GT Sport

Moderator: Hal

Re: GT Sport

Postprzez Gillian » Śr wrz 18, 19 08:58

Kupiłem to GTS, pograłem kilka godzin. Fajnie wygląda w 4K i HDR na OLEDzie, ale kiedy oswoiłem się z wrażeniami wizualnymi, zdałem sobie sprawę, że w sumie brakuje tej grze klimatu Gran Turismo. Gram w trybie solo. Niby wszystko jest mniej więcej na swoim miejscu, usprawnienia w kampanii na plus, progres jest, ale czegoś brakuje. No i wiem czego brakuje - oryginalnych tras. Jeździć po raz tysięczny po tych samych rzeczywistych torach już mi się zwyczajnie nie chce. W każdej "poważnej" grze wyścigowej to samo. No i większość to są właśnie tory sportowe, brakuje mi jakichś rekreacyjnych. Czegoś na miarę pięknych Deep Forest, Trial Mountain, Grindelwald, Grand Valley. Albo torów miejskich... Ale za to mamy ten oklepany do bólu Nurburgring, no ileż można... A jeździ się fajnie, naprawdę szlifują ten model jazdy, jets ten GT feeling. Tylko jeździć mi się nie chce, potrzebuję jakichś dodatkowych bodźców, jakichś nowych miejscówek do zabawy.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Poprzednia strona

Powrót do Gran Turismo Club

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron