Drobnostka o widelcu

Posty dotyczące MGS 3 i Subsistence

Moderatorzy: Snake., Bizon, GM

Drobnostka o widelcu

Postprzez GaroK » Pt mar 07, 14 23:58

Wchodząc w takie zaciekłe dyskusje jak dresy w kosmosie, młody hardkor będący w 3 organizacjach na raz czy o dziwadle atakującym na froncie szerszeniami :D To powiem coś o świętym artefakcie który zwie się Obrazek
Widelec!!! :pale:

Ano wiedzieliście że przykładowo zabicie węża z widelca natychmiastowo napełnia pasek staminy?
Nie wyczytałem tego w waszym artykule, a warte to jest uwagi, więc pomyślałem że ktoś nie wie.
Artykuły byście uzupełnili :D
GaroK
Machinegun Kid
 
Posty: 13
Dołączył(a): So mar 01, 14 11:14

Re: Drobnostka o widelcu

Postprzez kALWa888 » So mar 08, 14 17:09

Wątpię żeby ktoś tego tutaj nie wiedział. Przeca w celi poniekąd zmuszeni jesteśmy do zjedzenia tego szczura co towarzyszy Nakedowi, a da się to zrobić tylko z użyciem widelca. Nie określiłbym tego czymś szczególnie ważnym, tym bardziej że gdy już odzyskałem ekwipunek to widelec poszedł sobie i już do mojego plecaka nigdy nie wrócił. Podejrzewam, że większość zrobiło podobnie. A więc, nie udało Ci się nas zaskoczyć :P.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Drobnostka o widelcu

Postprzez Solidny » So mar 08, 14 18:41

Jeśli wziąć pod uwagę, że nie każdy zna angielski, to ktoś tam mógł nie ogarnąć, ale to jednak jedyny przedmiot jakim możemy pobawić się w celi, a szczur jedynym kompanem/celem. W opisie sprzętu na stronie faktycznie jest napisane tylko tyle, że widelec działa tak samo jak nóż, co jednak prawdą do końca nie jest ;)
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Drobnostka o widelcu

Postprzez SALADYN » So mar 08, 14 20:00

Artykuły się uzupełniają ale czasu mało, ludzi też niewielu a poza tym są inne priorytety.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Drobnostka o widelcu

Postprzez Solidny » So mar 08, 14 20:05

SALADYN napisał(a):Artykuły się uzupełniają ale czasu mało, ludzi też niewielu a poza tym są inne priorytety.

Ja przecież nie krytykuję niczyjej pracy, po prostu uzasadniam argument założyciela, że faktycznie, może być jakiś mały odsetek graczy którzy nie ogarnęli widelca ;)
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Drobnostka o widelcu

Postprzez SALADYN » So mar 08, 14 20:22

SALADYN napisał(a):
GaroK napisał(a):Artykuły byście uzupełnili :D

Artykuły się uzupełniają ale czasu mało, ludzi też niewielu a poza tym są inne priorytety.


Tak miał wyglądać ten post.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53


Powrót do Metal Gear Solid 3 i Subsistence

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron