Aktualnie grane.

Moderator: GM

Re: Aktualnie grane.

Postprzez Wombat » Śr kwi 24, 19 09:18

Red Dead Redemption 2

Dopiero zacząłem przygodę i czuje, że gra będzie epic ;) Las o poranku i przebijające się przez drzewa słońce to po prostu małe mistrzostwo świata.
"Życie mnie nie ominęło. Usiadło mi na głowie"- Al Bundy
Avatar użytkownika
Wombat
The Sorrow
 
Posty: 649
Dołączył(a): So sty 19, 13 10:26
Lokalizacja: Końskie

Re: Aktualnie grane.

Postprzez Faja » Pt kwi 26, 19 07:06

Wombat napisał(a):Red Dead Redemption 2

Dopiero zacząłem przygodę i czuje, że gra będzie epic ;) Las o poranku i przebijające się przez drzewa słońce to po prostu małe mistrzostwo świata.


Dopisz jeszcze: "i wszystkie misje takie same, symulator jazdy na koniu przed, w trakcie i po"
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Aktualnie grane.

Postprzez Gillian » Pt kwi 26, 19 08:15

Coś w tym jest niestety. Ta gra w pewnych momentach wyprzedza swoją epokę a w innych tkwi w 2001 roku.


A ja ostatnio jakoś nie mam czasu ani ochoty na dłuższe i częste granie. Pewnie po przeprowadzce "na swoje" (jeszcze 2 miesiące) i kupnie (w końcu) tego OLEDa mi się odmieni :). Więc z doskoku gram teraz w Dreamfall Chapters oraz Majora's Mask 3D. W DC jestem gdzieś połowie drugiego odcinka no i muszę przyznać, że jest to fajnie napisana historia (z grą już gorzej) no ale jeszcze za wcześnie, by mówić, jak zamyka ona uniwersum, jednak nastraja pozytywnie. A w MM to właściwie początek, zaczynam drugi "cykl". Klimat jest świetny!
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Aktualnie grane.

Postprzez Wombat » So kwi 27, 19 00:01

Faja napisał(a):Dopisz jeszcze: "i wszystkie misje takie same, symulator jazdy na koniu przed, w trakcie i po"


Jestem dopiero po trzeciej misji, jak na razie zwiedzam świat i poluje na zwierzynę, ale kto wie, być może tak właśnie napisze po odkryciu większej części gry ;)

Gillian napisał(a): Coś w tym jest niestety. Ta gra w pewnych momentach wyprzedza swoją epokę a w innych tkwi w 2001 roku.


W ogóle ogrom rzeczy jakie możemy robić w grze strasznie przygniata. Nie wiem za co się zabrać i po prostu na początku chce odkryć chociaż część mapy. Podobnie zresztą miałem w Zeldzie.
"Życie mnie nie ominęło. Usiadło mi na głowie"- Al Bundy
Avatar użytkownika
Wombat
The Sorrow
 
Posty: 649
Dołączył(a): So sty 19, 13 10:26
Lokalizacja: Końskie

Re: Aktualnie grane.

Postprzez Zancudo » N maja 26, 19 00:38

Ostatnio edytowano Pt cze 26, 20 18:21 przez Zancudo, łącznie edytowano 1 raz
Zancudo
Jack the Ripper
 
Posty: 1209
Dołączył(a): Cz sty 03, 13 21:33

Re: Aktualnie grane.

Postprzez Gillian » Śr wrz 18, 19 14:01

No i gram w tego wielkiego God of War. Za mną kilka godzin, pewnie tak 1/5 gry na oko. Niby fajnie, ale jednak jak na razie król jest nagi. Mesjasza w tym nie widzę. RDR2 pomimo wszystkich swoich upierdliwości na tym etapie był GOTG 10/10 (później dawał się we znaki). No cóż, cisnę dalej, może będzie lepiej. Na razie 8/10
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Poprzednia strona

Powrót do Gry i Konsole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron