillian » So kwi 16, 16 15:25

Jakie to uczucie zmarnowac taki kawal zycia na slaba gre?
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez RutaL » So kwi 16, 16 15:49

Dlaczego słabą grę? Nie dobre co dobre tylko co się komu podoba. Widać koledze podeszły FOB'y to śrubuje se tam ile wlezie. Inni marnują życie na oglądanie "Voice of Poland" czy innych nie zasługujących nawet na miano gówna programów. Co kto tam lubi. Ogólnie na tym forum, w jakimkolwiek temacie związanym z "V" dominują tony negatywne, ale to akurat normalne, że komuś się nie podoba gra. Ale jeśli ktoś wchodzi i coś już pisze to w odpowiedzi dostaje zazwyczaj pytania, w których między wierszami można wyczytać ewidentne: "jesteś debilem, że w to grasz i nie znasz się bo nie, bo ta gra jest słaba bo jest, bo nikt mi nie wytłumaczył do końca jak dziecku o co tam chodzi i jest za dużo niejasności i jest słaba i koniec" :D
RutaL
Night Sight
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 20:40

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez czaninho » So kwi 16, 16 19:09

Kazdy lubi to co chce . Nie przejmuje siebkrytyka. Mi sie wydaje ze niektorzy moze nie potrafili grac w FOB I dlatego mowia ze glupie to.bo jak się skuma wszystkie tajniki i sposoby przechodzenia. Sposoby przechodzenia blokowanych przez miny mostów i kamer to jest satysfakcja

Jest kilka rzeczy" grade 9"

Bym mial wyzsze miejsce ale czas nie pozwala . Nigdy nie zrobiłem atomówki. Raz ukradlem komuś żeby zobaczyć co to jest.
Jestem graczem od blisko 20lat metal gear moja ulubiona seria gier to tez może miec znaczenie. Osobiście single Player aż tak mi się nie podoba co FOB
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez Gillian » So kwi 16, 16 20:31

Ohoho co ja czytam. To gra jest tak bardzo skomplikowana ze jej nie rozumiem wiec dlatego mi sie nie podoba :D. Nie dlatego ze jest niedorobiona i nie dlatego ze Kojima nie do konca rozumial jak zrobic dobrego open worlda na miare 2015 roku. Po prostu nikt mi nie wytlumaczyl dlaczego to jest dobre. No rzeczywiscie! Kajam sie. MGSV jest genialna gra tylko ja nie pojmuje jej geniuszu.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez Osvelot » So kwi 16, 16 23:12

Gilu - To, że Rutal wykopyrtnął się o własnego fikoła logicznego, nie znaczy że nie miał racji przynajmniej w pierwszej połowie. Już każdy raz wyraził swoje zdziwienie dla takiego uporu maniaka, ale ty regularnie tu już wpadasz i pastwisz się nad typem, jakbyś chciał się dowartościować czy ki xuj.

Czaninho - było coś Grade 9 oprócz wormhole'a i tego jakiegoś granatnika, co jest teraz do zgarnięcia? Testowałeś? I powiedz czy jesteś w stanie oszacować, ile minimum kasy (w MB coinsach) trzeba wydać, żeby w ogóle wszystko odblokować, bo przyda się to info jak byśmy kiedyś pisali epitafium dla MGS V, np. rok po premierze.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez Ziomaletto » N kwi 17, 16 07:52

Ja też nie rozumiem tego bólu dupy o grę. Komuś gra się podoba (np. mnie i kilku osobom na forum) - to gra, komuś się nie podoba (np. Gillianowi i wielu innym) - to nie gra i ignoruje dział o grze. Proste? Proste jak drut.
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez Metyl » N kwi 17, 16 17:42

Ja też nie rozumiem tego bólu dupy o grę. Komuś gra się podoba (np. mnie i kilku osobom na forum) - to gra, komuś się nie podoba (np. Gillianowi i wielu innym) - to nie gra i ignoruje dział o grze. Proste? Proste jak drut.


No właśnie okazuje się, że to nie jest takie proste. Czekam kiedy wreszcie posypią się bany dla userów, którzy pozytywnie się wypowiadają na temat V. Albo w ogóle piszą cokolwiek, bo skoro piszą to znaczy, że "ciągle grają w to gówno" - a przecież nie wolno, skoro niektórym gra nie podeszła.

Najbardziej bawi mnie to, że ci, którzy piszą, że Phantom Pain z góry na dół i z lewej na prawą jest ch*jowy na początku grania wypowiadały się całkiem pozytywnie... czyżby zakończenie misji 46 uczyniło nagle tę grę beznadziejną w całości ?...
Metyl
Black Viper
 
Posty: 153
Dołączył(a): N lip 06, 08 23:12

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez SALADYN » N kwi 17, 16 18:44

Generalizujecie, temat jest o FOB a nie o całej grze.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez Metyl » N kwi 17, 16 19:42

Generalizujecie, temat jest o FOB a nie o całej grze.


Generalizujemy, bo tego typu komentarze pod adresem "nadal_grających" osób pojawiają się w każdym temacie...
Metyl
Black Viper
 
Posty: 153
Dołączył(a): N lip 06, 08 23:12

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez czaninho » N kwi 17, 16 21:53

Osvelot Tu dobry filmik granatnika . Z tego co widac to kosi skullsow dobrze
W fob to jedynie jak ktos leci jak Rambo lub dobru do obrony bazy nawet w miare. Ale spory koszt uzycia.
Po 2500 biological i 2500 precious metal . Cos kolo tego.

https://m.youtube.com/watch?v=xtXRq4BxWDU

Grade 9 jest ten wormhole. Jest granatnik i jeszcze pistolet który ma 12 pocisków w sumie i gdy trafia delikwenta to wypuszcza mala chmurę gazu i gość pada odrazu. Nie zważając jaki ma pancerz i nawet jak w nogę trafisz. O wiele łatwiej jest przechodzić fob z ta bronią. I to by bylo na tyle z 9poziomu.

Pytasz mb coins na wszystkie bronie czy tylko te z grade 9 ?

Wbrew pozorom nawet sporo osob ciagle gra w FOB i to nawet na ps3 . Na ps4 to wogole pelna para jest
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez RutaL » Pn kwi 18, 16 09:49

Jest sporo ludzi co gra i będzie grało, i to pewnie na wszystkich platformach. Choćby te ekipy co chcą rozbroić wszystkich dla tej scenki schowanej. Coś tam próbowałem nawet porozbrajać ale użytkownicy z bombami praktycznie się nie wyświetlają, przynajmniej na ps3. Gdzieś czytałem, że dobrym sposobem na to jest obniżenie swojego Esp. Rank do zera, potem coś tam się wyświetla i można coś pokombinować.
RutaL
Night Sight
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 20:40

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez SALADYN » Pn kwi 18, 16 10:16

Metyl napisał(a):
Generalizujecie, temat jest o FOB a nie o całej grze.


Generalizujemy, bo tego typu komentarze pod adresem "nadal_grających" osób pojawiają się w każdym temacie...

Jesteśmy na forum zajmującym się grą która od zawsze żyła singlową rozgrywką, gdy już multiplayer pojawiał się w serii to był on elementem drugorzędnym a właściwie był to zawsze tryb dla hermetycznej grupy fanów. Nie dziwcie się więc że zdecydowana większość użytkowników postrzega ciągłe granie w FOB jako coś dziwnego. Zwłaszcza jeśli mowa o zabawie w której sukcesy można odnosić albo uporczywym farmieniem w singlu/multi albo płaceniem prawdziwymi pieniędzmi.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez Ziomaletto » Pn kwi 18, 16 14:57

czaninho napisał(a):Osvelot Tu dobry filmik granatnika . Z tego co widac to kosi skullsow dobrze
W fob to jedynie jak ktos leci jak Rambo lub dobru do obrony bazy nawet w miare. Ale spory koszt uzycia.
Po 2500 biological i 2500 precious metal . Cos kolo tego.

https://m.youtube.com/watch?v=xtXRq4BxWDU


Już Skullsów lepiej kosi się GROM-11, przynajmniej w moim odczuciu.

Ja mam takie pytanie - w sobotę pobrałem aktualizację do gry na X360, czy ona coś daje?
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: najlepszy Polak w rankingu

Postprzez RutaL » Pn kwi 18, 16 17:48

Gram w FOBy od czasu do czasu, daleko mi do tych wszystkich kozaków, którzy są na czele rankingów i tych, którzy mają wyśrubowane wszystkie bronie do *8, ale kumam tych to to robią niemalże nałogowo bo zwyczajnie znaleźli poligon, na którym się dobrze czują i każdy z tych ludzi ma jakiś cel w ciągłym graniu w to. Wspinanie się w górę rankingu, odblokowanie wszystkich giwer, scenka z rozbrojeniem lub zwyczajnie bez jakiegoś celu końcowego tylko dla samej frajdy. "V" cóż....rajcowna jest, w żadną grę nie grało mi się tak dobrze, dlatego wracam do niej, albo wjeżdżam na FOBy albo picisnę sobie jakąś misję fabularną etc. Na pewno nie widzę w ciągłym graniu w to "czegoś dziwnego" bo domeną Snejów był singiel a inne opcje były traktowane z przymrużeniem oka. Ale teraz zrobili te FOBy no i ludzie w to grają. Nie wiem czy Konami/Kojima spodziewali się, że ludzie będą tak długo to męczyć. Czy tryb jest nudny czy nie to wiadomo kwestia indywidualna. Ci siepacze i maniacy to mają swoje pewnie taktyki, strategie i nie wiadomo co jeszcze pod określone obrony i na konkretne platformy itd., itd., może próbują cały czas nowe, testują bronie etc. Mi się np nie chce tego robić ale innym widać tak. Jakiegoś rodzaju komentarze do ludzi "nadal grających" nie tyczą się pewnie tylko FOBów a i wracania do części fabularnej gry, (a może nie, nie wiem, nie chce mi się teraz przeglądać komentów :) ) Nie sugeruję też, że komuś nie podoba się gra bo czegoś nie rozumie jak to mogło wyglądać parę wpisów wyżej, aczkolwiek wspomniane jest też wyżej, że noty gry mogły spać po misji 46...ale to chyba w innym temacie powinno się poruszać :). Tak czy siak FOBy są jakie są i jak się komuś podobają to niech łupie w to nawet do usranej śmierci, co to mnie obchodzi. A jak pojawia się facet, który jest najlepszym polakiem w rankingu to mimo tego co się tu dzieje to na pewno znalazło by się parę osób, które mają do niego jakieś pytania. Pytania sensowne, anie typu "jak to jest marnować życie...'' itp. Bo gorsze niż marnowanie życia na gry jest chyba tylko pierdzielenie o nich na forach :P Osobiście przyznam się, że gdyby te kwestie rozbrojeniowe, że tak powiem byłyby bardziej dopracowane, a nie, że nikogo z głowicą nie można znaleźć nigdy, to też cisnąłbym w FOBy więcej bo fajnie byłoby odblokować tą scenkę normalnie z gry a nie obejrzeć na YT. Cóż, lecę odpalać "V" bo mam dzisiaj uro to zobaczę w końcu urodzinową scenkę z Mother Base :D. Wypiję wasze zdrowie panowie :salute:
RutaL
Night Sight
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 20:40

Następna strona

Powrót do Metal Gear Solid V

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron