Niedziela 12 X 2008 r

Wszystkie rozmowy o Nieoficjalnych Mistrzostwach Polski w MGO

Moderatorzy: Lost, Johny Sasaki, GM

Niedziela 12 X 2008 r

Postprzez Lost » Pn paź 13, 08 20:38

POL vs NPC team bravo

Z racji tego, że chłopaki z DW przegrali dwa mecze z rzędu, pojedynek POL vs NPC z oczywistych względów traktowany był jak finał. Tak samo jak w starciu DW vs NPC, w tym przypadku także panowie reprezentujący enplusa pojawili się w osłabionym składzie(4 zawodników). Drużyna przeciwna wykazując sporą dawkę zrozumienia, a co za tym idzie, wyznając także zasadę fair play, odesłali jednego ze swych zawodników na ławkę rezerwowych. Przetestowanie łącza zajęło nam więcej czasu niż przewidywaliśmy - przynajmniej został rozwiązany problem, który towarzyszył większości pojedynków 5 vs 5 w tym turnieju. Lada moment miał rozpocząć się ostateczny pojedynek... Zaczynamy!

Runda pierwsza w swych pierwszych chwilach "nie była zbyt łaskawa" dla zawodnikow z NPC, którzy, co tu dużo mowić, dostawali baty. Jednak po pewnym czasie wzięli się w garść, po czym nadrobili straty wyrównując wynik po kilkunastu minutach do 23:23 punktów dla każdej z drużyn. Co ciekawe, od tego momentu zwycięska aura z każdą kolejną chwilą przechylała się coraz bardziej na panów z NPC, którzy wywalczyli sobie wygraną w rundzie pierwszej ustanawiając tym samym wynik 51:55.

Kolejna runda już od pierwszych chwil okazała się zupełnym przeciwieństwem swej poprzedniczki, bowiem tym razem to właśnie ekipa z POL rozgromiła swego wroga wywalczając sobie wynik 55:36, doprowadzając do remisu...

Decydujące starcie okazalo się baaardzo mozolne, ponieważ zawodnicy obu drużyn bali się wręcz podjąć odważniejszych wyczynów, stawiając raczej na podchody(IMO). Najwyraźniej wspomniana technika nieziemsko przypadła do gustu POL, ponieważ załatwili swoich przeciwnków na cacy(nie ma się czemu w sumie dziwić, skoro Mario potrafi poderżonąć mi gardło trzy razy pod rząd xD). Runda trzecia, ostatnia, zakończyła się wynikiem 55:48 dla POL.

Zwycięzcom turnieju 5 vs 5 gratulujemy!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowano Wt paź 14, 08 11:02 przez Lost, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Lost
Zanzibar
 
Posty: 345
Dołączył(a): So mar 03, 07 21:44
Lokalizacja: Zapomniałem

Postprzez INSANE » Pn paź 13, 08 22:29

to bylo odwrotnie, pierwsza runda 55:51 dla NPC a druga 36:55 dla nas

chyba ze mi sie cos pomylilo o_O
INSANE
Inkarnacja VR
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt wrz 23, 08 22:44

Postprzez KyoK01 » Pn paź 13, 08 22:58

Heh sam nie pamiętam jak było w tych rundach ale chyba w dogrywce było 55:48 :) 7 fragów nam brakło ^-^.
Avatar użytkownika
KyoK01
Arnold
 
Posty: 21
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 10:20

Postprzez Lost » Wt paź 14, 08 11:01

Oj, przepraszam za pomyłkę, już poprawiam :).

Z matematyką u mnie dobrze, tylko musiałem podzielić swą uwagę jeszcze jednej sprawie w tym samym czasie, stąd te zamieszanie ;).
Avatar użytkownika
Lost
Zanzibar
 
Posty: 345
Dołączył(a): So mar 03, 07 21:44
Lokalizacja: Zapomniałem

Postprzez KyoK01 » Wt paź 14, 08 12:58

Spoko Lost jest OK fajna była zabawa i tak liczyła się naprawdę dobra gra obu drużyn na wysokim poziomie :)
Avatar użytkownika
KyoK01
Arnold
 
Posty: 21
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 10:20


Powrót do Turniej MGO

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron