FOB - zlote rady i porady

Początek rewolucji Big Bossa i przekształcenie serii jaką znamy

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez czaninho » Pn maja 02, 16 07:28

Osvelot napisał(a):Jakbyście potrzebowali pomocy z uzależnieniem, to mogę wam pomóc. Jeżeli chcecie, oczywiście.

Bez szydery teraz.

Z tego co pamiętam osvelot do odinstalowales w styczniu z peceta mgsa. Nadal nie grasz od tamtej pory?
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez Ziomaletto » Pn maja 02, 16 08:19

Osvelot napisał(a):Jakbyście potrzebowali pomocy z uzależnieniem, to mogę wam pomóc. Jeżeli chcecie, oczywiście.

Bez szydery teraz.


Osvel, ale teraz przynajmniej będę mógł sobie załatwić karabin z najlepszym tłumikiem, bo potrzebny do niego 86/7 lvl Support Unitu.
Na trzeciego FOBa sobie prędko nie uzbieram. Chyba że w wakacje dadzą znów jakieś zniżki. xD
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez czaninho » Pn maja 02, 16 09:05

Ziomaletto napisał(a):
Osvelot napisał(a):Jakbyście potrzebowali pomocy z uzależnieniem, to mogę wam pomóc. Jeżeli chcecie, oczywiście.

Bez szydery teraz.


Osvel, ale teraz przynajmniej będę mógł sobie załatwić karabin z najlepszym tłumikiem, bo potrzebny do niego 86/7 lvl Support Unitu.
Na trzeciego FOBa sobie prędko nie uzbieram. Chyba że w wakacje dadzą znów jakieś zniżki. xD

Loguj sie w soboty niedziele i środy po zetony w tym i tamtym tygodniu dają po 150 tygodniowo
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez Ziomaletto » Pn maja 02, 16 14:51

czaninho napisał(a):
Ziomaletto napisał(a):
Osvelot napisał(a):Jakbyście potrzebowali pomocy z uzależnieniem, to mogę wam pomóc. Jeżeli chcecie, oczywiście.

Bez szydery teraz.


Osvel, ale teraz przynajmniej będę mógł sobie załatwić karabin z najlepszym tłumikiem, bo potrzebny do niego 86/7 lvl Support Unitu.
Na trzeciego FOBa sobie prędko nie uzbieram. Chyba że w wakacje dadzą znów jakieś zniżki. xD

Loguj sie w soboty niedziele i środy po zetony w tym i tamtym tygodniu dają po 150 tygodniowo


Ale to jak teraz mam 79 MB złotych, a bazy już kosztują od tysiąca wzwyż, to prędzej za rok kupię kolejnego FOB. :P
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez RutaL » Pn maja 02, 16 18:41

Ja osobiście dziękuję, może przy wymianie tutaj zdań na temat FOBów można było odnieść wrażenie jakiejś już niebezpiecznej fascynacji jednak do jakiegoś rodzaju uzależnienia to mi ohohohoho, nie wiem jak tam koledzy :P . Aczkolwiek nie zaprzeczam, że dalej w to pogrywam :) .
RutaL
Night Sight
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 20:40

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez czaninho » Pn maja 02, 16 19:29

Daja 80mb coins tygodniowo. Sroda sob ,niedz. Latwo policzyc Ile komu brakuje do następnego foba. Czasami dają dodatkowe mb coins. Na święta dali chyba z 300

Aktualizacja 2maj miejsce 40 w rankingu.
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez RutaL » Wt maja 03, 16 19:02

Tam są też takie rangi, po których można się zapewne wspinać. I ciekawi mnie sprawa czy jest możliwa do zdobycia AAA, bo jeśli spojrzy się na rankingi to nikt chyba nawet nie ma A, a dajmy na to jest na szczycie.
RutaL
Night Sight
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 20:40

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez czaninho » Wt maja 03, 16 22:54

Na kazdej konsoli jest Inna maxynalna ranga w PF ranking. Na ps3 chyba B-. Ja jestem w CCC czyli trzecia od najlepszej. Pewnie byłbym wyżej ale na ps3 jest dużo cziterow jesli chodzi o ten ranking PF. Im masz więcej surowców czołgów pojazdów roślin tym lepsze masz statystki w PF rank.

Idzie to tak C-, C, C+, CC- ,CC, CC+, CCC- ,CCC ,CCC+ ,B-
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez czaninho » Cz maja 19, 16 21:33

Rutal dzis widzialem jak użytkownik Amelka atakuje cie ale nie zdążyłem obronić bo chyba zdechl. To jest Polak ja tez go wspieram w fob. Doszedł on chociaż do celu ? Lub może znasz go?
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez RutaL » N maja 22, 16 17:59

Nie, nie znam człowieka. Obrona się powiodła, ubili go gdzieś po drodze. Ogólnie trochę kwestii muszę nadgonić bo na weekend byłem wyjechany i obadać co i jak tam teraz.
RutaL
Night Sight
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 20:40

Poprzednia strona

Powrót do Metal Gear Solid V

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron