GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Moderator: Hal

GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez SALADYN » Śr lis 30, 11 00:57

Z moim stylem jazdy w ścigałkach musielibyście mnie zbanować lub w lżejszym przypadku dostałbym minus ileś tam dziesiąt punktów :)
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Gillian » Śr lis 30, 11 01:10

Jakbym mial +4h w dobie na trening to bym startowal, tak to niestety... A GT5 i tak od miesiaca u mnie w odstawce...
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Hal » Śr lis 30, 11 01:23

@SAL

Nikt tu nikogo banować raczej nie będzie, a te kary (oraz uszkodzenia ciężkie) są głównie po to, by przestrzec kierowców przed nieroztropną jazdą. Nie masz pojęcia, co się wyprawia w niektórych pokojach online. Jak masz GT5, to zapraszam:)


@Twilite

To nie jest turniej dla prosów i takich naprawdę wymiatających graczy raczej się nie spodziewam. Poza tym głowny cel to zabawa w miłym, znanym gronie.
Większość osób, która się dotychczas zapisała to albo totalni początkujący, albo niedzielni gracze w GT5. Także myślę, że spokojnie byś sobie poradził bez tak czasochłonnego treningu:) Zapraszam, na któryś wyścig, jak już zaczniemy.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Postprzez Hal » N gru 04, 11 21:52

Drobny updejt regulaminu - punkt 13 i 14.



Pierwszy wyścig testowy pojedziemy prawdopodobnie za tydzień w niedzielę (start o godzinie 19:00).

Pokój będzie postawiony około 30 minut przed startem wyścigu. Do momentu, w korym nie zbiorą się wszyscy zainteresowani, będzie mozna poćwiczyć w Jeździe Próbnej.



Jako, że pośród zainteresowanych eventem jest kilka osób dopiero zaczynających przygodę z GT5, zaczniemy z niskiego pułapu (stosunkowo słabe samochody i w miarę proste tory).



Oto zestaw na pierwszy wyścig

Samochód: Mazda Eunos Roadster J-Limited 91' (ta premium, do nabycia w salonie Mazdy)
Tuning zabroniony, możliwa jedynie wymiana oleju. Limit koni mechanicznych będzie ustalony na 125. Opony komfortowe miękkie.

Tor: High Speed Ring. Pogoda w czasie startu: 0%. Zmienność pogody ustalona na 2.

Liczba okrążeń: 33.


Pokój będzie postawiony około 15 minut przed startem wyścigu. Do momentu, w korym nie zbiorą się wszyscy zainteresowani, będzie mozna poćwiczyć w Jeździe Próbnej.




Zapraszam
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Postprzez Hal » Śr gru 14, 11 01:41

Pierwsze koty za płoty.

W niedzielę odbył się pierwszy z planowanych 2 wyścigów próbnych. Niestety, zawiodła frekwencja. Z oczekiwanych 6 uczestników, w wyścigu wzięły udział jedynie trzy osoby. Dwie osoby, których się spodziewałem, w ogóle nie stawiły się do walki, a Simonowi pechowo rozłączył się net tuż przed startem. Tak więc zostało nas tylko trzech. Ja i dwaj debiutanci w online, Derat i Plazi. Wierzę, że w przyszłości będzie lepiej.


Wyścig upłynął bardzo spokojnie, co specjalnie nie dziwi przy takiej ilości uczestników oraz takim a nie innym doborze trasy i auta. Obyło się bez większych incydentów. Debiutanci zaprezentowali nadspodziewanie czystą jazdę:) No, może raz nieomal skasował mnie Plazi, kiedy podjął się dość ryzykownej próby wciśnięcia się pomiędzy mój samochód, a jadące wolnym tempem, uszkodzone auto dublowanego Derata. Przy dohamowaniu przed najdłuższa prostą na High Speed Ring, Plazi delikatnie uderzył w tył mojego samochodu. Na szczęście obyło się bez żadnych uszkodzeń z obu stron.


Ale nie w całym wyścigu. W wyniku braku koncentracji i bez niczyjej winy, rozbiłem samochód i zaliczyłem nadprogramowy pit-stop na początku eventu. Derat, któremu nie udało się ukończyć wyścigu przed upływem czasu, auto uszkodził trzykrotnie. Nie podawał się jednak i, pomimo ostatniej lokaty, dumnie walczył do końca. Plazi natomiast przejechał całe zawody bez korzystania z pit-stopu, co jak na debiutanta jest wyczynem godnym uznania.


Wyniki High Speed Ring (33okr, Mazda Eunos Roadster 91'):

Obrazek



Informacje na temat ostatniego z wyścigów próbnych już wkrótce.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Postprzez Hal » Cz gru 15, 11 01:43

Zestaw na niedzielę (start o godzinie 19, pokój od 18:30):


* Honda Civic Type R (EK) '97 (premium, do nabycia w salonie Hondy)

- Tuning zabroniony (poza wymianą oleju na wyczynowy)
- Opony komfortowe miękkie
- Ograniczenie koni mechanicznych do poziomu 190

* Grand Valley EAST (nie Speedway!)

- 39 okrążeń


Reszta ustawień jak zwykle.


PS. Pozycję na starcie będzie determinować czas ustanowiony przed wyścigiem w Jeździe Próbnej.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Postprzez Hal » N gru 18, 11 17:49

Start dzisiejszego wyścigu o 18, a nie jak poprzednio pisałem, o 19.

Jeśli wszyscy zbiorą się wcześniej, to zaczniemy nawet odrobinę przed 18.00
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Postprzez Hal » Cz gru 29, 11 02:52

Krótka relacja z ostatniego wyścigu próbnego (niedziela, 18.12.2011).


Niestety, po raz kolejny zawiodła frekwencja. Liczyłem na obecność pięciu osób, a znów skończyło się na skromnej trójce. Jedna osoba olała sprawę, a z drugą był spory problem. Już po starcie wyścigu okazało się bowiem, że Simon bardzo laguje. Spróbowalismy rozwiązać ten problem, rozpoczynając wyścig raz jeszcze, ale nie dało to rezultatu i Simon musiał się wycofać. Wielki pech, gdyż ze względu na problemy z netem, SS nie mógł wziąć udziału w żadnym z dotychczasowych eventów.


Wyścig okazał się znacznie ciekawszy niż poprzednio. Na kilka dni przed startem Plazi i Derat poświęcili trochę czasu na trening, co przełożyło się na ich dyspozycję. Dość powiedzieć, że Derat prowadził przez 2/3 wyścigu i tylko w wyniku jego błędu w strategii zdołałem go doścignąć. Mój przeciwnik, jeszcze nie przyzwyczajony do takiej formuły zawodów, zbyt późno zjechał do pit stopu w celu wymiany opon, przez co stracił zbyt wiele cennego czasu, jadąc na znacznie już zużytym zestawie. Ja zjechałem do boksu w połowie wyścigu, co pozwoliło mi uzyskać równiejsze czasy okrążeń. I w konsekwencji zwyciężyć. Gdyby nie błąd mojego przeciwnika, prawdopodobnie nie zdołałbym go doścignąć.


Dla Plaziego nie był to udany start. Jechał dobrym tempem, ale chyba zbyt nerwowo, gdyż zaliczył kilka nadprogramowych wizyt w pit stopie. Stracił zbyt wiele czasu i nie mógł liczyć się w walce o zwycięstwo. Zdołał jednak ukończyć event, nie poddał się, za co należą mu się brawa.


Oto wyniki (Honda Civic Type R 91', Grand Valley East, 35 okrążeń):

Obrazek


Następny wyścig, który będzie jednocześnie wyścigiem otwierającym cały cykl (klasyfikacja generalna), w nowym roku. Szczegółowe info wkrótce.


PS. Naczelny dołącza!:)
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Postprzez kul » Cz gru 29, 11 08:23

PS. Naczelny dołącza!:)


O ile mi się te cholerne apdejty ściągną. Przecież to jakaś kpina, na dzień dobry giga instalki a potem 3 giga apdejtów...
Na ściągnięcie tego wszystkiego poświęcę więcej czasu niż pewnie samej grze.

EDIT

Puściłem konsolę o 7, zaczęło się ściąganie apdejtów. Poszedłem biegać, wracam a tu komunikat o 8gb instalacji.
Ponad 3 godziny a jeszcze nawet nie zagrałem.
I bought a ceiling fan the other day. Complete waste of money. He just stands there applauding and saying "Ooh, I love how smooth it is."
Avatar użytkownika
kul
Niewidzialna Armia
 
Posty: 1042
Dołączył(a): N sie 23, 09 11:49
Lokalizacja: Luoyang, Henan, ChRL
Gram: O kurde...
Czytam: ...

Postprzez Simon » Cz gru 29, 11 15:17

To ściągnij sobie DC Universe Online:D
Kuuuwa! A ja chyba dalej będę lagował:/
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Postprzez Hal » Śr sty 04, 12 18:24

Oto rozpiska całego eventu. W sumie 20 wyścigów, po około godzinie każdy. Kolejność uwzględnia chronologię, według której odbywać się będą poszczególne wyścigi:



1. Suzuka East Course
2. Laguna Seca

I. Cape Ring (Tor Wewnętrzny) – Zawody Gokartów

3. Grand Valley Speedway
4. Monza

II. Daytona Speedway – Zawody Nascar

5. Eiger Short Course
6. Fuji Speedway F

III. Tsukuba Circuit – Zawody Gokartów

7. Cote d'Azur
8. Nurburgring GP/F

IV. Indianapolis Motor Speedway – Zawody Nascar

9. Cape Ring
10. Daytona Road Course

V. Nurburgring GP/D – Zawody Gokartów

11. Indianapolis Road Course
12, Circuit de la Sarthe 2009

VI. High Speed Ring – Zawody Nascar

13. Suzuka Circuit
14. Nurburgring 24h


Wyścigi oznaczone liczbami od 1 do 14 to główny trzon eventu. Te wyróżnione cyframi rzymskimi to dwa minicykle, które będą miały swoje osobne klasyfikacje, ale też będą wliczać się do generalki. Ot takie urozmaicenie i zerwanie z rutyną.

Pierwszy wyścig, na Suzuka East, odbędzie się w najbliższą niedzielę. Pokój zostanie utworzony o 17:00, a start wyścigu będzie o 17:30. O kolejności na starcie decydować będzie czas uzyskany w jeździe próbnej. Pora rozgrywania eventu pozostanie już taka prawdopodobnie do końca. Prawdopodobnie:)

Samochód na 8.I.2012 to Toyota GT-86 '12 (ta, którą dostaliśmy w upominku wraz z updejtem 2.02). Tuning zostanie zabroniony, a ograniczenie mocy ustawione na 200KM. Opony sportowe twarde.

Ilość okrążeń: 53


Zapraszam!
Ostatnio edytowano Pn kwi 02, 12 01:11 przez Hal, łącznie edytowano 13 razy
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Postprzez Hal » Wt sty 10, 12 17:48

Pierwszy wyścig cyklu jest już historią. I trzeba szczerze powiedzieć, że mamy za sobą udany start. Przed rozpoczęciem w lobby stawiło się aż sześciu kierowców. Niestety, tak jak i w przeszłości, tak i teraz nie mogło obyć się bez problemów. Złośliwe połączenie internetowe i tym razem uniemożliwiło Simonowi start. SS, zrób coś z tym wreszcie, bo potrzebujemy Cię na torze!:)

Pozostała piątka: dotychczasowa stała trójka uczestników oraz, debiutujący w evencie, MajorZero i redaktor naczelny znanej w niektórych kręgach strony mgs.zanzibar – obywatelryba.

Uzyskanie najlepszego czasu w Jeździe Próbnej zapewniło mi pole position. Nie ułatwiło to niczego - na kilku pierwszych okrążeniach cały czas czułem presję jadącego za mną Plaziego, co przełożyło się na dość nerwową i mało rytmiczna jazdę. Emocje udzieliły się chyba wszystkim. Już na pierwszym okrążeniu Derat wypadł z toru. Nie uszkodził wprawdzie samochodu, ale stracił drugą lokatę i, choć był to sam początek, nie był już w stanie przesunąć się z 4. miejsca.

Po nerwowym początku, odzyskałem pozorną kontrolę nad wyścigiem. Na 8. okrążeniu miałem już dobre 6-7 sekund przewagi nad, popełniającym coraz więcej błędów, Plazim. Poczułem się jednak chyba zbyt pewnie i pod koniec okrążenia zaliczyłem konkretnego spina, najeżdzając wcześniej na poboczę. Samochód ustawił się w poprzek niebezpiecznego, ostatniego zakrętu Suzuka East. Gdy tylko, cudem unikając kolizji, wyprzedzili mnie Plazi i Major, postanowiłem jak najszybciej ruszyć. To był karygodny błąd. Nie sprawdziłem mapki przed włączeniem się do ruchu i nie zauważyłem zbliżającego się Derata. Efekt? Skasowałem i jego i siebie, pozbawiając mojego przeciwnika szans na ugranie czegokolwiek w wyścigu. Kara musi być w tym wypadku sroga.

Po wyjeździe z pitu strata do prowadzącego Plaziego wynosiła ponad 40 sekund. Na jej odrobienie miałem jednak około 40 okrążeń. Na moją korzyść przemawiał fakt, iż zaliczając przymusową wizytę w boksie, nie byłem zmuszony jechać całego wyścigu na jednym zestawie opon. Jazda bez odwiedzania pitu była zaś priorytetem Plaziego. Taktyka mojego przeciwnika zawiodła. Konsekwetnie tracił wypracowaną przewagę. 40 sekund stopniało szybciej niż się spodziewałem. Około 30. okrążenia ponownie rozsiadłem się na prowadzeniu, ale tym razem nie oddałem go już do końca. Czasy końcowych okrążeń mojego głównego oponenta wskazują wyraźnie, że stoczył on nie lada bitwę ze zużytymi oponami w swojej Toyotcie. Taktyka jazdy bez pitstopu okazała się fiaskiem.

Niestety, zawodów nie ukończył kul, który opuścił wyścig po około 20 minutach. Jego stopień tolerancji dla gier wyścigowych nie pozwolił na więcej:) Liczę jednak, że nas jeszcze odwiedzi, choćby po to by podbić mi statystykę frekwencji;d Debiutant, MajorZero, zaprezentował się z dobrej strony i pokazał czystą jazdę. Przynajmniej z mojej perspektywy:)



Wyniki (Suzuka East, 53 okr., Toyota GT-86 '12):

Obrazek


Kary:

Tar/Hal - Spowodowanie wypadku, w wyniku którego poszkodowany odniesie ciężkie uszkodzenia (silnik/oś) -5pkt.



Klasyfikacja generalna (po 1 wyścigu):

1. Hal/Tar – 20 ptk (25 - 5)

1. Plazi – 20 ptk

3. MajorZero – 16 ptk

4. Derat – 13 ptk




Info o następnym evencie (15.01) wkrótce.
Ostatnio edytowano Śr sty 11, 12 03:31 przez Hal, łącznie edytowano 1 raz
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Postprzez Gillian » Wt sty 10, 12 17:54

Mam nadzieję że w marcu dalej będziecie się ścigać to może potrenuję i dołączę : )
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Hal » Wt sty 10, 12 17:59

Raczej na pewno, także trzymam za słowo:) Jak zainteresowanie nie zgaśnie to ten event potrwa gdzieś do kwietnia/maja tym tempem.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Postprzez Pabian01 » Wt sty 10, 12 21:43

Powiem jedno, te relacje są mega zachęcające. Bardzo przyjemnie się je czyta.
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Gillian » Wt sty 10, 12 22:34

Możliwe że zapowiem sie na parę godzin przed najbliższym lub następnym z kolei eventem (nie wiem co będę wtedy robił). Tak gościnnie jeśli pozwolicie :). Bo brzmi to zachęcająco...
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Hal » Śr sty 11, 12 03:13

Powiem jedno, te relacje są mega zachęcające. Bardzo przyjemnie się je czyta.


Dzięki, ale weź pod uwagę, iż powinieneś być jednym z bohaterów tych relacji! Godzinka tygodniowo na torze dobrze zrobi przyszłemu inżynierowi;)


Możliwe że zapowiem sie na parę godzin przed najbliższym lub następnym z kolei eventem (nie wiem co będę wtedy robił). Tak gościnnie jeśli pozwolicie


Jasne, nowych uczestników powitamy z otwartymi rękoma. Wystarczy zaznajomić się z regulaminem i dołączać możecie, kiedy tylko macie czas i ochotę.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Postprzez Hal » Śr sty 11, 12 20:01

Info o następnym wyścigu (15.01, 17:30):


Samochód: Ford Mustang Mach 1 '71

Opony komfortowe miękkie. Tuning zabroniony, możliwa tylko wymiana oleju. Ograniczenie mocy będzie ustawione na 320KM.

Trasa: Tak jak w rozpisce - Laguna Seca.

Ilość okrążeń: 32


O kolejności na starcie decydować będzie czas uzyskany w Jeździe Próbnej (lobby utworzone będzie o 17:00).


Do zobaczenia na torze.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Postprzez Hal » Pn sty 16, 12 20:59

Cóż to był za wyścig. Nie przesadzę stwierdzając, iż event na Laguna był jak dotąd najlepszym pojedynkiem. W dużej mierze złożyła się na to frekwencja. W spotkaniu udział wzięło aż 6 kierowców, co jest póki co rekordem. Wyścigu nie ukończył Plazi, który napotkał problemy z pitstopem. Jego uszkodzony samochód nie zatrzymywał się w boksie, a jedynie przejeżdżał przez niego, co uniemożliwiło naprawę auta. Plazi zdecydował się opuścić event. Jazda zniszczonym autem nie jest niczym przyjemnym.

Działo się sporo i nie sposób o wszystkim wspomnieć. Zadebiutowało 2 kierowców – Sebek i PRZESTEPCA. Nie dajcie się zwieść, ksywka drugiego zawodnika jest mylaca:) W rzeczywistości okazał się świetnym graczem, który nawiązał ze mną pasjonującą i godną walkę.

Wyścig zaczął się, co powoli staje się tradycją, niezwykle nerwowo. Już po 2 pierwszych zakrętach, w wyniku niepotrzebnych incydentów, na trasie mieliśmy aż 4 lekko uszkodzone samochody. W regulaminie przestrzegałem o bezpiecznej, ostrożnej jeździe, szczególnie na pierwszych fragmentach torów, zaraz po rozpoczęciu wyścigu. Dlatego pojawi się kilka upomnień.

Tym razem zacząłem na szarym końcu stawki. Jechałem ostrożnie, z poszanowaniem opon. Początkowa strata do lidera, PRZESTEPCY, wynosiła 5 sekund. Można powiedzieć, że na tym etapie kontrolowałem sytuację i spokojnie obserwowałem rozwój wydarzeń. Fakt, że już na 1. okrążeniu na trasie były 4 uszkodzone auta, pozwolił mi stosunkowo szybko przedostać się z 6. na 2. lokatę. Liderował Derat. Kiedy złapałem już bezpośredni kontakt z przeciwnikiem, zaczął on popełniać błędy. Tak oto już na 4. okrążeniu objąłem prowadzenie w wyścigu. Chyba jednak poszło za łatwo i musiał wydarzyć się jakiś incydent. Na dohamowaniu przed słynnym Corkscrew, w tył mojego auta uderzył Derat. Lewa tylna oś samochodu uległa lekkiemu uszkodzeniu. Derat zniszczył silnik i musiał niezwłocznie zawitać w boksie. Uszkodzenia mojego samochodu nie były na tyle poważne by zjeżdzać do pitu, więc postanowiłem zaryzykować i kontynuować zawody, a w boksie pojawić się dopiero na półmetku. To był strzał w dziesiątkę. W ten sposób udało mi się uzyskać przewagę nad drugim PRZESTEPCĄ, wynoszącą w pewnym momencie ponad minutę.

Było około 20. okrążenia. Już najwyraźniej czułem się zwycięzcą. Zacząłem jechać asekuracyjnie, wręcz rekreacyjnie. I to paradoksalnie wtedy przytrafił mi się kolosalny błąd. W wyniku braku koncentracji, na stosunkowo łatwym zakręcie, straciłem kontrolę nad pojazdem i uszkodziłem go o bandę. Zjazd do pitu był koniecznością. Zanim się do niego dowlokłem, przewaga stopniała z ponad minuty, do około 45 sekund. Po wyjeździe z boksu byłem już na 2. miejscu...

Straciłem lidera, który jeszcze parę minut wcześniej był niepodważalny. Postanowiłem postawić wszystko na jedną kartę. Zacząłem jechać agresywnie, dynamicznie, wykorzystując całą przestrzeń zakrętów. Jednym słowem – na swojego maksa. Jadąc dobrze, ale i ryzykownie, dopadłem PRZESTEPCĘ i z premedytacją postanowiłem siedzieć mu na ogonie. Mój oponent zaczął wtedy popełniać istotne błedy. Po jednym z nich, na około 5 okrążeń przed końcem, udało mi się wrócić na fotel lidera. Tym razem utrzymałem koncentrację już do końca i odniosłem kolejne, choć tym razem wielce wymęczone zwycięstwo.


Kary:

* Plazi delikatnie uderza w jadącego przed nim MajoraZero, który wcześniej wpadł w poślizg. Efekt to delikatne uszkodzenie obu aut. Jako, że incydent miał miejsce w obrębie 3 pierwszych zakrętów wyścigu, kara dla Plaziego to aż -6 punktów.

* Sebek nie wyhamowuje przed pokonującym ciasno zakręt PRZESTEPCĄ. Jako, że Sebek nie miał wypracowanego overlapu, powinien był odpuścić przeciwnikowi wewnętrzną. Efekt to delikatne uszkodzenie samochodu Sebka i PRZESTEPCY. Kara to, z podobnego powodu jak w przypadku Plaziego, -6 ptk.

* Jak w relacji - Derat uderza w Tara na dohamowaniu, powodując u niego lekkie uszkodzenia, u siebie ciężkie. Kara, Derat –3ptk.



Wyniki (Mustang Mach 1 '71, Laguna Seca, 32 okr.):

Obrazek


Klasyfikacja generalna (po 2 wyścigach):

1. Tar - 45 ptk.

2. MajorZero – 32 ptk

3. Derat – 23 ptk

4. PRZESTEPCA – 20 ptk

5. Plazi – 14 ptk

6. Sebek – 5 ptk



Info o następnym wyścigu (22.01) wkrótce.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Postprzez geenoff » Pn sty 16, 12 21:28

Czad i ciary jak to czytam z miłą chęcią dołączył bym do was ale godzina wyścigu nieteges
Już 2 razy chciałem sie spreżyć ale jak to w życiu bywa-zonk
Może następnym razem?
Co do problemu z wjazdem do pitu na tym torze to TRZEBA wjezdzac na 1 pierwszym biegu i powoli,jeśli zrobisz to za szybko to ciach i nie zalicza miałem tak pare razy i to na dłógodystansowym wyścigu(przez co przegrałem)
Myślałem że jajko zniose
Szacun za event!
Obrazek
Avatar użytkownika
geenoff
Vulcan Raven
 
Posty: 192
Dołączył(a): Wt paź 19, 10 22:15
Lokalizacja: londyn

Postprzez Hal » Pn sty 16, 12 21:51

Ah, więc to o to chodzi z tym pitem. Podejrzewałem coś związanego z prędkoscią, z którą się wjeżdża do boksu. A tu jeszcze bieg:) Thx za info, będziemy to mieli na uwadze.


No i śmiało dołączaj, kiedy znajdziesz czas o tej porze. Godzinka wyścigu w tym towarzystwie mija w oka mgnieniu.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Postprzez Pabian01 » Pn sty 16, 12 21:54

PRZESTEPCA dobry nick, a zwłaszcza jak gra w Hot Pursuit :)
Z moją jazdą miałbym pewnie z -50 punktów :D
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Gillian » Pn sty 16, 12 22:05

Ja w ten weekend znów nie dam rady (wczoraj zdychałem/odsypiałem/nic nie słyszałem). Także może dopiero kolejny wyścig...
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Hal » Śr sty 18, 12 01:02

Zestaw na niedzielę (22.01, start wyjątkowo o godz. 17, pokój będzie postawiony o 16:30):



Zawody gokartów (1/3)

Samochód: Gran Turismo PDI Racing Kart 100

Trasa: Cape Ring: Tor Wewnętrzny, 52 okrążenia


Tuning będzie tym razem dozwolony, a tym samym możliwe będzie dobranie odpowiedniego pod trasę ustawienia skrzyni biegów.

Reszta ustawień jak zawsze.



Do zobaczenia na torze.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Postprzez Frost » So sty 21, 12 15:25

Ja w jutrzejszym wyscigu udzialu nie wezme (nienawidze gokartów)..

Dla zwyciezcy zafunduje AUTO-TICKET Lv 20

Powodzenia !!!
polskie literki i gramatyke Buka zjadla

Obrazek
Avatar użytkownika
Frost
Machinegun Kid
 
Posty: 14
Dołączył(a): So sty 21, 12 14:31
Lokalizacja: z daleka

Postprzez Hal » So sty 21, 12 18:03

No to mamy sponsora! Ludziska, zapisywać się, w którym turnieju online czeka na was nagroda w postaci samochodu?!;)


Sebek, odwiedź nas za tydzień w niedziele. Jedziemy na Grand Valley Speedway normalnymi samochodami.


pozdro
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Postprzez Frost » So sty 21, 12 18:17

Kart mam wystarczajaco a wiec co tydzien cos nowego :)

moze w ten sposob znajdzie sie wiecej chetnych
polskie literki i gramatyke Buka zjadla

Obrazek
Avatar użytkownika
Frost
Machinegun Kid
 
Posty: 14
Dołączył(a): So sty 21, 12 14:31
Lokalizacja: z daleka

Postprzez Gillian » So sty 21, 12 18:30

Grand Valley? Może w końcu się pojawię : ). Jak grałem jeszcze na PSX w GT to marzyły mi się takie turnieje z żywymi przeciwnikami, na punkty i kilkadziesiąt okrążeń.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Pabian01 » N sty 22, 12 00:28

Patrz jak niewiele brakuje byś spełnił swoje marzenie z dzieciństwa ;)
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Frost » N sty 22, 12 01:51

i niech mi ktos powie ze mikolaj nie istnieje
polskie literki i gramatyke Buka zjadla

Obrazek
Avatar użytkownika
Frost
Machinegun Kid
 
Posty: 14
Dołączył(a): So sty 21, 12 14:31
Lokalizacja: z daleka

Następna strona

Powrót do Gran Turismo Club

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron