GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Moderator: Hal

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez niceman2000 » N gru 07, 14 15:40

troche pojezdzilem dzis BMW i powiem ze to bardzo dobre auto. Ustawienia podobne jak do Audi jest bardzo stabilne, troszke podsterowne na wejsciach w zakret ale generalnie bezpieczne. polecam dla osob jezdzacych na padach bo audi jest nieco szybsze ale ciagle trzeba z nim walczyc
Avatar użytkownika
niceman2000
Predator
 
Posty: 97
Dołączył(a): Cz lis 21, 13 01:08

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez bigbudyn500 » N gru 07, 14 16:56

PRZESTEPCA napisał(a):Nazwa teamu: ...

Członkowie: BigBudyń500 & PRZESTĘPCA

Kolor lakieru (Corvette Tribute): GT6 Matte 007. (do potwierdzenia przez współzawodnika)

Kolor lakieru (GT3 Base Model): In-Violet Metallic. (do potwierdzenia przez współzawodnika)

Numery startowe zawodników: PRZESTĘPCA 13, BigBudyń500?


kolory mogą być, jak znajdę to pomaluję , numer budynia to oczywiście 6 a nad nazwą teamu się nie zastanawiałem . Może być nawet "brygada super cool komando wilków alfa " ...bez znaczenia...
Nie wiem jak to będzie z moją obecnością w tym sezonie .... przynajmniej do kwietnia jestem wyjęty z życia
Obrazek
Avatar użytkownika
bigbudyn500
Sniper Wolf
 
Posty: 231
Dołączył(a): N lip 22, 12 23:18

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez niceman2000 » N gru 07, 14 18:02

Pany, zmieniłem auto na nowe i sekunda w plecy na dokładnie tych samych ustawieniach. Moze jakieś dotarcie lol nie warto w każdym razie , choć ja nie mam wyjścia zjebałem original lol
Avatar użytkownika
niceman2000
Predator
 
Posty: 97
Dołączył(a): Cz lis 21, 13 01:08

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez PRZESTEPCA » N gru 07, 14 19:45

bigbudyn500 napisał(a):
PRZESTEPCA napisał(a):Nazwa teamu: ...

Członkowie: BigBudyń500 & PRZESTĘPCA

Kolor lakieru (Corvette Tribute): GT6 Matte 007. (do potwierdzenia przez współzawodnika)

Kolor lakieru (GT3 Base Model): In-Violet Metallic. (do potwierdzenia przez współzawodnika)

Numery startowe zawodników: PRZESTĘPCA 13, BigBudyń500?


kolory mogą być, jak znajdę to pomaluję , numer budynia to oczywiście 6 a nad nazwą teamu się nie zastanawiałem . Może być nawet "brygada super cool komando wilków alfa " ...bez znaczenia...
Nie wiem jak to będzie z moją obecnością w tym sezonie .... przynajmniej do kwietnia jestem wyjęty z życia
Avatar użytkownika
PRZESTEPCA
Running Man
 
Posty: 63
Dołączył(a): Pn lip 07, 14 01:56

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez PRZESTEPCA » N gru 07, 14 19:47

Przepraszam Panowie, ale dziś nie pojade z Wami.
Avatar użytkownika
PRZESTEPCA
Running Man
 
Posty: 63
Dołączył(a): Pn lip 07, 14 01:56

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez Hal » Śr gru 10, 14 19:47

Postanowiłem dokonać drobnej korekty w wymaganej specyfikacji wszystkich GTRów. Od teraz będzie można wymienić olej na wyczynowy we wszystkich czterach modelach tego pojazdu. Wymiana oleju da następujące statystyki: 617 PO; 630 KM; 1350 kg.

Zmiana ta podyktowana jest chęcia zminimalizowania różnicy pomiędzy Nissanami, a pozostałymi trzema typami samochodów startującymi w GT3. Dodatkowy przyrost mocy (30 koni mechanicznych, co stanowi wzrost o 5%) być może sprawi, że GTRy będą częściej wybierane przez zawodników na przestrzeni sezonu.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez Bollcoo » Śr gru 10, 14 22:01

Propozycja - czy jest szansa zrobic temat w którym były by wyniki kolejnych wyścigów i ogólna klasyfikacja punktowa na dany moment w sezonie?
Avatar użytkownika
Bollcoo
Running Man
 
Posty: 65
Dołączył(a): So gru 06, 14 20:58
Lokalizacja: Warszawa
Gram: GT6
Czytam: Live timing

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez Hal » Śr gru 10, 14 22:36

Wyniki i tabele pojawiają się zawsze w tematach dla konkretnych wyścigów. Zazwyczaj w sobotę lub niedzielę, kiedy sędziowie skończą analizę powtórki.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez Bollcoo » Cz gru 11, 14 00:13

Hal napisał(a):Wyniki i tabele pojawiają się zawsze w tematach dla konkretnych wyścigów. Zazwyczaj w sobotę lub niedzielę, kiedy sędziowie skończą analizę powtórki.


Nie wiedziałem. Dzieki za info!
Nie wiedziałem tez ze mamy sędziów:)
Avatar użytkownika
Bollcoo
Running Man
 
Posty: 65
Dołączył(a): So gru 06, 14 20:58
Lokalizacja: Warszawa
Gram: GT6
Czytam: Live timing

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez ldsix » N sty 11, 15 23:06

Panowie, skreslcie mnie, bo zajmuje niepotrzebnie miejsce. Nie pasuje mi termin w 80% czasu. Czasem moze wpadne na jakies treningi, ale na oficjalne jazdy niestety jestem zbyt rzadko dostepny.
Obrazek
Avatar użytkownika
ldsix
Arnold
 
Posty: 23
Dołączył(a): Śr kwi 30, 14 16:04

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez Luqat » Wt sty 13, 15 22:49

W związku z ostatnim wyścigiem i faktem, że późniejsza (obecna) pora nie przekłada się na frekwencję (a taki był tego cel jeśli dobrze pamiętam), jestem za tym żeby wrócić do wcześniejszej godziny eventu. Niekoniecznie 20, ale np. 21, byłaby moim zdaniem ok. Nawet w przypadku rozłączenia w połowie wyścigu, byłby bufor czasowy na ewentualną powtórkę dla tych, którzy muszą wcześnie wstać w poniedziałek (pozdrawiam Bollco),a jednak chcieliby pojechać. Myślę, że BB nie miałby nic przeciwko, a może wrócą Ghosty, Neuro itp.
Avatar użytkownika
Luqat
Olga Gurlkovich
 
Posty: 253
Dołączył(a): Pn lut 20, 12 13:55

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez niceman2000 » Śr sty 14, 15 10:49

Jeśli to nie wpłynie negatywnie na frekwencję to No problem dla mnie
Avatar użytkownika
niceman2000
Predator
 
Posty: 97
Dołączył(a): Cz lis 21, 13 01:08

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez Simon » Śr sty 14, 15 22:16

Ja wolę tak jak jest ale dostosuje się do większości.
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez Bollcoo » Cz sty 15, 15 01:49

Dla mnie pora jest dobra. Na 21 nie wyrobie sie w większości. Prace mam taka akurat ze poniedziałek mam wolny a w niedziele pracuje do wieczora (pozdrawiam luqat). Michasem prawdopodobnie tez wtedy cześciowo zniknie z eventu bo ma podobny charakter roboty.
Avatar użytkownika
Bollcoo
Running Man
 
Posty: 65
Dołączył(a): So gru 06, 14 20:58
Lokalizacja: Warszawa
Gram: GT6
Czytam: Live timing

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez hemimajster » Cz sty 15, 15 16:27

Też uważam, że godzina powinna zostać tak jak jest.
hemimajster
Machinegun Kid
 
Posty: 14
Dołączył(a): Wt gru 23, 14 02:06

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez PRZESTEPCA » Cz sty 15, 15 20:45

Siemka, oczywiście zmiana godziny startu eventu na wcześniejszą, wykluczyła by także mnie kompletnie..(Luqi... dobrze o tym wiesz przeczie) a mianowicie to mógłbym wysTartować tylko wtedy kiedy miałbym tą niedziele wolną, a przy obecnej godzinie jest większa szansa na to że się zjawię. Zapewne zdajecie sobie sprawe Pany że ostatnimi czasy bieda z mojim udzaiłem w Evencie, ale jest to związane z moją pracą ;/ To tyle ode mnie. Pzdr
Avatar użytkownika
PRZESTEPCA
Running Man
 
Posty: 63
Dołączył(a): Pn lip 07, 14 01:56

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez Hal » Śr lut 11, 15 18:24

Wraz z rozpoczęciem serii Corvette's Tribute (15.II) drobnej zmianie ulegnie godzina rozgrywania Eventu. Od teraz będzie to 21:30 (dla utworzenia pokoju i startu kwalifikacji w Jeździe Próbnej) oraz 22:00 (planowy start wyścigu).
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez PRZESTEPCA » N lut 15, 15 04:39

PRZESTĘPCA OUT do odwołania.
Avatar użytkownika
PRZESTEPCA
Running Man
 
Posty: 63
Dołączył(a): Pn lip 07, 14 01:56

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez bigbudyn500 » Wt wrz 15, 15 17:43

I wszystko umarło :(
Obrazek
Avatar użytkownika
bigbudyn500
Sniper Wolf
 
Posty: 231
Dołączył(a): N lip 22, 12 23:18

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez Hal » Śr wrz 16, 15 01:06

Co Ci Budyń umarło?;)







Już wkrótce...
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez bigbudyn500 » Cz wrz 17, 15 14:34

Forum klubowe umarło .

Się cieszę ,że wkrótce....
Obrazek
Avatar użytkownika
bigbudyn500
Sniper Wolf
 
Posty: 231
Dołączył(a): N lip 22, 12 23:18

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez Hal » So wrz 19, 15 18:57

Sezon 7.




Obrazek


Półroczna przerwa to wystarczająco długi czas, by zatęsknić za szeroką gamą emocji, jaką niesie ze sobą GT Event. Oczekiwanie na sezon siódmy sieciowych zmagań jest już jednak za nami. W pierwszą niedzielę października powrócimy na tor, by rozpocząć kolejne, miejmy nadzieję, niezapomniane rozgrywki. Tym razem zawody potrwają krócej niż zazwyczaj, bowiem rozegranych zostanie 'jedynie' dziesięć wyścigów. Sezon zostanie podzielony na dwie serie, z których to łączna punktacja utworzy klasyfikację generalną. Standard. Podobnie jak z kolejnym, trzecim już grupowaniem się zawodników w drużyny. Drobną nowinką będzie podniesienie o jeden stopień szybkości zużycia w ustawieniach lobby. Kategoria ta decyduje o prędkości ścierania się opon oraz spalania paliwa.

Powrócą warunki pogodowe i, podobnie jak w sezonie ubiegłym, stopień ich zmienności zostanie również sztucznie ograniczony, tym razem nie o 50%, a o 40%. O pogodzie panującej na torze w dniu wyścigu tradycyjnie dowiecie się z forumowej zapowiedzi, a stopień zmienności warunków zostanie ustalony tak jak poprzednio, z wykorzystaniem strony http://www.losowe.pl/liczba

Wszystkie startujące w Sezonie 7. samochody wyposażone domyślnie zostały w komplet opon sportowych twardych. Dotychczas w Evencie korzystanie z pojazdów korzystających z tego typu ogumienia wykluczało jednoczesne cieszenie się dobrodziejstwami dynamicznej pogody. Ustawienia pokoju niwelowały do zera szanse na wystąpienie opadów, gdyż zestawy sportowych opon uniemożliwiają korzystanie z ogumienia deszczowego. Tym razem jednakże będzie istniała możliwość zmiany opon na deszczowe, a tym samym w wyścigach będziemy mogli skonfrontować się z oberwaniami chmur. Taka możliwość przynosi ze sobą jednak pewne ograniczenia. Zastrzeżeniem będzie zakaz korzystania z innego typu opon niż dopuszczona dwójką zestawów (sportowe twarde oraz wyścigowe deszczowe). Użycie w wyścigu któregokolwiek z pozostałych typów opon będzie równało się utracie punktów uzyskanych w zawodach przez kierowcę. Bądźcie ostrożni, gdyż do zakazanego typu opon zaliczają się również wyścigowe pośrednie. Ich zastosowanie w samochodach biorących udział w Sezonie 7. oznaczałoby uzyskiwanie znacznie lepszych czasów okrążeń niż na domyślnym zestawie. I to nawet w warunkach suchych, na które to warunki opony te nie są przecież nawet przeznaczone.

Minimalną frekwencją, niezbędną do przeprowadzenia wyścigu w Sezonie 7., jest sześciu zawodników. Brak takiej liczby kierowców przed startem zawodów będzie zawsze skutkował przeniesieniem starcia na inny termin. Dodatkowo, w obliczu niepokojącego wzrostu liczby rozłączeń z eventowym pokojem w końcówce minionego sezonu, przypominam, iż wprowadzono do regulaminu istotną zmianę. Teraz każdy z kierowców, który rozpoczął wyścig, a któremu przytrafiła się utrata połączenia z pokojem, może mimo to zdobyć punkty. Reguła ta działa podobnie do poprzednio obowiązującej Zasady 80%, z tą jednak różnicą, iż nie jest teraz konieczne pokonanie żadnego konkretnego dystansu. Po dalsze szczegóły odsyłam do 16. punktu Regulaminu.

To by było na tyle spraw formalnych. Bez zbędnego przedłużania, przyjrzyjmy się bliżej temu, co czeka nas w sezonie siódmym Eventu, a także rozdysponujmy zawodników tak, by utworzyli oni nowe zespoły.






Rozgrywki drużynowe


Wzorem poprzednich sezonów, dobieramy się w pary, które stworzą zespoły rywalizujące ze sobą przez całe nadchodzące rozgrywki.

Teamy ponownie utworzone zostaną na bazie specjalnie przygotowanej klasyfikacji z poprzedniego sezonu. W przypadku nowych graczy, którzy dołączą do Eventu dopiero w nadchodzących rozgrywkach, ich przynależność grupowa zostanie wyłoniona z ich własnej inicjatywy. Niezrzeszone osoby powinny same zadbać o poszukiwania współpartnera, który będzie im towarzyszył przez cały sezon. Osoby pozbawione pary będą tymczasowo tworzyły 'zespół' jednoosobowy, do chwili gdy nie znajdą zainteresowanego dołączeniem do grupy towarzysza.

Oto klasyfikacja średniej ilości punktów zdobytych na wyścig w Sezonie 6., według której wyłoniona zostanie część zespołów. W klasyfikacji nie zostali uwzględnieni kierowcy, mający mniej niż 8 ukończonych wyścigów.


1. Tar (251 / 13) – 19,30 pkt

2. Hemimajster (261 / 14) – 18,64 pkt

3. Niceman (147 / 10) – 14,7 pkt

4. Bollco (207 / 15) – 13,8 pkt

5. Namingway (178 / 14) – 12,71

6. Jaha (134 / 11) – 12,18 pkt

7. Budyń (120 / 11) – 10,9 pkt

8. Luqat (107 / 12) – 8,91 pkt

9. Ziuuk (74 / 10) – 7,4 pkt

10. Simon (81 / 11) – 7,36 pkt


Wyłonioną w ten sposób dziesiątkę łączymy w pięć nowych zespołów. Dobór odbywa się na zasadzie – pierwszy z ostatnim, drugi z przedostatnim, itd. W efekcie powstają następujące teamy:


Tar & Simon

Hemimajster & Ziuuk

Niceman & Luqat

Bollco & Budyń

Namingway & Jaha




Kierowcy, którzy będą brali udział w zawodach przynależących do 7. Sezonu, a jeszcze nie zostali przyporządkowani w ten sposób do żadnego konkretnego zespołu, powinni poszukać partnera jeszcze przed startem rozgrywek pośród innych niezrzeszonych.


Przed rozpoczęciem swojego udziału w pierwszym wyścigu sezonu, członkowie poszczególnych drużyn powinni:


- wybrać nazwę dla swojego teamu (istnieje oczywiście możliwość zachowania starej nazwy, o ile los ponownie skojarzył dwóch zawodników)

- wybrać konkretny kolor lakieru karoserii (ten sam dla zespołu; dotyczy cyklu Porsche Challenge i Caterham Cup) oraz numery startowe dla każdego z członków grupy (dotyczy jedynie serii Porsche Challenge)


Raz utworzone zespoły będą reprezentowane przez kierowców we wszystkich wyścigach 7. Sezonu. O kolejności wyboru koloru lakieru, który reprezentował będzie team oraz numerów startowych, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Swoje kandydatury wpisywać należy do tematu GT Event – Dyskusja Ogólna.


Przykładowe zgłoszenie:


Nazwa teamu: Gra giTARa

Członkowie: Tar & Luqat

Kolor lakieru (Porsche Challenge): Rouge Lucifer

Kolor lakieru (Caterham Cup): Pearl White

Numery startowe zawodników: nie dotyczy






Spis pojazdów wymaganych w Sezonie 7. (wszystkie do nabycia w salonach poszczególnych producentów)




Samochody na cykl Porsche Challenge:


[S] RUF 3400S '00

Cena: 77 730 Cr.


[S] RUF BTR '86

Cena: 112 480 Cr.


[S] RUF RGT '00

Cena: 143 250 Cr.


[S] RUF CTR „Yellow Bird” '87

Cena: 236 630 Cr.


[S] RUF CTR2 '96

Cena: 297 110 Cr.




Ustawienia samochodów na serię Porsche Challenge


Tuning niedozwolony

Niedozwolone wspomagacze: TCS (system kontroli trakcji), ASM, Skid Recovery Force (wychodzenie z poślizgu), wspomaganie kierownicy, linia pomocnicza,.

Dozwolone modyfikacje: olej, balans hamulców, poprawienie i przywrócenie sztywności nadwozia, remont silnika, zmiana felg, koloru lakieru oraz numeru.

Niedozwolone modyfikacje: pozostałe.

Opony: sportowe twarde / wyścigowe deszczowe




Samochód na serię Caterham Cup:


[S] Caterham Seven Fireblade '02

Cena: 60 000 Cr.




Ustawienia samochodów na serię Caterham Cup


Tuning dozwolony

Ograniczenie osiągów: 570 PO

Niedozwolone wspomagacze: wszystkie

Dozwolone modyfikacje: wszystkie za wyjątkiem Nitro

Niedozwolone modyfikacje: Nitro

Opony: sportowe twarde / wyścigowe deszczowe


[UWAGA] W serii Caterham Cup obwiązuje jeden obowiązkowy zjazd do pit stopu.






Kalendarz – Sezon 7.


Obrazek


Faza I – Porsche Challenge

Planowany czas rozegrania serii: 4.X.2015 – 1.XI.2015


1. Special Stage Route 5 / Odwrócony

[S] RUF 3400S '00


2. Red Bull Ring (tor krótki)

[S] RUF BTR '86


3. Tokyo R246 / Odwrócony

[S] RUF RGT '00


4. Mid-Field Raceway

[S] RUF CTR „Yellow Bird” '87


5. Nurburgring Nordschleife

[S] RUF CTR2 '96



Cafe Break* - 8.XI.2015


Faza II – Caterham Cup

Planowany czas rozegrania serii: 15.XI.2015 – 13.XII.2015


1. Circuito de la Sierra

2. Circuito de Madrid / Odwrócony

3. Twin Ring Motegi (tor drogowy)

4. Silverstone International Circuit

5. Matterhorn Dristelen





Klasyfikację Generalną za Sezon 7. utworzy łączny dorobek punktowy zawodników / drużyn uzyskany w obu seriach.

* - w terminie przeznaczonym w kalendarzu na tzw. Przerwę Na Kawę uczestnicy Eventu mogą zorganizować wyścig towarzyski o dowolnej formie. Wyniki uzyskane w Cafe Break nie wliczają się do punktacji żadnej z serii, ani do klasyfikacji generalnej.






Godzina startu

- utworzenie pokoju: 21:30

- kwalifikacje w Jeździe Próbnej: 21:30 - 22:00

- planowy start wyścigu: 22:00
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez Luqat » So wrz 19, 15 19:30

Jestem za :) Tylko czy wszyscy wymienieni będą chętni?
Avatar użytkownika
Luqat
Olga Gurlkovich
 
Posty: 253
Dołączył(a): Pn lut 20, 12 13:55

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez bigbudyn500 » N wrz 20, 15 00:14

BB500 jak zwykle
Obrazek
Avatar użytkownika
bigbudyn500
Sniper Wolf
 
Posty: 231
Dołączył(a): N lip 22, 12 23:18

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez Simon » Śr wrz 23, 15 19:46

Count me in:]
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez Angello » So paź 03, 15 16:08

Widzę tutaj znajome twarze i fajną grupę ludzi, która nie opuszcza Gran Turismo 6 i do tego organizujecie ciekawe eventy Obrazek
Może by tak połączyć siły z klubem Night Riders i pośmigać w większym gronie ?
Co Wy na to ? Są chętni ?
Avatar użytkownika
Angello
Red Blaster
 
Posty: 73
Dołączył(a): Pn wrz 28, 15 09:00
Lokalizacja: Whitestok
Gram: MGS V
Czytam: codziennie

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez Hal » So paź 03, 15 18:34

My jutro zaczynamy sezon. Ścigamy się co niedzielę. Drzwi Eventu są otwarte dla wszystkich. Wystarczy zapoznać się z regulaminem i wpisać na listę obecności na dany wyścig. Jeśli ktoś od Was chciałby wpaść, zapraszamy.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez Angello » So paź 03, 15 21:18

Poinformowałem ekipę Night Riders, wstawiłem linka do Was i mam nadzieję, że wspólnie da się zorganizować eventy z dużą frekwencją ;)
Avatar użytkownika
Angello
Red Blaster
 
Posty: 73
Dołączył(a): Pn wrz 28, 15 09:00
Lokalizacja: Whitestok
Gram: MGS V
Czytam: codziennie

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez Hal » So paź 03, 15 21:33

Świetnie:) A Ty już się nie ścigasz, Angello?
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Re: GT Event (Sezon 1 / Sezon 2) + dyskusja ogólna

Postprzez Angello » So paź 03, 15 22:15

Niestety ale już nie, bo sprzedałem Xbox 360 i PS3 i teraz gram na PS4.
Szczerze mówiąc to żałuję, że pogoniłem PS3.
Pomyśleć, że jak tylko pokazało się PS4 to można było grać w gry z PS3 ale szybciutko to zabrali :angryfire:
Avatar użytkownika
Angello
Red Blaster
 
Posty: 73
Dołączył(a): Pn wrz 28, 15 09:00
Lokalizacja: Whitestok
Gram: MGS V
Czytam: codziennie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gran Turismo Club

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron