Kilka pytań o Ocelota

Posty dotyczące MGS 3 i Subsistence

Moderatorzy: Snake., Bizon, GM

Kilka pytań o Ocelota

Postprzez kapitan krwotok » Wt sie 06, 13 14:03

Hej, witam wszystkich na forum.
Parę dni temu ukończyłem Metal Gear Solid 3 (po wcześniejszym przejściu dwóch pierwszych odsłon). Mam pytanie odnośnie fabuły trójki. Mianowicie spotkałem się z opiniami że Ocelot jest synem The Boss i The Sorrow. Faktycznie jest to dość prawdopodobne ale nie znalazłem żadnego potwierdzenia tej informacji w dialogach a uważnie śledziłem fabułę gry. Angielski znam dość dobrze, jeśli czegoś nie wiedziałem patrzyłem do słownika lub do przetłumaczonych dialogów na stronie (tak wgl to znalazłem pewien błąd - podczas tortur, gdy wypada nadajnik brakuje kilku kwestii). Jeśli jednak coś przeoczyłem to proszę o wskazanie mi dialogu (gdzie mniej więcej był on w grze). Czy The Boss wie że to Ocelot jest jej dzieckiem? Ocelot prawdopodobnie nie wie czym jest synem, prawda?
kapitan krwotok
Inkarnacja VR
 
Posty: 5
Dołączył(a): N sie 04, 13 15:49

Re: Kilka pytań o Ocelota

Postprzez kul » Wt sie 06, 13 14:47

I bought a ceiling fan the other day. Complete waste of money. He just stands there applauding and saying "Ooh, I love how smooth it is."
Avatar użytkownika
kul
Niewidzialna Armia
 
Posty: 1042
Dołączył(a): N sie 23, 09 11:49
Lokalizacja: Luoyang, Henan, ChRL
Gram: O kurde...
Czytam: ...

Re: Kilka pytań o Ocelota

Postprzez kapitan krwotok » Wt sie 06, 13 14:52

Wielkie dzięki, a potrafisz powiedzieć gdzie ten dialog mniej więcej był umiejscowiony? To była rozmowa po zasadzce ocelota w byłym biurze Sokolowa czy np. przed walką z The Endem? Z tego dialogu wynika że faktycznie Ocelot nie zna rodziców ale czy Boss wie że jest jej synem? I dzięki za ten link bardzo pomogłeś.
kapitan krwotok
Inkarnacja VR
 
Posty: 5
Dołączył(a): N sie 04, 13 15:49

Re: Kilka pytań o Ocelota

Postprzez kul » Wt sie 06, 13 15:07

Zaraz po walce z Ocelotem gdy BB jest w jaskini.

Nie jest nigdzie wprost powiedziane że wie.
I bought a ceiling fan the other day. Complete waste of money. He just stands there applauding and saying "Ooh, I love how smooth it is."
Avatar użytkownika
kul
Niewidzialna Armia
 
Posty: 1042
Dołączył(a): N sie 23, 09 11:49
Lokalizacja: Luoyang, Henan, ChRL
Gram: O kurde...
Czytam: ...

Re: Kilka pytań o Ocelota

Postprzez kapitan krwotok » Wt sie 06, 13 16:22

Dzięki za odpowiedź ;)
kapitan krwotok
Inkarnacja VR
 
Posty: 5
Dołączył(a): N sie 04, 13 15:49


Powrót do Metal Gear Solid 3 i Subsistence

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron