Pomoc Zacielem Si

Tutaj rozmawiamy o Metal Gear Ac!d i Ac!d 2

Moderatorzy: uci, GM

Pomoc Zacielem Si

Postprzez Zychu(snipershit) » N sty 06, 08 17:12

Na poczatku to co w solucji.

    Office
    Przesuwaj się wzdłuż prawej strony. Jeżeli będziesz musiał, zajmij się strażnikami, zestrzel kamery, gdyż mogą Cię zauważyć. Przejdź przez drwina końcu korytarza. W następnym pomieszczeniu uważając na strażnika przejdź do kolejnego. W nim skolei przesuwaj się w stronę zachodniej ściany, kiedy już się tam dostaniesz, uważaj na strażnika I dwie kamery. Niszcząc przynajmniej jedną bardzo ułatwisz sobie grę. Wejdź do pokoju po prawej stronie. Znajduje się w niej robot ochrony, nie niszcz go. Obejdź go i przejdź przez drzwi naprzeciw tych którymi wszedłeś. Kierując się na północ uważaj na strażnika. Spotkasz tam ‘osobę’, a cel misji zmieni się na ucieczkę na wschód. Przesuń się na południe, a następnie wróć do pokoju z robotem, ponownie uważając na strażnika. Omiń robota i wyjdź na wschód uważając po drodze na dwóch strażników. Wejdź na niebieską tarczę.
    Ruins – Lower
    Zanim wejdziesz do tej sekcji upewnij się, że masz trochę C4, ponieważ będzie niezbędne. Idź w górę i w prawo. Pęknięta ściana, jest bardzo blisko początku planszy. Zestrzel kamerę, następnie stań przed ścianą i rozwal ją przy pomocy C4. Uważaj na strażników, ponieważ łatwo mogą Cię przyatakować z góry. Normalnie nie zwracasz na siebie uwagi. Po wybuchu C4 natychmiast włączy się alarm, żeby dostać się do kolejnej planszy musi on zamilknąć, najłatwiejszy pomysł to wybicie wszystkich strażników. Teraz przejdź do kolejnej planszy wchodząc na niebieską tarczę.


To jestem przy tej scianie nie mam c4, wiem ze mam isc do armor, wiem ze musze zabic kolesia ktory zablokowal drzwi, robie te czynosci dodstaje informacje ze drzwi zostaly odblokowane, ale gdzie one sa?? Jak mam sie dostac, juz gram z 10 godzin nie wiem jak gdzie mam isc niby mam isc na zachod ale tam jest scianna w office, a w biurze sa czerwone drzwi z level 2 a nie mam kart do nich blagam pomurzcie bo zaraz wywale ta gre;/
[/list]
Zychu(snipershit)
Dostanie bana!
 
Posty: 136
Dołączył(a): Cz cze 29, 06 22:14
Lokalizacja: Toruń

Powrót do Metal Gear Ac!d i Ac!d 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron