MGS 5 TFP- zablokowany SAVE

Problemy techniczne. Przed założeniem tematu sprawdż czy problem nie został już opisany.

Moderator: GM

MGS 5 TFP- zablokowany SAVE

Postprzez DarkPainBoss » Cz lut 04, 16 14:52

Witajcie. Na wstepie odrazu mowie ze jestem z bajki XBOX ONE-MGS 5 TFP, mam taki problem ze save mi sie zablokowal w okolicach 18 misji, moge normalnie grac , ale co wylacze BOXa (pisze ze zapisuje"SAVING" ) a pozniej wlacze to trace wszystko co osiagnelem od zapisu. Kase,platformy,ludzi,kampanie i Side-Ops itp. ,nic nie zapisuje i znowu w tym sammym miejscu .Roznych juz wyjsc z gry probowalem ,pozniej formatowalem boxa i wgrywalem od nowa profil i gre ale nic nie pomoglo.Gre kupilem od microsofta(przez internet)Niewiem czy ja cos zle robie czy co ? Do tej pory bylo wszystko OK. Prosze pomozcie ! Gra jest swietna,mam jakies 200 godz.gry(32%) chcialbym kontynuowac ale sie nieda ! :? :stop:
DarkPainBoss
Inkarnacja VR
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz lut 04, 16 03:57

Re: MGS 5 TFP- zablokowany SAVE

Postprzez Ziomaletto » Cz lut 04, 16 21:29

Może zakup wersję pudełkową? Ja w dniu premiery kupiłem MGS-a właśnie na tą platformę i ukończyłem niedawno grę (bo nie grałem za często). Jak to nie pomogło, to ściągnij jakiegoś patcha, ale z takim problem pierwszy raz się spotykam.
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: MGS 5 TFP- zablokowany SAVE

Postprzez DarkPainBoss » Cz lut 04, 16 23:12

Niestety ja tez. Pisalem do konami ale,po 2 tygodniach i 3 mail-ach stwierdzili ze u nich jest wszystko ok, i to moze byc cos z chmura microsoftu oraz ze mam sie zglosic do Billa. Oczywiscie po pol godzinnej rozmowie z microsoftem ,uslyszalem ze techniczni sprawdza sprawe i sie odezwa,ale niestety do teraz cisza(2 tygnie),a grac nie da rady. Gra dobrze sie wczytuje i niemam zadnych innych problemow(grafika,plynnosc,itp) tylko ten zapis. O jakim patcha-ie mowisz,probuje roznych juz rzeczy ?
DarkPainBoss
Inkarnacja VR
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz lut 04, 16 03:57

Re: MGS 5 TFP- zablokowany SAVE

Postprzez Ziomaletto » Cz lut 04, 16 23:55

Nie mam na myśli konkretnych patchy. Nie jestem w stanie za bardzo pomóc, bo nie miałem takiego problemu.
Avatar użytkownika
Ziomaletto
Black Viper
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr sty 27, 16 19:25
Lokalizacja: Łomża!
Gram: W co popadnie
Czytam: Kłótnie na forach FW

Re: MGS 5 TFP- zablokowany SAVE

Postprzez Solidny » Pt lut 05, 16 05:56

Brzmi jak nieznany dotąd bug. Swoją drogą nie ma jak pro obsługa - "u nas działa". Pewnie jakiś programista :P
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: MGS 5 TFP- zablokowany SAVE

Postprzez DarkPainBoss » Pt lut 05, 16 08:26

A czy moze jest ktos co miial cos takiego ,lub wie jak dzialac.
Czy tez zostaje mi tylko xboxa z gra do pieca albo za okno.
??????
DarkPainBoss
Inkarnacja VR
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz lut 04, 16 03:57

Re: MGS 5 TFP- zablokowany SAVE

Postprzez Gac666 » Pt lut 05, 16 08:33

Zrób backup save'a, skasuj progress w grze i zobacz czy cokolwiek Ci się zapisuje. Wygląda na to, że to jakiś nieobsługiwany wyjątek, więc najpewniej będziesz musiał zacząć od nowa.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: MGS 5 TFP- zablokowany SAVE

Postprzez Gillian » Pt lut 05, 16 09:21

No jedyna opcja, skopiuj gdzieś sejwa i zacznij grę od nowa. Na 90% plik z sejwem się schrzanił.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: MGS 5 TFP- zablokowany SAVE

Postprzez DarkPainBoss » Śr lut 10, 16 13:41

Microsoft odpisal ze nie maja wstepu do zapisu w chmurze i musze probowac nadpisywac nowymi(jak bym nie probowal). Bede zaczynal od nowa (o ile da rady). Szkoda tylko tych godzin grania. Dzieki za rady.
DarkPainBoss
Inkarnacja VR
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz lut 04, 16 03:57

Re: MGS 5 TFP- zablokowany SAVE

Postprzez Faja » Śr lut 10, 16 13:51

zbyt dużo to nie miałeś tam nabite, 32%, godziny to kwestia Twojego niedbalstwa czasowego, ja miałem 100% przy mniej niż 150h
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: MGS 5 TFP- zablokowany SAVE

Postprzez DarkPainBoss » Śr kwi 06, 16 05:17

Nie spieszy mi sie i lubie zwiedzac.
DarkPainBoss
Inkarnacja VR
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz lut 04, 16 03:57


Powrót do Problemy Techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron