Silent inKv vs sHNIKIEL czwartek 16 X godzina 20:00

Wszystkie rozmowy o Nieoficjalnych Mistrzostwach Polski w MGO

Moderatorzy: Lost, Johny Sasaki, GM

Silent inKv vs sHNIKIEL czwartek 16 X godzina 20:00

Postprzez Lost » Pt paź 17, 08 19:29

Silent inKv vs sHNIKIEL – czwartek 16 X godzina 20

Tym razem firmware nie przeszkodził chłopakom w walce o przejście do rundy kolejnej. Zawodnicy stawiali na akcje rodem z filmów poświęconych Rambo - ostro było. Moda na granaty lokalizujące przeciwnkika trwa w najlepsze, w związku z czym podczas tego meczu tylko one w powietrzu latały. Rundę pierwszą zwyciężył Silent, wywalczając sobie wynik 17:10 dla niego. Kolejna runda była strasznie emocjonująca! Obaj gracze się wili wokół siebie niczym sam Old Dog. Strzały jeśli padały, to bardzo rzadko. sHNIKIEL starał się jak mógł załatwić przeciwnika swego, lecz na próżno(gratulacje za upartość!). Runda druga zakończyła się wynikiem zbliżonym do tego z rundy poprzedniej, ponownie z przewagą dla Silenta.

Bardzo zacny mecz. Gratuluję panowie! :)
Avatar użytkownika
Lost
Zanzibar
 
Posty: 345
Dołączył(a): So mar 03, 07 21:44
Lokalizacja: Zapomniałem

Postprzez inkv » Pt paź 17, 08 20:16

dzieki sHNIKIEL za mecz, już dawno nie miałem tak zaciętej rywalizacji ;]
pierwszy raz tak zawzięcie walczyłem na locatory xD

anyway good game.
Avatar użytkownika
inkv
Inkarnacja VR
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr kwi 16, 08 10:22
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez sHNIKIEL » Pt paź 17, 08 20:58

Faktycznie mecz był naprawde ciekawy... najlepszy w tym turnieju rozegrany przezemnie... emocje niesamowite... Silent widac ze jest lepszym zawodnikiem... 2 runda naprawde swietna... do zobaczenia w nastepnym turnieju, 3m sie.
Avatar użytkownika
sHNIKIEL
Black Color
 
Posty: 53
Dołączył(a): Cz wrz 11, 08 21:14
Lokalizacja: Śląsk


Powrót do Turniej MGO

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron