[PROPOZYCJA] Reprodukcje pudełek MGS

Pytanka dotyczące muzyki i grafiki z gier MGS

Moderatorzy: Bizon, GM

[PROPOZYCJA] Reprodukcje pudełek MGS

Postprzez GameScanner » Cz lis 14, 13 14:59

Witam!

Czy jesteście zainteresowani reprodukcją pudełkowych wersji MGS, np. wersji NES lub GBC?
Od dłuższego czasu zanosiłem się z napisaniem tego tematu. Otóż spędziłem dobre osiem godzin na reprodukcji pudełka wg wersji USA.
Pudełko jest wydrukowane metodą cyfrową na błyszczącym papierze o gramaturze 350 (grubszy od papieru technicznego, ale cieńszy od oryginalnego).
Nadruk jest bardzo wysokiej jakości (300dpi) i nie rozmywa się gdy np. dotkniemy go mokrym palcem. Pudełko jest dokładnie o takich samych wymiarach jak pudełka GBC.
Proszę jednak pamiętać, że jest to nadal papier, i jak oryginał, może ulec uszkodzeniu.
Z racji, że jest to reprodukcja, takowa informacja będzie umieszczona na niewidocznym miejscu pudełka (np klapkach, bądź na spodzie) celem odróżnienia od oryginału.
Wykonałem projekt i zamówiłem dwie sztuki na próbę, celem sprawdzenia jakości. Osobiście jestem b. zadowolony.

Jako bonus, mailowo prześlę szablon do własnoręcznego wykonania wnętrza pudełka do kartridża.

Cena jednego opakowania które należy własnoręcznie wyciąć i złożyć to 10 PLN + wysyłka.
Minimum zamówienia zbiorczego to 10 szt.

Zastrzegam sobie, że jest to propozycja dla forumowiczów i nie życzę sobie odsprzedawania opakowań na innych aukcjach.

Na zdjęciach poniżej zobaczycie projekt, oraz reprodukcję w zestawieniu z wersją EU:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mogę umieścić więcej zdjęć obrazujące szczegóły pudelka.
PS - Jest możliwe wykonanie wersji MSX MGS, ale jak wyżej, minimum zamówienia to 10 sztuk.
www.GameScanner.org - tysiące skanów o wysokiej rozdzielczości okładek i pudelek gier wideo. Projekt jednoosobowy.

www.NintendoPassion.com - allegro http://ja.gram.pl/NintendoPassion - blog
Avatar użytkownika
GameScanner
Ultra Box
 
Posty: 83
Dołączył(a): N kwi 22, 07 19:02
Lokalizacja: Chicago, USA

Re: [PROPOZYCJA] Reprodukcje pudełek MGS

Postprzez SALADYN » Cz lis 14, 13 15:42

Przede wszystkim witamy po tak długiej nieobecności.

Tak, jestem jak najbardziej zainteresowany taką reprodukcją mimo posiadania europejskiego oryginału. Na inne podobne reprodukcje również się piszę i właściwie od razu możesz dopisać dwie sztuki dla mnie.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: [PROPOZYCJA] Reprodukcje pudełek MGS

Postprzez Gac666 » Pt lis 15, 13 12:31

Świetny pomysł :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa


Powrót do Soundtracki i Grafiki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron