second BETA 16 - 19 Luty

Pierwszy Metal Gear po odejściu Kojimy. Co to będzie, co to będzie!?

Moderator: GM

second BETA 16 - 19 Luty

Postprzez czaninho » N lut 11, 18 04:21

Gentleman Konami daje nam kolejna szanse zeby pograć w Survive'a . Przy okazji większość pewnie nasra na nią hehe. Podobno ma byc 3misje co-op i 2 mapy. Czyli nie ma co się ludzic na misje z Singla.

Ja osobiście zamówiłem Survive'a tydzien temu ( czekam na hate hehe). Pewnie znowu spędzę sporo godzin przy co-opie jak to miało miejsce z FOB w MGSV . Ale wątpię ze pobije tamten rekord ponad 1300godzin.

Swoja droga na youtube juz latają filmiki gameplay z single Player. I widziałem tez na zagranicznym forum koleś dostał survivea juz. Wiec niewiem jak to możliwe ze niektóre osoby juz maja ta grę. I to nieś sa zadni recenzenci czy testerzy gier.
Fan MGSa od 1998
czaninho
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn lis 30, 15 19:13

Re: second BETA 16 - 19 Luty

Postprzez Spuczan » N lut 11, 18 17:14

Pewnie sprawdzę i tę betę robiąc sobie przerwę od tego co teraz gram.

Wiem już z czym to się je więc będę mógł się bardzie skoncentrować na umiejętnościach postaci oraz ulepszaniu taktyk przy pokonywaniu fal. Na premierę na pewno nie kupię bo i tak nie będę grał w to online choć wiem, że ze zgraną ekipą grałoby się wybornie.
Avatar użytkownika
Spuczan
Fire Trooper
 
Posty: 46
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 21:16

Re: second BETA 16 - 19 Luty

Postprzez SALADYN » N lut 11, 18 19:43

Gry bardzo często wypływają przedpremierowo na rynek, to normalne.

Drugą betę odpuszczam, pierwsza pokazała mi już wszystko co muszę wiedzieć o kooperacji.

No i nadal trzymam się postanowienia co do zakupu tej gry, za waciki się skuszę.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53


Powrót do Metal Gear Survive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron