MSX METAL GEAR - Komplet!

Wszystkie pytania i opinie dotyczące którejś z gier: - Metal Gear - Metal Gear 2 - Metal Gear: Snake's Revenge

Moderatorzy: Snake., GM

Postprzez barth » Wt cze 05, 07 12:08

czekaj, czekaj, chcesz powiedzieć, że ktoś sprzedał Virtual Boya na pchlim targu ot tak(drogi był chociaż)? Przecież za tą konsole prawdziwi hardcore'owi fani Nintendo dali by sie pociąć, dzisiaj dorwać VB w dobrym stanie jest ciężko
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barth
Psycho Mantis
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 21:19
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez GameScanner » Wt cze 05, 07 23:48

Tak barth. Pokaże wam może za tydzień co na pchlich targach można kupić. Polacy nazywają tutaj takie zjawiska "Żydowo" z racji ze możesz ty kupić prawie wszystko i nic.

Ale to jeszcze nic. Jak wam teraz to opowiem to żebyście ze złości/zazdrości zębów nie potracili!

Salvation Army Thrift Stores

Obrazek

Jest to siec bardzo prostych sklepów prowadzonych przez Armie Zbawienia (coś jak czerwony krzyż) tylko ze uczciwy. Tam ludzie oddają, tak! oddają! masę rzeczy. Od używanej elektroniki, do ubrań i butów. Czysta kopalnia złota! Gry wideo, telewizory, meble itp. Salvation Army sprzedaje te rzeczy i 80% idzie na biednych (w uproszczeniu) a 20% na administracje. Dla przykładu, często można znaleźć renomowane firmy za np. 1.50USD. Levi's spodnie w b. dobrym stanie za dolara i pól! Ja kocham te sklepy. Tylko trzeba często odwiedzać i szukać. Nigdy nie wiadomo czego można się spodziewać. Duzo gier jakie mam pochodzi stamtąd. Wiem, trudno uwierzyć, ale prawda! Poza tym kasa idzie na szlachetne cele. Czyli wygrywaja wszyscy. Nastepnym razem jak pojadę to postaram się trzasnąć kilka zdjęć moja Zorka 5.
www.GameScanner.org - tysiące skanów o wysokiej rozdzielczości okładek i pudelek gier wideo. Projekt jednoosobowy.

www.NintendoPassion.com - allegro http://ja.gram.pl/NintendoPassion - blog
Avatar użytkownika
GameScanner
Ultra Box
 
Posty: 83
Dołączył(a): N kwi 22, 07 19:02
Lokalizacja: Chicago, USA

Postprzez barth » Śr cze 06, 07 00:12

to dowodzi jednej rzeczy, jesteśmy niestety trzecim światem, nie tylko jeżeli chodzi o rynek gier, do tego obecna władza pracuje starannie na to abyśmy nie łapali się nawet pod kategorie 3 świata

fak, ale zazdroszcze
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barth
Psycho Mantis
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 21:19
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez GameScanner » Śr cze 06, 07 07:04

Nie wydaje mi się. Hamburgery (bo tak się ogólnie Polonia o amerykanach wyraża) są raczej trzecim światem. Przynajmniej w rozwoju umysłowym. No ale nic. Jest tez dużo pięknego w tym kraju.

Religijnie co dwa tygodnie zbieram się z kumplami na spotkanie, książki i piwko, takie kolo gospodyń wiejskich... Właśnie darłem sobie na północ autostrada I-94

Obrazek

mając ponad 80m/h

Obrazek

gdy nagle State Trooper (policja stanowa) dala temu biedakowi mandat

Obrazek

dzięki temu spokojnie dojechałem ta droga

Obrazek

do naszego miejsca zebrań, ściśle tajnego od naszych kobiet

Obrazek

Gadaliśmy 5h o strasznie nudnych sprawach związanych ze stanem Xbox LIVE, faktem ze dalej nie mam Xbox360 a [oni] maja, ze GWAR2 jest super, ze wszyscy cieszymy się z faktu ze takie małe pierdółko zwanym Wii wysprzedaje PS3 w Japonii 5-1 a w USA 3-1 i ze musimy się znowu czegoś napić.

Po czym powróciliśmy do niesamowitych i ekscytujących codziennych dniach naszego zycia i naszych wspaniałych kobiet które kompletnie nie rozumieją jak 30-latki mogą grac w gry dla małych dzieci. Jednym słowem sielanka!
www.GameScanner.org - tysiące skanów o wysokiej rozdzielczości okładek i pudelek gier wideo. Projekt jednoosobowy.

www.NintendoPassion.com - allegro http://ja.gram.pl/NintendoPassion - blog
Avatar użytkownika
GameScanner
Ultra Box
 
Posty: 83
Dołączył(a): N kwi 22, 07 19:02
Lokalizacja: Chicago, USA

Postprzez Gac666x » Śr cze 06, 07 07:11

Byłem w USA 8 lat temu. Można albo kochać ten kraj albo nienawidzić. Przez 3 miesiące nauczyłem się (jako 14 letni szczyl), że ludzie tam żyjący wiedzą mniej niż ryby na temat innych krajów i kontynentów, ich system nauczania jest jak dla debili, a pomimo to każdy praktycznie miał po 3 samochoy i duży dom, gdzie tu logika?
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez solidus grabczas » Śr cze 06, 07 11:19

cóż ja szczerze powiedziawszy najchętniej bym został w Polsce jednak jak widzę co tu się wyrabia to sam nie wiem co wybrać...
Welcome back Commander...
Avatar użytkownika
solidus grabczas
Fatman
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr wrz 13, 06 13:03
Lokalizacja: Białystok

Postprzez GameScanner » Śr cze 06, 07 11:32

@Gac. Niestety tutaj wszystko kieruje się materializmem. Dolar=Bóg. Bóg=niemodny.

Masz racje: Dom, 3 auta, 4 karty kredytowe, zycie pnad stan dla pokazu. Czyli jesteś świetnym i porządnym obywatelem. Ja jednak nadal ciesze sie faktem, ze mogę pozwolić sobie na takie hobby jak gry video.

Obrazek

A tego gościa będę mógł kupić za około 1000 po premierze Halo 3. żebym mógł tylko [ja] przekonać ze dobrze będzie się prezentował w salonie.

Obrazek
www.GameScanner.org - tysiące skanów o wysokiej rozdzielczości okładek i pudelek gier wideo. Projekt jednoosobowy.

www.NintendoPassion.com - allegro http://ja.gram.pl/NintendoPassion - blog
Avatar użytkownika
GameScanner
Ultra Box
 
Posty: 83
Dołączył(a): N kwi 22, 07 19:02
Lokalizacja: Chicago, USA

Postprzez solidus grabczas » Śr cze 06, 07 11:48

niezła figura :D ja akurat coraz bardziej boję się że jako 16latek w Polsce nie będę mógł mieć żadnego hobby :/ do tego połowa sprzętu multimedialnego w moim pokoju się psuje więc ostatnio chodzę nieźle podkur.... bo jak to w naszym kraju bywa psuje ci się niemal wszystko ale tylko wtedy gdy kasy nie ma :/ <ściana>
Welcome back Commander...
Avatar użytkownika
solidus grabczas
Fatman
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr wrz 13, 06 13:03
Lokalizacja: Białystok

Postprzez barth » Śr cze 06, 07 14:26

GameScanner napisał(a):
A tego gościa będę mógł kupić za około 1000 po premierze Halo 3. żebym mógł tylko [ja] przekonać ze dobrze będzie się prezentował w salonie.

Obrazek



widze, że lubimy podobne rzeczy :D
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barth
Psycho Mantis
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 21:19
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Gillian » Cz cze 07, 07 11:23

Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Virtual Boy Mario's Tennis

Postprzez GameScanner » Pt cze 08, 07 06:14

Tutaj wykaraskałem japońska wersje Mario's Tennis do Virtual Boy. Bylo tanio, czemu nie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ostatnio aż za dużo się dzieje. Nie mam czasu dosłownie na nic. W Piątek mam spotkanie z klientem. Bedzie ciężko, bo konkurencja ostra. Ale jak wygram, to na pewno sobie to wynagrodzę jakąś gra... dam znać.

[ Dodano: Pią Cze 08, 2007 11:45 am ]
twilite_kid napisał(a):http://www.allegro.pl/item199871727_1986_nintendo_nes_metal_gear_komplet_z_mapa_i_box.html

czyżby to było Twoje, scanner :>


Tak, @Twilite_kid, GameScanner i NintendoPassion to jedna i ta sama osoba. Czyli Ja.

Obrazek

@barth, lubie Halo. NIe jestem profesjonalista, ale lubie. A co do kasku, to sam zrobilem. Juz nie dlugo pliki beda gotowe do pobrania aby zrobic samemu.

Obrazek
www.GameScanner.org - tysiące skanów o wysokiej rozdzielczości okładek i pudelek gier wideo. Projekt jednoosobowy.

www.NintendoPassion.com - allegro http://ja.gram.pl/NintendoPassion - blog
Avatar użytkownika
GameScanner
Ultra Box
 
Posty: 83
Dołączył(a): N kwi 22, 07 19:02
Lokalizacja: Chicago, USA

Postprzez solidus grabczas » Pt cze 08, 07 20:12

to bez urazy Scanner ale cena za kartonowy model Rexa była ciut przesadzona :P
Welcome back Commander...
Avatar użytkownika
solidus grabczas
Fatman
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr wrz 13, 06 13:03
Lokalizacja: Białystok

Postprzez barth » Pt cze 08, 07 22:18

@barth, lubie Halo. NIe jestem profesjonalista, ale lubie. A co do kasku, to sam zrobilem. Juz nie dlugo pliki beda gotowe do pobrania aby zrobic samemu.



czekam scanner, czekam i trzymam za słowo
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barth
Psycho Mantis
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 21:19
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez GameScanner » So cze 09, 07 01:42

solidus grabczas napisał(a):to bez urazy Scanner ale cena za kartonowy model Rexa była ciut przesadzona :P


Winny oskarżeniu!
www.GameScanner.org - tysiące skanów o wysokiej rozdzielczości okładek i pudelek gier wideo. Projekt jednoosobowy.

www.NintendoPassion.com - allegro http://ja.gram.pl/NintendoPassion - blog
Avatar użytkownika
GameScanner
Ultra Box
 
Posty: 83
Dołączył(a): N kwi 22, 07 19:02
Lokalizacja: Chicago, USA

Postprzez barth » N cze 10, 07 21:50

Scanner ostrzegam cie, że jak sie spotkamy to ci przykopie. Przez ciebie non-stop wydaję teraz kase na powiększenie swojej kolekcji konsol, czym tyś mnie na nowo zaraził?
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barth
Psycho Mantis
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 21:19
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez GameScanner » Pn cze 11, 07 03:43

barth napisał(a):Scanner ostrzegam cie, że jak sie spotkamy to ci przykopie. Przez ciebie non-stop wydaję teraz kase na powiększenie swojej kolekcji konsol, czym tyś mnie na nowo zaraził?


Ja jestem zarażony od dziecka przez ojca. Jedynie może intensywna odwykówka może pomoc! To jest choroba z której nie chce się wyleczyć. Bardzo chciałbym kiedyś w Polsce otworzyć taki mały sklepik, solidny, z reputacja i wierna klientela aby moc podzielić się tymi "rzeczami" i zorganizować jakaś mała wystawę lub targi... Tutaj jadę już niedługo na jedna. Dam tez o tym znać.

Obrazek

Zawsze poluje na dodatki promocyjne! Zawsze! Jak wychodził MGS3 to nawet musiałem zapisać się w kolejce, aby zdobyć ta zwykła koszulkę!

Obrazek

Obrazek

Obrazek
www.GameScanner.org - tysiące skanów o wysokiej rozdzielczości okładek i pudelek gier wideo. Projekt jednoosobowy.

www.NintendoPassion.com - allegro http://ja.gram.pl/NintendoPassion - blog
Avatar użytkownika
GameScanner
Ultra Box
 
Posty: 83
Dołączył(a): N kwi 22, 07 19:02
Lokalizacja: Chicago, USA

Postprzez barth » Pn cze 11, 07 09:01

Scanner, jak przyjedziesz do polski to daj znać, pomoge ci z tym sklepikiem ;)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barth
Psycho Mantis
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 21:19
Lokalizacja: Zielona Góra

Salvation Army

Postprzez GameScanner » Cz cze 14, 07 13:48

Obiecalem wczesniej pokazac wam jak taki Salvation Army sklep wyglada i co tam mozna znalezc. Ot co:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jak sami widzicie tu mozna znalezc wszystko i nic. Ja juz wczesniej napisalem, duzo gier tutaj kupilem. Czasem z dolca, czasem za piec. Tak na prawde to nikt tutaj nie wie co ile kosztuje. Pracownicy (czesto latynosi) nie maja pojecia o grach czy tez elektronice. A jak jest za duzo to mozna sie nawet niezle utargowac. Dla mnie jest to kopalnia zlota!
www.GameScanner.org - tysiące skanów o wysokiej rozdzielczości okładek i pudelek gier wideo. Projekt jednoosobowy.

www.NintendoPassion.com - allegro http://ja.gram.pl/NintendoPassion - blog
Avatar użytkownika
GameScanner
Ultra Box
 
Posty: 83
Dołączył(a): N kwi 22, 07 19:02
Lokalizacja: Chicago, USA

Re: Salvation Army

Postprzez Operator » So paź 25, 08 16:57

GameScanner napisał(a):Obiecalem wczesniej pokazac wam jak taki Salvation Army sklep wyglada i co tam mozna znalezc. Ot co:

...

Jak sami widzicie tu mozna znalezc wszystko i nic. Ja juz wczesniej napisalem, duzo gier tutaj kupilem. Czasem z dolca, czasem za piec. Tak na prawde to nikt tutaj nie wie co ile kosztuje. Pracownicy (czesto latynosi) nie maja pojecia o grach czy tez elektronice. A jak jest za duzo to mozna sie nawet niezle utargowac. Dla mnie jest to kopalnia zlota!

Edit: za wcześnie "wyślij" wcisnąłem

Szkoda że takich sklepów w Polsce nie ma
Avatar użytkownika
Operator
Laughing Octopus
 
Posty: 916
Dołączył(a): Śr sie 20, 08 15:08
Lokalizacja: Vault 13
Gram: USOSweb

Re: Salvation Army

Postprzez GameScanner » N paź 26, 08 01:31

Operator napisał(a):
GameScanner napisał(a):Obiecalem wczesniej pokazac wam jak taki Salvation Army sklep wyglada i co tam mozna znalezc. Ot co:

...

Jak sami widzicie tu mozna znalezc wszystko i nic. Ja juz wczesniej napisalem, duzo gier tutaj kupilem. Czasem z dolca, czasem za piec. Tak na prawde to nikt tutaj nie wie co ile kosztuje. Pracownicy (czesto latynosi) nie maja pojecia o grach czy tez elektronice. A jak jest za duzo to mozna sie nawet niezle utargowac. Dla mnie jest to kopalnia zlota!

Edit: za wcześnie "wyślij" wcisnąłem

Szkoda że takich sklepów w Polsce nie ma


Witaj,

W stanach sklepy z używanymi przedmiotami są bardzo popularne. Tzw "second hand goods" są kopalnią złota w Chicago. W bogatych dzielnicach również są takie sklepy, a tam jest z reguły czyściej i rzeczy są bardziej ą i ę.

P.S. - fajnie jak ktoś grzebie w starych postach. Pozdrawiam!
www.GameScanner.org - tysiące skanów o wysokiej rozdzielczości okładek i pudelek gier wideo. Projekt jednoosobowy.

www.NintendoPassion.com - allegro http://ja.gram.pl/NintendoPassion - blog
Avatar użytkownika
GameScanner
Ultra Box
 
Posty: 83
Dołączył(a): N kwi 22, 07 19:02
Lokalizacja: Chicago, USA

Postprzez Gac666xx » N paź 26, 08 14:25

Znajdźcie mi taki sklep z rzeczami z Warhammera :(.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez GameScanner » N paź 26, 08 19:44

Gac666 napisał(a):Znajdźcie mi taki sklep z rzeczami z Warhammera :(.


Witaj!

W USA był DOKŁADNIE taki właśnie sklep!!!! Nazywał się Gamers Paradise, ale chyba zbankrutowali.

http://www.yelp.com/biz/gamers-paradise-chicago-2
www.GameScanner.org - tysiące skanów o wysokiej rozdzielczości okładek i pudelek gier wideo. Projekt jednoosobowy.

www.NintendoPassion.com - allegro http://ja.gram.pl/NintendoPassion - blog
Avatar użytkownika
GameScanner
Ultra Box
 
Posty: 83
Dołączył(a): N kwi 22, 07 19:02
Lokalizacja: Chicago, USA

Postprzez Gac666xx » N paź 26, 08 21:11

Ta wiem, że są takie sklepy, ale właśnie problem w tym, że nie bardzo się utrzymują ;].

To tylko u nas ceny używanych armii sięgają 90% ceny z półek sklepowych, widziałem na angielskim Ebayu, że armie kosztujące 100Ł sprzedawali za 20-30Ł, ale co kraj to zarobek.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez GameScanner » Wt paź 28, 08 04:03

Gac666 napisał(a):Ta wiem, że są takie sklepy, ale właśnie problem w tym, że nie bardzo się utrzymują ;].

To tylko u nas ceny używanych armii sięgają 90% ceny z półek sklepowych, widziałem na angielskim Ebayu, że armie kosztujące 100Ł sprzedawali za 20-30Ł, ale co kraj to zarobek.


Witaj,

Widzisz, z tymi sklepami jest tak: one są prowadzone przez Gamers For Gamers, ale były bardzo słabo prowadzone/zarządzane. Na końcu dnia liczy się kasa. Często widywałem jak pracownicy sami grali w sklepie nie obsługując klientów.

Ale jeżeli coś takiego natrafię, to dam znać. Pozdrawiam!
www.GameScanner.org - tysiące skanów o wysokiej rozdzielczości okładek i pudelek gier wideo. Projekt jednoosobowy.

www.NintendoPassion.com - allegro http://ja.gram.pl/NintendoPassion - blog
Avatar użytkownika
GameScanner
Ultra Box
 
Posty: 83
Dołączył(a): N kwi 22, 07 19:02
Lokalizacja: Chicago, USA

Postprzez bucky » Pn lis 03, 08 12:17

btw. GameScanner czy jesteś w stanie załatwić dla mnie Headset z MGS4 i sprzedać takowego??


Pozdrawiam


PS. pozatym szukam całej kolekcji (6szt) figurek wydanych na 20lecie serii MGS, poradnika od MGS, MGS2:SoL oraz MGS3:SE ;)
Avatar użytkownika
bucky
Fire Trooper
 
Posty: 40
Dołączył(a): Cz paź 23, 08 15:09
Lokalizacja: oSw - Ostrów Wlkp.

Postprzez kul2 » Pn lis 03, 08 12:29

No to polecam dzial targowisko. Cala kolekcja wydanych z okazji 20 lecia wydania MG to 8 sztuk, ale 6 mozesz dorwac na allegro, podobnie jak obecnie poradnik do MGS2.
Trojka i jedynka to ibej, aczkolwiek wydaje mi sie ze ktos jeszcze ma poradniki do trojki, chyba ze sie myle.

A jezeli juz masz jakas kolekcje to zachecam do pochwalenia sie nia. Tak nam smutno z SALADYNEM ze nikt sie nie chwali. Chlip.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez bucky » Pn lis 03, 08 13:36

*kul obiecuję jak tylko dostanę resztkę bzdet do mojej "kolekcji" to oczywiście się pochwalę tym co mam ;) narazie skromnie bo kilkanaście pozycji ale jak będę na zadowalającym poziomie oczywiście pokażę ;)
Avatar użytkownika
bucky
Fire Trooper
 
Posty: 40
Dołączył(a): Cz paź 23, 08 15:09
Lokalizacja: oSw - Ostrów Wlkp.

Postprzez SALADYN » Pn lis 03, 08 16:14

Jak kilkanaście pozycji to już masz sie czym chwalić , dawaj nie czekaj.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez GameScanner » Wt lis 04, 08 02:27

bucky napisał(a):btw. GameScanner czy jesteś w stanie załatwić dla mnie Headset z MGS4 i sprzedać takowego??


Pozdrawiam


PS. pozatym szukam całej kolekcji (6szt) figurek wydanych na 20lecie serii MGS, poradnika od MGS, MGS2:SoL oraz MGS3:SE ;)


Witaj, KUL ma rację to nie targowisko. Wysłałem ci PW. Pozdrawiam!
www.GameScanner.org - tysiące skanów o wysokiej rozdzielczości okładek i pudelek gier wideo. Projekt jednoosobowy.

www.NintendoPassion.com - allegro http://ja.gram.pl/NintendoPassion - blog
Avatar użytkownika
GameScanner
Ultra Box
 
Posty: 83
Dołączył(a): N kwi 22, 07 19:02
Lokalizacja: Chicago, USA

Postprzez shady » So cze 20, 09 16:39

Hmm tak gadacie o kolekcjach a ja niestety nie mam żadnego oryginalnego metal geara:(
Jedynki nigdzie za cholere nie mogłem znaleźć jedynie na jakiejś Niemieckiej stronce typu coś ALLEGRO a cena była 49euro to mała przesada. MGS2:S zdobyłem dopiero w tamtym tygodniu ale co z tego jak pirat...
ALE przynajmniej te piraty nie ściągałem a płaciłem po 20 zeta chłopkowi co się tym zajmuje :D
mam już mgs 4 ORYGINAŁ od wujasa z USA ale co z tego jak nie mam PS3:(
Pozdro
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
shady
Inkarnacja VR
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz cze 18, 09 11:55

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Seria Metal Gear

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron