GT Sport

Moderator: Hal

Re: GT Sport

Postprzez Hal » Pt maja 20, 16 23:45

Nie będzie dynamicznej pogody, a jedynie predefiniowana, jak w Forzy. Spory krok do tyłu w stosunku do GT6. Ciekawe ile w tej decyzji jest wpływu ze strony Sony, które wymogło na PD obsługę gogli VR.

Tyle złych wieści w 2 dni. Zaorać to Sport i zrestrukturyzować PD. Pierwszy do odstrzału główny Celebryta.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Re: GT Sport

Postprzez Simon » N maja 22, 16 18:15

Spokojnie, hal. Ja to widze tak, ze to bedzie jedynie zapychacz przed siodemka (zwłaszcza bylansowac google VR) i mam nadzieje, ze the best is yet to come:]
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Re: GT Sport

Postprzez Hal » Śr sie 31, 16 00:27

Droga społeczności GT,

Dziś muszę przekazać wam informację o decyzji jaką podjęliśmy - opóźniamy premierę Gran Turismo Sport na rok 2017. Jest to bardzo ważny projekt dla Polyphony. Musi sprostać olbrzymim oczekiwaniom zarówno fanów jak i nas, twórców.

Od samego początku było to bardzo ambitne przedsięwzięcie, z maksymalnym wykorzystaniem nowych technologii, takich jak rendering w oparciu o fizykę czy symulacja dźwięku; oraz stworzeniem niesamowitego trybu fotograficznego Krajobrazy. ‎‎Łącząc te elementy z częścią Sport, chcemy stworzyć środowisko do współzawodnictwa, które na nowo zdefiniuje na czym polegają gry wyścigowe. Wasze reakcje po każdym pokazie były niesamowite i jesteśmy za nie bardzo wdzięczni.

Jednakże, gdy zbliżała się nasza ustalona data premiery w listopadzie, zdaliśmy sobie sprawę, że aby maksymalnie dopracować GT Sport, będziemy potrzebować więcej czasu. Żeby projekt, w który włożyliśmy już tyle czasu i pasji, był taki jak powinien. Za żadne skarby nie chcemy pójść na kompromisy. Pomimo, że nie możemy teraz podać nowej daty premiery, jesteśmy bardziej niż kiedykolwiek zdeterminowani, by dostarczyć najlepsze Gran Turismo do tej pory.

GT Sport pojawi się na kilku pokazach i targach na całym świecie. Mam nadzieję, że każdy będzie miał okazję własnoręcznie zobaczyć jaką jakość będzie reprezentować. Dziękujemy za wasze wsparcie.

- Kazunori Yamauchi, prezes Polyphony Digital Inc.



granturismo.com/pl




Jak dobrze, że jest czas na udział w wyścigach 24-godzinnych i promowanie marki po całym świecie. Ten Sport może się okazać nagrobkiem serii Gran Turismo. Tym bardziej teraz, gdy na rynku konsolowym istnieje tak wielka konkurencja, jeśli chodzi o simy.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Re: GT Sport

Postprzez Gillian » Śr sie 31, 16 07:39

Mamy na PS4 Project Cars i Assetto Corsa. To GT mogloby juz nie wychodzic. Zenada do kwadratu. Na PS3 zdazyli lekko rok od premiery konsoli wypuscic demo (GT5P) a tutaj mija trzeci rok PS4 a ta konsola wciaz nie ma swojego flagowca.

W tym samym czasie konkurencja wypuscila 2 odslony Forzy symulacyjnej (FM 5 i 6) nie mowiac o Horizon (2, a za chwile 3). Ja sie dziwie ze Sony jeszcze nie kopnelo Kaza w dupala. Dokladnie, wozic sie nissanami po swiecie jest czas, ale przysiasc i poszukac przyczyny, dlaczego kolejne GT powstaja tak dlugo juz czasu nie ma.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: GT Sport

Postprzez Simon » Wt gru 06, 16 12:03

http://www.topgear.com/car-news/gaming/ ... v-purchase
Wygląda na to, że jeśli tylko zainwestujemy jakieś 7000zł to będzie wyglądać obłędnie:D
Ma ktoś wystarczający sprzęcior by ten trailer obadać w 4K?
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Re: GT Sport

Postprzez Luqat » So kwi 15, 17 10:35

Wszyscy kody majo? Jak tak to iwentujemy :)
Avatar użytkownika
Luqat
Olga Gurlkovich
 
Posty: 253
Dołączył(a): Pn lut 20, 12 13:55

Re: GT Sport

Postprzez Simon » Wt kwi 18, 17 23:56

Jak ch... sie razem połączymy...:P
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Re: GT Sport

Postprzez Hal » Śr kwi 19, 17 00:26

Dobierze nas, jak będziemy na zbliżonym levelu chyba. Póki co, Lu musi trochę podbić poziom fair play, bo na razie to tam wszystkich chyba taranuje;)
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Re: GT Sport

Postprzez Luqat » Śr kwi 19, 17 00:49

Wystarczy, że wypadam poza tor albo dostaję strzały od innych. Motywacja jak cholera.
Avatar użytkownika
Luqat
Olga Gurlkovich
 
Posty: 253
Dołączył(a): Pn lut 20, 12 13:55

Re: GT Sport

Postprzez Simon » Cz kwi 20, 17 16:15

No nie przemysleli tego PFP...glupie uderzenie w bande albo wlasnie strzal od kogos i juz poziom spada...
Fajny pomysl ale niedopracowany.
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Re: GT Sport

Postprzez Hal » Pt kwi 21, 17 00:26

W rFactorze również jest podobnie, tzn. jak jedna z osób zawini to i tak punkty tracą obie. W ten sposób wszyscy muszą uważać. Gorzej, jak lagowicz Cię sponiewiera, albo ujemne punkty za wypadek z toru. Strata czasowa jest tu już wystarczającą karą. Jeśli się boją, że ktoś będzie na przełaj pomykał, to niech zaprogramują tak, by piasek bardziej wyhamowywał pojazd.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Re: GT Sport

Postprzez Gillian » Pt kwi 28, 17 19:46

I co? Do zaorania ten Sport, czy coś z tego będzie?
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: GT Sport

Postprzez Hal » So kwi 29, 17 00:27

Gra się przyjemnie, ale nie będzie to raczej rewolucja przywracająca Gran Turismo do dawnej glorii i chwały. Sfera audio/wideo uległa liftingowi, choć nie tak znacznemu jak można było się spodziewać po przesiadce ze znacznie słabszej konsoli. Powtórki potrafią wyglądać obłędnie i miejscami jest to niemal fotorealizm. Dźwięk jest wreszcie na takim poziomie, który pozwala zbudować jakąś immersję. Szczerze mówiąc, jeżdżąc takim SLSem czy Lancerem, musiałem się w trakcie rozgrywki upewniać czy gram właśnie w Gran Turismo;)

Fajnie działa system dopasowywania graczy pod względem poziomu fair play oraz szybkości. Kiedy już wydostaniemy się z tych najniższych kategorii, ryzyko spotkania niedzielnych graczy na torze, którzy nie znają wyścigowej etykiety, znacznie maleje. Choć jeszcze nie działa to idealnie.

No i boli to, że poświęcono dynamiczne warunki pogodowe i upływ czasu na rzecz betonowych fpsów. Wolałbym je przwrócić kosztem spadków płynności, gdyż wielokrotnie zwiększały frajdę płynącą z wyścigów i wzbogacały aspekt strategiczny. Teraz będzie takie ściganie w sterylnych warunkach. To duży krok wstecz.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Re: GT Sport

Postprzez Hal » Pt cze 02, 17 01:02

Tak sobie pogrywam momentami w tę betę GT Sport i chwilami muszę się wręcz upewniać, że to nadal Gran Turismo. Uszom nie dowierzam, jak słyszę, w jaki sposób ta gra brzmi względem poprzedniczek:


https://youtu.be/7iUsCxqs-3k


https://youtu.be/-gK1pa91hqw


Praktycznie z każdym updejtem gra zalicza progres. Działa to, wygląda i brzmi coraz lepiej i po początkowym sceptycyzmie względem Sport zaczynam się powoli przekonywać do gry. Jaka szkoda, że nie mogę używać swojej DFGT z PS4, a żeby pograć online (główna przecież część GTS) należy posiadać Plusa. Gdyby nie to, chyba łatwo byłoby mnie wtedy już przekonać do zakupu. Te nieszczęsne statyczne warunki i pora dnia oraz mocno ograniczony względem GT6 zestaw torów już bym raczej przełknął...


PS. Nur wygląda (oświetlenie!) i brzmi cudownie. W pewnych obszarach toru można usłyszeć nawet odgłosy jakichś imprez mających miejsce nieopodal toru:)


https://youtu.be/8CoVg-TF9Eg


Oj kusi, kusi...
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Re: GT Sport

Postprzez Namingway » Śr sie 02, 17 06:01

Siema chłopaki! :) Wy gracie w tą betę jeszcze? Jeśli chodzi o GT, to trochę wypadłem z obiegu. Nic kompletnie o tej grze nie wiem. Da się jakoś w to gdzieś zagrać? :)

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
PSN ID: Namingway_PL
Avatar użytkownika
Namingway
Predator
 
Posty: 93
Dołączył(a): N kwi 21, 13 11:22
Lokalizacja: Terra
Gram: Gran Turismo 6

Re: GT Sport

Postprzez Luqat » So sie 26, 17 21:14

Siema chłopaku :) Nie gramy, bo beta zamknięta już chyba z miesiąc. Da się zagrać w październiku...jak znowu nie przesuno premiery ;)
Avatar użytkownika
Luqat
Olga Gurlkovich
 
Posty: 253
Dołączył(a): Pn lut 20, 12 13:55

Re: GT Sport

Postprzez Luqat » So lis 11, 17 12:39

Widać, że zainteresowanie grą ogromne. Nawet Ci, którzy już upalają gumy się nie wypowiadają - vide Psa. Chyba prędko nie doczekamy kolejnego iwentu. Może więc odkurzyć szósteczkę? :)
Avatar użytkownika
Luqat
Olga Gurlkovich
 
Posty: 253
Dołączył(a): Pn lut 20, 12 13:55

Re: GT Sport

Postprzez Gillian » So lis 11, 17 18:01

Ktoś to w ogóle kupił?
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: GT Sport

Postprzez Luqat » N lis 12, 17 00:52

Dużo ludzi na świecie.
Avatar użytkownika
Luqat
Olga Gurlkovich
 
Posty: 253
Dołączył(a): Pn lut 20, 12 13:55

Re: GT Sport

Postprzez Gillian » N lis 12, 17 21:12

No cóż, dużo ludzi lubi płacić za gry online only z połowa kontentu w pełnej cenie
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: GT Sport

Postprzez Hal » Pn lis 13, 17 20:00

Ja sobie odpuściłem. Za mało zawartości jak dla mnie. O ile ilość samochodów jeszcze bym przetrwał (paradoksalnie mniejsza ich ilość względem gt5 i 6 wcale nie musi być czymś negatywnym, topowe simy oscylują w granicach 100-200 aut, podobnie jak docenione przez krytyków GT3), tak zestaw torów i ich dobór jest mocno rozczarowujący. Nie wyobrażam sobie też powrotu do grania na padzie w ścigałkę, a nie uśmiecha mi się inwestować w kolejną kierownicę.

Może w przyszłości się skuszę na jakąś kompletną edycję, kiedy tytuł już się rozrośnie. Fajnie się rywalizowało online w becie w wyższych klasach fair play i potrafiło to mocno zaabsorbować. Inside Sim Racing w swej recenzji nazwało GTS nawet najlepszą racingową grą online obok iRacing.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Re: GT Sport

Postprzez Namingway » Cz lis 16, 17 16:19

Ja również narazie sobie odpuszczam. Kierowcy do ps4 raczej nie zamierzam kupować, a na padzie to już nie to samo. Dodatkowo w pracy się kółkiem nakręcę, i chyba nie chciało by mi się angażować w jakieś poważniejsze ściganie.

Ostatnio i tak głównie zajmuje się retro, i mało gram w nowoczesne gry. Zrobiłem sobie kącik z monitorem CRT i starymi konsolami :) Jakiś czas temu kupiłem japońskie wydanie GT1 i zamierzam sobie je trochę odświeżyć w zamian za GT Sport :) Nie mogę się doczekać zdawania licencji :D

Po głowie chodzi mi też pewien pomysł. Skoro na "iwent" szans raczej nie ma z wielu różnych powodów, to może by zorganizować jakiś luźny challenge w jakąś starszą część GT? Taki Time trial championship lub coś w tym stylu. Pewnie nic z tego nie będzie, ale ja bym chętnie porywalizował nawet w takiej formie :)
PSN ID: Namingway_PL
Avatar użytkownika
Namingway
Predator
 
Posty: 93
Dołączył(a): N kwi 21, 13 11:22
Lokalizacja: Terra
Gram: Gran Turismo 6

Re: GT Sport

Postprzez Simon » Pn lis 27, 17 19:18

Jak chcecie kupic za pol ceny to jeszcze jest promocja PS Store i moze w niektorych sklepach RTV.
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Re: GT Sport

Postprzez Namingway » Śr lis 29, 17 10:56

Ja to chyba tylko kupię tego pada do ps4 w wersji GT Sport. Samej gry raczej kupować nie będę, nawet za pół ceny, bo tylko dołożył bym ją do swojej tzw. "kupki wstydu". Wciąż MGS 5 i Wiedźmin 3 czekają na ogranie, a nie mogę znaleźć na nie czasu...
PSN ID: Namingway_PL
Avatar użytkownika
Namingway
Predator
 
Posty: 93
Dołączył(a): N kwi 21, 13 11:22
Lokalizacja: Terra
Gram: Gran Turismo 6

Re: GT Sport

Postprzez Luqat » N mar 11, 18 18:19

Ktoś oprócz Simona i Psy, no i Tara (który nie gra :> ) ma GTS? U mnie pykło już 100 godzin od świąt i prezentu Mikołajowego i chcę sprawdzić trochę online, bo poza betą nie miałem okazji. Zainwestuję na razie w raka plusowego na 3 miesiące i zobaczę co wyjdzie. Dodatkowo we wtorek przychodzi do mnie świeżutkie G29 i zobaczymy jak tam te ge...pedały ;) Wiem, że gra ma swoje za uszami, ale mimo to muszę codziennie odpalić chociaż pojedynczy wyścig. Prosiak rządzi, no i te dźwięki, poza tym najważniejsze czyli model jazdy znowu nie zawodzi i chce się po prostu jeździć dla samej nawet jazdy. Ja mam teraz nabite prawie 8 tys. km z czego ponad tysiąc Porsche RSR. Zatem na ilość fur nie można narzekać, tym bardziej że dochodzą nowe cywilne klasyki. Mnie boli mała ilość torów, ale idzie to w dobrą stronę. W końcu nie ma też screen tearingu i dropów animacji (wiem, kosztem zmiennej pogody i czasu). W każdym razie mimo, że Kaz daje ciała w wielu aspektach i sam mam wiele żalu, to znowu to zrobił i gra 3ma przy sobie - przynajmniej mnie - mimo swoich wad.
Avatar użytkownika
Luqat
Olga Gurlkovich
 
Posty: 253
Dołączył(a): Pn lut 20, 12 13:55

Re: GT Sport

Postprzez Gillian » Pn mar 12, 18 00:06

Czyli w końcu da się w to grać nie online?
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: GT Sport

Postprzez Luqat » Pn mar 12, 18 00:47

Nie online, a bez plusa, to dwie różne rzeczy. Musisz być online, żeby zapisać postęp przede wszystkim.
Avatar użytkownika
Luqat
Olga Gurlkovich
 
Posty: 253
Dołączył(a): Pn lut 20, 12 13:55

Re: GT Sport

Postprzez Hal » Pn mar 12, 18 01:29

Ja nie zamierzam póki co inwestować w Plusa i kierownicę po to, by pograć poważniej w GTS. Nie dlatego, bym uważał, że gra nie jest tego warta, wręcz przeciwnie, sądzę, że skończyłoby się to kolejnym uzależnieniem od gry z tej serii i odłożeniem innych tytułów na lata, przez co narastałby mi back log.

Nadal z zaciekawieniem śledzę wieści na temat gry. Miło się obserwuje jak ta rozrasta się i staje się coraz lepsza. Brakuje sporo tras, tej nieszczęsnej pogody, więcej wyścigów offline, ale to chyba i tak najbardziej spójne i równe jakościowe GT od czasu trójki. Gra brzmi i wygląda świetnie. Lubię czasem ją odpalić tylko po to, by przyglądać się wysmakowanym scenkom w menu, zdjęciom wykonanym w Scapes, czy obłędnym modelom pojazdów. Estetycznie jest to niezwykły produkt, choć brakuje w tym trochę wyścigowego mięsa rodem z CARS.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Re: GT Sport

Postprzez Gillian » Pn mar 12, 18 07:47

Ech, typowa gra usluga. Pomyśle na tym kiedy to połatają, dodadzą tyle treści ile zamierzają i wydadzą wszystko ładnie zapakowane w pudełko. O ile nie wyłącza serwerów i cała gre szlag trafi.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: GT Sport

Postprzez Namingway » Pn mar 12, 18 23:28

Ja narazie od GT trzymam się z daleka, bo wiem, że jak bym grę kupił, to bym wsiąknął i zaraz bym chciał kierownicę, bo jakoś nie wyobrażam sobie grać na poważnie w tą grę na padzie. Pod kiere przydał by się jakiś stojak bo swój dawno sprzedałem, a to wszystko wiązało by się z nie małym wydatkiem :/

Ale przede wszystkim nie miał bym gdzie tego ustawić Przeprowadzam się do nowego mieszkania, muszę gdzieś tam wcisnąć swój kącik z retro konsolami i ogromniastym CRT, a gdybym się jeszcze rozstawił z kierownicą w salonie, to żona by mnie chyba z tym wszystkim przez okno wywaliła :)
PSN ID: Namingway_PL
Avatar użytkownika
Namingway
Predator
 
Posty: 93
Dołączył(a): N kwi 21, 13 11:22
Lokalizacja: Terra
Gram: Gran Turismo 6

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gran Turismo Club

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron