Curtis napisał(a):Myślę, że MGS w swoim sosie ma taką markę, że ludzie i to by łyknęli... Ludziom przy odpowiedniej propagandzie wciśniesz wszystko
SALADYN napisał(a):Ten miał być pierwszy właśnie dzięki Fox Engine. Przypomnij sobie kiedy widzieliśmy ten screen który Sal01 trafnie opisał jako Afganistan, w między czasie były jeszcze modele sowieckiego żołnierza i klika szkiców razem z kolejnymi screenami z koniem i czarnym chłopcem, pierwszy zwiastun Ground Zeroes pokazali rok temu po czym było jeszcze kilka zwiastunów.
Jeżeli ta gra wyjdzie na sezon świąteczny 2014 to cuda Fox Engine jakie opisywał Kojima możemy włożyć między bajki.
Solidny napisał(a):Uwzględnij jednak fakt, że gra będzie kilka razy większa niż którykolwiek poprzedni MGS. W takim wypadku łatwość developingu objawi się jako zwiększona jakość, a nie wcześniejsza premiera.
SALADYN napisał(a):Niezupełnie, pierwszy trailer MGS4 jeśli nie liczyć teasera na silniku MGS3 pokazali na TGS 2005, wtedy data premiery miała mieć miejsce w 2007 roku ale później był obsuw i wyszło jak zawsze.
SALADYN napisał(a):Tak ale materiały pokazują że prace trwały już co najmniej od dwóch lat.
Simon napisał(a):Po co optymalizować coś, co domyślnie ma wyjść na PS360? Bo załóżmy, że tak właśnie ma być z GZ.
SALADYN napisał(a):Chyba zdajesz sobie sprawę że developing to nie tylko pisanie kodu, te wycieki to mimo wszystko już jakieś prace jak tworzenie lokacji czy modeli postaci do wykorzystania później.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości