GT Event (Sezon 6) - 22.II (Cape Ring - Tor Północny)

Moderator: Hal

GT Event (Sezon 6) - 22.II (Cape Ring - Tor Północny)

Postprzez Hal » Pn lut 16, 15 22:57

Corvette's Tribute (2/5)




Obrazek


Tor: Cape Ring – Tor Północny

Rekord toru: brak

Ilość okrążeń: 38


Samochód: Chevrolet Corvette Stingray (C7) '14

Opony: sportowe twarde




Ustawienia samochodów na serię Corvette's Tribute


Tuning niedozwolony

Niedozwolone wspomagacze: TCS (system kontroli trakcji), ASM, Skid Recovery Force (wychodzenie z poślizgu), wspomaganie kierownicy, linia pomocnicza,.

Dozwolone modyfikacje: olej, felgi, balans hamulców, poprawa i przywrócenie sztywności nadwozia, remont silnika, kolor lakieru, numer.

Niedozwolone modyfikacje: pozostałe.

Opony: zależnie od modelu samochodu (domyślne)




Godzina startu

- utworzenie pokoju: 21:30

- kwalifikacje w Jeździe Próbnej: 21:30 - 22:00

- planowy start wyścigu: 22:00




Lista obecności:


1. Tar
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Re: GT Event (Sezon 6) - 22.II (Cape Ring - Tor Północny)

Postprzez Simon » Wt lut 17, 15 20:30

1. Tar
2. Simon (crash tester)
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Re: GT Event (Sezon 6) - 22.II (Cape Ring - Tor Północny)

Postprzez Hal » Cz lut 19, 15 20:37

Dla pewności - samochód na niedzielę to Chevrolet Corvette Stingray (C7) '14, a nie Stingray z roku 2013, jak pisałem bezpośrednio po wyścigu w niedzielę.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Re: GT Event (Sezon 6) - 22.II (Cape Ring - Tor Północny)

Postprzez Luqat » So lut 21, 15 00:35

1. Tar
2. Simon (crash tester)
3. Lu
Avatar użytkownika
Luqat
Olga Gurlkovich
 
Posty: 253
Dołączył(a): Pn lut 20, 12 13:55

Re: GT Event (Sezon 6) - 22.II (Cape Ring - Tor Północny)

Postprzez niceman2000 » So lut 21, 15 11:44

postaram sie byc Pany,
Avatar użytkownika
niceman2000
Predator
 
Posty: 97
Dołączył(a): Cz lis 21, 13 01:08

Re: GT Event (Sezon 6) - 22.II (Cape Ring - Tor Północny)

Postprzez JahaRJ » So lut 21, 15 20:29

Zgłaszam swoją gotowość do akcji.
JahaRJ
Machinegun Kid
 
Posty: 17
Dołączył(a): Pn gru 15, 14 14:16

Re: GT Event (Sezon 6) - 22.II (Cape Ring - Tor Północny)

Postprzez Luqat » So lut 21, 15 20:55

Ja znowu bez treningu. Jutro będę w domu dopiero po 20tej :/
Avatar użytkownika
Luqat
Olga Gurlkovich
 
Posty: 253
Dołączył(a): Pn lut 20, 12 13:55

Re: GT Event (Sezon 6) - 22.II (Cape Ring - Tor Północny)

Postprzez Bollcoo » N lut 22, 15 16:25

Ja tak samo jak luqat ale bede:)
Avatar użytkownika
Bollcoo
Running Man
 
Posty: 65
Dołączył(a): So gru 06, 14 20:58
Lokalizacja: Warszawa
Gram: GT6
Czytam: Live timing

Re: GT Event (Sezon 6) - 22.II (Cape Ring - Tor Północny)

Postprzez ziuuk » N lut 22, 15 16:52

Też będę
Avatar użytkownika
ziuuk
Arnold
 
Posty: 25
Dołączył(a): Pn sty 19, 15 04:12
Gram: Gran Turismo 6

Re: GT Event (Sezon 6) - 22.II (Cape Ring - Tor Północny)

Postprzez Hal » N lut 22, 15 18:31

Wpisujcie się na listę, by było czytelniej:

1. Tar
2. Simon (crash tester)
3. Lu
4. Bollco
5. Niceman
6. Jaha
7. Ziuuk


Dzisiejszy wyścig będzie hostował Ziuuk.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Re: GT Event (Sezon 6) - 22.II (Cape Ring - Tor Północny)

Postprzez bigbudyn500 » N lut 22, 15 22:04

1. Tar
2. Simon (crash tester)
3. Lu
4. Bollco
5. Niceman
6. Jaha
7. Ziuuk
8. BB500

Dzisiejszy wyścig będzie hostował Ziuuk.
Obrazek
Avatar użytkownika
bigbudyn500
Sniper Wolf
 
Posty: 231
Dołączył(a): N lip 22, 12 23:18

Re: GT Event (Sezon 6) - 22.II (Cape Ring - Tor Północny)

Postprzez JahaRJ » Pn lut 23, 15 17:35

Hej. Jak wszyscy dobrze wiemy wczoraj Sony dość mocno zepsuło zabawę kilku zawodnikom w tym mi. Dlatego zapytuje jaki był standard pokoju bo może dlatego takie dziwne rzeczy się zdarzają? Szkoda ponieważ po bezproblemowych kwalifikacjach w których straciłem tylko 0,004 do Tara szykowałem się na popsucie szyków paru zawodnikom i myślałem nawet o nieskromnym swoim zwycięstwie tym bardziej, że udało mi się wytrzymać ciśnienie na starcie i zaskoczyć lidera swoim bardzo dobrym ruszeniem z 2 miejsca. Potem wyścig był dla mnie bardzo emocjonujący gdyż nie potrafiłem oddalić się od Tara. Ten naciskał mnie dość stanowczo ale byłem skoncentrowany i nie pękałem. Pierwsze rozczarowanie przyszło wraz z 10 okrążeniem kiedy to mojego głównego przeciwnika wywaliło z pokoju. Przyjąłem więc spokojna postawę i postanowiłem utrzymywać tempo Budynia a jeśli byłaby okazja to powiększać przewagę i tak na 11 kółku miałem jakieś 10s przewagi a na 20 udało się oddalić na 13s od dobrze jadącego bb500. Gdy na 20 kółku zaczynałem myśleć, że niedługo będzie trzeba zjechać do boksu choć i tak te 2 kółka jeszcze były w planach aby jechać bo opony były całkiem sprawne to na ślimaku wszystkie przewidywania poszły w łeb gdyż okazałem się kolejną ofiarą Sony i tak moja zabawa się skończyła. Wyścig wygrał więc zasłużenie Budyń ustanawiając rekord okrążenia na potwierdzenie swojej dobrej dyspozycji. Mam nadzieję, że na Ascari jakość serwerów będzie lepsza i nikomu nie przysporzy kłopotów. Corvetta z 69 jest bardzo przyjemnym autem i czekam z niecierpliwością na następny wyścig.
JahaRJ
Machinegun Kid
 
Posty: 17
Dołączył(a): Pn gru 15, 14 14:16

Re: GT Event (Sezon 6) - 22.II (Cape Ring - Tor Północny)

Postprzez Hal » N mar 01, 15 17:53

Obrazek




Upomnienia


- uwaga do Hemiego (a przy okazji i do wszystkich uczestników), by nie wprowadzać samochodu w poślizg przed przekroczeniem linii mety, w sytuacjach gdy bezpośrednio z tyłu znajduje się jeszcze zawodnik, który będzie kontynuował jazdę w wyścigu. Skutki takiego 'triumfalnego' spina wieńczącego zawody mogą być opłakane dla kierowcy, który pozostaje na torze na dodatkowe okrążenie.


- Niceman vs Luqat. 14. okrążenie, zakręt w prawo przed Ślimakiem. Niceman, wykorzystując wyższą od rywala prędkość uzyskaną na górskim odcinku toru, atakuje odsłoniętą wewnętrzną Luqata. Robiąc to jednak, ociera się o prawy bok Chevroleta Lu, przez co ten zepchnięty zostaje poza jezdnie. C7 Luqata uderza w barierkę po lewej stronie toru i odnosi usterkę lewego przedniego koła. Podejmując dynamiczny manewr wyprzedzania po wewnętrznej, Nice powinien monitorować położenie swojego rywala i w tym wypadku bardziej zacieśnić linię przejazdu, tak by nie dopuścić do otarcia z rywalem jadącym po zewnętrznej. Dodatkowo, Niceman prowadził uszkodzony już pojazd i gdyby nie fakt, iż nie zdołał ukończyć rywalizacji, musiałby pogodzić się ze stratą aż sześciu oczek (spowodowanie w aucie przeciwnika defektu w czasie prowadzenia uszkodzonego pojazdu).


- Luqat vs Niceman. 14. okrążenie, Ślimak. Kilkaset metrów dalej od miejsca wystąpienia wyżej opisanego incydentu, Luqat rewanżuje się Nicemanowi otarciem. Nice celowo zwalniał pojazd, by przepuścić poszkodowanego we wcześniejszym zdarzeniu kolegę. Kiedy jednak Lu wykorzystał wolniejsze tempo przeciwnika i przybliżył się do niego, w trakcie wyprzedzania po wewnętrznej otarł się swym Chevroletem o prawy bok Corvetty Nice'a. Ten pozornie niegroźny kontakt wystarczał, by spowodować dodatkowe uszkodzenia w wyprzedzanym samochodzie (prawe przednie koło). Oba pojazdy po tych dwóch opisanych sytuacjach zmuszone były do przymusowego zjazdu do pit stopu. Luqat unika zaś upomnienia za ten konkretny incydent, gdyż poszkodowany w zdarzeniu Niceman nie zdołał ukończyć zmagań na Cape Ring.


- ścinki oraz zbyt szerokie wyjazdy poza tor bez oddania zysku:

Ziuuk – 2., 9. i 18. okrążenie. Kara: -3 pkt

Tom – 20., 25. i 28. okrążenie. Kara: -3 pkt

Niceman – 1. i 8. okrążenie. Powinny być dwa oczka upomnienia dla zawodnika, jednak nie ukończył on wyścigu i nie zdobył żadnych punktów, toteż unika straty.




Klasyfikacje


Obrazek


Obrazek



Obrazek


Obrazek
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6


Powrót do Gran Turismo Club

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron