Drebin Points.

Wszystko o najnowszej części serii

Moderatorzy: Infernal Warrior, Snake., GM

Drebin Points.

Postprzez Konsola » Pt sty 28, 11 21:26

Witam.
Otóż nie wiem czy to możliwe, ale nie widzę nigdzie tematu odnośnie Drebin Points'ów.
Jeżeli taki jest to z góry przepraszam i proszę o usunięcie tematu.

Chciałbym tutaj poznać Wasze sposoby na szybki zarobek Drebin Points'ów, ponieważ zachciało mi się expić punkty dla Stealth Camo.

Z góry dziękuję za jakieś propozycję.
Avatar użytkownika
Konsola
Ultra Box
 
Posty: 89
Dołączył(a): Śr cze 24, 09 15:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez SALADYN » Pt sty 28, 11 21:33

Jednorazowa nagroda 100 tys. punktów za odpowiedni kod w laboratorium Otacona na Shadow Moses a poza tym zbieranie wszystkich upuszczonych broni i rozwalanie wszystkich bezzałogowych maszyn czyli Gekko i Dwarf Gekko.
No i perfekcyjnie przechodzenie rozdziałów i całej gry , za to też są punktowe nagrody.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Konsola » Pt sty 28, 11 23:59

No niby tak, tyle wiem. Ale coś szybszego? Jakiś stały resp żołnierzy z lepszą bronią?
Avatar użytkownika
Konsola
Ultra Box
 
Posty: 89
Dołączył(a): Śr cze 24, 09 15:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez SALADYN » So sty 29, 11 00:27

Może lepsza broń niekoniecznie ale stałe respawny są w praktycznie każdej większej potyczce ot choćby rebelianci walczący z PMC Mantis o elektrownie w drugim akcie , przeciwnicy pojawiają się bez końca dopóki nie dojdziesz do Stryker'a Drebina.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez uci » So sty 29, 11 00:35

tak dodam od siebie że ceny za stealth i bandane są tak wyśrubowane, że chyba właśnie po to by zdobyć je za przejście gry (ja za po przejściu gry 16 razy mam na koncie - po zakupach - jakieś 1.6oo.ooo punktów, dobicie do tych 5 milionów to mała masakra).
A jak już to przechodzenie gry na najwyższą możliwą notę, nonstop.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Konsola » So sty 29, 11 18:03

In act 2 there is a base where 2 people have grenade launchers and they constantly respawn when they are killed and the grenade launchers are 12000 dp each , kill them and hide in the base and they will appear again so repeat this process for about an hour and you will be loaded ;D

Orientuje się ktoś o które dokładnie miejsce chodzi autorowi?

EDIT:
Ok, mam to miejsce i wygląda na bardzo przyjemny exp. Końcówka Aktu 2, baza gdzie mamy odnaleźć Naomi. Podnosimy alarm i zabijamy 2 żołnierzy z granatnikiem na balkonie przy tej rezydencji [na tym gdzie jest dziura]. Biegniemy tam, podnosimy broń, dostajemy 2x12000 punktów, skaczemy na dół znowu podnosimy alarm ubijamy kilku żołnierzy = kolejne punkty. Czasami i na dole zabiłem kogoś kto mi dał 12000 punktów, więc co "turę" można zdobyć więcej niż 24000. I znowu na balkon, albo granatniki będą leżały na ziemi, albo trzeba zabić żołnierzy i tak w kółko.
Expię punkty od wczoraj, więc nie wiem czy to jakiś super sposób. Na pewno po dłuższym czasie monotonny, ale lepszy niż strzelanie do żołnierzy pojawiających się przed Nami. Tutaj przynajmniej coś się dzieje. Na razie po kilku minutach zdobyłem 120.000, więc nie jest źle.

EDIT2:
Z tego co widzę, wcale nie trzeba koniecznie biegnąć na balkon po granatniki. Ludzie z tą bronią chodzą też niżej dookoła domu. Zatem biegamy jak szaleni na poziomie trudności Easy dookoła domu [odcinek frontowe drzwi - basen] i zbieramy fanty po 1000, 3000 czy w.w. 12000 punktów. Mało życia, psyche - biegniemy na balkon i odnawiamy życie + zbieramy te granatniki z balkonu.
Avatar użytkownika
Konsola
Ultra Box
 
Posty: 89
Dołączył(a): Śr cze 24, 09 15:33
Lokalizacja: Kraków

Re: Drebin Points.

Postprzez SALADYN » Cz sie 23, 12 19:30

Zauważyłem dobre miejsce na zarobienie sporej kwoty DP, na Shadow Moses trzeba dać zauważyć się dużej grupie Dwarf Gekko po czym uciec i schować się, maszyny wyczyniają wtedy jakieś tańce i często upuszczają trzymane przez siebie pistolety GSR warte 1500 DP (na Solid Normal) każdy przy czym broń upuszczają non stop więc wystarczy co jakiś czas im się pokazać co robiłem żeby nabić alarmy dla emblematu Chicken, GSR nie jest sporo wart jednak dość często scaraby upuszczają podstawowy Desert Eagle warty na Solid Normal 10k sztuka więc trzeba tylko pokazywać się Dwarf Gekko i zbierać broń którą upuszczają podczas Evasion Mode.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53


Powrót do Metal Gear Solid 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron