Secret Theater i Demo Theater

Posty dotyczące MGS 3 i Subsistence

Moderatorzy: Snake., Bizon, GM

Secret Theater i Demo Theater

Postprzez Blizzard » Cz cze 07, 07 10:12

Witam, na której płycie się mieszczą owe filmiki ? na pierwszej ich nie ma, na drugiej też nie :( a przynajmniej ja nie mogę ich znalezc. Natomiast DVD3 to film.
Blizzard
Coward Duck
 
Posty: 38
Dołączył(a): So lis 25, 06 14:44

Postprzez Infernal Warrior » Cz cze 07, 07 10:15

Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez Blizzard » Cz cze 07, 07 10:23

Co trzeba zrobić żeby je odblokować? ja mam tylko opcje, duel mode, online, snake vs. monkey i dwa metal geary :(
Blizzard
Coward Duck
 
Posty: 38
Dołączył(a): So lis 25, 06 14:44

Postprzez barth » Cz cze 07, 07 13:31

przejść raz gre po wybraniu opcji: "I LIKE MGS3"
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barth
Psycho Mantis
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 21:19
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez PiotrB » Cz cze 07, 07 13:33

Jeśli chcesz odblokować Secret Theater i Demo Theater musisz ukończyć grę właściwą lub znacznie łatwiej poprzez zapisanie nowej gry (gra właściwa) z wybraną wcześniej opcją "I like MGS3". Miłej zabawy z filmikami !
Avatar użytkownika
PiotrB
The Fear
 
Posty: 491
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Nevar » Pn mar 31, 08 21:56

Wymyśliłem taką parodię walki z Volginem, że jest pokazane, jak Snake usypia Volgina, on zamienia się w taką małą klatkę (jak np. węże), Snake ją podnosi, wchodzi do menu "FOOD", wybiera Volgina, a tam jest pokazany Volgin i jest napisane "Volgin captured alive. Not eaten yet. Said to be very tasty!" - Snake wtedy go je i mówi "Disgusting!", wychodzi z menu i wymiotuje...
Nevar
banan
 
Posty: 630
Dołączył(a): N wrz 03, 06 09:39

Postprzez kALWa888 » Pn lip 05, 10 19:50

he... no ok :D

Jak ktoś jest zainteresowany to wrzuciłem na swój kanał parodie niektórych cut-scenek z mgs3. Jest łach :). Audio japońskie. Ściągnąłem z oficjalnej strony.

Mój kanał

a tu próbka. jeden z moich ulubionych :D

Parodia MGS3 - Forgetting very basic thing...

Wiadomo - nie wszyscy mają subsistence i to dla nich to prezentuję.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Postprzez Osvelot » Wt lip 27, 10 15:56

Bardzo dobra rzecz, pamiętam że właśnie obejrzenie kilku scenek z Secret Theater było jednym z istotnych czynników, które popchnęły mnie do zapolowania na Subsistence na Allegro. Już w ogóle nie wspominając o tym, że (z niemalże fanbojowskiego rozpędu po Jedynce i Dwójce) pudełko z grą miałem na półce, zanim się zebrałem do kupna PS2...

I jak najbardziej polecam poszukać na YT angielskich wersji, aktorzy przyłożyli się mocno do komizmu scenek, chwała im za to.

PS. Małe pocieszenie dla tych, którzy myślą, że tracą dużo na jakości filmików, oglądając je na YT, zamiast z płytki na PSie - filmiki w ST są wyrenderowane, czyli nie mają takiej rozdzielczości, jak gra i jak "żywe" filmiki z Demo Theater na silniku gry, ani też nie ma opcji zooma. To tak jakby ktoś się napalił na Subsistence tylko dla scenek, a nie dla, na przykład, free-camera podczas gry.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Postprzez Pabian01 » Wt lip 27, 10 20:25

Ocwelot napisał(a):I jak najbardziej polecam poszukać na YT angielskich wersji

Czyli sam masz w wersji japońskiej Sub. ?

Bo z tego co napisałeś wynika, że w domyśle wszyscy zamiast kupić wersje ang. kupują japońska :/ Don`t get it :/
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez SALADYN » Wt lip 27, 10 23:26

Motyw z Ocelotem w WIG'u swego czasu rozwalił mnie permanentnie , podobnie Raiden jako terminator.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Osvelot » Śr lip 28, 10 15:22

Pabian napisał(a):Czyli sam masz w wersji japońskiej Sub. ?

Bo z tego co napisałeś wynika, że w domyśle wszyscy zamiast kupić wersje ang. kupują japońska :/ Don`t get it :/

To było w odniesieniu do japońskich filmików wrzuconych przez kolegę nade mną, a skierowane także do tych, którzy nie mają Subsistence. Tak, żeby kliknęli nie tylko w japońskie z subami, ale posłuchali wersji angielskiej, bo też warto.
Osobiście mam europejską anglojęzyczną.

SALADYN napisał(a):Motyw z Ocelotem w WIG'u swego czasu rozwalił mnie permanentnie , podobnie Raiden jako terminator.

Jako fan spinek Jacka z Paramedic o jedzeniu wszystkiego, co się rusza, scenka z koniem ma u mnie medal z czekolady.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Postprzez kALWa888 » Cz sie 05, 10 18:27

Wrzuciłem wersję z japońskim audio bo tylko taka była na oficjalnej stronie mgs3 a stamtąd je wziąłem. Też marzy mi się Subsistence.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Postprzez SALADYN » Cz sie 05, 10 18:47

KaLwA888 napisał(a):Też marzy mi się Subsistence.


Mam Subsistence niestety przez te porąbane pudełko dwie płytki mają pęknięcia w środku więc jak tylko uda mi się zdobyć inny egzemplarz to ten mogę w miarę tanio opchnąć , także monitoruj forum i allegro.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez kALWa888 » Pt sie 06, 10 19:50

Ok dzięki za cynk :-). Ale te pęknięcia raczej przeszkadzają w graniu. Jak nie teraz to z czasem zaczną, tak mi się wydaje. Potem płytka będzie zbyt 'wyluzowana' i zaczną się tworzyć okrągłe ryski na płycie. Mógłbym kupić, ale żeby cena była proporcjonalna do jakości. Ostatnio widziałem Subsistence, wydanie 3 płytowe za jakieś 250-300zł (już teraz nie pamietam) i właśnie taką wersję bym chciał, bo słyszałem że istnieje jeszcze bez tej trzeciej płyty, na której podobno jest cały MGS3 do obejrzenia z ładnie zrobionymi przejściami miedzy kolejnymi cut-scenkami. Czy ty SALADYNie też masz wydanie 3-płytowe?
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Postprzez SALADYN » So sie 07, 10 09:05

Tak ja mam właśnie to trzy płytowe wydanie a co do ceny to oczywiście nie będę zdzierał ale znowu nie uprzedzajmy faktów.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Coldman » So sie 14, 10 18:24

Tylko mnie nie bombardujcie za to co powiem ;) Za piractwem nie jestem, ale w 2010 roku kupować oryginalną grę na PS2? Jeśli tak, to już raczej tylko w celach kolekcjonerskich...
"All those moments will lost in time like tears in the rain..."
Avatar użytkownika
Coldman
banan
 
Posty: 539
Dołączył(a): N kwi 11, 10 18:03

Postprzez SALADYN » So sie 14, 10 22:51

Ja nadal nadrabiam zaległości i od czasów DC nie tykam się piratów i raczej nie traktuje kupowanie gier jako okazów do kolekcji , po prostu chcąc zagrać w coś starszego to kupujesz oryginał tak powinno być i tyle.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez SincoderFX » N sie 15, 10 10:31

Coldman napisał(a):Tylko mnie nie bombardujcie za to co powiem ;) Za piractwem nie jestem, ale w 2010 roku kupować oryginalną grę na PS2? Jeśli tak, to już raczej tylko w celach kolekcjonerskich...


Jak kupiłem PS3, to przez dłuższy czas mi kasa szła właśnie na gry z PS2. Kupiłem Shadow of the Collossus, Xenosagę II, FF XII, FF VII: DoC, Gow II i (uwaga, uwaga) MGS 1, 2 i 3. Nie po to, żeby je sobie poposiadać, ale właśnie po to, żeby w nie zagrać. Na MGS-a 3 Subsistence podejrzewam, że do dzisiaj wiele osób tutaj ostrzy sobie zęby.
Ostatnio edytowano N sie 15, 10 11:44 przez SincoderFX, łącznie edytowano 1 raz
SincoderFX
Pyro Bison
 
Posty: 138
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 00:36

Postprzez Gillian » N sie 15, 10 11:36

Coldman, prezentujesz typowy przyklad tzw mentalnosci "polskiej". Trzeba na to spojrzec tak: chce w 2010 roku zagrac w gre z PSXa to kupuje oryginal, bo niby jak inaczej? Innej opcji nie ma. Poza tym wydawcy wciaz maja do swoich tworow prawa.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Coldman » N sie 15, 10 12:40

twilite kid; pewnie masz rację ;) Z nie-piratami i piratami jestem trochę skrzywiony, znaczy się czasem nie mogę oprzeć się pokusie. Tylko, że to czasem, to ok. 90% przypadków (wiadomo, że na PS3 nie popiracę, no i MGS-y muszą być w oryginalnych pudełeczkach;) Z resztą lecę po całości, hehe
"All those moments will lost in time like tears in the rain..."
Avatar użytkownika
Coldman
banan
 
Posty: 539
Dołączył(a): N kwi 11, 10 18:03

Postprzez Gillian » N sie 15, 10 14:16

Ja pokusie nie daje szans, po prostu nie przerabiam konsol. Nawet popsutego R4 do DSa (ktorego dostalem do konsoli) nie wymienilem bo mi sie nie chce. A kiedy mysle o sciaganiu 10gb gry na PC coby tylko "sprawdzic" wole juz sprawdzic kupujac;]. Wiadomo ze inaczej sprawa sie ma przy okazji trudniej dostepnych rzeczy...

Ale sie zrobil offtop:/
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Osvelot » Pn sie 16, 10 15:32

Tylko mnie nie bombardujcie za to co powiem ;) Za piractwem nie jestem, ale w 2010 roku kupować oryginalną grę na PS2? Jeśli tak, to już raczej tylko w celach kolekcjonerskich...

Wyobraźcie sobie, że w pogoni za MGS3 zakupiłem konsolę o nazwie PS2 w tym roku. Cena kusząca, a na dodatek udało mi się upolować Subsistence, więc full miodzio. I nie żałuję tego, że wyniosła mnie praktycznie 1/4 ceny konsoli, nawet w 2010 roku. Ale co do Secret Theater - można spróbować przywrócić dyskusję na swój pierwotny tor. O ile piracenie samej gry jest be, to nadal myślę, że wydawanie grubych dolarów w pogoni za "smaczkami" typu bonusowe DVD z filmem z MGS3 albo ze śmiesznymi scenkami jest już zarezerwowane dla naprawdę hardkorowych kolekcjonerów. O ile jestem zupełnie przeciwny temu, żeby twórcę gry opierniczać na ileśtam dolców poprzez ogarnięcie nielegalnej kopii gry, to o "załatwienie sobie" materiałów filmowych, które na dobrą sprawę są bonusem i dodatkiem, pretensji bym nie miał do nikogo, choćbym tym twórcą był. Fani, którzy się mocno wkręcają w klimat są dalekosiężnym profitem. Taki nic nie zaszkodzi, jak do kupionej i tak - pewnie w okolicach dnia premiery - giery "jakimś sposobem" dokombinuje sobie bonusowe DVD z filmikami - taki ktoś:
Po 1: Grę zakupił i tak, więc "wynagrodzenie" wylądowało u twórcy.
Po 2: Wkręcając się w klimat, staje się, jakby nie próbować tego ująć, stałym klientem. Takim zapaleńcom to by się nawet opłacało tłoczyć i dawać takie DVD za darmo, bo wiadomo, że nie pożałują kasy na następną część.

Oczywiście jest to optymistyczne spojrzenie na sprawę. Nie martwiłbym się też aż tak mocno o offtop - raczej zatłuklibyśmy temat bardzo szybko, jeśliby go sprowadzić tylko do "haha, ten filmik z koniem mnie rozbawił i ten z Ocelotem też hehe". Dobrze jest.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Re: Secret Theater i Demo Theater

Postprzez kALWa888 » Cz paź 04, 12 17:35

A jak to wygląda w kolekcji HD? Parodie też są tam zawarte? Dobrze by było, ale wydaje mi się że ich tam nie ma. Gdyby były to kupiłbym sobie też z Japonii, by mieć te parodie i samą grę również w tej wersji językowej. Japończycy przezabawnie się drą ;).
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Secret Theater i Demo Theater

Postprzez Solidny » Wt paź 30, 12 03:39

kALWa888 napisał(a):A jak to wygląda w kolekcji HD? Parodie też są tam zawarte? Dobrze by było, ale wydaje mi się że ich tam nie ma. Gdyby były to kupiłbym sobie też z Japonii, by mieć te parodie i samą grę również w tej wersji językowej. Japończycy przezabawnie się drą ;).

No właśnie nie ma... Zostaje youtube i wersja ps2.
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT


Powrót do Metal Gear Solid 3 i Subsistence

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron