KP Raport 32

Czyli o tym co sie dzieje u Hideo.

Moderator: GM

KP Raport 32

Postprzez kul2 » Cz mar 22, 07 11:27

Za cholere niepotrafie rozgryzc tytulow ze znakami zapytania.

SMB 3 - no wiadomo genialna gra, klasyka
Legend of Zelda Link to the Past - jakos te handheldowe Zeldy nigdy do mnie nie przemawialy, zreszta to nawet nie jest najlepsza czesc imo
Super Punch out - no to byla niezla gra, zmienia moj poglada na pan K
Operation Wolf - raaaany ile ja czasu i kasy na tej grze stracilem, Hideo chyba tez lubil sobie potrzymac uzi
Resident Evil - no tu nawet nie ma co komentowac, wiadomo bylo ze wymieni RE
Phoenix Wright - no bez dwoch zdan, innowacyjna rozgrywka, ciekawy pomysl, pewnie Hideo zaluje ze to on ja zrobil ;)
Out of this world - czyli Another World co samo w sobie wystarczy za komentarz
Dragon Quest V
Xebious ?
Portopea ?
UK Online ?
Hostage ?


A co Wy sadzicie o tej liscie?
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Infernal Warrior » Cz mar 22, 07 12:34

Większości gier nie znam ;) Tez nie wiem o co chodzi z "?" :P
RE to dobry wybor!!
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez Old Snake » So kwi 21, 07 01:34

Hostage znam, jest to moja ulubiona gra na amige zaraz po Fire Force (bohater bardzo przypominał Snake'a). Hostage to taki protoplasta Rainbow Six, gdzie mieliśmy odbić zakładników w ambasadzie. Gra składała się z paru minigierek: skradanie na wyznaczone miejsce (unikaliśmy szperaczy ukrywając się w krzakach i za innymi przeszkodami), snajper - celowniczek (zdejmowaliśmy terrorystów w oknach uważając by nie postrzelić zakładnika), zjazd na linie (najtrudniejsze chyba bo wymagało odpowiedniej precyzji i timingu). Najfajniejsze było to że gra mieściła się tylko na JEDNEJ dyskietce!!! ale za to długo się wczytywała :(
Świat to poligon między dobrem, a złem
Avatar użytkownika
Old Snake
Vamp
 
Posty: 364
Dołączył(a): Śr paź 11, 06 07:54
Lokalizacja: Groznyj Grad

Postprzez kul2 » So kwi 21, 07 08:14

http://www.mobygames.com/game/amiga/hos ... ue-mission
Wyszla na MSX'a i wyglada jak wydany dwa lata pozniej Alcatraz.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55


Powrót do Co tam u Kojimy?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron