Snatcher Project

Wszystko o najnowszej części serii

Moderatorzy: Infernal Warrior, Snake., GM

Snatcher Project

Postprzez Herbaciarz » Wt mar 29, 16 10:49

Trochę do końca nie wiedziałem w jakim dziale to umieścić ale zdecydowałem się tutaj :P

W artykule dotyczących MGS4 pt."Nawiązania do filmów i gier w MGS4."

"– Pomysł na robota Metal Gear Mk.II został żywcem zaczerpnięty z jednego z poprzednich dzieł Hideo, Snatchera (przypomnijmy, że Big Boss po wydarzeniach w Outer Heaven został prawdopodobnie poddany operacji Snatcher Project)."

Czym był Snatcher Project i w jaki sposób Big Boss został poddany tej operacji? Ktoś mógłby mi to przybliżyć? Rozumiem, że chodzi o wydarzenia po Metal Gear 2?
Herbaciarz
Black Viper
 
Posty: 154
Dołączył(a): Śr mar 16, 16 13:48

Re: Snatcher Project

Postprzez kul » Wt mar 29, 16 12:23

Czym był Snatcher Project


Zakładał stworzenie armii cyborgów (być może). Big Boss miał być królikiem doświadczalnym i jego normalne ludzkie ciało miało zostać zastąpione ciałem bardziej cybernetycznym.
i w jaki sposób Big Boss został poddany tej operacji?


Po przegranej walce w Outer Heaven praktycznie całe ciało Big Bossa miało zostać zastąpione sztucznymi odpowiednikami. Tylko głowa miała zostać ludzka, a reszta to już kompletny cyborg.

Nawet znalazło się to w MGS DB. A potem przyszło MGSV i wylądowało na śmietniku historii.
I bought a ceiling fan the other day. Complete waste of money. He just stands there applauding and saying "Ooh, I love how smooth it is."
Avatar użytkownika
kul
Niewidzialna Armia
 
Posty: 1042
Dołączył(a): N sie 23, 09 11:49
Lokalizacja: Luoyang, Henan, ChRL
Gram: O kurde...
Czytam: ...

Re: Snatcher Project

Postprzez SALADYN » Wt mar 29, 16 13:37

A to przypadkiem ta zamiana Big Bossa w cyborga po Outer Heaven nie była tylko w Snake's Revenge ?

Edit
Dopiero teraz doczytałem że chodzi o MGS4 a tam rzeczywiście w scenariuszu było że BB to taki cyborg w stylu Raidena.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53


Powrót do Metal Gear Solid 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron