Żabki w MGS3

Posty dotyczące MGS 3 i Subsistence

Moderatorzy: Snake., Bizon, GM

Żabki w MGS3

Postprzez zaskór » N sty 08, 06 14:52

moze to smieszny temat ale do czego sluza zabki w mgs3 sa to zabawki ktore po szczale rechocza jedna z takich zabek mozna znalezc w laobratorium gdy mamy sieprzebrac za oficera druga na pustini do czego one sluza??
zaskór
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Pn mar 27, 06 19:20

Odp: ?abki w MGS3

Postprzez Nr48 » N sty 08, 06 15:02

Nr48
 

Odp: ?abki w MGS3

Postprzez Repcak » Cz sty 26, 06 12:04

Siema mam pytanie odno?nie ?abek w MGS 3.

42.Groznyj Grad 1F - Budynek na ?rodkowym zachodzie, spójrz poprzez drzwi



W?a?nie nie mog? tego znale??, Gdzie jest ten ?rodkowy zachód???


Z góry Dzi?ki :) :)
Repcak
 

Odp: ?abki w MGS3

Postprzez jungestuchol » Cz sty 26, 06 13:53

Jest to jeden z hangarów, w którym s? czo?gi, na tej planszy, gdzie Snake po raz pierwszy dostaje si? do Groznego Gradu. Sta? na ?rodku planszy, pomi?dzy dwoma rz?dkami hangarów. Nast?pnie podejd? do tego drugiego od góry w lewym (zachodnim) rz?dzie. Gdy spojrzysz przez wrota wjazdowe (s? niedomkni?te - jest w?ska szczelina na ?rodku), to zobaczysz ?abk? stoj?c? na lufie czo?gu.
Ostatnio edytowano Cz sty 26, 06 13:54 przez jungestuchol, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
jungestuchol
Mistrz ciętej riposty
 
Posty: 63
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 17:38

Odp: ?abki w MGS3

Postprzez Repcak » Cz sty 26, 06 15:45

Dzi?li, lecz znowu d?ugo nie pogra?em

48. [Most ??cz?cy, po zabraniu ubrania Raidenovich’wi] - Spójrz w okno po lewej stronie.


W?a?nie. Szukam, patrz? i nicccc.... Czy znowu mi pomo?ecie?? :) :)
Repcak
 

Odp: ?abki w MGS3

Postprzez Adamska » Cz sty 26, 06 16:17

Ja mam dla ciebie podpowied? ;)
Skoro zdecydowa?e? si? ju? korzystac z porad to zajrzyj tu-------> PsxExtreme nr91 Marzec '05. Tam masz wszystko, a gazetke mo?esz kupic na stronie www.sklep.psxextreme.pl ;D

EDIT:

Jak z tym masz problem to poczekaj a? trafisz na 55 i 56 ?abk?. Stoj? one na znakach w Groznyj Gradzie i trzeba je zestrzelic p?dz?c motorem z Ev? :o a dalej to ju? z górki ;)

EDIT 2:
Jeszcze jedno mi si? przypomnia?o ;) Je?li zaliczasz ?abki ?eby zdobyc Stealth Camo to mo?esz to zrobic przechodz?c gr? BEZ ?ADNEGO ALARMU i BEZ ?ADNEJ KONTYNUACJI...
Ostatnio edytowano Cz sty 26, 06 16:42 przez Adamska, łącznie edytowano 1 raz
stoned to the bone.
Avatar użytkownika
Adamska
BiGoS
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 15, 05 18:58
Gram: w gre.
Czytam: w myślach.

Odp: ?abki w MGS3

Postprzez PiotrB » Cz sty 26, 06 21:10

Adamska napisał(a):Ja mam dla ciebie podpowied? ;)
Skoro zdecydowa?e? si? ju? korzystac z porad to zajrzyj tu-------> PsxExtreme nr91 Marzec '05. Tam masz wszystko, a gazetke mo?esz kupic na stronie www.sklep.psxextreme.pl ;D

EDIT:

Jak z tym masz problem to poczekaj a? trafisz na 55 i 56 ?abk?. Stoj? one na znakach w Groznyj Gradzie i trzeba je zestrzelic p?dz?c motorem z Ev? :o a dalej to ju? z górki ;)

EDIT 2:
Jeszcze jedno mi si? przypomnia?o ;) Je?li zaliczasz ?abki ?eby zdobyc Stealth Camo to mo?esz to zrobic przechodz?c gr? BEZ ?ADNEGO ALARMU i BEZ ?ADNEJ KONTYNUACJI...

Ja w?a?nie wola?em przej?? gr? bez alarmów i kontynuacji bo nie jest to wcale trudne i satysfakcja jest du?a. Grunt to dobre dobranie kamufla?u.
Avatar użytkownika
PiotrB
The Fear
 
Posty: 491
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Odp: ?abki w MGS3

Postprzez phsx » Cz sty 26, 06 22:15

Ja gralem bez alarmow i sie okazalo ze 1 mialem na koncu gry - az pozielenialem ze zdenerwowania wtedy. I postanowilem ustrzelic zabki - najbardziej mnie cholera brala na te 2 ktore sa na tych znakach normalnie wysiadalem ale w koncu sie udalo. ;)
Avatar użytkownika
phsx
Sniper Wolf
 
Posty: 241
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 12:44

Odp: ?abki w MGS3

Postprzez jungestuchol » Pt sty 27, 06 00:29

SilentSnake napisał(a):Dzi?li, lecz znowu d?ugo nie pogra?em

Cytuj
48. [Most ??cz?cy, po zabraniu ubrania Raidenovich’wi] - Spójrz w okno po lewej stronie.

W?a?nie. Szukam, patrz? i nicccc.... Czy znowu mi pomo?ecie?? :) :)


Spójrz w lewo Snake'a, gdy przechodzi on przez drzwi, czyli w dó? ekranu. ?abka b?dzie na s?upie z megafonami przy wie?y stra?niczej (przy ?cianie Main Wing).
Ostatnio edytowano Pt sty 27, 06 00:30 przez jungestuchol, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
jungestuchol
Mistrz ciętej riposty
 
Posty: 63
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 17:38

Odp: ?abki w MGS3

Postprzez Adamska » Pt sty 27, 06 15:23

StinG napisał(a):Ja gralem bez alarmow i sie okazalo ze 1 mialem na koncu gry - az pozielenialem ze zdenerwowania wtedy. I postanowilem ustrzelic zabki - najbardziej mnie cholera brala na te 2 ktore sa na tych znakach normalnie wysiadalem ale w koncu sie udalo. ;)


Ja to zawsze gram tak- alert, reset, alert, reset :D... Powiem ci StinG, ?e te? tak mia?em- 100%, daj? uci?c g?ow?, ?e nie mia?em alerta, a na koniec policzy?o mi 3 :-\ tylko nie wiem czemu...

Za ka?dym razem przechodze tak ?eby nie nabijac alerta i to rzeczywi?cie czasem si? staj? :'(
stoned to the bone.
Avatar użytkownika
Adamska
BiGoS
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 15, 05 18:58
Gram: w gre.
Czytam: w myślach.

?aby...

Postprzez Keanne Jay » Cz lut 09, 06 16:52

Witam...mam problem z jedn? ?abk? a dok?anie z t? która powinna byc w Svyatogernyj South (podczas walki z The Fear)....szukam szukam i nic! W opisie pisze tak"Od razu po wejsciu do tej planszy pobiegnij przed siebie, az natrafisz na wysok? trawe..wtedy obró? sie i spójrz na wejscie do tej planszy...na górze znaduje sie ?abcia".....i wlasnie w tym momencie sie zacielem ...niedosc ze niema tam wysokiej trawy (sa tylko parocie czy cos w tm stylu) to nad wejsciem do tej planszy nic niema.. moze chodzi o ta sam? ?abe co siedziala na drzewie(w nocy przed walk? z Fear) nr ?abki to 29.Moze ktos wie gdzie ona i dokladnie opisze?z gory dzi?ks
Keanne Jay
 

Odp: ?abki w MGS3

Postprzez Repcak » Cz lut 09, 06 18:45

A wi?c odrazu wchodzisz w pasmo tych trawek co daj? Du?y poziom Camo ;)
Odwracasz si? do wej?cia, patrzysz na wej?cie i troch? wy?ej na rogu murku, tam jest ........... ?ABKA

jungestuchol
I nie podczas walki z the Fear, tylko PO (zupe?nie inna lokacja). Trzeba na dodatek przej?c spowrotem przez magazyn i to w?a?nie b?dzie plansza Svatogornyj South. Je?eli faktycznie tak jest w opisie, to przepraszamy i poprawiamy. I faktycznie - na planszy, gdzie walczy si? z The Fear jest tylko 1 ?abka. W?a?nie ta na drzewie; jest to bez ró?nicy, czy zestrzeli si? j? w nocy (przed walk?), czy pó?niej.
Repcak
 

Odp: ?abki w MGS3

Postprzez Keanne Jay » Pt lut 10, 06 15:39

OK dzieki!
Keanne Jay
 

Postprzez Ptachu » So sie 26, 06 16:24

ja mam problem ze znalezieniem ?abki w Delinovodno jest to ?abka nr. 10 w operacji Snake Eater w Virtuous Mission znalez?em j? be? problemu a teraz przeszuka?em ca?y most i nigdzie niema. Wie ktos gdzie jest ta ?abka?
Ptachu
Inkarnacja VR
 
Posty: 2
Dołączył(a): So sie 26, 06 16:17

Postprzez fdq » So sie 26, 06 17:20

przechodzisz na drug? strone mostu (tam gdzie pod mostem masz pó?ke skaln?) i patrzysz w prawo - na górce siedzi ?aba (lornetka jakby co?)
if you're so smart explain this Clarissa
now I know that there is no escape from the Planet of the Apes
Avatar użytkownika
fdq
Machinegun Kid
 
Posty: 11
Dołączył(a): Wt lip 18, 06 10:57

Postprzez Ptachu » So sie 26, 06 17:24

fdq napisał(a):przechodzisz na drug? strone mostu (tam gdzie pod mostem masz pó?ke skaln?) i patrzysz w prawo - na górce siedzi ?aba (lornetka jakby co?)


O rany!! jak mog?em jej niezauwa?y? ale trzeba przyzna? ?e w opisie na tej stronie niejest podane zbyt dobrze! Wielkie dzi?ki
Ptachu
Inkarnacja VR
 
Posty: 2
Dołączył(a): So sie 26, 06 16:17

Postprzez shalashaska » Cz wrz 28, 06 22:39

Przechodz? gr? tak by nie wskrzesic alarmu i nie zabi? ?adnego przeciwnika.Jak narazie jestem na dobrej drodze.Mozna prosi? o jakie? wskazówki?
My Hero ... plis ... set me free.
Avatar użytkownika
shalashaska
Crying Wolf
 
Posty: 763
Dołączył(a): Wt wrz 05, 06 21:59
Lokalizacja: Kraków
Gram: Tenchu, MoH

Postprzez kul2 » Cz wrz 28, 06 22:59

'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez shalashaska » Cz wrz 28, 06 23:05

Spe?niam te warunki:
0 w??czonych alarmów w czasie gry
0 ludzi zabitych w czasie gry
0 kontynuacji w czasie gry
Zakaz u?ywania przedmiotów specjalnych
i tylko te, wi?c chyba ot tak sobie przejd?.
My Hero ... plis ... set me free.
Avatar użytkownika
shalashaska
Crying Wolf
 
Posty: 763
Dołączył(a): Wt wrz 05, 06 21:59
Lokalizacja: Kraków
Gram: Tenchu, MoH

Postprzez kul2 » Pt wrz 29, 06 09:14

No to powodzenia, jak cos zauwazysz daj znac, pewnie komus to pomoze :)
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez shalashaska » Pt wrz 29, 06 11:32

Wnioskuje ?e zapenw sko?cz? gr? bez stealth czy infite:P, ale kamera 3D du?o poprawi?a grywalno??.
My Hero ... plis ... set me free.
Avatar użytkownika
shalashaska
Crying Wolf
 
Posty: 763
Dołączył(a): Wt wrz 05, 06 21:59
Lokalizacja: Kraków
Gram: Tenchu, MoH

Postprzez Kazuun » Pn paź 16, 06 03:32

Stawiam piwo ka?demu kto w sposób "?opatologiczny" wyt?umaczy mi gdzie znajduje si? ta ma?a, zielona menda :)
Ja ju? nie daj? rady.. tydzie? jej szukam.....


Dok?adniej mówi?c chodzi mi o:
"55. W pierwszym po?cigu, na jednym z pude? po lewej stronie, po tym jak Eva zakr?ci."



Mo?e znajdzie si? kto? kto b?dzie tak wspania?omy?lny i mi screena zrobi z gry i wrzuci tu linka, co ? :D
Avatar użytkownika
Kazuun
The End
 
Posty: 528
Dołączył(a): N cze 25, 06 23:59
Lokalizacja: Łódź

Postprzez kul2 » Pn paź 16, 06 07:50

'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Kazuun » Pn paź 16, 06 11:48

Geeeeez, ale ja jestem osio? xD

My?la?em, ?e ta ?abka która pokaza?es kul to:
"56. W drugim po?cigu, na pudle po prawej stronie, bodaj?e 6 pud?o."
Teraz zauwa?y?em, ?e jest to jednak numer 55, a 56 jest w dalszej cz??ci pasa startowego (to pas startowy, nie ? :D)

Ca?y czas my?la?em, ?e ta z numerem 55 jest gdzie? mi?dzy t? ?abk? na wózku wid?owym a t? po lewej stronie pasa.... nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem :/



Dzi?ki kul.

PS:
Jakie piwo pijesz, bo nie wiem co poczta wys?a? :)
Avatar użytkownika
Kazuun
The End
 
Posty: 528
Dołączył(a): N cze 25, 06 23:59
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Teddy » Pn paź 16, 06 17:09

Mleko mu wy?lij ;)
Obrazek
Wiem jak pasować do siebie mają części..
Avatar użytkownika
Teddy
Half Empty
 
Posty: 119
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 12:04
Lokalizacja: Chełm Silesia

Postprzez kul2 » Pn paź 16, 06 18:52

No wlasnie, nie pije wiec dziekuje ;) Odloz ta kase i kup lepiej Fan DVD dostaniesz cos fajnego, a my wykorzystamy ta kase w pozyteczny sposob.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Kazuun » N paź 22, 06 14:07

No to ja mam jeszcze jedno pytanie.
Wydawa?o mi si?, ?e ustrzeli?em wszystkie 64 ?abki, okaza?o si? jednak, ?e nie. Nie dosta?em stealth'a.

I tu mam pytanie:
czy te 64 ?abki trzeba ustrzeli? podczas tego samego przechodzenia gry, czy mog? omin?? te, co do których pewno?? mam, ?e ustrzeli?em ?

Ustrzelone mam na pewno wszystkie ?abki podczas jazdy motorem (troch? si? z nimi m?czy?em) i teraz nei wiem, czy jak przejd? gr? ponownie to znów je musz? ustrzeli?, czy te moge omin?? a zaj?? si? tylko tymi wcze?niejszymi.
Avatar użytkownika
Kazuun
The End
 
Posty: 528
Dołączył(a): N cze 25, 06 23:59
Lokalizacja: Łódź

Postprzez shalashaska » Śr paź 25, 06 18:58

Musisz ubi? wszytskie ?abki, ale jest ?atwiejszy sposób zdobycia ifinity i stealth za jednym zamachem.Poszukaj bo gdzie? niedawno o tym pisa?em.
Avatar użytkownika
shalashaska
Crying Wolf
 
Posty: 763
Dołączył(a): Wt wrz 05, 06 21:59
Lokalizacja: Kraków
Gram: Tenchu, MoH

Postprzez Kazuun » Cz paź 26, 06 16:56

Eeee, mo?na zdoby? stealth inaczej ni? strzelaj?c w ?abki ?
Hmm... osobi?cie nie widz? tu na forum nic takiego... :/
Avatar użytkownika
Kazuun
The End
 
Posty: 528
Dołączył(a): N cze 25, 06 23:59
Lokalizacja: Łódź

Postprzez FOX HUND » Cz paź 26, 06 17:01

Mo?na. Musisz przej?c gr? bez wywo?ania alarmu. :P :P
Tylko umarli znają koniec wojny......Dopóki na świecie będzie istniał człowiek, będą też wojny.....
Sic vi pacem para bellum.
Avatar użytkownika
FOX HUND
The Patriot
 
Posty: 421
Dołączył(a): Wt lut 21, 06 22:54
Lokalizacja: Katowice

Następna strona

Powrót do Metal Gear Solid 3 i Subsistence

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron