FOB - zlote rady i porady

Początek rewolucji Big Bossa i przekształcenie serii jaką znamy

FOB - zlote rady i porady

Postprzez czaninho » Wt kwi 19, 16 22:18

Witam zaloze temat z radami do trybu gry FOB.mam nadzieje ze ktos przeczyta i uzyje moich rad. A jeszcze bardziej byłbym zadowolony jesli kogoś by FOB wciagnelo i te rady by pomogły komuś znacząco.


Spis treści

1. O mnie
2. Złote rady .
3. Bronie
4. kamuflaż zbroja
5. rodzaje ochrony
6. wybór żołnierza / Snake
7. obronca bazy - defender
8. jaki jest twój cel grania w FOB


1 o mnie

Jestem normalnym człekiem. Fanem metal geara od kiedy wydali MGS1 na psx-a. Kupiłem mgs5 1 wrzesnia i do polowy grudnia gralem na singlu i wogold nie odpalilem nawet FOB. Ale gdy juz zagralem to wciagnelo mnie. Jako ze mialem stratę do innych okolo 2 miesięcy musiałem nadrobić troche.
Moim celem stalo sie miec 4 platformy FOB ,miec surowców jak najwięcej ,miec jak najwięcej dobrych żołnierzy. I dzieki katowaniu eventow zdobylem 3400 żołnierzy S++ i S+. Mam tylko 100 S. Dopiero miesiąc temu zacząłem starać sie być wyżej w rankingu. wczesniej mnie to nie obchodzilo te rankingi. Mam obecnie 60miejsce w rankingu na dzień 19 kwiecień 2015

Jesli grasz na ps3 dodaj mnie do znajomych. Mój Psn to czaninho . I wtedy możemy dodac dsie do support i będziecie mieli wgląd na moje konto na FOB.


2. Zlote rady

1.zawsze trzymajcie sie prawej strony przy barierce. Nigdy środkiem. Ewentualnie lewa strona.
2. Używajcie square camo. Najlepszy kamuflaż na FOB
3. Grajcie w dzień. Nie bójcie sie. Jest łatwiej niż w nocy bo w nocy jak staniecie pod lampa to swiecicie jak lampka na choince i widac was bardziej niż w dzień.
4 nigdy nie chodźcie na stojąco. Kucajcie chodząc lub czolgajcie sie.
5.jesli atakujecie BAZE ZE SNAJPERAMI to Starajcie sie jak najmniej strzelać .najlepiej nic nie robic nie niszczyć nie fultonowac. I alarmujecie tym obrońcę bazy.
6. Gdy używacie square camo w dzień to reflex mode wlacza sie w odległości 9metrow wiec bardzo malo i lepiej dla was . Wiec ten strój jest bardzo dobry do grania w dzień
7. Kamery widza z odległości 20metrow
8. Jesli UAV cie widzi to poloz sie i . Możesz sie czolgac a UAV zaraz sobie odleci
9.zolnierze widza w dzień jesli masz squarw camo z około 50 metrów. Zero obaw zanim dojda na miejsce to was juz nie będzie tam.
10. Używaj strzalek usypiajacych żeby odwrócić uwagę żołnierzy. Traf w ścianę obok niego to sie odwroci i będzie patrzeć w miejsce gdzie trafiles. Nie działa jesli jest bialy księżyc i cie widzi.


3. Bronie

Zloty zestaw to

Stun shotgun grade 7 z tlumikiem.
TO JEST PODSTAWOWA i najczęściej uzywana bron przez graczy. Mysle 90% ludzi używa. Ma zasięg 35metrow i wszyscy zolnierze padaja na strzał.

Am mrs 71 poziom 7 z tlumikiem
UAV padają na strzał. Chyba ze napotkacie czarne UAV to 2 strzaly. Żołnierze padają na strzał lub dwa. Zalezy gdzie sie trafi i jak dobry żołnierz

Burkov ze strzalkami usypiajacymi żeby odwrócić uwagę żołnierzy.

Przedmioty
Noctocyanin. Żeby widzieć żołnierzy przez ściany. Im wyższy level tym lepiej.
Sleep grenade
Smoke grenade


To taka podstawa i więcej nie trzeba
Ostatnio edytowano Wt kwi 19, 16 23:19 przez czaninho, łącznie edytowano 5 razy
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez Ziomaletto » Wt kwi 19, 16 22:28

Co do stroju - Blue Urban też się nada?
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez czaninho » Wt kwi 19, 16 22:39

4.. Kamuflaż - zbroja

W grę wchodzą tylko 3 stroje

Battle dress.- jesli masz zamiar zniszczyć komuś bazę .ma najlepsza obronę ale reflex mode wlacza sie przy okolo 18metrow

Sneaking suit- dobry przeciwko obrońcy bazy bo nie może cie zobaczyć poprzez gogle termiczne. Ma w miare dobra ochronę i nie słychać w nim twoich kroków czyli możesz przejść obok żołnierzy jesli sa tylem. Najlepszy do gry w nocy

Square camo. Lub inny który ma. Opisie METAL AND CONCRETE - najczęściej używany. Najslabsza obrona ale stanowi najlepszy kamuflaż. Reflex wlacza sie przy tylko 9metrach odległości żołnierza od ciebie. Najlepszy do grania w dzien. Praktycznie wszyscy z top 100 go używają

5. Rodzaje ochrony. Security . Wybór bazy do ataku

. Close range. Shotgunerzy. Maja tarcze. W miare latwa baza do przejścia.

Medium range karabinierzy. Maja wyrzutnie rakiet i karabiny troche trudniej

Long range . Ustawcie sobie to jako swoja obronę . Zdecydowanie najtrudniejsza obrona.maja noktowizory i jesli zabiles kogoś lub zniszczyles cos to ich używają i potrafią cie zobaczyć ze stu metrów . Dlatego najlepiej nic niebrobic nie niszczyć i nie halasowac przy nich.

Wszystkie bazy które maja powyżej lev 51 do 64 maja custom mines and camera. Czyli juz dużo trudniej je sie przechodzi

Najłatwiej do ataku są BASE DEVELOPMENT, SUPPORT I RD.
Trudne są INTEL COMMAND I COMBAT .
Medical jest latwe.

6. Wybor żołnierza.

Granie zolnierzem ma TYLKO jedna zaletę. Więcej punktów dostajecie do rankingu. Dlatego wszyscy z top 100 w tym ja używają najslabszych żołnierzy z współczynnikiem 2.0 mnożnik a MINUSY TO: Reflex trwa ćwierć sekundy. Gina na 2 strzaly. Wolniej chodzą , wspinają i czolgaja sie.

Wiec jak nie gracie na punkty do rankingu to grajcie snejkiem


7. Obronca defender

Obronca bazy dostaje alarm do obrony jesli :
zabijesz kogoś.
Zniszczysz cos.
Fultonujesz cos
Jakiś wybuch będzie
Wiec ogólnie póki jesteś cicho to nikt sie nie pojawi. Jesli ktos jest online to potrafi sie pojawić juz w dwie minuty jesli fostanie alarm


8.
Jesli grasz na punkty do rankingu.
Graj w dzień. Używaj żołnierza z mnoznikiem 2.0. Atakuj bazy powyżej 55levelu

Jesli grasz dla zabawy lub żeby jumac kontenery to graj snakiem . Square camo w dzien . Atakuj bazy do levelu 49 na początek nawet level 30 okolo żeby podszkolić sie


Życzę powodzenia. Oby sie komuś przydalo. Dalem tu wszystko co przyszlo mi do głowy co może pomoc. Może pominalem cos to dodam pozniej
Ostatnio edytowano Wt kwi 19, 16 23:25 przez czaninho, łącznie edytowano 4 razy
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez czaninho » Wt kwi 19, 16 22:47

Ziomaletto napisał(a):Co do stroju - Blue Urban też się nada?

Jesli ma w opisie metal concrete to tak. Wszystkie METAL AND CONCRETE są idealne do FOB
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez Ziomaletto » Śr kwi 20, 16 07:06

czaninho napisał(a):
Ziomaletto napisał(a):Co do stroju - Blue Urban też się nada?

Jesli ma w opisie metal concrete to tak. Wszystkie METAL AND CONCRETE są idealne do FOB


Dzięki za odpowiedź.
Ostatnio edytowano Śr kwi 20, 16 18:17 przez Ziomaletto, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez RutaL » Śr kwi 20, 16 14:52

A ja jak ten debil po nocach się szlajam w Battle dresie :)
RutaL
Night Sight
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 20:40

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez czaninho » Śr kwi 20, 16 15:21

Ja tez tak robiłem przez dlugi czas hehe. Dobrze to ująłeś. Szlajam po nocy hehe.
Roznica jest nie porownywalna. Reflex z 9 metrów w dzień square camo a noc Battle dress chyba aż 18metrow. Az dziwnie wygląda jak w dzień przechodzisz obok nich a oni cie nie widza
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez Ziomaletto » Śr kwi 20, 16 18:20

W sumie to można by zrobić artykuł na stronę z poradami do FOB. Ja się na tym nie znam, ewentualnie mogę coś wylać na klawiaturę, jak mi ktoś powie gdzie i jak się to pisze. :)
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez SALADYN » Śr kwi 20, 16 18:36

W wordzie np, stronę wam zmontuje ale potrzebny jest tekst. Czaninho idzie w dobrym kierunku ale musi to zebrać w bardziej zrozumiałą dla laika kupę i nieco bardziej rozwinąć.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez czaninho » Cz kwi 21, 16 00:43

Myślałem ze bardzo prosto pisałem. Troche zagmatwane ale tyle tego jest . Sporo. Ale mi się wydaje ze ok mi poszlo. Czeka na wasze pomysły ja jestem elastyczny.

Powiedzcie co by wypadało rozwinac. Może jakies filmiki wkleić z youtuba żeby zoobrazowac to wszystko. Z własnego doświadczenia wiem ze youtube nie pomaga w FOB.

Aha i zlota zasada NUMER 1 . Nigdy się nie spieszcie. Zapomnialem o niej
Wszystko na spokojnie.tylko spokój może nas uratować.
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez Ziomaletto » Cz kwi 21, 16 06:49

czaninho napisał(a):Myślałem ze bardzo prosto pisałem. Troche zagmatwane ale tyle tego jest . Sporo. Ale mi się wydaje ze ok mi poszlo. Czeka na wasze pomysły ja jestem elastyczny.

Powiedzcie co by wypadało rozwinac. Może jakies filmiki wkleić z youtuba żeby zoobrazowac to wszystko. Z własnego doświadczenia wiem ze youtube nie pomaga w FOB.

Aha i zlota zasada NUMER 1 . Nigdy się nie spieszcie. Zapomnialem o niej
Wszystko na spokojnie.tylko spokój może nas uratować.


W sumie to czemu nie. Takie filmiki na pewno się przydadzą. ;)
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez czaninho » Cz kwi 21, 16 08:44

https://m.youtube.com/watch?v=gZ_9FiwGlCg

Tu jest bardzo podobnie jak ja przechodze. Baza RD ze snajperami cos kolo 59 Level bazy
Zauwazcie Na poczatki koles jest niewidzialny przez okolo 5 sekund. Wtedy mozecie biec smialo .
Zwroccie uwage jak uzywa magazynkpw zeby odwrocic ich uwage a potem pistoletem Na strzalki strzelil w sciane zeby zolnoerz sie odwrocil . I zawsze trzyma sie prawej strony

On duzo skacze jak zaba. Te susy kwadratem . Ja tak nie robie akurat ale aporo osob tak robi. Podobno jak tak sie robi te susy to nie widza cie
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez RutaL » Cz kwi 21, 16 10:49

To żabie skakanie sam często stosuję, mi się wydaje, że przydatna i ciekawa opcja. Sam język tych wstępnych porad chyba prostszy być nie może tak na prawdę. Tam jest użyta terminologia i nazwy z samej gry (bronie, stroje) więc kto zrobił te kilka kursów w FOB to powinien skumać.
RutaL
Night Sight
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 20:40

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez SALADYN » Cz kwi 21, 16 13:51

Ale wypadałoby to bardziej rozwinąć. Dla przykładu napisałeś coś takiego.

7. Obronca defender

Obronca bazy dostaje alarm do obrony jesli :
zabijesz kogoś.
Zniszczysz cos.
Fultonujesz cos
Jakiś wybuch będzie
Wiec ogólnie póki jesteś cicho to nikt sie nie pojawi. Jesli ktos jest online to potrafi sie pojawić juz w dwie minuty jesli fostanie alarm


A powinno to wyglądać mniej więcej tak.

7. Obrona bazy.

Własną bazę należy bronić przed najeźdźcami, będąc atakującym trzeba więc uważać aby swoimi akcjami nie zwrócić uwagi gracza lub jego znajomych którzy otrzymują powiadomienie o intruzie podczas nieobecności właściciela FOB. W czasie konfrontacji graczy, atakujący jest praktycznie skazany na porażkę, za wszelką cenę należy więc unikać:
-zabijania żołnierzy/zostawiania ciała na widoku
-wywoływania eksplozji/niszczenia sprzętu
-wykrycia przez kamerę/bramkę z czujnikami laserowymi/UAV'a
-fultonowania czegokolwiek poza żołnierzami

Najlepiej po prostu skupić się na cichym i bezkrwawym unieszkodliwianiu przeciwnika lub przekradnięciu się do rdzenia danej platformy.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez RutaL » So kwi 23, 16 01:15

Ok, ok, ok...ale to nie jest rozwinięcie tylko ubranie tego w "ładniejszą polszczyznę". Więcej informacji to, to nie zawiera...chyba, że chodzi o poziom językowy forum :) wtedy owszem :)
RutaL
Night Sight
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 20:40

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez SALADYN » So kwi 23, 16 10:50

Czepiasz się na siłę, przykład podałem a nie instrukcję. Poradniki z zasady są dla laików więc na głównej nie może się pojawić zbyt zdawkowy tekst operujący terminologią tylko dla wtajemniczonych. Nie może tam pojawić się określenie "jakiś wybuch będzie".
Wy dwoje macie spore doświadczenie i niezachwiany upór grania w FOB, napiszcie coś razem a potem zgłoście się do mnie z tekstem. Poprawię go pod waszym nadzorem i wrzucimy na główną. Możecie też porobić filmiki czy screeny jeśli wam się chce lub nakierować na inne filmiki pokazujące jak grać żeby być pro, tak jak w tym powyżej z Venom Toad. Do dzieła panowie.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez czaninho » So kwi 23, 16 13:26

Moze dlatego ze troche Na szybkiego to bylo. I ladnie to nie wygląda jezykowo.
Ale jest bardzo dobry szkielet juz jest.

Rutal jak dlugo siedzisz w fob?
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez RutaL » So kwi 23, 16 13:29

Sory, nie chciałem żeby to zabrzmiało jakbym się czepiał, jakoś tak napisałem, a słowo pisane czasami nabiera innego tonu niż ma w rzeczywistości.
RutaL
Night Sight
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 20:40

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez RutaL » Śr kwi 27, 16 21:43

czaninho napisał(a):Rutal jak dlugo siedzisz w fob?


W sumie to pogrywam już w to jakoś od końca zeszłego roku, ale to były jakieś pojedyncze wypady. Jakoś więcej tego było jak już zrobiłem grę w 100%. Bywa, że nie gram po tydzień a bywa, że potrafię to odpalić np kilka dni z rzędu. Nie potrafię mimo wszystko posiedzieć przy tym dłużej niż dwie, max dwie i pół godziny. Za każdym razem jednak jak siadam, staram się coś tam zrobić, w sensie podnieść lvl jakiegoś unitu, zebrać konkretną liczbę surowców czy zarobić większą sumę GMP. Na miejscu w rankingu jakoś mi nie specjalnie zależy. Najbardziej to chyba na podpierdzielaniu bomb ale to jakaś paranoja z tym, że tam nigdy nie pokazuje żadnych użytkowników z głowicami. A jeśli już ktoś jakimś cudem się pojawi, to są jakieś FOB'y z lvl 60 :) to z czym ja tam do ludzi :) Jakiś czas temu pokazał mi się użytkownik z atomówką w jakiejś takiej w miarę do ogarnięcia dla mnie bazie z lvl 25/26 czy jakoś to ciachnąłem mu i gitara :) I wyobraź sobie, że to jedyny raz, dajmy na to od grudnia kiedy ktoś taki mi się wyświetla. Nie wiem, może ten Esp. Rank powinienem zjechać do 0? Cóż jak nie ma bombów :) to trzaskam eventy, jumam surowce i jakoś te FOB'y rosną. Teraz dosyć prosty event to natrzaskam trochę punktów i "pokupuje" trochu S, czy S+, czy S++. W końcu pokazało mi się do podrasowania do *7 Hand of Jehuty, to na pewno po podkręceniu protezy będę próbował pograć używając tego. Na filmikach widziałem, że mocno ułatwia życie :)
RutaL
Night Sight
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 20:40

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez czaninho » Cz kwi 28, 16 12:17

Rural hand of jehuty ułatwia ale przeciwko snajperom nie jest tak łatwo. Ja próbowałem ogólnie ale zrezygnowałem. A tym bardziej teraz nie mam jak używać bo nie gram snakiem wogole .

Mi tez sie juz troche nudzi. Max 3godz posiedzę i juz tez wystarczy. Póki co mam 47 miejsce. Powodzenia tam
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez Tidus93x » Cz kwi 28, 16 14:27

czaninho napisał(a):Mi tez sie juz troche nudzi. Max 3godz posiedzę i juz tez wystarczy. Póki co mam 47 miejsce. Powodzenia tam


Takie pytanko z ciekawości. Masz właśnie jakieś minimum ile dziennie musisz posiedzieć, ile FOB obskoczyć, żeby utrzymać się w rankingu? I czy to minimum realizujesz?
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez czaninho » Cz kwi 28, 16 17:22

Powiem tak ze nie gram codziennie.w przeszkód i gralem godzien. Po 2 dniach nie grania spadlem z 50 Na 52 miejsce. I odrobilem to w dwie godziny niecałe.
Raczej tamwyzej . W okolicach top 20 chyba trzeba grać żeby utrzymać sie. Ja chyba mam nalog. Ja czasami mam tak ze musze zagrać bo nie wytrzymam. I przez cały dzień mysle o metalu.

Gdyby nie ranking to albo bym juz nie gram albo bym tylko gral Security challenge. Bo tam można napotkać często obrońców bazy i bym szkolil sie pod tym wzgledem. Czuje sie jakbym zdobył w tej grze prawie wszystko.

Podejrzewam ze jesli bym nie gral tydzień bym spadl z 6miejsc a bym wrócił na swoje miejsce w 3godziny takze nie jest tak zle. Pozdrawiam

Edit. A chyba dodales mnie do wspierających na FOB. Dzieki. Ja tez dodalem
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez Tidus93x » Pt kwi 29, 16 07:55

Łe to spoko. Wyobrażałem to sobie gorzej ;).

czaninho napisał(a):Edit. A chyba dodales mnie do wspierających na FOB. Dzieki. Ja tez dodalem


Spoko, wspieramy się :salute:
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez RutaL » Pt kwi 29, 16 12:47

Tam można znaleźć jakoś konkretne osoby co się chce dodać do np. supporujących, czy jakieś losowe konta tam się wyświetlają? Bo w jakoś nie dłubałem w tym.
RutaL
Night Sight
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 20:40

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez czaninho » Pt kwi 29, 16 13:02

Musisz znac kogos nazwe Na playstation. Psn name. Dodajesz gp do znajomego Na pleju I jak die zaakceptuje to wtedy dopiero mozesz isc do supporters I ostatnia zakladka tam masz nazwy twoich znahomych z konsoli
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez RutaL » Pt kwi 29, 16 13:16

Kumam, dzięki. Postaram się Was znaleźć :) Mój PSN to QbaRutan akurat, jakoś tak wyszło w zawirowaniach życia, że to akurat konto przypisane do Juesej.

czaninho napisał(a):Ja chyba mam nalog. Ja czasami mam tak ze musze zagrać bo nie wytrzymam. I przez cały dzień mysle o metalu.


Uuuuu...nieźle :)
RutaL
Night Sight
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 20:40

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez czaninho » So kwi 30, 16 22:46

RutaL napisał(a):Kumam, dzięki. Postaram się Was znaleźć :) Mój PSN to QbaRutan akurat, jakoś tak wyszło w zawirowaniach życia, że to akurat konto przypisane do Juesej.

czaninho napisał(a):Ja chyba mam nalog. Ja czasami mam tak ze musze zagrać bo nie wytrzymam. I przez cały dzień mysle o metalu.


Uuuuu...nieźle :)



Mozesz se zmienic język . Ja mam angielski i polski
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez Ziomaletto » N maja 01, 16 17:04

Dzisiaj z okazji zniżek kupiłem drugiego FOBa, za którego zapłaciłem 500 MB coinsów. Chyba się wciągnęłem w FOBy. :)
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez RutaL » N maja 01, 16 20:25

Ja drugiego też kupiłem na promocji jakiś czas temu. A z uzbieranych darmowych sztonów postawiłem dzisiaj, z okazji 1 maja, trzeciego FOBa :), także choroba trwa...:)
RutaL
Night Sight
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 20:40

Re: FOB - zlote rady i porady

Postprzez Osvelot » Pn maja 02, 16 00:23

Jakbyście potrzebowali pomocy z uzależnieniem, to mogę wam pomóc. Jeżeli chcecie, oczywiście.

Bez szydery teraz.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Następna strona

Powrót do Metal Gear Solid V

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron