Czwartek 25 IX 2008

Wszystkie rozmowy o Nieoficjalnych Mistrzostwach Polski w MGO

Moderatorzy: Lost, Johny Sasaki, GM

Postprzez Johny Sasaki » Pt wrz 26, 08 07:53

Kacper napisał(a):mielismy okazje grac z NPC przed mistrzostwami i sytuacja wygladala tak jak opisana wyzej, ich wlasny server i wszedzie czerwone kreski (przystosowanie sie do otaczajacego srodowiska, dla nich lagi to normalka inni sie gubia)


cos bym napisal, ale sie powstrzymam...

A, ze tak niesmialo spytam, sieci domowe macie dobrze pokonfigurowane i kompy powylaczane na czas turnieju?

PS: Lijon moze troche szacunku, nie kazdy jest taki zajebisty, ze na lagach mu zajebiscie idzie nawet jak dostaje headshoty wyjmowanym w czasie reloadu magazynkiem a bez lagow to juz w ogole by rozniosl sam caly klan przeciwnika :lol: Zreszta jak bez lagow ich bardziej rozdupczycie to w czym problem?
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez Lost » Pt wrz 26, 08 09:14

Lord Taikun napisał(a):Ja pierd*&***

Jedna uwaga kul, skoro były takie ogromne lagi że nie dało się grać, dlaczego DW nie wyszły gdy mieli jeszcze 26 czy 30 pkt, a dopiero gdy juz widzieli ze nie maja szans? Stary oszczędź, żadnych lagów nie mieliśmy, a ikonki obok ników? ile wy graliście w MGO? każdy wie że przeważnie one sa z d*** wyssane, ja mam zawsze I albo II i nigdy nikt mi nie marudził że mam lagi.

Nie wyjeżdżaj z tekstami pokroju 'ja pieole'. Chcesz się wykrzyczeć/wyładować, to kup Singstara.
NPC team alpha także nie opuścuiło serweru, a ekipa lagi miała.
Lord Taikun napisał(a):chcecie powtórzyć? na naszym serwie tylko i wyłącznie

Nie Ty tutaj dyktujesz warunki.
KyoK01 napisał(a):Tak Lord TAI ma racje na turniej WC 2008 nie było żadnych problemow.TAI weżmy AVE na hosta on ma 6mb łacze :)

Jak jeszcze raz na tym forum, albo w trakcie zawodów przeczytam, że na oficjalnych mistrzostwach było tak a tak, to zakończy się to albo całą serią ostrzeżeń, albo dyskwalifikacją.

Wystarczyło pocisnąć kity, że turniej jest OFICJALNY i ludzie nabraliby o wiele więcej pokory...
Avatar użytkownika
Lost
Zanzibar
 
Posty: 345
Dołączył(a): So mar 03, 07 21:44
Lokalizacja: Zapomniałem

Postprzez KyoK01 » Pt wrz 26, 08 09:57

Ok więc co panowie ustaliliście i co w takim razie proponujecie bo cała ta sytuacja jakoś dziwnie mi wygląda :(
Avatar użytkownika
KyoK01
Arnold
 
Posty: 21
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 10:20

Postprzez Johny Sasaki » Pt wrz 26, 08 12:53

Lost napisał(a):Jak jeszcze raz na tym forum, albo w trakcie zawodów przeczytam, że na oficjalnych mistrzostwach było tak a tak, to zakończy się to albo całą serią ostrzeżeń, albo dyskwalifikacją.


Dobrze gadasz. To co ZL organizuje to ma byc zabawa a nie wyscig szczurow po zlote gacie. Jak cos komus nie pasuje, to niech spada na bambus, lepiej zeby zostalo nawet 2 graczy, ktorzy sie dobrze bawia zamiast sapac. Jak chcecie miec organizacje taka jak na WC pozdromiliard to sobie poszukajcie sponsorow i sami zorganizujcie turniej albo siedzcie cicho i docencie inicjatywe tego serwisu, inni jakos potrafia sie bawic zamiast narzekac. Ale moze oni nie sa tacy pr0 i to dlatego? :lol:

Taikun napisał(a):chcecie powtórzyć? na naszym serwie tylko i wyłącznie


Jesli chca powtorzyc, to bedzie powtorka i nie na Waszym serwie tylko na Losta albo kula. W koncu i tak wygracie wiec w czym problem? Jakby co to uznajmy, ze to oficjalne stanowisko organizatorow, ze mecz ma byc powtorzony, zeby zaraz nie bylo pisania, ze sie nie zgadzacie.

To teraz tylko trzeba poczekac az kul lub Lost odpisza kiedy moga postawic serwer.

PS: Jesli ktos z krzykaczy poczul sie urazony tym postem... to mam to w dupie.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez Kacper20 » Pt wrz 26, 08 13:55

Kacper napisał/a:

To nie ja to napisałem:P
Ok panowie powtarzamy, zgadzam się. Przykład:

- Wchodzimy na serwer ekipą. Rozgrzewka, zgłaszamy lagi. W późniejszej fazie gry także lagi i SĘDZIA je widzi. Tak więc co wtedy? Nic nie sugeruję. To tylko zapytanie:)
Kacper20
Coward Duck
 
Posty: 35
Dołączył(a): So lip 05, 08 18:04

Postprzez KyoK01 » Pt wrz 26, 08 15:13

Spoko gramy na servie u Kula lub u Losta i jest git ma być kultura i tyle bo ja chce tylko zagrać dla zabawy i żeby było sprawiedliwie :)
Avatar użytkownika
KyoK01
Arnold
 
Posty: 21
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 10:20

Postprzez Lost » Pt wrz 26, 08 15:40

Sprawozdanie z wczorajszych pojedynków:

Muchozol vs CRusheR_PL

Krótka piłka: Zawodnicy zjawili się o wyznaczonym czasie, przywitali, chwycili za broń i wyruszyli do boju. W pierwszej części spotkania obaj gracze regularnie kierowali swe kroki ku sobie, prowadząc przy tym ostrą ofensywę - łuski naboi waliły się na glebę tonami. Z czasem jednak zawodnicy obrali zupełnie odmienną taktykę, której trzymali się już do samego końca spotkania. Muchozol po znalezieniu jakiegokolwiek tropu naprowadzającego go na swego przeciwnika, kręcił się niczym rekin wokół własnej przyszłej ofiary, zaciskając coraz to bardziej pierścień. Serie granatów rzucanych w stronę wroga pozornie jeszcze bardziej sprowadzały go w ślepy zaułek. CRusheR_PL nie poddał się, w wyniku czego rozkładał on na ziemi świerszczyki i czekał cierpliwie na następny ruch opnenta, ostrożnie się przy tym przemieszczając z jednej kryjowki, do następnej. Jak się okazało taktyka: nieprzyzwoita gazetka>cierpliwość>ogłuszenie>headshot okazała się trafna. Pierwsza runda zakończyła się wynikiem 9:16 dla CRusheR_PL, druga natomiast okazała się zwycięską także dla CRusheR_PL, który ustalił tym samym wynik 6:14. Panowie podziękowali za wspólną grę i zniknęli w otchałni serwerów MGO...

ZMU vs Dante2021

Zwyciężył ZMU walkowerem.
Avatar użytkownika
Lost
Zanzibar
 
Posty: 345
Dołączył(a): So mar 03, 07 21:44
Lokalizacja: Zapomniałem

Postprzez Aszyn » Pt wrz 26, 08 16:37

Polecam wszystkim, aby poczytali sobie jak ustawić upload limit w MGO, by było dobrze...
Obrazek
Avatar użytkownika
Aszyn
The End
 
Posty: 524
Dołączył(a): Pn maja 15, 06 15:10
Lokalizacja: Katowice
Gram: Destiny
Czytam: Solaris

Postprzez Lord Taikun » Pt wrz 26, 08 19:43

Hahahaha :D czytam sobie te posty i jedyne co pojawia się na mojej twarzy to uśmiech politowania.

Lost lubie Cię i fajnie sie razem grało, ale stary takie pieerdolenie żeby nie wspominać mistrzostw swiata bo to jest konkurs Zanzibaru są idiotyczne jak polska służba zdrowia.

Mam tylko jedny pytanie ... skoro MY WAM skakaliśmy ciągle (lag) to i WY NAM skakaliście (przynajmniej tak mówił KUL). Więc skoro my wygraliśmy to znaczy że potrafimy grać na lagach ? :D

Dawać nowy termin, mogę grać nawet na serwie św. Piotra, dajcie termin, bo nie mogę patrzeć jak tu biadolicie, wpadnie NPC Bravo Team i znowu padniecie na kolana ... ofkoz nie zapomnijcie w trakcie puścić pobierania jakiegoś na PS3, albo innych kompach podłączonych pod sieć. Będzie można zwalić na nasze lagi :)

Niepozdrawiam
Lord Taikun
Inkarnacja VR
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr wrz 17, 08 00:35
Lokalizacja: Opole

Postprzez kul2 » Pt wrz 26, 08 20:07

WY NAM skakaliście (przynajmniej tak mówił KUL)

Gdzie ja to napisalem?
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Kacper20 » Pt wrz 26, 08 20:18

znowu padniecie na kolana

Kto tu padał na kolana? Wypowiedź kolegi nie na miejscu. Nie wiem jak ty możesz tak traktować przeciwników? Czy w prawdziwym życiu też tak ludzi traktujesz? Jeśli tak to im współczuję. Kul pisał, że WY skakaliście. Czytaj kolego ze zrozumieniem.
Właśnie. Ustawcie sobie limity w MGO;)
Napisał bym jeszcze coś, ale nie będę się zniżał.
Kacper20
Coward Duck
 
Posty: 35
Dołączył(a): So lip 05, 08 18:04

Postprzez Crusher » Pt wrz 26, 08 20:45

Lost napisał(a):CRusheR_PL nie poddał się

ej, ej ja od początku się nie poddawałem, tak? Miałem kilka ładnych akcji strzelenie headshota z okienka przez które wszedł wróg... piękna akcja :P ogólnie wróg był na równi z moim poziomem, tylko miał niezłe lagi i strzelenie mu heada było mało prawdopodobne. Ogólnie miałem lepszą taktykę i dlatego wygrałem: "Trzeba stać się myśliwym i uważać by nie stać się zwierzyną" takie jest moje motto jeśli chodzi o granie 1v1 w MGO...
Avatar użytkownika
Crusher
Vamp
 
Posty: 359
Dołączył(a): Pt maja 16, 08 14:24
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Infernal Warrior » Pt wrz 26, 08 20:50

Miałem się do tego nie włączać jako że ze mnie człowiek dość nerwowy i mogloby sie pojawic o kilka slow za duzo ale patrzeć już nie mogę...

Taikun, ty myślisz ze kim ty jestes...?
Nie masz poszanowania dla przeciwnika, dla organizatorow bo uwazasz sie za wielkiego kozaka w MGO jak nie przymiezajac KowalPL.
Wez chlopie spojrz w lustro i sie zastanow co ty soba wogle reprezentujesz, bo wygladasz mi jak jakis 12 - latek dla ktorego Tibia jest 'wymiataczem'.

Ja rozumiem ze moze masz dobry klan, dobrze grasz ale bez takiego odstawiania bo na to ani laski nie wyrwiesz ani kumpli nie znajdziesz.
Johny juz wyzej pisal ze to nie jest turniej o zlote gacie ale widze ze ty sie ciagle napinasz jakby ci chomika zabili.
To miala byc wspolna zabawa i szlifowanie umiejetnosci a ja tu widze tylko plucie jadem.

Teraz mnie mozecie zlinczowac, chocby i za offtopa.
Pozdrawiam prosto z Piekła.
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez Johny Sasaki » Pt wrz 26, 08 21:02

NPC Bravo Team niech sobie znajdzie kogos innego na miejsce Lorda Taikuna, bo jego arogancja przekroczyla pewna granice tolerancji.

A jak jeszcze raz zobacze jakiegos bluzga, text o sw. Piotrze, aroganckie zachowanie wzgledem kogokolwiek albo jakikolwiek bezjajeczny post to cie wlasnorecznie wypieprze z tego forum, saavy?

PS: Gulash napewno bedzie dumny z klanu majacego Neo Plus w nazwie :lol:
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez psy-ko » Pt wrz 26, 08 21:07

DW2 vs MIP lagow nie doswiadczylem-stawial Lost,dziekuje za uwage
psy-ko
Inkarnacja VR
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 14:03

Postprzez Lost » Pt wrz 26, 08 21:10

RyuEX napisał(a):, tylko miał niezłe lagi i strzelenie mu heada było mało prawdopodobne.

Tak? To dlaczego nic nie mowiłeś? Wybacz bracie, ale po fakcie to sobie takie teksty zostaw dla siebie, bo się pytałem czy wszystko jest git.
Lord Taikun napisał(a):Lost lubie Cię i fajnie sie razem grało, ale stary takie pieerdolenie żeby nie wspominać mistrzostw swiata bo to jest konkurs Zanzibaru są idiotyczne jak polska służba zdrowia.

Czy ja czegoś przypadkiem nie wspominałem o przekleństwach? Zaraz dostaniesz ode mnie w prezencie czerwony znaczek na czoło.
Cieszę się, że stwierdziłeś, iż "fajnie się GRAŁO".
Infernal Warrior napisał(a):Teraz mnie mozecie zlinczowac, chocby i za offtopa.
Pozdrawiam prosto z Piekła.

Infek :*

Ja już mówiłem co sądzę o waszym zachowaniu Taikun na forum n+. Nic to nie dało. Wypowiadać się chyba już też nie będę tutaj, bo Infernal podsumował to idealnie. Tyle ode mnie.
Avatar użytkownika
Lost
Zanzibar
 
Posty: 345
Dołączył(a): So mar 03, 07 21:44
Lokalizacja: Zapomniałem

Postprzez Gac666xx » Pt wrz 26, 08 23:21

Jeszcze kilka takich kłótni a seryjnie wszystkich zbanuje i każę wywalić z konkursu.


Dwight proszę wrzuć na temat limitu uploadu by każdy mógł to ustawić.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez Lord Taikun » So wrz 27, 08 01:22

Lost napisał (na forum N+) że mnie zdyskwalifikowano z turnieju ... z 1v1 też ? bo nie wiem co mam jutro o 20:00 robić ... so ?

edit odnośnie tego że turniej jest o nic nieznaczący uścisk ręki prezesa a ja się wg. Was pobudzam zbytnio. Po prostu nie będę słuchał jak ktoś mi wciska kit że moje łącze, jak i kolegów z teamu jest za słabe ... a zresztą ... to nie ja się denerwuje tylko Wy :)
Lord Taikun
Inkarnacja VR
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr wrz 17, 08 00:35
Lokalizacja: Opole

Postprzez Johny Sasaki » So wrz 27, 08 05:38

Idz na piwo z ziomalami z osiedla poopowiadac im jakim beznadziejnym serwisem jestesmy, albo napisz na ja.gram.pl jakim beznadziejnym serwisem jestesmy skoro Cie wywalilismy, bo przeciez nie mielismy (a raczej ja nie mialem, bo kul i Lost to wiele do gadania nie maja w tej kwestii i to tylko moja zla wola byla, ha ha ha) zadnych powodow.

A teksty o srogich katolach na forum N+ to sobie daruj. Na tym forum nie wolno poruszac tresci godzacych w czyjes uczucia religijne a to co napisales to wystarczajacy powod do pozwu z tytulu 196 paragrafu kk.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez Liberal-L1 » Pn wrz 29, 08 14:43

Johny Sasaki napisał(a):A teksty o srogich katolach na forum N+ to sobie daruj. Na tym forum nie wolno poruszac tresci godzacych w czyjes uczucia religijne a to co napisales to wystarczajacy powod do pozwu z tytulu 196 paragrafu kk.

Skoro już tak bardzo trzymasz się paragrafów, to możesz mi wskazać punkt regulaminu turnieju na podstawie którego podjąłeś decyzję o dyskwalifikacji Taikuna?
Avatar użytkownika
Liberal-L1
Inkarnacja VR
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pn wrz 15, 08 03:06
Lokalizacja: Łeba/Olsztyn

Postprzez Gac666xx » Pn wrz 29, 08 14:54

Punkt znajduje się w regulaminie forum. Zero tolerancji dla tego typu ludzi.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez Liberal-L1 » Pn wrz 29, 08 15:51

Gac666 napisał(a):Punkt znajduje się w regulaminie forum. Zero tolerancji dla tego typu ludzi.

A nie uważasz, że to są jakby dwie osobne sprawy? Turniej i forum? Skoro na przykład użytkownik X łamie regulamin forum a nie łamie regualminu turnieju to chyba logicznym jest, że powinien ponieść konsekwencje swojego zachowania tylko odnośnie forum (warny/bany). Tymczasem wytworzyła się sytuacja gdzie te dwie sfery się przenikają a które przenikać się nie powinny. Do czego zmierzam - uważam, że w tej konkretnej sytuacji jeden z waszych moderatorów (nie oceniam całości jego pracy, bo jestem tu za krótko aby wyrobić sobie o nim zdanie) zbyt pochopnie powziął decyzje o dyskwalifikacji Taikuna z turnieju, kiedy ten regulamin turnieju nie złamał. Jak przypuszczam było to podyktowane raczej zbytnimi emocjami JS jakimi się kierował a nie chłodną analizą sytuacji. Skoro tworzycie jakieś zasady to się ich trzymajcie.
Avatar użytkownika
Liberal-L1
Inkarnacja VR
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pn wrz 15, 08 03:06
Lokalizacja: Łeba/Olsztyn

Postprzez kul2 » Pn wrz 29, 08 15:55

Najprawdopodobniej chodzi o punkty 4 i 5 regulaminu turnieju, ale to musi sam Johny powiedziec.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Gac666xx » Pn wrz 29, 08 16:15

A ja zmierzam do tego, że zachowanie uczestnika niczym piecioletni bachor go nie usprawiedliwia.

Co z tego, że to nie regulamin turnieju. Kultura musi być jak chcesz się bawić wśród kulturalnej świty.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez Liberal-L1 » Wt wrz 30, 08 19:03

kul napisał(a):Najprawdopodobniej chodzi o punkty 4 i 5 regulaminu turnieju, ale to musi sam Johny powiedziec.

Hmm, chyba raczej nie ma na to ochoty, skoro do tej pory tego nie zrobił. W sumie mu się nie dziwię. W każdym bądź razie nie może chodzić o żaden z punktów regulaminu turnieju bo te obowiązują tylko podczas starć w pojedynku i nie dotyczą one w żadnym stopniu forum. O to fragment:

Oto zasady, które będą obowiązywały w trakcie starć (...)

Gac666 napisał(a):A ja zmierzam do tego, że zachowanie uczestnika niczym piecioletni bachor go nie usprawiedliwia.

A czy ja go usprawiedliwiam? W żadnym moim zdaniu nie dałem najmniejszej przesłanki ku temu, że popieram jego zachowanie na forum, wskazuje tylko na to, że został zdyskwalifikowany z turnieju na zasadzie "bo tak i już" nie mając żadnego umocowania w regulaminie turnieju, którym JS mógł by podeprzeć swoją decyzję.

Gac666 napisał(a):Co z tego, że to nie regulamin turnieju. Kultura musi być jak chcesz się bawić wśród kulturalnej świty.

A więc regulamin swoje a życie swoje. Zupełnie jak z polskim kodeksem karnym, no ale to wasze podwórko - wasze porządki, jakie by one nie były.

Tematu raczej nie będe dłużej drążył bo widzę, że odzew w tej materii jest niewielki ale mam przynajmniej nadzieje, że wnioski z tego na przyszłość jakieś tam zostaną wyciagnięte i lepiej będą uzasadnione takie decyzje.
Avatar użytkownika
Liberal-L1
Inkarnacja VR
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pn wrz 15, 08 03:06
Lokalizacja: Łeba/Olsztyn

Postprzez Gac666xx » Wt wrz 30, 08 19:09

Tak wnioski będą.


Zachowujcie się jak ludzie.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez kul2 » Wt wrz 30, 08 19:10

Oh.
Moze po prostu nikt z organizatorow nie przewidzial takiego chamstwa ze strony ktoregos z uczestnikow. W koncu nikt raczej z gory nie zaklada ze ktos na forum zacznie jechac po druzynie przeciwnej.
To chyba jedna z tych rzeczy ktorych nigdy sie nie przewidzi, a zareagowac na nie trzeba.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Johny Sasaki » Wt wrz 30, 08 20:00

Nie musze sie nikomu na tym forum poza kulem z niczego tlumaczyc panie Liberal, a jemu moge sie tlumaczyc w inny sposob niz postem na forum. Traktuj to jako podparcie mojej decyzji.

Poza tym nie porownuj niczego do kodeksu karnego jesli nie wiesz jak on funkcjonuje.

Az mnie ciekawosc zzera, zeby spytac po co smecisz jak to nasze podworko i masz to gdzies ale sobie daruje bo bedzie ot.

dziekuje za uwage, yagshemash, high five
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez Deepthroath » Śr paź 01, 08 07:58

Moja mała rada:

Zanim nauczycie się jak wygrywać, nauczcie się jak przegrywać z klasą.

druga sprawa.

po to w klanie jest leader, żeby reprezentował cały team, i jesli w czasie meczu będzie pozwalał na obrzucanie się mięsem to powstanie burdel.

co prawda nie widziałem tego feralnego meczu, ale to tak na przyszłość..


c ya on the battlefield, bleeding.


Nadejdzie kiedyś dzień, gdy błękitne niebo wreszcie dotknie ziemi
The War Has Changed
Avatar użytkownika
Deepthroath
Coward Duck
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pn lip 28, 08 08:18
Lokalizacja: Hajnówka

Poprzednia strona

Powrót do Turniej MGO

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron