Trofea w Snake Eater

Posty dotyczące MGS 3 i Subsistence

Moderatorzy: Snake., Bizon, GM

Trofea w Snake Eater

Postprzez Recoil » N wrz 09, 12 18:33

Nie widziałem wątku o tej tematyce. Przydałby się też taki w MGS2 i PW. W końcu pewnie znajdzie się ktoś, kto będzie miał pytania bądź problemy z trofeami w HD Collection.

Na chwilę obecną przychodzi mi do głowy jedno pytanie. Chciałbym się upewnić. Chcąc zdobyć trofeum "Tune-In Tokyo" muszę przejść całą grę na każdym poziomie trudności (poza ostatnim, gdzie mogę odegrać melodie na początku), zgadza się? Nie odpalę innego poziomu trudności z save, w którym już zacząłem grę. Teoretycznie do głowy przychodzi rozwiązanie:
-odpalam na easy, odgrywam melodie
-odpalam na normal, odgrywam melodie
-itd.
Ale odpalając kolejną grę od początku save nie ma w pamięci odegranych wcześniej melodii więc żeby je zapamiętał muszę przejść całą grę, zapisać na koniec, wgrać wgrać save i wybrać kolejny poziom trudności. Mam rację?
Calm down People!
It's just a little Lie.

Warning Shot!
Obrazek
Avatar użytkownika
Recoil
Vulcan Raven
 
Posty: 185
Dołączył(a): N lis 23, 08 10:24
Lokalizacja: Perdition City
Gram: The Last of Us

Re: Trofea w Snake Eater

Postprzez uci » N wrz 09, 12 19:01

nie wymoderuje, ale temat o pucharkach w MGS HD col. jest w temacie o kolekcji HD, masz tam całe info wraz z pomocami etc.

a tak na szybko do pytania - wystarczy że odegrasz wszystkie leczące melodie z 1 poziomu trudności - tylko tyle
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Trofea w Snake Eater

Postprzez Recoil » N wrz 09, 12 19:08

uci napisał(a):nie wymoderuje, ale temat o pucharkach w MGS HD col. jest w temacie o kolekcji HD, masz tam całe info wraz z pomocami etc.


:scratch: How the hell I've overlooked it...? Tak coś czułem, że niemożliwe, żeby nic o tym nie było. Przepraszam za zamieszanie, dziękuję za odpowiedź i proszę o usunięcie tematu.
Calm down People!
It's just a little Lie.

Warning Shot!
Obrazek
Avatar użytkownika
Recoil
Vulcan Raven
 
Posty: 185
Dołączył(a): N lis 23, 08 10:24
Lokalizacja: Perdition City
Gram: The Last of Us


Powrót do Metal Gear Solid 3 i Subsistence

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron